Teog Hazırlık Kitapları

Temel eğitimde (İlköğretim) öğrenim gören 8. sınıf öğrencilerinin her birinin, ortaöğretime geçişi (lise) için 2013-2014 eğitim-öğretim yılından beri yürüklükte olan TEOG, her yıl rutin olarak düzenlenen bir sınav türüdür. 8. sınıf öğrencilerinin liseye geçişleri için bir değerlendirme kriteri olarak kabul edilen sınavda öğrenciler, Türkçe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Matematik, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancı Dil ve Fen Bilimleri gibi derslerden sorumlu tutuluyor. Her ders branşından belirlenen sayı adedince soruların geldiği sınav için öğrencilerin çok kapsamlı bir şekilde hazırlanması gerekiyor.

Özellikle 8. sınıf öğrencilerinin yoğunlaştığı TEOG hazırlık çalışmaları, öğrencilerin başarı durumlarına göre 6. sınıf ve 7. sınıfta da başlanabiliyor. TEOG başarısını artırmak için ise ders kitaplarının yanında yardımcı materyallere ve ek kaynaklara da ihtiyaç duyuluyor. Böylece öğrenciler, TEOG puanlarını yükselterek daha iyi bir lisede okuma şansı yakalayabiliyor. Güncel ders müfredatına uygun olarak hazırlanan TEOG hazırlık kitaplarına kolaylıkla sahip olabilir ve TEOG başarınızı artırabilirsiniz.

TEOG Hazırlık Kitaplarının Özellikleri Neler?

TEOG hazırlık kitapları, sınav uygulamasına ve Milli Eğitim müfredatına uyumlu olarak TEOG 1 VE TEOG 2 olarak hazırlanıyor. İki aşamalı yapılan sınav, sadece 8. sınıf ders konularını değil, tüm temel eğitim derslerini kapsıyor. Bu nedenle öğrencilerin, son üç yılda gördükleri tüm ders içeriklerini tekrar etmesi sınavda elde edecekleri başarı için büyük önem arz ediyor. Öğrencilerin, sınavı daha kolay geçebilmelerine yardımcı olan TEOG 1 VE TEOG 2 hazırlık kitapları tüm konuları kapsıyor ve çeşitli deneme sınavları ile başarılı ya da başarısız olunan konular tespit ediliyor. Böylece öğrenciler, başarısız oldukları ders konularını tekrar ederek öğrenme şansını yakalayabiliyor.

TEOG hazırlık kitapları, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler sunuyor. Sadece test ve deneme sınavı ağırlıklı soru bankası kitaplarının yanı sıra konu anlatımlı test kitapları da öğrencilere sunuluyor. Bununla birlikte “çek-kopar” biçiminde düzenlenen yaprak testler de öğrencilerin, öğrendikleri ders konularındaki başarılarını ölçmek için çok iyi bir alternatif oluyor. Her ders branşı için ayrı olarak hazırlanan yaprak testler, sınavda ağırlıklı olarak soru gelen konuları kapsıyor ve testin sonunda soruların çözümleri de verilerek öğrencinin konuyu daha iyi anlaması kolaylaşıyor.

TEOG Hazırlık Kitaplarının Avantajları Neler?

Temel eğitimde öğrenim gören 8. sınıf öğrencileri için bir dönüm noktası olan TEOG, planlı ve çok iyi bir çalışma sonucu başarılabiliyor. Okul ders kitaplarının yeterli olmadığı noktada öğrencilerin konu ve ders tekrarı yapmasına destek olan TEOG kitapları, her öğrencinin kolayca anlayabileceği ve verimli bir şekilde ders çalışabileceği şekilde hazırlanıyor. TEOG için hazırlanan soru bankaları, test kitapları, yaprak testler ve tüm dersleri kapsayan TEOG hazırlık setleri öğrencilerin, düzenli ders çalışma alışkanlığı kazanmasına yardımcı olarak onların motivasyonunu yükseltiyor. TEOG hazırlık setleri ve kitapları ile hazırlanan öğrenciler sınav stresine girmiyor ve bu süreci daha stressiz ve daha kolay atlatabiliyor. Böylece sınav başarısını yakalamak ve hedefe ulaşmak çok daha kolaylaşıyor.

Sınavda soru gelebilecek tüm konuları kapsayan TEOG kitapları, tercih edilen kaynağa göre farklı fiyatlarda satışa sunuluyor. CD’li eğitim seti olarak hazırlanan kaynaklar, farklı bir alternatif olarak öne çıkıyor ve farklı fiyatlarda satışa sunulabiliyor. Eğitim setlerinin dışında yer alan soru bankası, yaprak testler ve diğer konu anlatımlı test kitapları da içindeki soru sayısına ve kapsadıkları derslere göre farklı fiyatlandırmayla satışa sunuluyor. TEOG kitapları arasında size sunulan seçenekleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan sınav kaynağına kolayca sahip olabilirsiniz.

Teog Kitapları

261 ürün var
 1. Ürün Puanı
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Yazar A-Z
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Markalar A-Z
  1. Delta Kültür Yayınevi
  2. Evrensel İletişim Yayınları
  3. Karekök Yayıncılık
  4. Kurmay Yayınları
  5. Koray Varol Akademi
  6. Ekip Yayınevi
  7. Renkli Yayınları
  8. Element Yayınları
  9. FDD Yayınları
  10. Palme Yayıncılık
  11. Özet Yayınları
  12. Arı Yayıncılık
  13. Asistan Yayınları
  14. Editör Yayınları
  15. Görüntülü Dershane
  16. Puan Yayınları
  17. Sözün Özü Yayınları
  18. Tonguç Akademi Yayınları
  19. BiDers Yayıncılık
  20. Bloktest Yayınları
 6. Sınıf
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/80168002
BAŞA DÖN