TEOG 1- 2

İyi bir mesleğe ve iyi bir kariyere sahip olmanın yolu öncelikle kaliteli eğitim veren bir liseye yerleşmekten geçiyor. İyi bir lise eğitimi ise hayal ettiğiniz üniversitenin kapılarını aralayarak geleceğe dair umutlarınızın artmasını sağlıyor. Bu nedenle milyonlarca öğrencinin hayatını derinden etkileyen ve geleceklerine yön vermek için atılan ilk adım olan TEOG 1-2 liseye geçiş sınavları öğrenciler ve aileleri için büyük bir önem arz ediyor. Bu denli önemli bir sınava hazırlanmak ve hedefledikleri başarıya ulaşmak isteyen öğrenciler, sınava çok kapsamlı bir şekilde hazırlanıyor. Bunun için ders kitaplarının yanında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen öğrenciler, TEOG 1-2 sınavı için ek yardımcı kaynaklara başvuruyor. Müfredat derslerinin tümünü kapsayan TEOG kitapları, öğrencilerin tüm beklentilerini karşılıyor ve sınava daha planlı bir şekilde hazırlanmaları için destek oluyor. 

TEOG 1 – 2 Kitaplarının Sınav Başarısına Etkileri Nelerdir?

TEOG sistemi kapsamında düzenlenen sınavlar iki aşamalı olarak gerçekleştiriliyor. Bunun için öğrencilerin ilk dönem girecekleri TEOG 1 ve ikinci dönem girecekleri TEOG 2 sınavı için ayrı ayrı çalışması ve düzenli bir şekilde hazırlanması gerekiyor. TEOG sınavı için gerekli olan tüm bilgileri kapsayan TEOG 1-2 kitapları, öğrencilerin sınav başarılarında önemli ölçüde destek oluyor ve verimli bir şekilde ders çalışmalarını kolaylaştırıyor.

Öğrencilerin çalışma sitillerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan TEOG kitapları, konu eksiği olan öğrencilerin tüm beklentilerini karşılıyor ve deneme sınavları ile öğrencilerin kendi seviyelerini ölçmelerine olanak tanıyor. Sınav kapsamında yer alan her branştan soruların yer aldığı test kitapları sayesinde öğrenciler, örnek soru çözümlerine kolayca ulaşarak tüm konuları tekrar etme şansını yakalıyor. Çözemediği soruların yanıtlarını açıklayıcı örnek çözümlerle kavrayan öğrenciler, gerçek sınavda karşılarına çıkacak benzer soruları daha kolay cevaplayabiliyor. Dolayısıyla konuları sık sık tekrar etme şansını yakalayan öğrenciler, hedefledikleri başarıya daha kolay bir şekilde ulaşabiliyor. 

TEOG 1 – 2 Kitapları ile Sınava Hazırlanmanın Önemi Nedir?

Millî Eğitim Bakanlığı’nın ders müfredatına uyumlu olarak hazırlanan TEOG 1 – 2 kitapları, bazı derslerde eksiği olan öğrenciler için konu anlatımlı ve deneme sınavlı bir şekilde düzenleniyor. Öğrenciler, kendilerini yetersiz gördükleri dersin önce açıklamasını okuyor ve konu sonu testleriyle seviyelerini ölçüyor. Kitabın sonunda hazırlanan deneme sınavıyla ise gerçek sınavda alabilecekleri puanı hesaplayan öğrenciler, çalışmalarının yeterli olup olmadığını anlayabiliyor.

Her öğrencinin sınava eşit bir şekilde hazırlanmasını sağlayan TEOG 1 – 2 kitapları, farklı yayınevleri tarafından ulaşılabilir fiyat politikasıyla öğrencilere sunuluyor. Böylece her kesimden öğrencinin kaliteli bir liseye yerleşebilmesinin de önü açılmış oluyor. Okul müfredatına uygun olarak hazırlanan TEOG kitapları, renkli kapak tasarımları, resimli konu anlatımları ve eğlenceli içerikleriyle öğrencilerin daha keyifli ders çalışmalarını sağlıyor. Eğlenerek öğrenen ve öğrendiklerini sınavda başarılı bir şekilde kullanan öğrenciler ise hayal ettikleri liselerde okuma şansını yakalayabiliyor.

TEOG 1 – 2 Kitaplarının Özellikleri Nelerdir?

Türkiye’nin en değerli eğitimcileri tarafından hazırlanarak 8. sınıf öğrencilerine sunulan TEOG 1-2 sınava hazırlık kitapları, zengin içerikleri ve farklı kategorilerde hazırlanmış çeşitleriyle öğrencilerin tüm beklentilerini karşılıyor. Gerek konu anlatımlı yardımcı kitaplar gerekse tüm dersleri kapsayan soru bankaları ile bilgelerini ölçebilen öğrenciler başarılı ve başarısız oldukları dersleri kolayca belirleyebiliyor. Zayıf oldukları derslerin konularını tekrar eden öğrenciler böylece tüm konulara vakıf olarak sınava donanımlı bir şekilde hazırlanıyor. Bunun yanı sıra sınav süresini de etkili bir şekilde kullanma pratiği kazandıran TEOG kitapları, öğrencilerin hızlı düşünme ve hızlı karar verme becerilerinin kuvvetlenmesini sağlayarak gerçek sınavda süre sıkıntısı yaşamalarının da önüne geçmiş oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

TEOG 1 - 2

58 ürün listeleniyor
Şenol Hoca Yayınları
Asistan Yayınları
Palme Yayıncılık
Delta Kültür Yayınevi
Koray Varol Akademi
Dört X Dört Yayınları
Element Yayınları
Editör Yayınları
Fen Bilimleri Yayınları
Karekök Yayıncılık
Sınav Yayınları
İSEM Yayıncılık
Akıllı Adam Yayınları
Arı Sanat Yayınevi
BRANŞ AKADEMİ
Berkay Yayınları
Dem Yayınları
Dilko Yayıncılık
Eksen Yayınları
Esen Yayınları
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 58 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?