Kurşun kalem, silgi, kalemtraş, boyama veya işaretleme kalemi gibi kırtasiye ürünleri konusunda ilk akla gelen markalardan birisi Stabilo. 150 yılı aşkın süredir kaliteli ve stil sahibi kalemler üreten Stabilo, yenilikçi anlayışıyla nitelikli ve işlevsel kalemler geliştirmeye devam ediyor. Dayanıklı kurşun kalem üretiminin yanı sıra tarihteki ilk renkli kalemleri de pazara sunan Stablilo, yıllardan beri tasarım ve çizim çalışmalarına renk katıyor. Dünyanın ilk fosforlu kalemini üreten marka unvanını da taşıyan Stabilo Boss kalemler ile de yazı alanında büyük yeniliklere imza atılırken, günümüzde de aynı modellere bolca ihtiyaç duyuluyor. Okullarda, evlerde veya ofislerde işleri kolaylaştıran Stabilo kalem modelleri yüzlerce çeşidi ile kullanıcılara sunuluyor.

Kreşlerden üniversite ve iş yerlerine kadar her yaştaki çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik ürün portföyü bulunan Stabilo, şık tasarımları, yazım kalitesi ve işlevsellikleriyle beğeni toplarken; kırmızı, mavi, yeşil, sarı, pembe, mor ve daha pek çok tonda cezbedici renkleri ile dikkat çekiyor. Eğlence etkinlikleri de dahil daha pek çok ortamda geniş bir kullanım alanı olan flaşörler, gazlı veya mum boyalar gibi değişik tarzdaki işaretleme kalemleri ile de yaşamı kolaylaştırıyor. İrili ufaklı, ince veya kalın boyutlara, değişik tarzlara hitap eden şekil ve renklerdeki keçeli kalemlerle yaratılan çizimlerle herkesin tarzını yansıtması mümkün oluyor. Değdiği her kağıdı güzelleştirip daha etkili bir görselliğe büründüren kalemler kullanım alanlarına göre farklılık gösteriyor.

Kırılmaya karşı dayanıklı yapıda, cilalı yüzeye sahip yumuşak uçlu Stabilo Exam Grade 2B kurşun kalemler özellikle ilköğretim çağındaki öğrenciler için mükemmel bir seçim oluşturuyor. Yazı yazmaya yeni başlamış, sağ veya sol elini kullanmak isteyen çocuklar için kenarlarında minik parmakların rahatça kavrayabileceği girintileri ile kolaylık sağlayan üçgen gövde tasarımlı Stabilo Easygraph kalemler bulunuyor. Ellerin kaymasını engelleyen ve düzgün tutuş pozisyonunu destekleyen kalemler, ahşap içerikleri ile de sağlıklı bir kullanım sunuyor. Benzer yapıdaki Stabilo Easycolor serisi de göz alıcı renkleri ile yazılara, resimlere veya ödev sunumlarına bambaşka bir hava katıyor.

Gerektiğinde çok daha ince, zarif ve rahat yazı yazmaya yardımcı olan Stabilo kalemlerle hızlı ve akıcı bir yazım deneyimi yaşanıyor. Stabilo black roller kalemler 0,5 mm kalınlığındaki uçları ile harika bir yazı keyfi sunuyor. Alman otomotiv sektöründe kullanılan özel kaymaz gövdesi ile kusursuz bir tutuş sağlayan kalemler, ekonomik olmaları nedeniyle de beğeni kazanıyor. Benzer yapıdaki 0,4 mm yazım kalınlığı bulunan Stabilo Point keçe uçlu kalemler, özel metal desteği sayesinde dayanıklı bir uca ve saatlerce açık kaldığında bile kendini yenileme özelliğine sahip. Özellikle cetvel ile çizim yaparken tercih edilen ideal uçlu kalemin mürekkebi su bazlı olma özelliği taşıyor.

Stabilo'nun kırtasiye dünyasına kazandırdığı en orijinal modellerden biri olan Stabilo Boss işaretleme kalemleri; fosforlu tonları ve ikonik floresan renkleri ile dikkat çekiyor. Tekrar dolum özelliği de bulunan Stabilo Boss kalemler mükemmel bir vurgulayıcı işaretleme sağlıyor. Özel hobilerde, okullarda ve ofislerde olmak üzere geniş kullanım alanı bulunan kalemler, farklı boyutlarda çizgi çizip metinleri daha belirgin hale getirebiliyor. Klasik Stabilo Boss kalemler gibi su bazlı mürekkebi ile sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen Stabilo Swing Cool kalemler ise yumuşak ve sağlam keçeleri ile son damlasına kadar kullanılabilirken, klipsli tasarımı sayesinde kolayca ceplerde taşınabiliyor.

İster tek parça veya çoklu, ister fırça şeklinde ya da silinebilir uçlu özelliklere göre ayrılabilen Stabilo kalemler; küçük, büyük her yaştan kullanıcının ihtiyaçlarını karşılıyor. El yapısı ile uyumlu ergonomik tasarımları, kolay uygulanabilirliği ve her an elinizin altında olan sağlam nitelikli Stabilo kalemler hayatınızı kolaylaştırıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Stabilo

1.304 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Hemen Al Sonra Öde
 9. Sepette Kampanyalı Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön