Güneş ışınları vücut üzerinde olumsuz etkiler bırakabiliyor. Zararlı olan güneş ışınları cilt yaşlanmasını hızlandırıyor. Bu nedenle yalnızca yaz aylarında değil, dört mevsimin tamamında güneşten korunmak gerekiyor. Güneş ışınlarının zararlı etkisini minimuma indiren güneş kremleri, çantaların vazgeçilmez ürünü haline geliyor. Markalar her yaş ve cilt tipine uygun olan güneş kremi çeşitleri sunuyor. Güneş kremini kadın, erkek ve çocuklar da dahil olmak üzere herkesin kullanması gerekiyor. Solante markası ürettiği güneş kremi ve yağlar ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Vücudun ihtiyacı olan D vitaminin büyük bir bölümü güneşten karşılanıyor. Ancak güneş ışınlarına fazla maruz kalındığında bu olumlu etki olumsuza dönebiliyor. Zararlı olan güneş ışınları; cildin erken yaşlanmasına, kırışmasına ve lekelenmesine neden oluyor. Dışarıdan kendini belli eden bu olumsuz etkiler zamanla kanser gibi daha kötü hastalıklara sebebiyet verebiliyor. Bunun için güneşten korunmaya küçük yaşlardan itibaren özen gösterilmesi gerekiyor. Solante güneş kremi ve yağları hem yaşa hem de cilt tipine özel olarak üretiliyor. Bir güneş kreminden daha fazlasına sahip olan Solante güneş kremleri, cilt bakımının büyük bir bölümünü tek başına karşılıyor. Renkli ve renksiz güneş kremleri üreten Solante; yağlı, alerjik ve kuru cilt tiplerine hitap eden ürünler sunuyor. Doğal içerikli ürünlere sahip olan Solante, cilt tonunu eşitleyen güneş kremleri ile makyaj ihtiyacını gideriyor. Makyaj yapılmadan önce kullanılan Solante güneş kremi, baz görevi görüyor ve cildin daha kusursuz görünmesini sağlıyor. Çocuklar için özel güneş kremleri üreten markanın ürün içeriğinde; parfüm ve paraben bulunmuyor. Bu sayede ebeveynler gönül rahatlığı ile çocuklarına Solante güneş kremlerinden sürüyor. SPF yani güneş koruma faktörü, güneş kreminin ışınlar üzerinde ne kadar etkili olduğunu ifade ediyor. SPF seçimi kullanım alanına ya da cilt tipine göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; günlük hayatta düşük faktörlü güneş kremleri yeterli olurken, deniz ya da havuz kenarında yüksek faktörlü güneş kremleri kullanılması öneriliyor. Solante güneş yağı çeşitlerini görüntüleyerek cildinize ve yaşınıza hitap eden ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. 

Solante Güneş Ürünlerinin Özellikleri

 • Solante güneş kremleri ve yağları güneşten gelen zararlı ışınları engelliyor. Bu sayede ciltte oluşabilecek yanma, leke oluşumu ve kızarıklık da önlenmiş oluyor. 
 • Farklı içeriklere sahip olan Solante güneş kremleri farklı cilt sorunları üzerinde etki gösteriyor. 
 • Besleyici içeriğe sahip olan Solante güneş kremleri cildi güneş ışınlarından korurken aynı zamanda olası cilt sorunlarına bakım yapıyor. 
 • Renkli formdaki Solante güneş kremleri kadınlar için özel olarak tasarlanıyor. Renkli güneş kremleri yazın makyaj yapma problemini ortadan kaldırıyor.
 • Solante güneş kremleri arasında bebeklerin ve çocukların hassas cildine hitap eden ürünler yer alıyor. Bu sayede ebeveynler gönül rahatlığı ile çocukları için bu güneş kremlerinden tercih edebiliyor.
 • Suya ve tere karşı dayanıklı olan tüm Solante güneş kremleri ve yağları, beyaz iz bırakmıyor. Gözenekleri tıkamayan güneş kremleri ciltte yağlı bir his bırakmıyor. 

Solante Güneş Kremi Çeşitleri

Solante güneş kremi çeşitleri arasında; hamilelere özel, bebeklere ve çocuklara özel, yağlı, hassas, lekeli ciltlere özel ürünler yer alıyor. Farklı içeriklere sahip olan Solante güneş kremleri çeşitlilik gösteriyor. Dermatologlar tarafından önerilen Solante güneş kremleri; kadınlara, erkeklere ve çocuklara hitap edebiliyor. Solante güneş kremlerinin içeriğinde yer alan yüksek derecedeki vitaminler, güneşe karşı bir koruma kalkanı oluşturuyor. Ayrıca Solante krem cildi besliyor. Solante güneş yağı çeşitleri hem cildin beslenmesini hem de güneş lekelerinden korunmayı kolaylaştırıyor. Tatil boyunca kullanılan Solante güneş kremleri, olası güneş yanıklarını engelliyor. Bazı cilt tipleri doğrudan bronzlaşırken, bazısı kızarabiliyor. Özellikle hassas cilde sahip olan beyaz tenli kullanıcıların yüksek faktörlü Solante güneş kremlerinden kullanması öneriliyor. Her cilt tipine uygun olarak üretilen Solante güneş kremleri alerjik durumların yaşanmasını minimuma indiriyor. Güneş ışınları ciltte cilt lekeleri ve çiller oluşturabiliyor. Bazı insanlar çillerden hoşlanırken, bazısı sevmiyor. Solante güneş kremleri ve yağları ciltte oluşabilecek çilleri de önlüyor. Solante güneş kremlerinin genellikle günde iki kez kullanılması öneriliyor. Ancak uygulama dozu cilt tipine göre de değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; çok açık beyaz tenli kullanıcılar günde ikiden daha fazla kez güneş kremi sürebiliyor. Solante güneş kreminin kuru cilde kullanılması öneriliyor. Islak tene uygulanan güneş kremi koruyuculuğunu yitirebiliyor. Solante güneş kremleri koruyuculuk faktörüne göre de çeşitlilik gösteriyor. Örneğin; bronzlaşmaktan hoşlanan kullanıcılar düşük faktörlü güneş kremlerini kullanmayı tercih edebiliyor. Bunun aksine yanmaktan hoşlanmayan ve cildinde kırmızı yanıkların oluşmasını istemeyen kullanıcılar genellikle 50 faktör güneş kremlerini kullanıyor. 

Solante Güneş Kremi Serileri

Solante güneş kremleri farklı formül içeriklerine sahip olarak üretiliyor. Cilt sorunlarına karşı koruma sunan Solante güneş kremleri 8 farklı ürün seçeneği ile satışa sunuluyor. Solante güneş kremleri arasında; özel seri, bebek ve çocuklara özel seri, gold serisi yer alıyor. Böylece Solante güneş kremleri her yaş aralığına ve cilt tipine hitap edebiliyor. 

 • Solante Özel Seri Güneş Kremleri
 • Solante Pigmenta güneş kremi, güneşin zararlı etkilerinden dolayı ortaya çıkana lekeler için özel olarak geliştiriliyor. Daha önce oluşan cilt lekelerine bakım yapan Solante Pigmenta güneş kremi, yeni lekelerin oluşmasını da minimuma indiriyor. Renkli bir forma sahip olan Solante Pigmenta güneş kremi, kadınlar için fondoten görevi görüyor. Cildi derinlemesine nemlendiren Solante Pigmenta, anti-aging içeriğe sahip. 
 • Solante Acnes güneş kremi, akneye karşı eğim gösteren yağlı ciltler için özel olarak üretiliyor. Solante Acnes, akneli ve sivilceli ciltlere bakım yaparak koruyor. Renkli forma sahip olan Solante güneş kremi Acnes, makyaj ihtiyacını karşılıyor. Yağsız yapıdaki Solante Acnes güneş kremi, suya ve tere karşı dayanıklılık gösteriyor. Matlaştırıcı bileşenlere sahip olan Solante Acnes, T bölgesindeki aşırı parlamayı önlüyor ve mat bir görünüm sunuyor. 
 • Solante Atopica güneş kremi; cildi kuru olan ve atopiye sorunu yaşayan kullanıcılar için özel olarak tasarlanıyor. Geliştirilmiş UV filtrelerine sahip olan Solante Atopica güneş kremi, ciltte oluşabilecek kuruluğu önlüyor.
 • Solante Pregna güneş kremi, hamilelerin yani anne adaylarının cildi için özel olarak tasarlanıyor. Güneş kaynaklı oluşabilecek problemler için Solante Pregna güneş kremi yüksek oranda koruma sağlıyor.
 • Solante Tele Rubor güneş kremi, kızarıklığa karşı eğim gösteren ciltler için özel olarak geliştiriliyor. Renkli formüle sahip olan Solante güneş kremi Tele-Rubor, cilt kusurlarını iyi bir şekilde kamufle ediyor. 
 • Solante Immuna güneş kremi, cilt için yararlı antioksidan içeriği ile her cilt tipine hitap edebiliyor. Ciltteki gerginlik hissini azaltan Immuna güneş kremi, yüksek derecede nem sağlıyor. Güneş nedeniyle kuruyan cilde Immuna güneş kremi nem kazandırıyor. 
 • Solante güneş kremi Antiox; anti-aging özelliği ile cildin doğal yaşlanma etkisine karşı bakım yapıyor. Antiox güneş kremi cildin yumuşak bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Solante Antiox güneş kreminin güneşe çıkmadan minimum 20 dakika önce sürülmesi tavsiye ediliyor. Cildin su veya sıvı ile temas etmesi durumunda ise güneş kreminin yenilenmesi öneriliyor. Bu şekilde güneş kremi daha etkili bir koruma gerçekleştiriyor. 

 

 • Solante Gold Serisi Güneş Kremleri

Solante Gold ve Adults güneş kremleri tüm cilt tipleri için uygunluk gösteriyor. Günlük kullanıma uygun olan Solante Gold serisi güneş kremleri, içerdiği nemlendirici bileşenler sayesinde cildi hem güneşten koruyor hem de nemlendiriyor. Solante Gold serisi güneş kremleri 30 faktör ve 50 faktör seçenekleri ile satışa sunuluyor.

 • Solante Bebek ve Çocuk Serisi Güneş Kremleri

Solante bebek losyonu bebeklerin hassas cildine özel olarak geliştiriliyor. Özel bileşenlere sahip olan Solante bebek güneş kremi, bebeklerin cildini UV ışınlarına karşı koruyor. Solante çocuk losyonu ise çocuk kullanıcılar için özel olarak üretiliyor. Yüksek nemlendirici özelliğine sahip olan Solante çocuk güneş kremi, cildi nemsiz bırakmıyor. Çocuklar için üretilen güneş kremi, güneşe çıkmadan 20 dakika kadar önce tüm cilde uygulanabiliyor. 

Solante Güneş Kremi ve Yağı Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Solante güneş kremleri içeriğine, cilt tipine, yaş aralığına ve koruyuculuğuna göre çeşitlilik gösteriyor. Bunun için de Solante güneş kremi ve yağı satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler bulunuyor. Solante güneş kremi seçiminde ilk olarak cilt tipine dikkat edilmesi öneriliyor. Çünkü her cilt tipi için özel olarak üretilen Solante güneş kremleri mevcut. Örneğin; hassas ciltli kullanıcıların yoğun yapılı güneş kremleri kullanması cilt problemlerine sebebiyet verebiliyor. Solante güneş kremleri yağlı ciltlere, lekeli ciltlere ve hassas ciltlere hitap eden ürünlerle her kullanıcının ihtiyacına yanıt verebiliyor. Önemli olan nokta satın alma aşamasında doğru güneş kremini seçmek oluyor. Solante güneş kremi satın alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir özellik ise koruma derecesi yani faktörü olarak öne çıkıyor. Solante güneş kremleri arasında hem düşük faktörlü hem de yüksek faktörlü güneş kremleri yer alıyor. Beyaz tenli kullanıcıların daha yüksek faktörlü güneş kremlerini seçmesi öneriliyor. Solante güneş kremi seçiminde kullanım yapılacak yer de önem arz ediyor. Örneğin; yoğun güneş alan tatil beldeleri için yüksek faktörlü güneş kremleri kullanılması gerekiyor. Bunun aksine günlük hayatta daha düşük faktörlü güneş kremleri yeterli gelebiliyor. Solante güneş kremi seçiminde son olarak yaş aralığına da dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Markanın bebeklere ve çocuklara hitap eden güneş kremleri de mevcut. Ebeveynler çocukları için ürün seçerken ekstra özen gösteriyor. Yetişkinler kendi güneş kremlerinin dışında, çocuklar için özel olarak üretilen güneş kremlerinden satın alabiliyor. 

Solante Güneş Kremi ve Yağı Kullanmanın Avantajları 

Solante güneş kremi ve yağı kullanmanın birçok avantajı bulunuyor. Fiyat performans ürünü olarak nitelendirilen Solante güneş kremleri, büyük hazneleri sayesinde uzun vade kullanılabiliyor. Doğru şekilde muhafaza edilen Solante güneş kremleri, uzun ömürlü kullanım sunuyor. Sıcağa karşı dayanıklı olan Solante güneş kremlerinin yapısında herhangi bir bozulma görülmüyor. Solante güneş kremleri cilt lekelerini yok ediyor ve yeni lekelerin oluşmasını da engelliyor. Solante güneş kremleri arasında her cilt tipi için farklı bir ürün bulunduğu için, her kullanıcı kendi cildine uygun olan güneş kremini satın alarak kullanabiliyor. 

Solante Güneş Kremi ve Yağı Neden Kullanılır?

Solante güneş kremi ve yağı neden kullanılır, sorusuna yanıt güneş ışınlarının zararlı etkisinden korunmak için olarak yanıtlanabiliyor. Özellikle Solante güneş kremi spf 50, yüksek oranda bir koruyuculuk sunuyor. Solante güneş kremleri özellikle yaz aylarında güneş ışınlarına karşı üstün bir koruma sağlıyor. Deniz ve havuzun yanı sıra Solante güneş kremleri, günlük hayatta tek başına ya da makyaj altına baz olarak da kullanılabiliyor. Solante güneş kremi kullananların cildinde genellikle çil ya da herhangi bir lekeye rastlanmıyor. Ayrıca Solante güneş kremleri bol miktarda vitamin içerdiği için cildi güneş ışınlarından korurken aynı zamanda besliyor. 

Solante Güneş Ürünleri Ne İşe Yarıyor?

Güneş koruyucu ürünlerin yılın her mevsiminde kullanılması gerekiyor. Güneş kremleri, cildin çevresel faktörlere karşı olan direncini artırıyor. Solante güneş kremleri standart güneş koruma özelliğine ek olarak cilt sorunlarını çözüyor. Aynı zamanda Solante güneş kremlerinin birçoğunda antialerjik özellik bulunuyor. Solante güneş kremleri ciltte yağlanma ya da akne problemi yaratmıyor. Bebeklerin hassas cildi için özel olarak üretilen Solante güneş kremleri, ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Kusursuz görünüm ve sağlıklı cilt vadeden Solante güneş kremleri, farklı cilt tiplerine ve kullanım şekillerine hitap ediyor. Solante güneş kremleri sahip olduğu çeşitli içerikler sayesinde farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Örneğin; Solante Pigmenta güneş kremi ciltte leke oluşumunu engelleyerek, deri üzerinde oluşabilecek pigmentasyon farklılığını önlüyor. Homojen bir görünüm sunan Solante Pigmenta, parfümsüz içeriği sayesinde hassas ciltli kullanıcılar tarafından da tercih edilebiliyor. Solante Tele Rubor güneş kremi ise alerjik belirtileri ortadan kaldırarak kızarıklıkları azaltıyor. Cildi rahatlatan Tele Rubor güneş kremi kaşıntıyı da önlüyor. Yanlış beslenme ve uyku düzeninin bozulması ciltte akne ve sivilcelere yol açabiliyor. Solante Acnes güneş kremi cildin parlamasına sebep olan fazla yağı emiyor. Böylece ciltte nem dengesi sağlanmış oluyor. Makyaj birçok kadının vazgeçilmezleri arasında sayılabiliyor. Cilt rengini dengeleyen birçok makyaj ürününde SPF koruması bulunuyor. Ancak bu koruma güneşin zararlı etkilerinden korunmak için yeterli olmayabiliyor. Renkli içeriğe sahip olan Solante Tinted güneş kremi kapatıcı özelliği sayesinde kadınlar tarafından çok seviliyor. Tinted güneş kremi hem cildi güneş ışınlarından koruyor hem de ciltteki kusurları kapatıyor. 

Solante Güneş Kremleri Hangi Cilt Tipi İçin Uygun?

Her insan farklı bir vücuda ve cilt tipine sahip olabiliyor. Yağlı, kuru, hassas gibi birçok farklı cilt tipi bulunuyor. Her cilt tipi aynı güneş kremini kullanamayabiliyor. Örneğin; yağlı cilde iyi gelen bir güneş kremi, kuru bir cilde sahip olan kullanıcı için yetersiz kalabiliyor. Bu sebeple Solante markası her cilt tipi için özel olarak güneş kremi üretiyor. Aynı zamanda markanın her cilt tipine uygun olan nemlendirici içerikli güneş kremleri de mevcut. Solante güneş kremleri yağlı, kuru ve hassas ciltler için ayrı formüllere sahip olan ürünler üretiyor. Solante güneş kremlerinin paket rengi de hitap ettiği cilt tipine göre farklılaşıyor. Örneğin; Solante kahverengi ambalaj güneş kremi aşırı kuru ve hassas ciltli kullanıcılara hitap ediyor. Yüksek derecede nem sağlayan bu güneş kremi, cildin tahriş olmasını engelliyor ve cildi yatıştırıyor. Solante güneş kremi kırmızı ambalaj ise cilt problemi yaşayan kullanıcılar için uygunluk gösteriyor. Ciltteki renk farklılıklarını önleyen güneş kremi koruma bariyeri oluşturuyor. Solante mor ambalaj güneş kremi, güneşe uzun süre maruz kalan ciltlere hitap ediyor. Solante güneş kremi yeşil ambalaj ise yüksek derecede deri bakımına ihtiyaç duyan kullanıcılar için özel olarak tasarlanıyor. Solante pembe ambalaj güneş kremi hassas ve kızarmaya meyilli olan kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyor. 

Solante Güneş Kremi Fiyatları

Solante güneş kremi fiyatları ürünün içeriğine, hitap ettiği cilt tipine, boyutuna ve yaş aralığına göre değişkenlik gösteriyor. Solante güneş kremleri farklı formülleri sayesinde her yaşa ve cilt tipine hitap edebiliyor. Solante güneş yağı fiyatları her bütçeye hitap eden cazip seçeneklerden oluşuyor. Tüm bunlar için Hepsiburada üzerinden ilerleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Solante Güneş Kremi ve Yağları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Koruma Faktörü
Toplam 24 / 60 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/solante