Internete bağlanmanın bir gereklilik halini aldığı günümüzde modemler sağladıkları farklı seçenekler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan çok fonksiyonlu modemlerin yanı sıra sürekli hareket halinde olan bireylere hitap eden mini boy seyyar modemler de alternatifler arasında yer alıyor. Günümüzde veri transferini yüksek bit oranları ile yapmaya olanak tanıyan modemler daha fazla tercih ediliyor. Farklı kullanım alanları sebebi ile bir evde birden fazla yer alabilen modem modelleri her geçen gün yeni özelliklerle sunuluyor.

Dayanıklı, güvenilir, yüksek performanslı yapıları ve başarılı tasarımlarıyla dikkat çeken Huawei marka cihazlar IT sektöründeki ürün yelpazesi içinde Huawei modem çeşitleri de bulunduruyor. Huawei modemler fiziksel yapıları kadar arayüzleri ile de tercih sebebi oluyor.

Huawei Modem Modelleri

Mevcut birçok modem çeşidi çalışma takibi için yapısında LED bulunduruyor. Bu LED’ler Power, DSL, WLAN, VoIP gibi bağlantıların durumunu takip etmeye olanak tanıyor. Böylece bu bağlantılarda bir sorun olup olmadığı kolayca takip edilebiliyor. USB bağlantıya da imkan veren büyük modemler sayesinde kablo bağlantısı olmasa bile kablosuz modemler ile bağlantı kurularak kullanım sağlanabiliyor. Genel olarak Huawei modem modelleri arkalarında DSL port, telefon portları, LAN portları ve güç girişi bulunduruyor.

Yazılım açısından da tercih edilen Huawei modem modelleri pratik bir arayüz yapısı sergiliyor. Böylece ürünün ayarları da kolayca yapılıyor. Arayüz üzerinden cihaz bilgilerine ulaşılabildiği gibi, kablosuz ağ, WAN ve Port yönlendirme ayarları yapılabiliyor. Bağlantı sırasında meydana gelen olayların ve işlemlerin kayıt altına alındığı Log'lara ve güncelleme işlemlerinin başlatıldığı yere arayüz yazılımı üzerinden erişiliyor. Farklı ihtiyaçları karşılamak amacıyla üretilen Huawei modem modelleri fiziksel açıdan ikiye ayrılıyor. Huawei modem türleri portatif USB mobil modemleri ve büyük Router modemlerini içeriyor. Farklı boyutlar ve tasarımlarla gelen ürünler teknik özelliklerine göre LTE/4G/3G/2G bağlantı desteklerini sunabiliyor. İndirme ve yükleme veri hızları açısından da farklılık gösteren modellerin bir kısmı içerdikleri MicroSD Slot ile SD kart kullanımına imkan tanıyor.

Farklı boyutlarda ve farklı ağırlıklarda gelen ürünlerin portatif olanları da oldukça hafif seçenekler sunuyor. Kablolu ve kablosuz bağlantı özellikleri sunan cihazlar farklı ortamlarda kullanıma olanak tanıyor. Sabit bir yerde durmayan bireylerin tercihi olan portatif ürünler mekandan bağımsız olarak her yerde internete erişmeye olanak tanıyor. Böylece e-postalara ulaşmak, sosyal medya erişimi ve haritaya erişim gibi servislere her ortamda ulaşılabiliyor.

Hotspot özelliği olan modemler ise portatif olsalar bile birçok cihazın aynı anda internete bağlanmasına olanak tanıyor. Internete bağlanabilecek maksimum kullanıcı sayısı ise cihaza göre değişiklik gösteriyor. Çoğu modem sunduğu güvenlik duvarı özelliği ile cihazları dış saldırılara karşı koruyor.

Huawei Modem Fiyatları

Farklı seçeneklerle değişik kullanım amaçlarına hitap eden modeller, özelliklerine göre değişen fiyatları ile her bütçeye hitap edebiliyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve estetik fiziksel yapısı ile Huawei modem çeşitleri birçok modelin desteklediği “Plug and Play” özelliği ile de hayatı kolaylaştırıyor. Bu özellik ile makineye takılan cihaz hemen ve kolayca devreye giriyor. Huawei modem fiyatları performans kriteri ile birlikte değerlendirildiğinde başarılı bir çizgide yer alıyor.

Ürünü alırken kullanım amacı, kaç cihaz tarafından bağlanılacağı, ihtiyaç duyulan veri hızı, ağırlığı gibi özelliklere dikkat edilmesi gerekiyor. Modemler farklı işletim sistemleri ile uyumlu olabildiği için alınacak cihazın kullanılan işletim sistemini destekleyip desteklemediğinin kontrol edilmesi önem taşıyor. Portatif modemlerde performans belirleme açısından veri hızı kadar için Stand-by ve işletim süreçleri için pil ömrünün bilinmesi de kritik olabiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Huawei Modem Fiyatları

4 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Huawei Modemler
  2. TP-LINK Modemler
  3. Zyxel Modemler
  4. Asus Modemler
  5. Everest Modemler
  6. Tenda Modemler
  7. Airties Modemler
  8. D-Link Modemler
  9. KRN Modemler
  10. Keenetic Modemler
  11. Aztech Modemler
  12. Caller ID Modemler
  13. Cnet Modemler
  14. Draytek Modemler
  15. Engenıus Modemler
  16. Linksys Modemler
  17. Netis Modemler
  18. Belkin Modemler
  19. Billion Modemler
  20. Edimax Modemler
  21. Fortinet Modemler
  22. Inca Modemler
  23. Trendnet Modemler
  24. ZTE Modemler
 5. Kablosuz Bağlantı Hızı
 6. Fiber Bağlantı
 7. Wireless Özelliği
 8. Anten Sayısı
 9. 3G/4G Desteği
 10. Ethernet Çıkışı
 11. Router Özelliği
 12. USB
 13. Türkçe Menü
 14. Firewall Özelliği
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Huawei
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/huawei
Başa dön