Temizlik Seti

Ev ve iş yerleri için en önemli konulardan biri ortamın temizliği ve hijyenidir. Ne kadar temizlenirse temizlensin, düzenli olarak bir temizlik işlemi uygulanmadıkça hem evler hem de iş yerleri belirli süre aralıklarla sürekli kirlenirler. Bu durumda yapılması gereken en önemli şey düzenli ve titiz bir şekilde evlerin ve iş yerlerinin hijyenik olarak temizlenmesidir.

Hepsiburada.com üzerinde yer alan temizlik setleri hem evlerinizin hem de iş yerlerinizin her türlü mekânları ve odaları için hijyenik ve pırıl pırıl bir temizlik yapabilmeniz için ideal seçenekler arasında yer alır. Farklı ebatlarda, paketlerde ve satış seçenekleriyle kullanıma sunulan temizlik setleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Hem deterjan olarak hem de temizlik aparatları olarak farklı şekillerde temizlik setleri bulunur. 

Temizlik Setleri ve Aparatları

Temizlik setlerinin içinde farklı mekânlar ve temizlik için kullanabileceğiniz temizleme aparatları bulunur. Yerleri videla ile temizlemek için bir paspas ve kova ile satılan temizlik setlerinin yanında, viledalar için yedek uç bulunduran paketler de yer alır. Bu paketleri de viledanızın ucu kirlendiği zaman yenisi ile değiştirebilirsiniz. Bu sayede temizlik ürünlerinin de hijyenik bir şekilde temizlik yapmasının önünü açmış olursunuz.

Viledalı ve paspaslı temizlik malzemelerinin farklı ebatları ve ölçüleri de vardır. Büyük evler veya iş yerleri için yüksek ölçekli vileda seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Özellikle ofis ve plaza gibi mekânlar için hem paspası hem de kovası büyük olan temizlik setleri en ideal seçenekler olarak ön plana çıkar. Bu sayede büyük mekânların temizliğini tek seferde halletme gibi bir şansa sahip olabilirsiniz.

Temizlik malzemeleri tekli olarak da satışa sunulur. Sadece paspas yapmak için bir sap ve temizleme bezi bulunan ürünler ile de temizlik yapmak isterseniz bu temizlik ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ya da kırılan paspaslarınız için komple bir temizlik seti almak yerine bu temizlik malzemelerini tercih ederek ekonomik olarak da mantıklı bir tercih yapmış olursunuz.

Temizlik Bezleri

Hem eşyaların hem de çeşitli yüzeylerin tozunu almak ve temizlemek için farklı renklerde ve özelliklerde bezler bulunur. Toz almak için hazırlanan özel temizlik bezleri ile eşyalarınızın üzerlerini temizleyebilirsiniz. Toz bırakmayan nitelikte olan bu temizlik bezleri ile eşyalarınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz.

Özellikle mutfak ve banyo fayanslarını temizlemek için de özel olarak üretilen temizlik bezleri bulunur. Çeşitli deterjanlar ile bu bezleri kullanarak mutfaklarınızın ve banyolarınızın kirlenen fayanslarını eskisi gibi parlak ve pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz. 

Kokulu Parfüm Setleri

Temizlik yaptıktan sonra ortamda mis ve güzel bir koku olması herkesin istediği bir şeydir. Hem evleriniz hem de iş yerleriniz için temizlik sonrası daha ferah ve güzel kokular kullanmak istiyorsanız kokulu parfüm setlerini tercih edebilirsiniz. Hem odalar için hem de tuvalet ve banyo gibi farklı mekânlar için özel olarak üretilen kokulu parfüm seçenekleri bulunur. Temizlikten sonra birer fıs ya da istediğiniz ölçüde odalara ve tuvalet, banyo gibi mekânlara sıktığınızda daha ferah bir ortama kavuşmuş olursunuz. Bu sayede temizliğin üzerine güzel kokular da eklenince o ortamda yaşanması ve durulması daha keyif verici hale gelir.

Temizlik Setleri Fiyatları

Temizlik setleri, içerdiği ürünler ve ürünlerin özelliklerine göre farklı fiyatlarda satışa sunulur. Viledalı ve deterjanlı satılan ürünlerin fiyatları daha yüksek olurken, temizlik bezleri, kokulu parfüm çeşitleri gibi ürünlerin fiyatları daha düşük seviyede olabilir. Temizlik setlerinin içinde yer alan ürün miktarları da fiyatları doğrudan etkileyen unsurlar arasında yer alır. 

Siz de temiz ve ferah bir ortama kavuşmak istiyorsanız Hepsiburada.com üzerinde yer alan temizlik setlerinden istediğinizi seçerek hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Temizlik Setleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 46 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?