1983 yılında Hollanda’da kurulan Trust, günümüze kadar dijital yaşam tarzına uygun geliştirdiği 800'den fazla ürün çeşidini, yüksek performans ve uygun fiyat politikasıyla sunan alanında lider bir markadır. Markanın kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak geliştirdiği geniş ürün yelpazesinde birçok çevresel aygıt bulunuyor. Trust’ın yeni nesil teknolojilerle tasarladığı mouse modelleri kullanıcıların dijital dünyayla etkileşimini en üst seviyeye taşıyor. Trust mouse modelleri, kablolu ya da kablosuz olarak farklı kullanıcı kitlelerine hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Oyun tutkunları için geliştirilen fonksiyonel gaming mouse modelleri ise Trust’ın geçmişten edindiği tecrübe ve en yeni teknolojilerin bir araya gelmesiyle geliştiriliyor.

Trust Kablolu Mouse Modelleri

Trust markasının geliştirdiği kablolu mouse modelleri, kompakt tasarımları ve kullanıcı dostu özellikleri ile dikkat çekiyor. Hem sağ hem de sol elle kullanıma uygun olarak tasarlanan Trust mouse modelleri, solak kullanıcılar için de konforlu bir mouse deneyimi sunuyor. Hızlı ve rahat bir kullanım sunan bu optik mouse modelleri ile web sayfaları arasında gezinmek şimdi çok daha kolay bir hâl alıyor. Algılama hızı olarak 800 dpi’den 1200 dpi’ye kadar çözünürlük sunan Trust kablolu mouse modelleri ile sorunsuz mouse kullanımının keyfini çıkarabilirsiniz. Trust mouse modelleri, sade ve kullanışlı tasarımları ile ev ve ofislerde ideal bir kullanım sunuyor. Üstelik herhangi bir sürücüye gerek olmadan tak-çalıştır modunda kullanılmaya imkân sağlıyor.

Trust Kablosuz Mouse Modelleri

Alanında lider markalardan biri olan Trust, ürün gamında kablolu mouse modellerinin yanı sıra kablosuz modellere de yer veriyor. Pil ile çalıştırılan bu wireless mouse modelleri, kullanıcılarına esnek ve rahat bir çalışma alanı sağlıyor. Bilgisayarınızın USB portuna takacağınız USB alıcısı sayesinde kablosuz mouse’unuzu hiçbir yazılım yüklemesi yapmadan çalıştırabilirsiniz. Trust kablosuz mouse modelleri, düzgün hareket edebilme yeteneği ve 8 metrelik bir erişim sağlamak için 2.4 GHz teknolojisiyle donatılıyor. Ergonomik yapıları sayesinde yanınızda kolay taşıma imkânı sunan Trust mouse modellerini gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Tasarım olarak ofis kullanımları için sade, kişisel kullanımlar için ise renkli ve desenli Trust mouse modellerini tercih edebilirsiniz.

Trust Gaming Mouse Modelleri

Trust’ın oyuncular için geliştirdiği gaming mouse modelleri, etkileyici tasarım ve fonksiyonel özellikleri ile oyun oynama keyfini üst seviyeye taşıyor. Hız, manevra, kavrama gibi oyun için gereken birçok ihtiyacı yerine getiren Trust gaming mouse modelleri kullanıcılarının beklentilerini karşılıyor. Algılama hızı yüksek seviyelerde seyreden gaming mouse modelleri ile daha aktif ve daha hızlı bir oyun deneyimi elde ediliyor. Oyuncu mouse tasarımlarında normal mouse modellerine göre daha fazla tuş yer alıyor. Her birinin farklı fonksiyona sahip olduğu bu tuşlar ile oyunda gerekli komutları çok daha hızlı verebiliyorsunuz. Kablolu ya da kablosuz olarak tercih edebileceğiniz gaming mouse modelleri arasında şarj edilebilir pil ile çalışan modeller de bulunuyor.

Mouse Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle mouse seçimi yaparken ürünü hangi amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Eğer evde, iş yerinde, ofiste çalışmak ya da internet üzerinde gezinmek için bir mouse bakıyorsanız en az 800 dpi’ye sahip Trust kablolu ya da kablosuz mouse modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Oyun veya grafik amaçlı fare almayı düşünüyorsanız dpi ayarı daha yüksek olan fareleri tercih etmeniz gerekiyor. Gaming mouse modelleri dpi değeri yüksek olan fareler olarak daha hassas ve duyarlı bir oyun deneyimi sunuyor. Günümüzde kullanımı tedavülden kalkmaya yakın olan topuzlu mouse’lar yerine optik ya da lazer mouse modellerini tercih ederek çok daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Bütçe konusunda ise eğer düşük bütçeli bir mouse arıyorsanız kablolu ve düşük dpi’ye sahip Trust mouse modellerine göz atabilirsiniz. Tercihiniz daha rahat ve konforlu bir kullanım ise kablosuz modeller sizin için daha idealdir. Trust mouse fiyatları; ürünün sahip olduğu bu gibi özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Trust Mouse

75 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 75 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/trust