İyi bir lise iyi, bir üniversitenin anahtarı olduğuna göre daha ilkokul birinci sınıftan itibaren başarıya, eğitime önem veren çocuklar, gelecekte hayal ettikleri konuma ulaşarak istedikleri mesleği yapabiliyorlar. Hâl böyle olunca orta öğretime geçiş sınavı olan TEOG, sınava giren milyonlarca öğrencinin hayatında büyük etkiye sahip bir özellik kazanıyor. Türkçe, matematik, fen bilimleri, T.C. inkılap tarihi, yabancı dil ve din kültürü ve ahlak bilgisi derslerinden oluşan bu sınavlar, iki aşamadan oluşuyor ve her dönem iki okul gününe ayrılarak gerçekleştiriliyor. Kaliteli ve sınavların mantığına uygun kaynaklarla hazırlanmak ise başarı için oldukça önemli bir unsur oluyor.

TEOG 2 Kitapları

Okul müfredatına ve sınavların genel yapısına uygun kitaplar, öğrencileri bu önemli sınavlara en iyi şekilde hazırlayarak doğru cevaplarını ve net sayılarını gözle görülür bir şekilde artırıyor. Sınavın son ayağı olan TEOG 2 için de konu anlatımı veya test kitabı seçerken her bir derse ayrı ayrı özen göstermek gerekiyor. Eğitime verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren ünlü yayın evlerinin haricinde sayısı her geçen gün artan alternatif kaynaklar da sınavlar için heyecanlı gençlerin yardımcısı oluyor. Cümle ve paragraf yorumlamanın ön plana çıktığı Türkçe soruları, köklü ve üslü sayılar ile problemlerin ağırlıkta olduğu matematik soruları, kat sayısı en yüksek olan iki ders için başarı garantisi veriyor.

Ayrıca; renkli, resimli, eğlenceli içerikleriyle ön plana çıkan ve en karmaşık konuları bile anlamaya imkan veren fen bilimleri konu anlatımı kitapları ile test kitapları da lise heyecanı duyan çocukların hayallerine katkıda bulunuyor. En az diğer dersler kadar önemli olan T.C. inkılap tarihi, din kültürü ve yabancı dil testleri ve konu anlatımı kitapları da yeni nesil anlatımları, kolay anlaşılır testleriyle sınavın genel yapısına ve tarzına uygun başarılı örnekler sunuyor.

Sınav için zaman kontrolü yapmanızı sağlayan, müfredattaki her konudan sınava uygun zorluktaki sorularıyla başarınızı en iyi şekilde ölçmeye olanak veren deneme testleri de sınav stratejisi hazırlamanıza büyük katkı sağlıyor. Hangi konuda eksik hangisinde daha yetkin olduğunuzu kolayca gösteren tüm bu kitaplar, verimli kullanıldığı takdirde potansiyelinizin çok üzerinde bir sonuç elde etmenize yardım ediyor. Basit ve akıcı anlatımı, özgün ve sınava uygun testleriyle ön plana çıkan bu kitaplarla kendi başarı hikayenizi kolayca yazabilir; hayalini kurduğunuz okulların öğrencisi olabilirsiniz.

TEOG 2 Kitabı Fiyatları

Her öğrencinin sınava eşit şartlarda hazırlanmasını amaç edinen bu kitaplar, her maddi duruma hitap eden makul fiyat politikaları ve pek çok alternatif sunan yayın evleriyle neredeyse her çocuğun çalışma masasında yerini alıyor. Eğlenceli kapak tasarımları, ders konularına uygun konu anlatımı ve test bölümleriyle çalışmayı eğlenceli hâle getiren TEOG 2 kitapları, Türkiye’nin değerli eğitimcileri tarafından onay alarak başarısını ispatlıyor. Öğrencilerin geleceğine yön veren sınavlarının en iyi şekilde geçmesine yardım eden bu önemli kaynaklar, dünya standartlarındaki yaratıcı ve yenilikçi yöntemlerle hazırlanıyor. Birbirinden özel sorular, sınav sitemi içerisinde yıllardır kullanılan soru kalıplarıyla birçok ebeveyn ve öğrenciden tam puan alıyor, her sene yenilenen içerikleri ve soru stilleriyle de büyük beğeni topluyor. Sınavda öğrencilerin sorumlu olduğu altı temel ders için oldukça uygun fiyatlarla kaliteli kaynaklar bulabilir; sınava yoğun bir şekilde hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Okul derslerini pekiştirmeye, sınav stresini azaltmaya, deneme sınavlarındaki net sayınızı artırmaya, kısa vadede büyük başarılar elde etmeye karar verdiyseniz hemen şimdi ihtiyacınız olan kitapları satın alarak işe başlayabilirsiniz.

TEOG 2

174 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Markalar A-Z
  1. Ekip Yayınevi
  2. FDD Yayınları
  3. Zeka Küpü Yayınları
  4. Evrensel İletişim Yayınları
  5. Karekök Yayıncılık
  6. Koray Varol Akademi
  7. BiDers Yayıncılık
  8. Birinci Yayınları
  9. Yargı Yayınevi
  10. Bilfen Yayınları
  11. Tonguç Akademi Yayınları
  12. Başarı Küpü Yayıncılık
  13. Start Özel Eğitim Yayınları
  14. Akday Yayınları
  15. Bloktest Yayınları
  16. Rty Rota Yayınları
  17. İsabet
  18. Arı Yayıncılık
  19. Bilgikare Yayınları
  20. Biltest Eğitim Ve Yayıncılık
 6. Sınıf
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/80168002/80167004
BAŞA DÖN