Dinleyenlerin ruhunu okşayan, muhteşem sesi ve tınısıyla müziğin vazgeçilmez unsurlarından biri olan gitar çeşitleri Valencia markası ile sizlerle buluşur. Valencia Klasik Gitar çeşitleri arasında amatör ve profesyonel müzisyenler, müzikseverler, gitar çalmaya yeni başlayanlar ve hobi olarak gitarla ilgilenen herkes için bir gitar modeli bulunur. Çeşitli boy, renk ve ebatlarda olan gitar modelleri ıhlamur ağacı, maun ve buna benzer kıymetli ahşap gövdelerden oluşmaktadır. Çeşitli renk ve modellere sahip olan Valencia Klasik Gitar modelleri, çalma kolaylığı ve kusursuz bir entonasyona sahip olması bakımından eğitmenlerin de en çok tercih ettiği gitar markasıdır. Hepimizin hayatında doğrudan veya dolaylı olarak, ya dinleyici olarak, ya da bizzat sanatçı olarak müzik hep var olmuştur ve olacaktır da. Valencia Gitar modelleri müziğin icracıları için mükemmel gitar modellerini beğenilere sunuyor. 

Valencia Klasik Gitar Fiyatları 

Valencia Klasik Gitar fiyatları, ürünün modeline, büyüklüğüne, fonksiyonlarına, gövde malzemesine, tel yapısına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Fonksiyon, işçilik ve ses kalitesi bakımından yüksek performans sunan profesyonel enstrümanlar ve amatörler için satışa sunulan gitarlar bu farklılığa göre fiyatlandırılır.  Valenci Gitar modelleri arasında her bütçeye uygun ve her isteği karşılayan bir gitar modeli bulmak mümkündür. Hem bütçeyi sarsmadan hem de istediğiniz özelliklerde pek çok gitar modeli bulabilirsiniz. Valencia Gitar modelleri arasında her tür müzik için kullanılabilecek yüzlerce model ve fonksiyona sahip gitar çeşidi bulabilirsiniz. Öğrenciler, amatörler ve eğitmenler için son derece ideal bir seçim olan klasik gitar modelleri meraklılarının beğenisine sunulmaktadır. Bütçeyi zorlamayan uygun fiyatlarıyla kullanıcı yararını gözeten Valencia Klasik Gitarlar, model ve fiyatlarıyla tüm kesimlere hitap eder. Gitar modellerinin her biri özel kılıfında ve penasıyla birlikte satışa sunulur. 

Valencia Klasik Gitar Modelleri 

Birçok Valencia Gitar Modeli vardır. Bunlardan biri elektro gitarlardır. Tellerin titreşimini gövdesine yerleştirilmiş manyetik parçalar yoluyla elektriğe çeviren ve amfiye bağlandığında yüksek volümlü ses veren Valencia Elektro Gitarlar ile dinleyenlere müzik ziyafeti verebilirsiniz. Sap, gövde ve baş olmak üzere üç bölmeden oluşan elektro gitarlar birbirinden farklı ahşap gövde malzemelerine, renklere ve modellere sahiptir. Konserler, düğünler gibi kitlelere yönelik ve güçlü ses alınmak istenen organizasyonların  en önemli enstrümanlarından biridir. Dinleyenlere coşku ve  keyif verir. Gerek diğer enstrümanlarla gerek tek başına harika performansa sahip enstrümanlardır. Pek çok fonksiyona sahip elektro gitar çeşitleri ile hedefinize kolayca ulaşabilirsiniz. 

Valencia Klasik Gitar modelleri 6 telli ve düz bir biçimdedir. Gitar çalmaya yeni başlayanların ve eğitmenlerin aradığı gitar modellerindendir. Uygun fiyatlarıyla da en çok tercih edilen gitar modelleri klasik gitar modelleridir. Öğrenciler ve amatörler için hem fiyatı hem de kullanım kolaylığı bakımından en ideal gitar çeşididir. Gerek tutuş bakımından gerekse çalma kolaylığı bakımından aranan gitar modellerindendir. 

Valencia Akustik Gitar modelleri klasik gitardan farklı olarak 7 adet veya 12 adet çelik tele sahiptir, gövdeleri basık ve şişmandır. Folk, caz gibi müzikleri için tercih edilen bu tür gitarların sapları daha dar olur. Mükemmel ses verirler.  

Valencia Bas Gitar modelleri çalışma prensipleri bakımından elektro gitarları andırırlar. Sesleri normal gitarlardan 1 oktav kalın çıkar. Valencia Bas Gitar modelleri genellikle 4 telli - 12 telli - 6 telli  - 5 telli, perdesiz ve kafasız olur. Gerektiğinde her tür müziğin gerek ön planında gerek arka planında kullanılabilir. Bateri ile kullanıldığında müziğin alt yapısını oluşturan bas gitarlar tek başına da muhteşem enstrümanlardır. Özel meraklıları vardır. 

Tüm Valencia Klasik Gitar modellerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. Valencia Klasik Gitar modellerinin tüm detaylarını, teknik özelliklerini, renk ve boyutlarını tek tek inceleyebilir, uygun fiyat ve kalite güvencesiyle dilerseniz sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Valencia Klasik Gitar

321 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 321 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?