Tenda modemler güçlü arayüzü ve ergonomik tasarımlarıyla iş yeri, ofis ve evlerde kullanıcılara İnternet desteği sağlıyor.  Kablolu ve kablosuz İnternet ağı sağlayan Tenda modemler, uygun fiyat avantajlarıyla satılıyor. USB girişli modelleriyle 3G ve 4G paylaşımı konusunda esneklik sunan marka, kullanıcılarına İnternetin mobil ağ desteğiyle paylaşılmasında rol oluyor. Fiber bağlantı özelliği bulunan modelleriyle operatör destekli İnternetin maksimum kapasiteyle kullanılmasını sağlıyor.  Kablosuz bağlantı hızı 150 Mbps ve 30 Mbps arasında değişen Tenda modemleriyle İnternette güçlü performans kullanıcıları bekliyor. Ethernet çıkışlarıyla birden çok cihazı aynı anda kablolu bağlantı sayesinde İnternetle buluşturabilirsiniz. Tek, çift ve dört antenli Tenda modemler sinyalinizi geniş bir alana yayarken güçlü bağlantı desteğini de beraberinde sunuyor. Wireless özelliğiyle birden fazla akıllı cihazın aynı anda kablosuz bağlantıyla İnternete bağlanmasını sağlıyor. Router özelliğiyle esnek bir kullanım imkanı sunan Tenda modemler, teknolojinin yenilikçi yüzünü kullanıcılarıyla buluşturuyor. 

Tenda Modemlerle Güçlü Arayüz ve Etkin Kullanım

Tenda modemler güçlü arayüz desteğiyle İnterneti yüksek performansta kullanmanızı sağlıyor. G.993.2 (VDSL2), Supports 17a profil ve ITU-T G.992.3 (G.dmt.bis) Annex A/L/M standartlarına sahip olan Tenda modemler, akıllı cihazlarda maksimum uyumluluk desteği sağlıyor. Geniş profil bağlantı özelliğiyle Wi-Fi üzerinden ortalama 17 cihaza aynı anda İnternet desteği sağlıyor. Gelişmiş standartla uyumlu olan Tenda modemler, tüm İnternet operatör sağlayıcı sinyalleriyle eş zamanlı olarak bağlantı kuruyor. Kablo iletim hızı oldukça yüksek olan Tenda modemler, İnterneti etkin ve hızlı bir performansla kullanmanızı sağlıyor. Kobilerde, ev ve ofislerde tercih edilen Tenda modemler, geniş kullanıcı kitlesiyle İnterneti doyasıya kullanmayı vadediyor. 3G ve 4G bağlantı desteği sunan Tenda modemlere USB aracılığıyla İnternet verebilir ve İnterneti kablolu-kablosuz olarak akıllı cihazlarla paylaşabilirsiniz. Oldukça esnek bir kullanım imkanı sunan modemler, router özelliğiyle de dikkat çekiyor. İnternet ağ sinyalini ölü bölgelere etkili bir şekilde ileten router özelliği sayesinde İnternetsiz bölge kalmıyor. Güçlü ve yüksek performansta bir İnternet sunan Tenda modemler, uygun fiyat avantajlarıyla satılıyor. 

Tenda Modemlerle Güçlü İnternet

  • ITU-T G.992.3 (G.dmt.bis) Annex A/L/M ve G.993.2 (VDSL2), Supports 17a profile standart uyumluluğa sahip olan Tenda modemler, aynı anda ortalama 15-20 akıllı cihaza İnternet desteği sağlıyor.
  • Tek, çift ve dörtlü olan 5dBi External Omni directiona antenlerle güçlü sinyalini geniş bir menzile yayıyor. Ortalama 300 metreye kadar sinyal yayan Tenda modemler uç noktalarda bile yüksek performanslı İnternet sağlıyor.
  • PWR, INTERNET, USB, WPS, WLAN, 4/iTV, LAN3, LAN2, 1/WAN, DSL led göstergeleri bulunan Tenda modemleri kullanıcı dostu arayüz sunuyor. Kolay kurulum ve kolay kullanım konforunu Tenda farkıyla yaşayabilirsiniz. 
  • 300Mbps kablosuz ağ hızıyla İnternette işlem yaparken, indirme ve yükleme işlevlerinde yüksek hızda İnternet desteği sağlıyor. Oyun, film ve dizi indirmelerinde güçlü performans sağlıyor. 
  • Wireless MAC Filtering Support 64/128 bit WEP WPA-PSK/WPA2-PSK WPS güvenlik duvarı ve şifreleme özelliğiyle İnternetinize zararlı yazılımların sızmasını engelliyor. 

Tenda Modemlerle Online Platformlarda Film ve Oyun Keyfi 

Tenda modemler kablolu ve kablosuz İnternet desteğiyle online platformlarda oyun ve film keyfini maksimuma çıkartıyor. Yüksek hızda indirme ve yükleme hızı sunan Tenda modemler, geniş band özelliğiyle en güçlü oyunlarda bile yüksek İnternet performansı sağlıyor. 150 Mbps ve 300 Mbps arasında değişen kablosu bağlantı hızıyla akıllı telefonlarınız, tablet ve bilgisayarlarınız Tenda modemin sinyal alanı içerisinde yüksek hızda İnternetle buluşuyor. Online platformlar üzerinden oynadığınız oyunlarda donma ve bağlantı hatası gibi problemler minimuma indirgeniyor. Oyun içerisindeki video akış ve komut desteğini yüksek performansla sağlayan Tenda modemler FPS değerini minimum seviyeye çekiyor. Oyunlarda yüksek performans sağlayarak yeni rekorlara imza atabilirsiniz. Film ve dizi izlerken HD ve 4K kalitesinde izleme imkanı sunan Tenda modemler yüksek İnternet performansıyla film ve dizilerde donma ve duraklama gibi olası problemleri azaltıyor. Bu sayede akıcı, net ve en kaliteli görüntüleri Tenda'nın güçlü arayüzüne sahip modemleriyle indirip izleyebilirsiniz. 

İnternette Güvenli Gezinme: Tenda Modemler 

Tenda modemler İnternet kullanımında güvenlik protokolleriyle ön plana çıkıyor. Etkili güvenlik sistemiyle zararlı yazılım ve siber saldırıların önüne geçen Tenda modemlerle İnternette güvenle dolaşabilirsiniz. Wireless MAC Filtering Support 64/128 bit WEP WPA-PSK/WPA2-PSK WPS şifreleme sistemiyle modeminize yasak girişlerin önüne geçiyor. Şifreleme desteği sayesinde olası programlarda şifre çözme gibi problemlerin önüne geçiyor. Tenda modemler İnternette gezinirken zararlı yazılımlara mağruz kalmamanızı sağlıyor. Güvenlik duvarı sayesinde İnternette gireceğiniz sayfayı tarayıp analiz ediyor ve virüs, zombi gibi tehlikeli yazılımlara karşı kullanıcıları koruyor. Bu sayede kredi kart bilgileriniz, kişisel bilgileriniz gibi önemli olan verilere başkaları tarafından ulaşılmasını engelliyor. İşletim sistemleriyle geniş bir uyumluluk sağlan Tenda modemler, her sisteme özgü şifreleme desteğiyle esnek bir kullanıma sahip. 

Kullanıcı Dostu Arayüz: Tenda Modemler 

Tenda modemler ergonomik tasarımı, kullanıcı dostu arayüzü ve uygun fiyat avantajlarıyla teknoloji sevenler tarafından tercih ediliyor. 10/100Mbps LAN girişleriyle kablolu bağlantı desteği sunan Tenda modemler, tek, çift ve dört girişli modelleriyle aynı anda birden fazla akıllı cihaza İnternet desteği sağlıyor. Antenli modelleriyle ortalama 300 metre genişliğinde bir alana güçlü İnternet sinyali sağlayan modemler 5dBi External Omni directional anten altyapısına sahip. Ön yüzünde bulunan ledli göstergelerle kurulum ve sonrasında kolay kullanım imkanı sağlayan Tenda modemlerle ev, ofis ve kobilerde İnternete bağlanabilirsiniz. İnternet göstergesiyle bağlı bulunduğunuz operatörden sinyal alma durumunu kontrol edebilirsiniz. Power göstergesiyle bağlı bulunan prizden aldığı gücü kontrol edebilirsiniz. Wi-Fi ağını kontrol etmenizi sağlayan led göstergesi ve butonu ile kablosuz İnternet paylaşımınızı kontrol edebilirsiniz. Modem yönetimini kullanıcı dostu arayüzüyle gerçekleştirebileceğiniz Tenda modemlerle teknolojiyi etkin ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. 

İnternette Güçlü ve Geniş Kapsama Alanı

Tenda modemler İnternette güçlü ve geniş kapsama alanıyla tercih ediliyor. 5dBi anten gücüne sahip olan modemler tek, çift ve dört antenli modellere sahip. MIMO teknoloji sayesinde kapsama alanı dışında kalan ölü bölgelere İnternet sinyalini ulaştıran Tenda modemler, ev, iş yeri ve kobilerde bütün alana İnternet sağlıyor. Geniş menzili desteklediği kablosuz ağ performansıyla uzak mesafelerde bile yüksek performans sağlıyor. Ortalama 300 metre alana kadar İnterneti yayan Tenda modem, antenleri aracılığıyla sinyali en uç noktalara kadar iletebiliyor. Router özelliği bulunan modelleriyle farklı modemler üzerinden kullanım sağlayabilirsiniz. 

Tenda ile Yenilikçi Teknolojiler 

Tenda yenilikçi ürünleriyle teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmayı hedefliyor. Modemlerin yanı sıra kablosuz ağ cihazları, ev ve iş yerlerine özel menzil genişleticilerle kullanıcılara İnternetin güçlü performansını sunuyor. Ürünlerinde kullandığı güvenlik sistemleriyle İnternette maksimum güvenlik sağlıyor. Uygun fiyat avantajlarıyla satılan Tenda yenilikçi teknoloji ürünleri hayatınızı kolaylaştırıyor. Tenda modemlerle telefon, yazıcı, oyun konsolu, bilgisayar ve tablet gibi akıllı cihazlara İnternet sağlayabilirsiniz. Geniş kullanım alanı ve güçlü arayüzüyle tercih edilen modeller, kullanıcı dostu arayüz sunuyor. Boyut ve renkleriyle her yere uyum sağlayan kasasıyla konumlandırdığınız yere etkili bir dekor sağlayabilirsiniz. Teknolojinin yenilikçi yüzü Tenda'yla İnternetle tanışabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tenda Modem Fiyatları

Bilgisayar
Bilgisayar
Ağ / Modem
Ağ / Modem
Modemler
Modemler
Adsl Modemler
Adsl Modemler
Vdsl Modemler
Vdsl Modemler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/tenda