Grafik tasarım, Web tasarım ve 3 boyutlu tasarım gibi alanlarda uzman bir tasarımcı olabilmek için ilgili tasarım alanına ait temel konuları ve bu tasarım alanlarında kullanılan önemli programları iyi bir şekilde öğrenmek gerekiyor. Konuları aşama aşama ve oldukça anlaşılır bir şekilde anlatış tarzları, detaylı ve uygulamalı örnekleri ve CD, DVD gibi yardımcı ek araçları ile tasarım kitapları en geliştirici kaynaklar arasında yer alıyor. Tek başına satılan tasarım kitaplarının yanı sıra ilgili tasarım alanlarında çok yönlü bir gelişimi hedefleyen çeşitli tasarım kitabı setleri de satışa sunuluyor.

Grafik Tasarımın Temellerine Odaklanan Kitaplar Nelerdir?

Grafik tasarımın temelleri hakkında yazılan kitaplar, grafik tasarımın başlıca konularıyla ilgili bir grafik tasarımcının ihtiyaç duyduğu bütün önemli bilgileri ve kavramları okuyucuya kazandırmayı amaçlıyor. Oldukça zengin konu içerikleri ve verilen detaylı örnekleri ile konuları okuyucuyu sıkmadan anlatan temel grafik tasarım kitaplarında, ünlü grafik tasarımcıların çalışmalarından ilham verici resimler de yer alıyor. Grafik tasarımın temelleriyle ilgili bilgi veren kitaplar, alanlarında oldukça tecrübeli uzman yazarlar tarafından yazılıyor ve tipografi, renk kullanımı, tasarımda dil ve anlatım, baskı ve yayınlama süreçleri ve sayfa düzeni gibi en önemli grafik tasarım konularında sağlam bir temel oluşturmanızı sağlıyor.

Grafik Tasarım Programı Kitapları Nasıl Bir Gelişim Sağlar?

Grafik tasarımda önemli temel bilgileri iyi bir şekilde öğrenmenin yanı sıra bu bilgileri hayata geçirecek olan önemli grafik tasarım programlarını da etkili şekilde kullanabilmek oldukça önem taşıyor. Konuları oldukça anlaşılır ve aşama aşama öğreten, birçok uygulamalı örnekle zenginleştirilen grafik tasarım programı kitaplarının bazılarında, daha kapsamlı bir öğretim için CD ya da DVD materyalleri de veriliyor. Grafik tasarım programları içinde dünyada en çok kullanılan Photoshop, Illustrator, InDesign, Fireworks ve CorelDRAW gibi programlar hakkında yazılan kitaplar, bu gelişmiş programların kullanımında sizi oldukça yetkin ve bilgili bir duruma getiriyor.

3 Boyutlu Modelleme ve Tasarım Kitapları Nelerdir?

İlerleyen teknoloji ve 3 boyutlu yazıcıların giderek daha yaygın bir hale gelmesiyle birlikte, 3 boyutlu modelleme ve tasarım mesleği yükselişe geçen önemli meslekler arasında yer alıyor. 3 boyutlu modelleme ve tasarım kitapları; sistematik anlatım tarzları, detaylı uygulamaları ve kolay anlaşılır özellikleri sayesinde 3 boyutlu programları zorlanmadan ve etkili bir şekilde öğrenmenizi sağlıyor. Belirli bir 3 boyutlu tasarım programı hakkında tek başına satılan kitapları tercih edebileceğiniz gibi, en önemli grafik ve 3 boyutlu tasarım programı kitaplarının beraber olarak satıldığı tasarım kitabı setlerini de satın alabilirsiniz. 3ds Max, AutoCAD, SolidWorks, Mastercam, CATIA, Revit, SketchUp gibi dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen 3 boyutlu tasarım ve modelleme programları hakkında uzman yazarlar tarafından yazılmış birçok detaylı kitap bulunuyor.

Web Tasarım Kitapları Nasıl Bir Gelişim Sağlar?

İyi bir web tasarımcı olabilmek ve kullanıcılara en iyi web sitesi deneyimini yaşatabilmek için hem web tasarımın temel konularına hem de web tasarımı yapabilmek için kullanılan önemli programların kullanımına hakim olmak gerekiyor. En önemli web tasarım programlarından biri olan Dreamweaver programı ve HTML, XHTML gibi web tasarımın en temel konuları hakkında yazılmış, iyi bir web tasarımcı olma yolunda size oldukça önemli katkılar sağlayacak birçok web tasarım kitabı bulunuyor.

Peyzaj Tasarımı Kitapları Nelerden Oluşmaktadır?

Çevre düzenleme sanatı olarak da nitelendirilen peyzaj tasarımı konut, özel alan, park, bahçe, orman ve şehirler gibi birçok alanın; daha yaşanabilir, estetik ve güzel bir hale getirilmesini amaçlıyor. Peyzaj tasarımcıları, mimarlar ve çevre düzenleme konusuyla ilgili olan diğer kişiler için oldukça faydalı bilgiler içeren peyzaj tasarımı kitapları, çevre düzenleme konusu hakkında değerli referans kaynakları arasında yer alıyor. Konut peyzajı, öğretim kurumu kampüslerinin peyzajı, sokak ve park peyzajı, kafe ve restoran peyzajı gibi birçok peyzaj türü hakkında yazılmış çeşitli peyzaj tasarımı kitapları bulunuyor.

Grafik ve 3 Boyutlu Tasarım Kitabı Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Grafik ve 3 boyutlu tasarım kitabı fiyatları; eserin toplam sayfa sayısına, kullanılan kağıdın niteliği ve baskı yöntemine, ek olarak CD ya da DVD gibi bir materyal olup olmadığına ve eserin tek ya da set halinde satılması gibi durumlara göre değişiklik gösterebiliyor. Alanlarında en uzman yazarlar tarafından kaleme alınan birçok tasarım kitabından, ihtiyaç durumunuza göre tek olarak satılanları tercih edebileceğiniz gibi daha geniş bir kapsamda öğretimi hedefleyen kitap setlerini de satın alabilirsiniz.

 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Tasarım Kitabı-Grafik Tasarımı

215 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Markalar A-Z
  1. Nirvana Yayınları Tasarım Grafik Kitapları
  2. Pusula Yayıncılık Tasarım Grafik Kitapları
  3. Alfa Yayınları Tasarım Grafik Kitapları
  4. Literatür Yayıncılık Tasarım Grafik Kitapları
  5. Design Media Publishing Tasarım Grafik Kitapları
  6. Kodlab Yayınları Tasarım Grafik Kitapları
  7. Abaküs Kitap Tasarım Grafik Kitapları
  8. Seçkin Yayıncılık Tasarım Grafik Kitapları
  9. Asil Yayın Dağıtım Tasarım Grafik Kitapları
  10. Değişim Yayınları Tasarım Grafik Kitapları
  11. Gazi Kitabevi Tasarım Grafik Kitapları
  12. Nobel Akademik Yayıncılık Tasarım Grafik Kitapları
  13. Türkmen Kitabevi Tasarım Grafik Kitapları
  14. Artpower Publishing Tasarım Grafik Kitapları
  15. Medyasoft Yayınları Tasarım Grafik Kitapları
  16. Alternatif Yayıncılık Tasarım Grafik Kitapları
  17. Beta Yayınevi Tasarım Grafik Kitapları
  18. Pearson Education Yayıncılık Tasarım Grafik Kitapları
  19. Say Yayınları Tasarım Grafik Kitapları
  20. Beşir Kitabevi Tasarım Grafik Kitapları
 6. Sınıf
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/9934/211652
Başa dön