The Mia

The Mia ev dekorasyonundan sofra sunum malzemelerine kadar pek çok ürünü kullanıcıların karşısına sunmuştur. Dekorasyon ürünleri arasında vazo, saksı, kilim, yastık, sehpa yer alabilmektedir. Ayrıca yemek ve fincan takımları da dekoratif olmalarının yanında aynı zamanda kullanışlıdırlar. Farklı renk ve desenlerdeki bu yemek ve fincan takımlarıyla yemek odanızda veya mutfağınızda farklı bir hava yakalayabilirsiniz. 6’lı, 12’li veya 4’lü olan bu takımlarla kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinde daha keyifli anlar geçirebilirsiniz. Bunun yanında The Mia farklı renklerdeki kilimleriyle de kişilerin evlerindeki dekorasyonu tamamlayabilmektedir. Dekorasyon ürünlerinin yanı sıra The Mia ihtiyaçlar noktasında da kişilerin imdadına koşmaktadır. Bunlara örnek olarak The Mia çamaşır sepeti ve The Mia banyo seti gösterilebilir. Çamaşır sepetleri hemen hemen pek çok evde ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır.

Banyo setleri modelden modele farklılık gösterebilmektedir. Bazı setler çöp kutusu ve tuvalet fırçasından oluşabileceği gibi sabunluk, diş fırçası, diş macunu veya katın sabun gibi malzemelerin konulabileceği ürünlerden de oluşabilmektedir. Bunun haricinde banyo setleri içerisinde deterjan saklama kapları da oldukça işe yarar ve dekoratif olacaktır. Banyo ürünlerinin yanında mutfak ürünleri de kişilerin pek çok ihtiyacına cevap verebilir. Bunlar arasında yer alan peçetelik, ekmek kutusu, baharatlıklar, masa örtüleri, saklama kapları, bardak altlıkları aynı zamanda mutfağınızda dekoratif olarak da kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Dekorasyonda Yeni Bir Soluk: The Mia

Dekorasyon, pek çok kişinin evde, iş yerinde veya bahçede önem verdiği durumlardan birisidir. İnsanların zamanının çoğunu iş yerinde veya evde geçirdikleri için bu gibi yerlerde dekorasyona önem verilmesi oldukça doğaldır. The Mia da söz konusu dekorasyon olduğunda kişileri yalnız bırakmamış ve birbirinden farklı dekoratif eşyaları kişilerin beğenisine sunmuştur.  Bunlar arasında yer alan The Mia saksı modelleri, farklı boyutlarda ve şekillerde tasarlanmıştır. Böylece farklı büyüklükteki çiçeklerinizi istediğiniz saksıya yerleştirebilme şansı yakalamış olursunuz. Saksıların yanında çiçeklikler de özellikle teras, balkon veya bahçelerde tercih edilen ve yine saksı görevi üstlenen dekoratif ürünlerdendir. The Mia vazo da tercih edilebilen diğer bir dekoratif eşya olabilir. Hem yerde, hem de masa ve sehpa üzerinde tercih edilebilecek olan bu vazolar, içerisine yerleştireceğiniz çiçekler dekorasyonda farklı bir hava yakalamanıza yardımcı olabilir. Saksınızı veya çiçeklerle dolu vazonuzu koyabileceğiniz The Mia sehpa modelleri de farklı boyut ve tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Bu sehpalar sayesinde misafirlerinize rahatlıkla çay veya kahve ikram de edebilirsiniz.

The Mia kırlent modelleri ise boyut desen ve renklere göre farklılık göstermektedir. 40x40, 30x30, 50x50 ve 43x43 gibi farklı ölçüleriyle kare kırlentler, farklı renklerle dekoratif olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kare model haricinde 55x35 cm boyutlarında dikdörtgen modeller de pek çok kişinin dikkatini çekebilmektedir.  Böylece kullanacağınız yere göre farklı boyutlarda kırlentleri tercih edebilirsiniz. Kırlentler, koltuklarda kullanılabileceği gibi yerde de kullanılabilir. İş yerlerinde veya evlerde kullanılacak hem işlevli, hem de dekoratif olan eşyalardan birisi de The Mia duvar saati olacaktır. Duvar saatleri, farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilmiştir. Yelkovan ve akrebin boyutu, saat üzerindeki sayıların tamamına yer verilip verilmemesi gibi pek çok etken saatlerde model farklılıklarını meydana getirmektedir. Kişiler, duvar saati almadan önce kullanacakları yeri önceden belirlemeleri ve ona göre bir saat seçmeleri daha mantıklı olacaktır.

Şık Yemek Sunumu İçin İhtiyacınız Olan Pek Çok Şey The Mia’da

Yemeklerin lezzetli olması kadar bu yemeklerin nasıl sunulduğu da oldukça önemlidir. Bu noktada birbirinden farklı sayıda ve renkte kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan The Mia yemek takımı modelleri, kullanışlı olduğu kadar dekoratiftir de. Böylece özenle hazırladığınız yemek sofralarında şıklığı yakalamanıza yardımcı olur. Yemek takımlarının yanı sıra pasta veya kahvaltılık takımları da sunumlarda oldukça etkili olabilmektedir. Yemek takımlarında tasarımların ve renklerin yanında parça sayısı ve kullanılan malzeme de oldukça etkili olacaktır. Bu noktada kişilerin genellikle ağırladıkları misafir sayısını ve normalde evde yaşayan kişi sayısını göz önünde bulundurarak yemek takımı seçmesi mantıklı olacaktır.

İhtiyaç duyulan tabaklar veya çatallar, set halinde seçilebileceği gibi tek bir parça üzerinden de tercih edilebilir. Örneğin; sadece çerez koymak için birkaç parça kâseye ihtiyaç duyuyorsanız o zaman farklı boyut ve renklerde üretilmiş olan The Mia kâse modelleri tam size göre olabilir. Sofra dekorasyonlarının parçaları olan diğer eşyalar arasında ise The Mia baharatlık ve The Mia tepsi modellerine rastlamak mümkündür. Bir sofrada ihtiyaç duyulanlar arasında yer alan baharatlıklar yemeği daha lezzetli hale getirebilmek için oldukça önemlidir. Bunun yanında şık bir tepsi de sunum sırasında size yardımcı olabilecektir. Tepsiler sofralarda kullanılabileceği gibi sohbet esnasında içeceğiniz çay ve kahveleri de taşımanıza yardımcı olabilir.

The Mia Mutfak Ürünleri

Th Mia mutfakta da rahatlıkla kullanabileceğiniz ve işlerinizi kolaylaştıran ürünlerle de karşınıza çıkmaktadır. Bunlar arasında yer alan The Mia çöp kovası kaliteli ve şık tasarımıyla kötü kokuların mutfağınıza yayılmasını önlemeye çalışmaktadır. Genellikle basmalı tarzıyla size kullanım rahatlığı sunmaktadır. Altın, bakır veya gümüş kaplama The Mia çöp kovaları mutfağınızın şık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilir. Çöp kovaları yerde kullanılabileceği gibi tezgâhta da kullanılabilir. The Mia tezgah için olan çöp kutuları daha küçük olurken yer için olanlar ise biraz daha büyük olabilmektedir.

The Mia ekmek kutusu ise hemen hemen pek çok mutfakta rastlanabilecek olan ürünlerden birisidir. Ekmekleri muhafaza etmek için tasarlanmış bu kutular, ekmeklerin kurumasını engellemeye yardımcı olmaktadır. The Mia çay şeker kahve kavanozu ise kahvelerinizi, şekerlerinizi veya çaylarınızı şık ve kullanışlı bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olur. Böylece çay, şeker veya kahveleriniz eski lezzetlerinden pek bir şey kaybetmeyerek bayatlamaz. The Mia patates soğan kovası ise patates, soğan veya sarımsak gibi yiyeceklerin bozulmasını ve etrafa dağılmasını önlemek için tasarlanmış şık kovalardır. Potato ve onion yazılarıyla ve farklı renkleriyle mutfak dekorasyonunuza farklı bir hava katabilir.

The Mia Ürünleri Fiyat Aralıkları

The Mia ürünleri, üretim aşamasında kullanılan malzemelere, tasarımlara, işlevselliğe ve boyuta göre fiyat farklılıkları taşıyacaktır. Hem dekoratif, hem de kullanışlılığı ile dikkat çeken The Mia vazo fiyatları ise boyutlarına ve genel özelliklerine göre farklılık gösterecektir. Vazolar, yerde ve masa üzerinde kullanılabildikleri için farklı boyutlarda olabilmektedir. Yerde kullanılan vazolar, daha büyük olabilmektedir. Dolayısıyla fiyat olarak farklılık göstermeleri oldukça doğaldır. Seçeceğiniz vazonun eskitme olup olmadığı da yine fiyatlarda etkili olacaktır. Vazo gibi sıklıkla tercih edilen The Mia saksı fiyatları ise genellikle boyutlarına göre fiyat farklılığı taşımaktadır. Genellikle kiremitten tasarlanmış saksılar oldukça şık ve kullanışlıdır.

Hem misafir geldiğinde, hem de gündelik hayatta rahatlıkla kullanılan The Mia kahve fincanı fiyatları ise kullanılan malzemeye ve tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında almayı düşündüğünüz fincan takımının kaç parçadan oluştuğu da yine fiyatlarda etkili olacaktır. Fincanlar tek kişilik, çift kişilik veya altı kişilik modellerle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Bunun yanında setler içerisinde yer alan su bardakları da yine fiyatlarda etkili olacaktır. Şıklığı ve kullanışlılığı ile ön plana çıkan tüm The Mia ürününe Hepsiburada’dan ulaşabilir, beğendiğiniz ve ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz pek çok şeyi satın alabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

The Mia

2.193 ürün var
    Diğer Kategoriler
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön