Teog Hazırlık Kitapları

Temel eğitimde orta öğretime geçmek için 8. sınıftaki her öğrencinin girdiği sınavlardan biri olan TEOG, ülkemizde her yıl düzenlenen rutin sınav türlerinden biri oluyor. 8. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan sınav Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Tarih, Din Kültürü ve Yabacı Dil gibi temel derslerini kapsıyor. Her ders branşından belirli sayıda soruların geldiği sınav için öğrencilerin fazladan hazırlanmaları gerekiyor. Özellikle 8. sınıfta yoğunlaşan TEOG çalışmaları için birçok farklı hazırlık kitabı gerekiyor.

TEOG kitapları, sınavın uygulanma şekline paralel olarak TEOG 1 ve TEOG 2 olarak öğrencilere sunuluyor. İki aşamada yapılan sınav için öğrencilerin farklı kitaplar temin etmesi gerekiyor. TEOG 1 ve TEOG 2 kitapları içerisinde öğrencilerin sınavda sorumlu oldukları konuları kapsayan test kitapları ve denemeler ağırlıkta oluyor. Test kitapları arasında özellikle "çek-kopar" biçiminde yaprak testler ve normal kitap formunda soru bankaları yer alıyor. Yaprak testlerde her ders branşı için özel testler bulunuyor ve yalnızca sınavlarda ağırlıklı olarak çıkan konuları içeren testlere de erişilebiliyor. Yaprak test ve test kitaplarında soru çözümlü ürünler de yer alıyor. Özellikle çözümü incelemek isteyen öğrenciler için ideal olan çözümlü testleri her ders branşında bulabiliyorsunuz. Soru bankalarında ise tek derse yönelik ürünler ve her dersi kapsayan farklı ürünleri temin edebiliyorsunuz.

Deneme sınavlarında ise farklı sayıda deneme içeren ürünler bulunuyor. Genellikle 3’lü, 5’li, 6’lı veya daha fazla deneme sınavı içeren setler de TEOG 1 ve TEOG 2 olarak ayrılıyor. Genel deneme sınavı olarak ulaşabileceğiniz çoklu denemelerde yayın evi tercihi de oldukça önem taşıyor. Özellikle soru stilleri ve soruların zorluk derecesi, yayın evine bağlı olarak değişiklik gösteriyor ve öğrencilerin başarısını doğrudan etkiliyor. Set olarak satılan denemelerin yanında tek deneme olarak satılan ürünleri de bulmak mümkün oluyor. Deneme sınavı gibi kaynakların yanında TEOG kitapları arasında eğitim setleri de yer alıyor. CD şeklide satılan eğitim setleri, ders branşına göre değişiyor.

TEOG Kitabı Fiyatları

Değişen birçok farklı kaynağın yer aldığı TEOG kitapları, fiyat açısından değişiyor. CD eğitim seti olarak satılan alternatifler, test kitaplarına göre farklı bir ürün sınıfına giriyor ve farklı fiyatlara satılıyor. Eğitim setleri dışında test kitapları ve soru bankaları ise içerdikleri soru sayısı ve kapsadıkları ders sayısı ile paralel fiyatlara sahip oluyor. Tek dersten oluşan soru banklarında soru sayısı ile birlikte yayın evleri de TEOG kitabı fiyatları üzerinde rol oynuyor. Her ders branşı için ayrı ayrı satılan soru bankları ile birlikte tüm dersleri kapsayan kitaplara da erişebiliyorsunuz. Daha fazla soru içeren kaynaklar, fiyat açısından değişebildiği gibi daha uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak da mümkün oluyor. Soru bankları arasında geçmiş yılların çıkmış sorularını kapsayan kaynakları ve 2017 yıllında basılmış yeni kaynakları bulabiliyorsunuz.

TEOG kitapları arasında yer alan yaprak test ve deneme sınavlarının fiyatları, soruların sayısına ve kapsamına göre değişiyor. Deneme sınavlarında 10 ve üzeri adette deneme sınavı içeren setler, içerdiği test sayısına uygun değerlere sahip oluyor. 3'lü ve 4’lü deneme setleri ise daha cazip fiyatlı olup tek denemeler ile yakın fiyat aralıklarında bulunuyor. Yaprak testlerde ise çoklu test içeren ürünler ile birlikte daha az yaprak içeren ürünler bulunabiliyor. Defter-kitap şeklinde satılan ve hem yazma hem de pratik çalışma imkanı veren kaynaklar ise benzer fiyat seçenekleri ile TEOG kitapları arasında sizlere sunulan pek çok seçenek arasındaki yerini alıyor.

Teog Kitapları

523 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Markalar A-Z
  1. Ekip Yayınevi
  2. Delta Kültür Yayınevi
  3. FDD Yayınları
  4. Karekök Yayıncılık
  5. Evrensel İletişim Yayınları
  6. Koray Varol Akademi
  7. Tonguç Akademi Yayınları
  8. Zeka Küpü Yayınları
  9. BRANŞ AKADEMİ
  10. Arı Yayıncılık
  11. Editör Yayınları
  12. Rty Rota Yayınları
  13. Teas Press Yayınları
  14. Başka Yayınları
  15. Barış Kitap Yayıncılık
  16. Hız Yayınları
  17. Kaliteli Eğitim Yayınları
  18. Akday Yayınları
  19. BiDers Yayıncılık
  20. Birinci Yayınları
 6. Sınıf
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/80168002
BAŞA DÖN