Ultra Hijyenik Ped

Kadınların relg dönemini daha sağlıklı ve konforlu geçirebilmesi için ultra hijyenik ped kullanımı oldukça önem taşır. Bu özel günlerde yaşam kalitenizi düşürmeden özgürce hareket edebilmenize yardımcı olan ultra hijyenik pedlerin seçimine dikkat edilmesi gerekir. Âdet dönemi ve sonrasında tahriş, kızarıklıklık, kaşıntı, döküntü ve alerjik durumların oluşmaması açısından kişisel bakım ürünlerinden olan pedlerin içeriği ve yapısının incelenmesi gerekir. Seçeceğiniz pedin cildinizle uyumlu olması bu dönemi daha kolay geçirmenize katkı sağlar.

Gün Boyu Kendinizi Güvende Hissetmenin Yolu

Özel günlerinizde gün boyu huzurlu geçirmek için günlük pedlerin tercih edilmesi gerekir. Gece ve gündüz için ayrı ayrı üretilen pedler ile daha sağlıklı ve huzurlu bir regl dönemi geçirmeniz mümkün hale gelir. Boyutları, yapışkanlarının ergonomik kullanımı, organik pamuk özelliği ve dermatolojik olarak test edilmiş olması önemli ayrıntıların başında yer alır. Gün içinde kendinizi huzursuz hissetmenizi engelleyen hijyenik pedler ile anın tadını çıkarabilir ve gündelik hayatın yoğun temposuna ayak uydurabilirsiniz.

Huzurlu Bir Gece İçin Ultra Hijyenik Gece Pedleri

Günün yorgunluğunu ve stresini üzerinden atmak için kesintisiz uyku oldukça önemlidir. Kadınların özel günlerinde kendilerini daha iyi hissedebilmesi ve kaliteli bir uyku düzeni için ultra hijyenik gece pedlerinin tercih edilmesi gerekir. Gece pedleri büyük boyutları, yumuşak mikro yastık özellikleri, daha yumuşak kanat yapısı, koku hapsetme ve yan bariyerleri sayesinde gece boyu kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Ultra hijyenik gece pedlerinin özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Koku nötralizasyon teknolojisi sağlar.
  • Vücut ve cildin pH değerine uyumludur.
  • Sızıntılara karşı %100'e kadar koruma sağlar.
  • İçeriğinde boya, paraben, klor, naylon içermez.

Günlük Hayatın Kurtarıcısı Ultra Hijyenik Günlük Pedler

Kadınların özel günlerinde işlerini ertelememesi, yoğun çalışma temposuna devam edebilmesi, hayatın içine karışmasında ultra hijyenik günlük pedlerin katkısı oldukça fazladır. Gün boyu ister hareket halinde olun isterseniz de dinlenerek geçirin, regl döneminde kendinizi iyi hissedebilmeniz için ultra hiyjenik pedlere ihtiyaç duyarsınız. Ultra hijyenik pedlerin incelikleri, ideal boyutları, şekil alan doku özelliği, koku hapsetme özellikleri ile huzurlu bir güne merhaba diyebilirsiniz. Ultra hijyenik pedlerin özellikleri şunlardır:

  • Yaklaşık 10 saate kadar sızdırmaz koruma sağlar.
  • İnce ve esnek yapısı ile dikkat çeker.
  • Sıvıyı deriden çeker, vücuttan uzaklaştırır.
  • Cilt dostudur. (İçeriğinde boya, paraben, klor ve naylon bulunmaz.

Relg Olan Çocuklar İçin Ultra Hijyenik Pedlerin Seçimi

Ultra hijyenik pedlerin içeriği ve yapısı genç kızların kullanımı için de uygundur. Özellikle ilk defa ped kullanacak olan genç kızların ped seçimine dikkat etmesi gerekir. Çocukların cilt yapısının daha hassas yapıda olduğu ped seçilirken de göz ardı edilmemesi gerekir. Parfüm, plastik ve klor gibi maddeler genital bölge açısından alerjik hasarlar yaratabilir bu nedenle ultra hijyenik pedleri tercih ederken içeriğindeki maddelerin incelenmesi gerekir. Ayrıca vegan ve ekolojik içerikli ürünler tercih edilmesi yine çok önemlidir. Hem genç kızlarda hem de kadınlarda regl döneminde pedlerin 2-3 saatte bir 3-4 defa değiştirilmesi sağlıklı sonuçlar verir. 

Ped Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişisel bakım ürünlerinden olan pedleri satın alırken ürünün yüzde 100 organik pamuk kumaştan üretilmiş olmasına, içeriğindeki maddelere, naylon oranına (naylon oranı arttıkça enfeksiyon riski de artar) ayrıca ürünün gerekli olan sertifikalılarının olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bunların dışında doğada çözünebilir ve geri dönüştürülebilir pedlerin tercih edilmesi önemlidir. Unutulmamalıdır ki doğada kolay çözünebilen ürünler her zaman doğala daha yakın olduğundan hem kendi sağlığınız için hem de doğanın sağlığı için tercih edilmesi gerekir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ultra Hijyenik Ped

2434 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 58 / 2434 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?