VDSL Modem Fiyatları ve Kampanyaları

VDSL modem, çok hızlı çalışan bir dijital abone hattıdır. Bakır kablo aracılığı ile çalışan bu çeşit santrale kısa olan mesafede yer alır. Böylelikle internet aboneleri için yüksek bant genişliğine sahip hızlı bir internet hizmeti verir. VDSL modem nedir sorusuna verilecek en kısa cevap ise internet aracı olmasıdır. Bu VDSL modeller 100 Mbps kapasite ve üzerine kadar yükselen bir bant genişliğine sahiptir. Santrale yakın yerde oturuyorsanız VDSL modem çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek yararlanabilirsiniz. Günlük hayatta genel olarak santral bölümüne yakın olan yerlerde fiber kablo aracılığıyla da iletim yapılır. Bu sebeple santralden alacağınız maksimum hız mesafeden dolayı değişiklik gösterebilir. VDSL hizmetinden kapsamlı bir şekilde yararlanmak ve kaliteli bir internet elde etmek istiyorsanız karşınıza çıkan VDSL modem çeşitlerinden siz de yararlanabilirsiniz. Modem çeşitlerine ek olarak ADSL olan seçenekleri de bulunur. Karşınıza çıkan bu ürünler arasından ADSL ve VDSL özelliklerini aynı anda destekleyen modeller de bulunur. Sadece mevcut olan ADSL aboneliğiniz varsa aynı hat üzerinden tekrar VDL modeme abone olmanız pek de mümkün değildir. Ayırca birbiri arasından alacağınız hızlar da farklılık gösterir. VDSL modem ile 16 Mbps ve üzerinde kaliteli bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Yüksek oranda hız sunan bu çeşitler kalabalık ortamlarda kullanılırken takılma ya da donma gibi sorunlar oluşturmaz. Karşılaşacağınız bu durumlar tercih edilen bilgisayar, tablet, akıllı telefonlar ve santral yoğunluğu ile uzaklığına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Siz de bu gibi durumları göz önüne alarak VDSL modem çeşitleri arasından uygun olduğunu düşündüğünüzü tercih edebilirsiniz.

Yüksek Hız Düzeyi İçin VDSL Modemler

VDSL özellikli modem ortalama olarak 250 ve 300 metreye kadar olan mesafelerde 50 Mbps hız düzeyi sağlayabilen bir sisteme sahiptir. Ayrıca yoğun ve hızlı bir şekilde kaliteli bir veri transferi gerçekleştiren özel bir teknoloji olarak karşınıza çıkar. 300 metreden 1400 metre gibi uzaklığa çıkan yerlerde 13 Mbps orana kadar hız düşebilir. Kablolu VDSL modem çeşidinin sahip olduğu en önemli özellik ise sıkıştırılan video aktarımına onay vermesidir. İçerdiği alt yapı ile dosya aktarımlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Günlük hayatta internet santrale kadar giden fiber kablolar ile sinyal alır. Sonrasında da modeme kadar olan aradaki mesafe kullandığınız modemin sahip olduğu internet hızını belirtir. Siz de ethernet deneyimlerinizi kaliteli VDSL modem ile yaşayabilir ve sorunsuz dizi, film izleyebilir aynı zamanda da oyun oynayabilirsiniz. Evinizde, ofis, iş yeri ya da okullarda bu çeşitler arasından uygun olanı tercih ederek kullanılabilir. Yüksek bant genişliğine sahip olan bu cihazlar kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. VDSL modemler dijital abone hattı içeren aygıtlardır. Bünyesinde barındığı bakır kablolar sayesinde ethernet kullanımını verimli bir hıza getirir. VDSL modem çeşitleri santrale yakın yerlerde ikamet eden birçok kişi için oldukça avantajlıdır. Canlı derslerde ya da çalışma anında sizi yarı yolda bırakmayan bu ürünler ile kaliteli sunumlar yapılabilir. İnternetsiz yapamayan kişilerin ya da işe gitmeyip te evden çalışanların hayatını kolaylaştıran bu modemlerden siz de faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz filmi telefondan ya da televizyondan izleyebilir ve hız kesmeden sinema keyfi yaşayabilirsiniz. VDSL modem önerisi arasında yer alan bütün bu çeşitleri inceleyebilirsiniz. Ürün çeşitliliğinde bulunan 300 Mbps kapasiteye kadar hızlı iletim gerçekleştirebilen modemin sahip olduğu anten gücü 2x5 dBi olarak karşınıza çıkar. Güçlü bir donanıma sahip olan bu ürünün 4 adet port girişi vardır. Çift sanal çekirdekli işlemci yapısı sayesinde internet ağı üzerinde bulunan bütün görevleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. DDR2 RAM ve 128 MB Flash hafıza ile maksimum bir performans sunar. Dual İmage özelliğine de sahip olan bu modelin hafızası iki bölüme ayrılarak temel yazılı bir kısımda saklar. Bu sayede yaşanılan olumsuzlukta güncelleme yapıldığında cihaz kendisini otomatik olarak yeniler. Böylelikle içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Kesintisiz İnternetin Olmazsa Olmazı VDSL Modem

VDSL modem ne kadar süre kullanılabilir diye düşünebilirsiniz. Bu ürünler kalitesine, santrale olan mesafeye ve gösterdiği performansa bağlı olarak oldukça uzun süre kullanılabilir. Yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan interneti vu modemler ile deneyimleyebilirsiniz. Ürünler sağladığı hız ile milyonlarca insanı şaşırtır. VDSL modem tavsiye olarak verilebilen bu çeşitlerden kullanacağınız ortam için uygun olduğunu düşündüğünüz modeli rahatlıkla deneyebilirsiniz. İhtiyacınıza karşılık veren VDSL modem özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Veri aktarım hızını zirvede yaşatan bu çeşit sıkıştırılmış video transferini de destekleyen bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla video aktarımlarını çekinmeden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Santralden aldığı sinyali güçlü bir şekilde ileterek 100 Mbps ve üzerinden hız sunabilir. Bakır kablo yapısını bünyesinde barındırarak interneti çok daha kaliteli bir hale getirir. Santralle aranızdaki mesafeye bağlı olarak değişen hızı en düşük seviyesinde de verimli bir şekilde çalışmaya devam eder.
  • 55 Mbps ve üstüne çıkarak farklı bir hız deneyimi yaşatır. Bu sayede film veya dizi izlerken donma ya da takılma gibi problemler ile karşılaşmazsınız. Böylece ailenizle ya da arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz sinema keyfinin eğlencesine varabilirsiniz.
   • Santralle modem arasında gerçekleşebilen 1500 metrelik mesafelerde 13 Mbps hıza düşen bu modem türü kalitesinden ödün vermeden çalışma sistemini gerçekleştirmeye devam eder. Böylece size sunduğu bu eşsiz deneyimden faydalanabilirsiniz.
   • 10 kat daha hızlı upload sunabilen VDSL modemlerin modellerini kapsamlı bir şekilde inceleyerek eviniz ya da iş yeriniz için doğru bir seçim yapabilirsiniz.
   • İş hayatını ve okul yaşamını bütünü ile kapsayan ethernet, her gün sıklıkla kullanılan bir araç ve donanımdır. Telefonlar ile sürekli olarak bağlantı kurup çok farklı alanlarda gezinme işlemi gerçekleştiriliyor. Bu sebeple her açtığını internet sayfası için aynı kaliteyi göstermeyi hedefleyen bu ürünleri siz de kullanabilirsiniz.
    • VDSL modem vazgeçilmez bir iletişim aracı olan internet aracıdır. Hızlı bir ethernet her ev ve ofis ortamının aradığı bir yapıdır. Bu sebeple karşınıza çıkan çeşitler ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak geliştirilip üretilir. Size sağladığı hızdan ve avantajlardan gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.
    VDSL Modem Çeşitleri ve Özellikleri

    VDSL modem devrim niteliği gösteren ve uzun süre yarar sağlayan ve sistem olarak da bilinen bir donanımdır. Oldukça uzak alana kadar ulaşabilen bu cihazlar internet erişimini kaliteli bir şekilde sunar. Kesintisiz, güvenilir ve kablosuz iletişimi mümkün kılarak bulunduğunuz bölgede geniş bir alana kadar uzanır. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak geliştirilen bu modem çeşitleri kablosuz ağ olarak çalışan bir aygıtlardır. Ayarlanabilir performans optimizasyonu sunan ürünler sessiz bir Wi-Fi dolaşım olanağı sunar. Karşınıza çıkan modem çeşitlerinde mesh sistemi özelliğine sahip modelleri de bulunur. Bu özellik sayesinde cihazlar içerdiği Wi-Fi adı ve şifresi ile tüm ev ya da iş yerinizde kesintisiz bir ağ oluşturur. Hem modem hem de Wi-Fi olan ve aygıtlar gelişmiş bir kablosuz ağ sunar. VDSL modem 450 Mbps çeşidi ev ve işletmeler için oldukça uygun bir yapıya sahiptir. İçerdiği yazılım Bulut temellidir. Üstün donanım özellikleri ile karşınıza çıkan bu özelliklere sahip çeşitler olarak KeeneticOs kullanıcılara esnek ve güncel bir yazılım sunar. İhtiyaç duyduğunuz ağ görevlerini yerine getirirken aynı zamanda da güvenilir bir yapı oluşturur. İş yerinizdeki ya da evinizdeki internet ağınızda misafirlerinize, arkadaşlarınıza ya da çevrenizdeki insanlara güvenli bir internet hizmeti bu modemler ile sunabilirsiniz. Farklı modellerde karşınıza çıkan bu modem çeşitlerinin anten sayıları da 2 ile 4 arasında değişiklik gösterebilir. İçerdiği güçlendirici sayesinde zayıf sinyallerin önünü keserek kaliteli bir hale getirip sizin bağlanmanıza olanak tanır. Böylelikle verimli bir kablosuz ağa sahip olabilirsiniz. Dilerseniz menzil arttırıcı kullanarak kesintisiz internete erişebilirsiniz. Fiber tehlikelere karşı güçlü koruma gösteren bu çeşitler üst düzey güvenlik ön ayarlarına sahiptir. VDSL modem 35 Mbps ya da diğer ürün alternatifleri arasından beğendiğiniz modelin özelliklerini kullanışlı, yapısına ve kalitesini inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ofis ve ev ortamları için özel olarak tasarlanan bu modeller çok noktalı merkezi yönetimle kablosuz ağ olarak da bilinirler. Modem çeşitleri içerisinde yazılım ile yedekli çalışma özelliğine sahip ürünler de bulunur. Bu sayede ev, ofis, otel, restaurant ve mağaza gibi birçok alanlarda sınırsız internet bağlantısı sağlanabilir. VDSL modem inceleme yapabilir ve yüksek ağ segmentasyonu sunan bu çeşitleri siz de kullanabilirsiniz. Ürün çeşitliliği arasında mobil uygulama aracılığıyla takip edebilme imkanı sunan modemler de vardır. Gelişmiş Bulut teknolojisi ile ev ağınızı bulunduğunuz her ortamda kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kolay bir arayüze sahip yapısı ile oldukça anlaşılır bir şekilde karşınıza çıkan bu çeşitleri siz de deneyebilirsiniz.

    Kullanışlı Yapısı ile VDSL Modemler

    Günlük hayatın vazgeçilmez bir iletişim aracı olan internet insanlarla mesajlaşma, görüntülü konuşma, sesli konuşma ve sosyal medya uygulamalarında gezinmek gibi birçok alanda ethernet kullanımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun yanında oldukça hızlı verim alabileceğiniz kaliteli bir modem olması da gerekir. Fotoğraf ile video paylaşımı yaparken ya da dizi, film izlerken gerçekleştirilen keyifli anları kesintisiz bir şekilde yaşatır. Dolayısıyla VDSL modem ucuz çeşitlilik sunan modellerden siz de yararlanabilirsiniz. İletişimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme olanağı sunarak keyif almanızı sağlar. VDSL modemler içerdiği geniş bant yapısı sayesinde milyonlarca kişinin beğenisini toplar. Sürekli akış halinde bulunan bu sistem hızlı internet bağlantısı sağlayarak sizin için verimli bir ortam hazırlar. Çeşitlerden karşınıza çıkan VDSL modem 100 Mbps hız kapasitesine sahip olan bu ürünler üst düzey tasarıma sahiptir. Yüksek kaliteli kablosuz bağlantı imkanı sunan bu ağ teknolojisi genellikle antensiz ya da 2 ve 4 antenli olarak karşınıza çıkar. Kurulum aşamasında zorluk yaşatmaz. HD video aktarımını stabil ve istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmeye devam eder. Pürüzsüz bir internet sunarak en önemli anlarda sizi yarı yolda bırakmaz. Özel olarak geliştirilen bu ürünlerin donanımları da oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sahip oldukları potansiyeli açığa çıkararak birçok kişiyi kendisine hayran bırakırlar. İnternette gezinirken gecikmeksizin bir bağlantı akışı sunar. Evinizin her köşesinden güçlü bir şekilde internete bağlanabilir ve uzun süre dilediğiniz kadar takılabilirsiniz. VDSL2 modem, Wi-Fi, yönlendirici ve 4 portu anahtar girişi gibi birçok işlevi bünyesinde barındıran modelleri de bulunur. Bazı çeşitlerinde yedek bağlantı sistemi de mevcuttur. Kolay kurulum ve kullanım imkanı sunan bu VDSL modem 300Mbps çeşitleri kurulumunu gerçekleştirildiği an kesintisiz bir internet deneyimi yaşamaya imkan tanır. Bu sayede uzun vadede dediğiniz kadar bu internet deneyiminden faydalanabilirsiniz.

    Müşteri Deneyimi ile VDSL Modem

    VDSL modem yorumları bölümünde bulunan müşteri deneyimleri, ürünlerin teknik özellikleri ve kullanımı ile ilgili birçok bilgiye erişilebilir. Buna ek olarak bu alanda bulunan yazılar aracılığı ile fikir sahibi olabilir ve çeşitler arasından kendiniz için doğru bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca en ucuz VDSL modem çeşitlerine de kolayca sahip olabilirsiniz. Modeller arasında bulunan antensiz yapıya sahip olanlar içerisinde de 300 Mbps hız kapasitesine kadar ulaşabilen birçok çeşit vardır. Dilerseniz bu modeller arasından da tercih yapabilirsiniz. Aynı zamanda da entegre DSL bağlantı noktası bulunan çeşitlere de göz atabilir ve sizin için uygunluğunu inceleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan ucuz VDSL modem çeşitlerine ve diğer ürünlere kolay bir şekilde erişerek bilgi edinebilirsiniz. Pek çok işinizi internet aracılığı ile hallederken sorun yaşamadan gerçekleştirebilir ve kesintisiz bir ethernet kullanabilirsiniz. VDSL modem alabilir ve siz sunduğu faydalardan yararlanılabilir. Ürünlerin en önemli özelliği ise maksimum bağlantı kapasitesi oluşturmasıdır. Yüksek Wireless bağlantısı sunan bu çeşitler hızı ve mesafeyi sizin için kaliteli bir hale getirir. Arada bulunma mesafe kısaltıldığı zaman internet hızı artmaya başlar. Bu sebeple ethernet kullanacağınız alanın alt yapısı önemlidir. Modem seçimi yapmadan önce sahip olduğunuz alt yapı hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Sonrasında da duruma göre çok daha kaliteli bir ürün seçimi ya da orta seviyeli bir çeşidi tercih edebilirsiniz.

    Avantajlı Fiyatları ile VDSL Modem Çeşitleri

    VDSL modem fiyatları geniş kullanım yelpazesi ve kalitelerine bağlı olarak her bütçeye hitap eder şekilde oluşturulur. Desteklediği bağlantı hızını uzun süre koruyan bu modellerden faydalanarak her dakikanızı verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Modemler arası ve santral uzaklığına bağlı değişen internet hızından siz de verim alabilirsiniz. VDSL modem en ucuz seçiştilik sunan yapısı ile karşınıza çıkarak sizi şaşırtabilir. İnterneti daha kaliteli bir hale getirerek siz sunan bu çeşitlerden kolaylıkla yararlanılabilir. Hayatınızın her anını etkileyen bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayrıca çevrenizde bulunan diğer cihazlar da sizin hızınızı olumlu yada olumsuz yönde etkileyebilir. Bunlar göz önüne alındığı zaman uygun fiyatlı VDSL modem çeşitlerini siz de deneyebilirsiniz. Kendi aralarında farklı birçok özelliği bünyesinde bulunduran modem modellerini rahatlıkla inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Çeşitler arasında 3G uyumlu ürünler de mevcuttur. Siyah ve beyaz gibi farklı renk tonları ile karşınıza çıkan bu modemler arasında farklı tasarıma ve desene sahip ürünler de bulunur. Dİlerseniz kullanacağınız ortam ile uyumlu bir model de seçebilirsiniz. Şık bir görünüme sahip yapıları ile dekor takıntısı olanların da hoşuna gidebilir. Tek tuş ile VDSL modem satın al butonuna basarak Hepsiburada üzerinden keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. Kurulumu yapılan modemin port seçenekleri arasında LAN girişi vardır. Buna ek olarak kablonun bir ucunu LAN soketini diğer ucunu da prize takarak interneti keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

    VDSL Nedir?

    VDSL, bakır teller ile iletkenlik göstererek santralden sinyal alan ve bu sinyali internete çeviren bir donanımdır. İçerisinde bulundurduğu çipler ile kaliteli bir yapıya sahiptir. Yüksek hızlı performans sunar.

    VDSL Modem Yararlı mıdır?

    Evde, ofiste, iş yeri ve restoran gibi pek çok alanda tercih edilerek sıklıkla kullanılan bu modem çeşidi kalitesi ile ön plana çıkar. Sağladığı hız ve güvenilir yapı ile oldukça yararlı bir üründür.

    VDSL Modem Neden Tercih Edilir?

    Özellikle iş merkezlerinde yaygın bir şekilde kullanılan bu ürünler iş, eğlence ve okul hayatında sağladığı avantajlar ile işinizi kolaylaştırabilir. Bilgisayar üzerinden halledeceğiniz bütün işleri sunduğu internet kalitesi ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vdsl Modemler

180 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 48 / 180 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?