So Chic

Mücevherat sektöründe lider firmalardan olan So chic markası gümüşten oluşan ürünlerin yanı sıra modern tasarımlarla da Türkiye piyasalarında üst sırada yerini alır. Modern çizgilerden oluşan mücevherler göz doldururken aynı zamanda kalitesinden dolayı tercih edilir bir marka olmaya devam eder.

Bünyesinde yer alan özel koleksiyonları sayesinde büyük beğeni toplayan marka aynı zamanda farklı tarzları da bir arada bulundurarak her kesime hitap etme özelliğine sahiptir. Yenilikçi aksesuar serileriyle farklı bir bakış açısı yaratan firmanın geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Kadın, erkek ve çocuklar için değişik çeşitlilikte ürünler sunan marka günümüzde de en çok tercih edilen mücevher markalarındandır. Her zevke ve ihtiyaca yönelik son derece şık kolye, bileklik, küpe gibi aksesuarların bir arada bulunduğu oldukça güçlü bir marka olarak piyasada bulunur.

So chic ne demek sorusu herkesin ilgisini çeken bir soru olup estetik anlamda güzel görünen baykuş logosuyla tanınan bir marka olmaya devam eder. Kendi markasına özgü olan baykuş figürü çok sevilip bu konuyla ilgili bir sürü detay mevcuttur. Eski zamanlardan gelen bir inanış olmasının yanı sıra mavi rengi görebilen tek kuş olması ilginç bir efsanedir. Marka, kadını da bu baykuş gibi sağduyulu, estetik, sezgili gibi sıfatlarla tanımlamasından dolayı kadınlara karşı ayrı bir hassasiyetle ürünlerinde yer verir.

Aksesuarların Şıklıkla Yarışı

So chic markası son derece şık aksesuarların üretimini yaparak piyasada beğeniye sunar. Birçok farklı ürüne sahip olan So chic kolye modelleriyle en öne çıkan firmalardandır. Kolyeleri kararma yapmadan yüksek kaliteye sahip olmasından dolayı rahatlıkla kullanılabilir. Gümüş üretimleri olan So chic bileklik modelleriyle de aksesuarların tamamlayıcıları olma özelliğini kazanır. Tüm ürünlerin kendilerine özgü olarak özellikleri bulunup en sevilen baykuş figürü de farklı koleksiyonlarda yerini alır. Kolye ve bileklik takım yapılabileceği gibi taçlandırmak için So chic küpe ve So chic yüzük takılmasına da yer verilebilir. Her bir aksesuarın şık görünümleri ve yüksek kalitesi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı bulunur.

Genellikle üretimlerinde gümüşü tercih eden marka bazı koleksiyonlarında ve serilerinde So chic altın kolye modellerine de yer vermiştir. Herkesin zevki ve ihtiyacına yönelik ürünleri bulabileceği geniş bir yelpazeye sahiptir. Kolyelerle birlikte diğer aksesuarların tamamlayıcısı olan so chıc saat modelleri erkek ve kadın için şıklık sağlamaya yardımcıdır. Kordonlarında ve saat içlerinde yer alan desen, renk, modeller en sevilen detaylardır. Şık bir görünüm elde etmeye yarayan aksesuarlar en güzel şekilde kombinlenecek konfora da sahiptir. Oldukça rahat kombin oluşturulabilecek aksesuarların kullanımları tamamen müşterilerin zevklerine göre dizayn edilmiştir.

Erkekler İçin Farklı Tasarımlar

Kadınların önemli bir yeri bulunan markada erkekler için de farklı tarzlarda üretimler yapılır. En sevilen ve en çok üretilen So chic erkek bileklik modelleri tamamen gümüşten olup kesinlikle kararma yapmaz. Her detayı kişilerin zevkine göre düzenlenen tamamlayıcı parçaların seçimleri güvenli bir şekilde yapılabilir. Sertifikaları bulunan ürünlerin kullanımları ve bakımları oldukça basit olup herhangi bir olumsuzluk oluşması halinde muhatap bir firma karşınızda yer alır. Şık ve spor bir kombin oluşturmak isteyen erkekler için üretilmiş olan bileklik modelleri geniş bir ürün gamına sahip olup her beyefendinin zevkine göre dizayn edilmiş modellerin oluşturulmasına olanak sağlayan bir markadır.

Gümüş Bakımı Nasıl Yapılır?

Takıların ve Mücevheratların yapımlarında kullanılan gümüş madeni yapısı gereği kararmaya müsait bir madendir. Kararma yapmaması için farklı maddelerle karışım yapılmalıdır ve gerçek olan gümüşün kararma yapmasının normal olduğu bilinmelidir. Zaman içerisinde kararan gümüş ürünlerin temizlenmesi sağlanarak ilk gün ki ışıltısına kavuşması mümkündür. Piyasada yer alan gümüşler 925 ayar olmasından dolayı kararma yapmadan ışıltılı bir şekilde uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Kolyeler en sık kullanılan aksesuarlardan olmasından dolayı kararma yapması istenmez. Kararan gümüşlerin temizlenmesinde oldukça pratik yöntemler kullanılır. Limon, tuz, sirke, diş macunu sürülerek temizlemek gibi yöntemler oldukça etkili tekniklerdir. Kolayca yapılabilecek bu temizleme teknikleri sayesinde gümüşler ilk gün ki ışıltılarına kavuşarak parlak bir görünüm kazanır.

Nemli olmayan yerlerde ve kapalı kutularda gümüşlerin saklanması önem taşır. Bu sayede hava ile teması kesilmesinden dolayı dış etkenlerden etkilenmeyeceklerdir. Kolye ve diğer aksesuarların ayrı ayrı saklanarak birbirine zarar vermesi engellenmelidir. Bu ufak noktalara uyulması halinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı elde edilir.

Baykuş Simgesinin Anlamı Nedir?

Baykuş eski Türk toplumlarında zarifliğin sembolü olarak bilinir. Mavi rengi görebilen tek kuş olmasının yanı sıra panoramik bir görme açısına sahiptir. Mimar Sinan’da eserlerinde baykuş figürünü kullanmıştır. Bilgelik, sağduyu gibi üstün özelliklere sahip olan figür bu özelliklerin yanı sıra zarif ve estetik bir görünüme sahiptir.

İnsanların sadece parıltı şeklinde gördüğü şeyleri baykuşlar oldukça net bir şekilde tüm detaylarıyla görür. Kadının da güçlü, bilge, ayakları yere basan, özgür ruha sahip bir şekilde tanımlanmasına neden olan So chic markası, baykuş simgesinin yer aldığı koleksiyonlar üretmiştir. Kadının yerinin toplumda ayrı olduğu ve üstün özelliklere sahip olduğu tüm ürünler üzerinde işlenerek anlam kazanmıştır.

Doğru Aksesuar Seçimi Nasıl Yapılır?

Kıyafet seçimlerinde en büyük yardımcı olan aksesuarların doğru bir şekilde seçilmesi oldukça önemlidir. Kıyafetlere doğru kombinler oluşturulabilmesi için aksesuar tercihlerinin de doğru yapılması gereklidir. Gündelik yaşamda kullanılacak olan aksesuarlar ağır ve büyük ürünler olmamalıdır. Zarif görünen sade ve şık tasarımlar tercih edilmelidir.

Seçilen takı ve aksesuarlar kıyafet rengi ile bir uyum içerisinde olmalıdır. Seçilen aksesuarlar saçma ve kıyafetle alakasız olması halinde kombin kötü gözükerek berbat bir hal alacaktır. Bu nedenle mutlaka renklere uyum sağlayan ve harman yapılabilen özellikte aksesuarlar seçilmelidir.

Kıyafetlerin içerisinde desen, canlı renkler ve çok fazla detay bulunuyorsa takı seçimi oldukça sade ve zarif olmalıdır. Önemli olan aksesuarın mı yoksa kıyafetin mi ön plana çıkacağıdır. Bu noktada kişinin zevkine bağlı olarak aksesuar ve kıyafet kombinleri zıt bir şekilde belirlenmelidir. Desenli kıyafet için sade takı tercihi yapılabildiği gibi tam tersi için de kombin yapılması düşünülebilir.

Spor kıyafetlerde takı kullanımı güzel olmaz düşüncesi, son derece yanlış bir kanıdır. Spor kıyafetler için tercih edilebilecek sade ve spor takılar şık görünmeyi sağlarken aynı zamanda ürünlerin tamamlayıcı olma özelliğine fayda sağlar.

Dekolte olan ve gece şıklığı aranan kıyafetlerde takılar oldukça ilgi gören önemli detaylardandır. Göğüs dekoltesi mevcut olan kıyafetlerde uzun ve sallantılı kolyeler oldukça farklı bir tarz yaratılmasına neden olur. Şık görüntü elde edilirken dekoltenin göz alıcılığı tamamen kolyeye geçebilir. Gece elbisesi ve dekolteli olan kıyafetler şık, gösterişli ise sade takılar kullanılabileceği gibi sade kıyafetler içinde gösterişli parçaların kullanılması en iyi seçimlerdendir.

Doğru aksesuar kullanımıyla son derece güzel kombinler oluşturulabilir. Sade olan kıyafetlerde zıt uygulamalar yapılması tamamen hangi detayın ön plana çıkmasını istemenizle bağlantılıdır. Kişilerin kendi zevklerine ve stillerine göre tarz oluşturabileceği aksesuar grupları erkek ya da kadınlar için oldukça önemli bir yere sahiptir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

So CHIC

1.561 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Renk
  6. Maden
  7. Satıcı
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön