Özellikle oyun performansını iyileştirmek için geliştirdiği bilgisayar ekipmanları ile dikkat çeken Tigoes markasının tasarladığı klavye modelleri, keyifli ve rahat bir kullanım olanağı sağlıyor. Güçlü ve gelişmiş performans sunan özellikler ile dizayn edilmiş olan klavye seçenekleri, tuş basma ömürleri ve birinci sınıf kaliteli malzeme kullanımı sayesinde de uzun ömürlü bir deneyim sağlıyor. Birbirinden farklı şekilde hazırlanmış Tigoes klavye fiyatları ve modelleri ise her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Oyun, ofis ya da ev kullanımı için tasarlanmış olan ürün seçenekleri, farklı özellikleri ile de dikkat çekiyor. 

Birbirinden Farklı Tigoes Klavye Seçenekleri

Standart ya da mekanik klavye tipleri ile dizayn edilmiş olan kablolu ve kablosuz Tigoes klavye modelleri, farklı kullanım seçenekleri sağlıyor. Kablolu klavyeler, fazla yer kaplamayan tasarımları ve ergonomik yapıları sayesinde masaüstü bilgisayar kullanımını daha verimli ve etkili bir hale getiriyor. Kablosuz klavye modelleri ise bilgisayarını uzaktan kullanmak isteyenler için benzersiz ve rahat bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Türkçe Q ya da İngilizce Q olarak geliştirilmiş olan klavye seçenekleri, kullanım tercihinize göre rahat bir dil desteği sunuyor. Türkçe olarak hazırlanmış klavyeler özellikle tüm karakterleri içermesi ile yazı yazma ve İnternette gezinme deneyiminizi iyileştiriyor. Fonksiyon tuşları ile hazırlanmış olan ürün seçenekleri, ekranı kapatma, ekran ışığı ayaları, uçak moduna ya da uyku moduna alma, çoklu ekrana geçiş gibi birçok işlemi tek bir panel üzerinden kolayca yapabilmenize ortam hazırlıyor. Multimedya tuşları ile dizayn edilmiş olan klavyeler ise; ses, görüntü, video ve internet gibi pek çok multimedya işlemi kolayca ve rahatlıkla yapabilmenize olanak tanıyor. 

Tigoes Klavye Özellikleri

 • Farklı LED ışığı modları ile tasarlanmış olan arkadan aydınlatmalı ya da RGB destekli klavye modelleri, özellikle oyuncuların ihtiyaçlarını karşılıyor. Milyonlarca renk ve onlarca ışıklandırma senaryosu ile hazırlanmış ürünler, gece karanlığında oyun oynarken eğlenceli anlar yaşamanıza ya da işlerinizi kolayca yapabilmenize imkân tanıyor.
 • Bilek desteğine sahip olan Tigoes klavye seçenekleri, uzun süreli bilgisayar kullananlar için ideal bir seçenek olarak sunuluyor. Uzun saatler bilgisayar başında zaman geçirenler için hazırlanmış ürünler, sağladığı bilek desteği ile bileğinizin daima konforlu ve rahat bir konumda olmasını sağlıyor.
 • Anti-Ghosting teknolojisine sahip olan ürün modelleri, yanlışlıkla oyundan ya da uygulamadan çıkmanızı engelliyor. Ayrıca birden fazla tuşa aynı anda basabilmenize ve istediğiniz tuşları devre dışı bırakabilmenize de ortam hazırlıyor.
 • Gelişmiş tuş mekanizmasına sahip olan klavye modelleri, her tuş vuruş deneyimini iyileştirerek, daha az eforla daha hızlı işlemler yapabilmenizin önünü açıyor. Ayrıca güçlü tuş mekanizmaları sayesinde milyonlarca tuş vuruş ömrü ile uzun süreli kullanım sunuyor.
 • Parmak, el ve bilek ergonomisine uygun konstrüksiyonlara sahip olan klavyeler, yazı yazma ya da oyun oynama konforunuzu artırıyor. Klavye kullanımına uygun ölçüler ile hazırlanmış ürünler, şık tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Tigoes Klavye Fiyatları ve Modelleri

Ergonomik bilek desteği sayesinde oyun ve ofis için ideal durumda bulunan Tigoes klavye seçenekleri, farklı fiyat seçenekleri sayesinde de her bütçeye hitap ediyor. Uygun fiyat seçenekleri ile hazırlanmış ürünler, performans konusunda da kullanıcısını tatmin eden bir deneyim ortaya koyuyor. Güçlü ve gelişmiş detaylar ile dizayn edilmiş olan klavyeler, en kısa sürede birçok işlemi rahatlıkla yapabilmenize ve bilgisayarınızı daha etkili ve verimli kullanabilmenize olanak sağlıyor. Üstün performans ve ergonomik tasarım ile dikkat çeken, birbirinden farklı fiyatlarla hazırlanmış Tigoes klavye modelleri, bilgisayar deneyiminizi iyileştirmek için sizleri bekliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Tigoes Klavye Fiyatları ve Modelleri

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tigoes Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Everest Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. MF Product Klavyeler
  9. Motospeed Klavyeler
  10. Redragon Klavyeler
  11. A4Tech Klavyeler
  12. Asus Klavyeler
  13. HP Klavyeler
  14. SW Future Klavyeler
  15. Rush Klavyeler
  16. Platoon Klavyeler
  17. Gamepower Klavyeler
  18. Trust Klavyeler
  19. Inca Klavyeler
  20. PolyGold Klavyeler
  21. Packard Bell Klavyeler
  22. Frisby Klavyeler
  23. Microsoft Klavyeler
  24. Philips Klavyeler
  25. Concord Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. GameBooster Klavyeler
  28. SteelSeries Klavyeler
  29. Ajazz Klavyeler
  30. Apple Klavyeler
  31. Bloody Klavyeler
  32. Magic-Refiner Klavyeler
  33. Turbox Klavyeler
  34. Corsair Klavyeler
  35. Dexim Klavyeler
  36. Trilogic Klavyeler
  37. Cooler Master Klavyeler
  38. Delux Klavyeler
  39. Elba Klavyeler
  40. HXSJ Klavyeler
  41. Hiper Klavyeler
  42. Lenovo Klavyeler
  43. Piranha Klavyeler
  44. Raynox Klavyeler
  45. Xtrike Me Klavyeler
  46. AOC Klavyeler
  47. Addison Klavyeler
  48. GAMEMAX Klavyeler
  49. GOMAX Klavyeler
  50. Gamenote Klavyeler
  51. Hytech Klavyeler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kullanım Amacı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Bağlantı
  1. Kablolu
 7. Klavye Tipi
  1. Standart
  2. Mekanik Hisli
 8. Dili
  1. İngilizce Q
 9. Nümerik Tuşlar
 10. Touchpad
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Bilek Desteği
 14. Multimedya Tuşları
 15. Fonksiyon Tuşları
 16. Satıcı
 • Marka Tigoes

Klavye Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/tigoes
Başa dön