Ev bakımı ve tesisat alanında kullanışlı ve dayanıklı ürünler sunan Troy, etkili tamiratlar gerçekleştirebilmeleri için kullanıcılarına yardımcı oluyor. Uzun ömürlülük sağlayan kaliteli malzemeleri, paslanmaya ve küf oluşumuna karşı koyan yapılarıyla göz dolduruyor. Troy işkence modelleri, boru tesisatlarındaki su kaçaklarında ya da cıvata sıkarken hızlı bir şekilde hareket ederek tamirat gerçekleştirebilmeyi mümkün kılıyor. Akıllı kavrama sistemleriyle metal boruların ve cıvataların tam olarak kavranmasını sağlayarak düşük enerjiyle etkili ve çabuk bir şekilde sıkma ya da sökme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Troy işkence aletleri, hafif olmaları sayesinde, tesisatlar üzerinde çalışırken kolun daha az yorulmasına olanak tanıyor.

Troy işkence modelleri arasında yer alan Mandal tipi işkenceler, sıkıca kavranması gereken küçük boyutlu metallerin ve cıvataların kavranabilmesini kolaylaştırarak tamirat işlerinde hız kazanmak isteyen kullanıcılara çözüm oluyor. Televizyon tamircileri, elektronik ürün tamircileri gibi meslek kollarının yanı sıra evlerinde ufak tamiratlar gerçekleştiren tüketiciler için de kullanışlı özellikler taşıyan Troy kablo sıyırma ve sıkma aletleri ile kablolu ürünleri pratik bir şekilde tamir etmek mümkün hâle geliyor. Kablo ve pabuç sıkma yeteneğine sahip olan Troy ürünü ile kabloları soymak da pratik bir hâl alıyor. Elektrik akımının sağlıklı bir şekilde iletilebilmesi ve bağlantılarda kopukluk oluşmaması için son derece rahat bir kullanım olanağı oluşturan bu aletlerle verimli bir şekilde çalışan elektronik cihazlara sahip olunuyor. 

Mıknatıslı uç tasarımıyla konforlu bir kullanım şansı yaratan Troy bits uç tutucu tornavida modelleriyle bitsleri düşürmeden tutabilmek olanaklı hâle geliyor. Düğünlerde ve kutlamalarda ortamı renklendirmek, daha dikkat çekici ve eğlenceli bir alan oluşturmak için kullanılan Troy sis bombaları, davetlilerin beğenisini kazanmayı sağlıyor. Fotoğraf çekimlerinde de estetik bir görüntü oluşturmayı destekleyen sis bombaları, sağlığa ve solunuma zarar vermeyerek, açık alanlarda şık görüntüler yaratmaya yardımcı oluyor. Farklı renk alternatiflerine sahip olan sis bombası modelleri sayesinde hayallerindeki kutlamayı gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar, bu arzularını gerçeğe dönüştürüyor. Hızlı bir şekilde etki ederek ortamda sis oluşmasını sağlayan ürünler, fitil teknolojisi ile güvenli bir şekilde yakılabiliyor. Onlarca saniye boyunca duman çıkaran Troy sis bombaları ile en mutlu anları daha da güzel kılma olanağı yakalanıyor. 

Fayans derzlerini temizleyerek banyolarda ve mutfaklarda daha hijyenik bir ortam elde etmeyi sağlayan Troy derz temizleyici bıçak setleri, tesisat işlerinde çalışan kullanıcılar için yararlı ürünler olmayı başarıyor. Evlerinin bakımını kendi kendine yapmaktan hoşlanan alıcılar için de ideal olan setler yardımıyla su sızıntısı yaratan dolgular çıkarılarak yerlerine yeni ve sızıntı önleyici dolgular yapılabiliyor. Bu sayede komşuları rahatsız eden su akıntıları, ortadan kaldırılıyor. İnce uçlu tasarımları sayesinde fayans aralarına kolayca giren bıçakların keskin olması sayesinde kısa süre içerisinde temizleme yapılabiliyor. 

Troy şerit metre ürünleri; inşaat, mobilya, dekorasyon, tesisat gibi iş sektörlerinde çalışan işçilerin yanı sıra evlerinde ölçüm gerçekleştirebilmek için bir metreye sahip olmak isteyenler için de uygun birer ürün niteliği taşıyor. Stoperli olma özellikleriyle göz dolduran Troy metreler, arzu edilen ölçüye ulaşıldığında kolayca sabitlenebiliyor. Bükülebilir olan şeritleri, kırılma ve yıpranma problemlerinin önüne geçiyor. Hem insan boyu ölçmek için hem de ev eşyaları ve oda ölçülerini almak için uygun olan kullanışlı yapılarıyla alıcılarının yüzünü güldürüyor. Elektrik kesintilerinde ve karanlık ortamlarda odaları aydınlatabilmek için son derece efektif bir kullanım olanağı yaratan Troy el fenerleri, küçük boyutları sayesinde cepte de taşınabiliyor. Gözleri yormayan ışık teknolojileri sayesinde verimli bir şekilde bulunulan ortama ışık desteği sağlanabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Troy

730 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar