İşlevselliği ön planda tutan profesyonellerin tercihi Super-Bag, Asrın Plastik kalitesiyle sunulur. Yapı grubu ekipmanlarının üretim kalitesinden, çok yönlü kullanım imkanına sahip alternatiflere uzanan geniş ürün yelpazesi sayesinde işler kolaylaşır, taşıma rahatlığı elde edilir. Marka, iş yaşamını kolaylaştırıcı ve dayanıklı iş aletleriyle bilinir. Sıklıkla monoblok çekmeceler, takım ve alet çantaları, organizerlerden oluşan ürün seçenekleri ihtiyaca uygun olarak öne çıkar. Bu ürünler; tarım, madencilik, inşaat, gıda işleme ve diğer endüstriyel sektörlerde rahatlıkla kullanılır. Ayrıca Super Bag, müşterilerin beklentilerine uygun olarak tasarlanan çantalarıyla dikkat çeker. Profesyonel olarak iş yaşamında devamlılık sağlamaya yarayan ürünlerin yanı sıra; tamir, tadilat, yapı işlerinde kolaylık sunar. Birçok farklı amaca ve işe uygun olarak tasarlanıp, çalışma sırasında en büyük yardımcılarınızdan biri olur. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan marka, inovasyon ve teknoloji kullanarak müşterilerin taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verir. Beklentilere, müşteri geri bildirimlerine özen gösterilerek yapılan üretimler, kalitesinin yanı sıra uzun ömürlü yapılarıyla da müşterilerin tercihi olur.

Fonksiyonel Super Bag Modelleri

Super-Bag fiyatları ile olduğu kadar kaliteli malzeme yapısı ve dayanıklılığı ile bilinir. Çantalarında veya organizer gibi ürünlerinde kullandığı materyaller uzun süreli kullanım için idealdir ve fonksiyonellik özellikleri ile beğeniye sunulur. Super Bag takım çantaları müşterilerin ihtiyaçlarına özel olarak üretilir, taşıma ve depolama için idealdir. İç hacimlerinin genişliği değişiklik gösterir, 13,16,19, 26 inç ölçüsüne kadar boyut seçenekleri mevcuttur. Buna örnek olarak Super-Bag tekerlekli takım çantası verilebilir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılır ve kaymaz kauçuk tabanları sayesinde her türlü zeminde rahatlıkla kullanılır. Super bag’in tekerlekli takım çantası modelleri, farklı şekillerde organize edilebilir ve çok sayıda eşyayı depolama kapasitesine sahiptir. Teknisyenler, tadilat işlemi yapanlar, yapı işlerinde çalışanlar için ideal olup, çok sayıda el aletini yorucu olmadan taşımaya imkan tanır. Super bag tarafından üretilen çantalar çeşitli malzemelerden yapılır ve oldukça dayanıklıdır. Super Bag’in çanta modellerinin hacimleri, çanta modellerine ve kullanım amaçlarına göre değişir. Belli fonksiyonel özelliklere sahip Super Bag modelleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Super Bag takım çantası ile; iş ihtiyacınıza uygun olarak, geniş iç hacminden yararlanabilirsiniz. Çok fazla parça taşıma kapasitesine ve bölmelere sahip takım çantaları ev, iş yeri, ofis işleriniz için uygundur.
  • Super Bag tekerlekli takım çantası; organizerli veya standart tekerlekli modellerden oluşur. Kullanım alanınıza göre rahatlık sağlayarak, ağır malzemelerin kolay taşınmasını sağlar.
  • Super Bag organizerler; 12, 20’li bölmelerden oluşan organizer modelleridir. 400 küp organizer gibi alternatifleri de mevcut olup çivi, vida gibi ufak el aletlerini kaybolmadan saklamanızı sağlayarak işlerinizi kolaylaştırır.
  • Super Bag monoblok çekmeceler; bazılarının duvara monte etme aparatı bulunan bu modeller sayesinde duvara sabitlenen bir dolap gibi el aletlerini kullanma imkanınız olur. 26, 40, 60’lı modeller çok fazla malzemeye sahip olanlar için ideal olup, dikey ve yatay şekilde sunulur. İsteğe bağlı olarak çekmecelerde değişiklik yapılarak bölmeler çıkarıp takılabilir, çekmece boyutları büyütülüp küçültülebilir.

Super Bag saklama kutuları; belli derinlik ölçülerinden ve 18, 30, 60 lt seçeneklerinden oluşur. Saklama kutusuyla daha büyük malzemeleri saklayabilir, istediğiniz yere sağlam materyali sayesinde herhangi bir zarar olmadan taşıma yapabilirsiniz.

Super Bag Ürünlerinin İşlevsel Özellikleri

Super bag markası; iş ve afet alanında farklı ihtiyaçlara uygun, kalite

ve dayanıklılığa önem veren bir tasarım anlayışına sahiptir. Örneğin; Super bag

takım çantası, profesyonel iş hayatınızda sürekli olarak ihtiyacınız olan eşyalarınızı

düzenli bir şekilde taşımanıza, düzenli depolama yapmanıza veya nakliyeye hazır

hale getirmenize olanak tanıyan sağlam ve dayanıklı bir çanta sistemidir. Böylelikle el aletleriniz dağılmadan, kaybolmadan tek bir yerde düzenli bir şekilde saklanır, işlerinizi kolaylaştırır. Super Bag organizerler, düzeninizi korumak için tasarlanmış çeşitli depolama kutuları, organizer ve çekmeceler içeren bir saklama sistemi paketidir. Bu sistemin amacı, evinizin ya da ofisinizin farklı bölgelerindeki karışıklıkları azaltmak için çeşitli sağlam, etkili çözümler sağlamak sayılır. Aynı zamanda eşyaları toparlamanıza ve el aletlerinizi tek bir yerde kolayca bulabilmenize imkan tanır. İhtiyacınıza göre materyal de seçebilirsiniz. Alüminyum saplı, metal kilitli takım çantalarından 12 veya 20’li organizerlere, Super-Bag 60 lı monoblok çekmecelerden tekerlekli teknisyen alet çantalarına uzanan ürün seçeneklerini görebilirsiniz. Super bagların işlevselliği de seçim yaparken önemlidir. İhtiyacınız olan özellikleri belirleyip, Super bag seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. Super bag markası, kaliteli ve dayanıklı çantaları ile bilinir. Ayrıca, müşteri yorumlarını da okuyarak, markanın müşteri memnuniyetine verdiği önemi de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Super Bag Çanta Seçiminde Dikkat Edilecekler

Super Bag seçimi yaparken hangi ürünü hangi amaçla kullanacağınız önem taşır. Ev, iş yeri, ofis tamir, tadilat işlerinde ya da yapı, inşaat çalışmaları sırasında pratik yardımcınız olacak birbirinden farklı Super Bag modelleri beklentilerinizle uyumludur. Super Bag çantalarını seçerken, iş aletlerinin ne kadar yer kapladığına bakıp, çantaların materyalini göz önünde bulundurabilirsiniz. Sap kısmından, iç hacmine, çanta ölçülerine, iç bölmelerine ve kilit malzemesine göre değişen birçok Super Bag çanta modeli bulunur. Sadece iş olarak sınırlı kalmayıp olası afet durumlarında da birçok güvenlik malzemesinin korunaklı bir şekilde saklanmasını sağlayabilirsiniz. Super Bag takım çantaları aynı zamanda tekerlekli olarak da sunulur, özellikle ağır iş altında çalışıp yorucu bir çalışma süreci geçiriyorsanız tekerlekli modeller sizin için uygun olur. Bu seçiminizle tekerlekli çantayı kolay taşıyabilir, yorulmadan el aletlerinizi dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Usta takım çantalarıyla işlerinizi profesyonelleştirebilir, balıkçı takım çantası veya organizerli takım çantalarıyla da daha pratik taşıma sağlayabilirsiniz. Super-Bag en ucuz modelleriyle indirim günlerinde veya satışa sunulan kampanyalarda karşınıza çıkabilir.Birbirinden farklı model ve özellik seçenekleriyle Super-Bag satın almak için Hepsiburada’ya göz atarak işinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

İşinize En Uygun Super Bag Modeli Hangisi?

Yapı, inşaat, ev veya iş yeri tamiri gibi birçok iş alanında kullanılan yardımcıların başında takım çantaları, organizerler gelir. Organizer ihtiyacınız için Super Bag organizer seçerken, kullandığınız malzemelere ve organizerin bölme sayısına göre dikkat edebilirsiniz. Müşteri deneyimine ve gereksinimine göre sunulan ürünler içerisinde işinize en uygun ürünleri ihtiyacınız doğrultusunda seçmeniz önerilir.

Super Bag Çantalarının Kullanım Avantajları Nedir?

Super Bag her iş alanına uygun ve beklentilere göre şekillenen ürünleri ile bilinir. Super Bag çanta modelleri de ev, iş yeri gibi birçok alanda tamir ve tadilat işleriniz için idealdir. Super Bag çantalarını kullanarak hem kaliteli materyalden üretilen yardımcıya sahip olur hem de el aletleriniz düzenli ve tek yerde toplanır.

İş Yaşamında Kullanılan Super Bag Ürünleri Ne İşe Yarar?

Her tamir, tadilat aletinin iş yaşantısını kolaylaştırıcı faydası bulunur. Super Bag modellerinde de işlevsellik ve kalite ön planda olduğundan birçok alana uygun çözümler ortaya çıkar. Super Bag saklama kutusu ve takım çantaları el aletlerinin dağılmasını önleyerek toplarken, organizerler ve çekmecelerde daha ufak parçalar kaybolmadan ulaşabileceğiniz şekilde durur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Super-Bag

325 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler