Akıllı telefonlar ve tabletlerde gün geçtikçe gelişen teknoloji ile beraber artık bir bilgisayar kadar güçlü sistemlere rastlamak mümkün. Bu güçlü sistem özellikleri sayesinde örneğin akıllı telefonlar sadece aramak ve mesaj atmak amaçlı değil; dosya depolama, işleme ve paylaşma gibi pek çok özelliği bünyesinde barındırır. Bu sebeple tıpkı bilgisayarlarda olduğu gibi telefonlarda da USB bellek ile veri aktarımı ihtiyaç hâlini alır. USB bellek ile veri aktarımı sağlamak için telefonlar ve tabletlerde OTG özelliği bulunması gerekir. Bu özellik ile telefonlar ve tabletler Syrox OTG dönüştürücüler aracılığıyla kurulum gerektirmeden USB bellekleri tanır ve veri aktarımı için aracı bir bilgisayara ihtiyaç duymaz. Akıllı cihazların şarj ve veri alışverişi için kullanılan girişlerinde genel olarak Micro USB ve Type-C seçenekleri bulunur. Örneğin bir şarj cihazı Micro USB iken telefonunuz Type-C girişine sahip olabilir. Bu problemin üstesinden gelmeniz için Syrox dönüştürücüler sizlere hizmet sunar.

Syrox OTG Dönüştürücü Modelleri

OTG desteği bulunan akıllı cihazlarınıza USB bellek, fare ve klavye gibi ürünleri bağlamanız için Syrox dönüştürücü kullanabilirsiniz. Telefon ya da tabletinizde biriken fotoğraflarınız hafıza problemi yaşattığı zaman, yedek USB belleğinizi cihazınıza takarak dosya aktarımını gerçekleştirip telefonunuzda istediğiniz alanı açabilirsiniz. Ya da başka türde belgeleriniz için de aynı şekilde dosya aktarımı sağlayarak ister USB bellekten telefona ister telefondan USB belleğe veri akışı gerçekleştirebilirsiniz. Bir bilgisayar kadar güçlü olabilen telefonlarda barınan pek çok özelliği pratik bir şekilde kullanabilmeniz için telefonunuza fare veya klavye bağlamanız gerekebilir. Telefon tarayıcısında sörf yapmak, metin belgeleri düzenlemek, photoshop programları kullanmak ve yaygın olarak oyun oynamak için fare, klavye veya oyun konsolları bağlayabilirsiniz. Bu bağlantıları Syrox OTG dönüştürücüler ile sağlayabilirsiniz. Type-C girişi bulunan cihazlarda OTG dönüştürücüler USB 3.0 desteğine sahipken Micro USB girişi  barındıran cihazlar için üretilen OTG dönüştürücülerde USB 2.0 desteği bulundurur. Küçük yapıları ve modern tasarımları ile kolay bir kullanım vadederler. Hızlı veri transferinin yanında tak çalıştır özelliğine sahiptirler ve ekstra bir kurulum yapmanıza gerek kalmaz.

Akıllı Cihazlarınız Şarjsız Kalmasın

Tablet ve telefon gibi akıllı cihazlar ilerleyen teknoloji ile beraber her ne kadar gelişiyor olsa da pil teknolojileri aynı hızla yazılım ve işlemcide gösterilen ilerlemeye sahip değildir. Bu sebeple akıllı cihazlar neredeyse her gün şarj edilerek kullanılır. Şarj aletini yanınıza almayı unutmanız ve telefonunuzun şarj girişine uygun şarj aleti bulamamanız gibi durumlarda dönüştürücüler sayesinde başka türden şarj aletlerini telefonunuz için kullanmanız mümkün. Type-C girişe sahip bir cihaza sahipseniz ve Micro USB bir şarj cihazınız var ise Syrox dönüştürücüler sayesinde telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Yalnızca şarj değil, veri aktarımını da destekleyen Syrox dönüştürücü aparatlar ile telefonunuzu Micro USB destekli bir kablo ile bilgisayar vb. cihazlara bağlayabilir ve istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Syrox Dönüştürücü Faydaları

  • Akıllı cihazlarınıza bağlayacağınız OTG dönüştürücüler ile USB bellek ve cihazınız arasında hızlı ve pratik veri aktarımı sağlayabilirsiniz.
  • Mobil oyunlarda kullanabileceğiniz OTG destekli konsollar ile çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • Metin belgeleri oluşturmaya ve düzenlemeye fırsat tanıyan teknolojilere sahip akıllı cihazlarınıza OTG dönüştürücüler ile klavye ve fare bağlayarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Type-C girişe sahip cihazınıza Micro USB destekli kablo ile şarj imkânı tanıması sayesinde acil durumlarda cihazlarınızın pili bitmez ve güvenle şarj edebilirsiniz.
  • Syrox çoklayıcı modelleri sahip oldukları küçük yapıları ile kolay taşınabilir olmanın yanında ekstra bir güç kaynağına ihtiyaç duymaz.

Akıllı cihazlarınıza bağlamak istediğiniz USB bellek, farklı şarj kabloları veya fare ve klavye gibi aparatları Syrox çoklayıcılar ile güvenle kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı modelleri ve dayanıklı yapıları ile bu dönüştürücüler hepsiburada.com ile sizlere sunuluyor. Siz de cihazlarınız arası bağlantıları güvenle sağlamak için bir an önce Syrox dönüştürücülere sahip olun!

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Syrox Kablo, Switch ve Çoklayıcı Fiyatları

3894 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Aksesuarlar
Aksesuarlar
Kablolar/Swich ve Çoklayıcılar
Kablolar/Swich ve Çoklayıcılar
Çevirici ve Adaptörler
Çevirici ve Adaptörler
Güç Kabloları
Güç Kabloları
Network Kabloları
Network Kabloları
Usb/Seri/Paralel Kablolar
Usb/Seri/Paralel Kablolar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 38 / 3894 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?