Günümüz teknolojisinin yaygın olarak kullanılan ağı İnternet artık her yerde! Başlangıç seviyesinden orta ve profesyonel segmente kadar her kullanıcının fayda sağladığı İnternet ağı hayatımızı kolaylaştırıyor. Asus modemler sayesinde İnernet ağı akıllı cihazlara kablolu ve kablosuz olarak yüksek performansta aktarılıyor. Asus modemler bütçe dostu fiyat avantajlarıyla zengin bir kategoride satılıyor. Ev, ofis ve kobilerde hayatı kolaylaştıran İnterneti Asus modem kalitesiyle güçlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Port özelliği ile kablolu olarak birden fazla cihaza İnternet desteği sağlayabilirsiniz. Kablosuz özelliğiyle akıllı cihazlarınızı dilediğiniz yerde İnternete bağlayabilirsiniz. Asus modemlerle güçlü ve yüksek performanslı İnternet kullanabilirsiniz. 

Asus Modemleriyle Güvenli İnternet 

İnernet artık her yerde ve her akıllı cihazda bulunuyor. İnternetin getirdiği yüksek fayda beraberinde korsan yazılım ve trojan tehditlerini de ortaya çıkartıyor. Asus modemleriyle İnternete bağlanırken güvenlik endişelerinizi minimuma indirgeyebilirsiniz. Modellerinde kullandığı gelişmiş güvenlik sistemleriyle korsan yazılım ve uygulamalara etkili bir kalkan örüyor. AiProtection teknolojisi sayesinde siber saldırı, trojan, zararlı web siteleri ve zombie gibi popüler İnternet korsancılığının önüne geçiyor. Modemlerin kullandığı Ebevyn kontrolünün yanı sıra zararlı websiteler üzerinden ağınıza ve bilgisayarınıza sızmaya çalışan kişi veya verilerin önüne geçiyor. Maksimum güvenlik desteği sağlayan Asus modemler, İnternette güvenle alışveriş ve işlem yapma imkanı sağlıyor. 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK gibi şifreleme altyapısıyla bilgileriniz ve kişisel verileriniz güvenle korunuyor. 

Asus ile Yenilikçi İnternet Deneyimi

  • Fiber, ADSL2/2+, ADSL, VDSL2 uyumluluk seçenekleriyle esnek bir modem kullanımı sağlayabilirsiniz.
  • USB port girişleriyle 3G ve 4G uyumlu İnterneti güçlü sinyal ile kullanabilirsiniz.
  • Artırılmış sinyal menzili ile 400 metreye kadar güçlü İnternet desteği sağlayabilirsiniz. Ölü İnternet bölgelerine son verebilirsiniz. 
  • Kolay kurulum desteği ve kullanıcı dostu arayüzü sayeside modeminizi kolayca yönetebilirsiniz. Ön yüzündeki led göstergelerle İnternet ve bağlantı akışlarını kontrol edebilirsiniz.
  • Tam güvenli ve etkili şifreleme desteğiyle 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK şifreleme seçenekleriyle zararlı yazılım ve siber saldırıların önüne geçebilirsiniz. 
  • Modellerindeki tek, çift ve dörtlü anten modelleriyle İnternet sinyalini güçlü şekilde yayabilirsiniz. 

Güçlü Arayüz ve Ekin Kullanım: Asus Modem 

Asus modemler güçlü arayüzü ve yüksek performans desteğiyle İnternet erişim hızını maksimuma çıkartıyor. Modellerinde bulundurduğu Fiber altyapı seçeneğiyle bağlı bulunduğunuz bölgedeki Fiber ağ altyapısına erişim sağlayıp İnternete bağlanabilirsiniz. Ethernet çıkışı olarak tek, çift ve dörtlü port çıkışlarıyla kablosuz cihazlarınıza İnternet sağlayabilirsiniz. Ara kablo aracılığıyla bilgisayar, televizyon ve tablet gibi akıllı cihazlarınıza kablolu bağlantı yoluyla İnternet verebilirsiniz. Kablolu bağlanın yanı sıra Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı sunan Asus modemler, birden fazla cihaza aynı anda güçlü İnternet sinyali sağlıyor. Hız kategorisinde zengin bir değer aralığı bulunan Asus, 24 Mbps ile 1300 Mbps aralığında kablosuz bağlantı hızı sunuyor. Wireless altyapısında 802,11 a/b/g/n/ac, 802,11 b/g/n geniş sürüm desteği sunan modemler esnek ağ altyapısı ile tercih ediliyor. 

Asus Modemleriyle İnternet Her Yerde! 

Asus modemler, geniş menzili sayesinde modemin kullanıldığı alanın yaklaşık 400 metre çevresine İnternet sinyali sağlıyor. ADSL2/2+, ADSL, VDSL2 uyumluluğunda kullandığı fiber kabloları ile kablolu ve kablosuz İnternet desteği sunuyor. Kablo bağlantılarında kullanılan portlar Gigabit özelliğiyle entegre oluyor ve İnternet aktarım hızı maksimum seviyeye ulaşıyor. Modemlerinde kullandığı tek, çift ve dörtlü antenler Wi-Fi bağlantısında kesilme ve aksama gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Anten gücü olarak 3 ve 5 dBi kullanılan modellerde sinyal desteği bulunduğu alana yayılıyor ve sinyal alamayan ölü bölgelere İnternet desteği sağlıyor. Değiştirilebilir anten özelliği bulunan modellerde güç desteği ve uyumluluk konseptine uygun farklı antenlerle değişim sağlayabilirsiniz. Asus modemlerinde kullandığı AiRadar tekolojisiyle bağlantı desteklerinde güç artırımı sağlıyor. Bu sayede geniş kapsama alanının yanı sıra geniş bant üzerinden ağ desteği sunanlara kesintisiz İnternet vadediyor. Asus modemlerinde TurboQAM Wi-Fi hızlandırma teknolojisi sunuyor. 2.4 GHz'e ulaşan modem işlemcisiyle indirme ve yükleme hızında etkili bir performans kullanıcıları bekliyor. 

Oyun ve Filmlerde Yüksek İnternet Performansı

Asus modemler ile yüksek hızda oyun performansı kullanıcıları bekliyor. Popüler oyun evreninde yer edinen çevrimiçi oyunları yüksek kalite İnternet sinyali ile donma ve bağlantı sorunu yaşamadan oynayabilirsiniz. Oyun içi akış ve veri komutlarında yüksek performans sunan İnternet desteğiyle oyunlarda yeni rekorlara imza atabilirsiniz. Film ve dizi keyfi artık maksimum ekran kalitesinde. İndirme hızında bağlantınızın desteklediği maksimum veriyi sağlayan Asus modemler, 1300 Mbps hıza kadar ulaşıyor. Bilgisayar ve akıllı cihazlarınıza market veya tarayıcı üzerinden dosya, program ve oyunları kısa bir sürede indirebilirsiniz. PS, Xbox ve Akıllı TV gibi dış donanımlar ile uyumlu olan Asus modemler esnek bir kullanım avantajı sağlıyor. 

Kolay Kurulum ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Asus modemler kolay kurulum ve kullanıcı dostu arayüzü ile oldukça kullanışlı. Bilgisayarlarda bulunan  işletim sistemleriyle uyumlu olan Asus modemler, 1 dakikadan az bir zamanda kurulum imkanı sunuyor. Windows serisi, Mac OS serisi ve Linux gibi yenilikçi işletim sistemleriyle entegre olup mükemmel İnternet performansını deneyimleyebilirsiniz. 3G ve 4G bağlantıları USB portuyla modem üzerinden İnternet yaymanızı sağlıyor. Yazıcı ve tarayıcı gibi dış donanımları modem ile entegre edip işlem gerçekleştirebilirsiniz. Modem arayüzünde bulunan power simgesi ile modeminize gerekli elektrik gücünün ulaştığını öğrenebilirsiniz. İnternet göstergesi ile bağlı bulunduğunuz operatörden modeminize İnternet sinyali aktarıldığını öğrenebilirsiniz. Üzerinde bulunan LAN göstergeleri sayesinde bilgisayarınıza kablo ile bağladığınız cihazlara İnternet sinyali gönderiminin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Modemlerin arka kasasında bulunan Wi-Fi butonu ile kablosuz ağı açıp kapatabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüz sunan Asus modemler, güçlü İnternet sinyali ile mükemmel performans sağlıyor. 

Misafir Ağ Desteği ve Maksimum Uyumluluk

Asus modemleri misafirler için özel bir ağ desteği sunuyor. Kullandığınız modeme ekstra bir misafir ağı yaratabilir ve bu sayede İnternete bağlanan kullanıcılarla kişisel verilerinizi ayrı bir ağ üzerinden yönetebilirsiniz. Ağ üzerinden oluşturulan oturum sürelerini belirleyeceğiniz modemlerle kobilerde faydalı bir İnternet kullanımı sağlayabilirsiniz Kafe vb. çalışma ortamlarında İnternet süresini kullanıcılar için sınırlayabilirsiniz. Asus modemlerinde VPS ve sabit İP ağını tercihine göre kullanabilirsiniz. Oldukça esnek bir kullanım imkanı sunan Asus modemler kullanıcıların tercihleri doğrultusunda çalışma imkanı sunuyor. Asus modemlerinde kullandığı ASUS AiCloud desteği sayesinde veri paylaşım konusunda oldukça esnek bir yönetim desteği sağlıyor. İnternet üzerinden yapacağınız veri işleme, indirme ve programlar arası entegre süreçlerini eş zamanlı olarak farklı kullanıcılar ile paylaşma imkanı sunuyor. Maksimum uyumluluk desteği ve esnek kullanım avantajlarıyla tercih edilen Asus modemler, yenilikçi teknolojileri sayesinde kullanıcıların tercihi oluyor. 

Asus Hakkında

1989 yılında kurulan Tayvan merkezli teknoloji şirketi Asus, yenilikçi ürünleriyle pazardaki güçlü rekabetini koruyor. Akıllı cihazlarının yanı sıra modem ve menzil genişletici ürünleriyle ön plana çıkan marka, sağladığı güçlü İnternet sinyalleriyle ofis, ev ve kobilerde tercih ediliyor. Estetik tasarım ve ergonomik güç tüketimiyle kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplayan Asus modemleri, yüksek performanslı İnternet desteğiyle teknoloji de bir adım önde olmanızı sağlıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Modem Fiyatları

Bilgisayar
Bilgisayar
Ağ / Modem
Ağ / Modem
Modemler
Modemler
Adsl Modemler
Adsl Modemler
Vdsl Modemler
Vdsl Modemler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/asus