Uzun yıllardan beri geliştirdiği dayanıklı tüketim ürünleri ve elektrikli ev aletleriyle Türkiye’de ve dünyada saygın markalardan biri haline gelen Vestel, akıllı aygıtlarıyla da adından söz ettiriyor. Taşınabilirliği ön planda tutan ve gerek internet sitelerini gerekse dijital içerikleri keyifle takip etmek isteyenlerin yönelebilecekleri Vestel tablet modelleri, kendi içlerinde çeşitlilik arz ediyor. Büyüklerin değerlendirebilecekleri aygıtların yanı sıra küçüklerin de tabletlerle tanışmasına yardımcı olan ürünlere imza atan marka, donanım ve yazılım noktasında beklentileri karşılamayı başarıyor.

Vestel Tablet Çeşitleri

İnternet üzerinden yazışmalarını, edindiği tablet aracılığıyla gerçekleştirmeyi hedefleyenlerin ilgisini çekebilecek tablet modellerine hayat veren Vestel, ürün çeşitliliğiyle her türlü gereksinime yanıt veriyor. Tasarım, ekran genişliği, donanım özelliği, batarya kapasitesi başta olmak üzere pek çok konuda birbirinden ayrılan Vestel tablet çeşitleri, modern kullanım senaryolarının üstesinden geliyor. Uygulama, iletişim araçları ve temel düzeyde grafiklere sahip oyunların rahatlıkla değerlendirilebilmesine imkan tanıyan ürünler, ses ve video dosyalarını da çalıştırabiliyor. Yeterli düzeyde performans sergileyen işlemcileri, grafik yongaları, bellekleri ve depolama alanlarıyla günlük yaşamda ya da iş hayatında görev alabilen tabletler, geniş ekranlarıyla konforlu bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Yüksek kapasiteli bataryaları sayesinde uzun süreler boyunca kesintisiz şekilde kullanılabilen modeller, dijital içerik tüketimi kadar üretiminde de önemli rol oynuyor. Özellikle metin tabanlı içerikler hazırlayanların ve Google Play üzerinden görüntü düzenleme yazılımı edinenlerin verimli saatler geçirmesine zemin hazırlayan aygıtlar, yeni nesil Android işletim sistemleriyle gelerek memnuniyet yaratıyor.

Hem verimli kullanım hem de güvenlik alanında tatmin edici sonuçlar alınabilmesini sağlayan ürünler, Vestel’e özgü kullanıcı arayüzü ile rahatlıkla değerlendirilebiliyor. Yüklenecek uygulamalarla ve aktif edilecek Widget’larla pratik biçimde kişiselleştirilebilen Vestel tablet çeşitleri, Android dünyasıyla henüz tanışacak olanlara da sesleniyor. Yüksek ses çıkış gücü veren hoparlörleri sayesinde ek bir ses aygıtı olmaksızın, dijital içeriklere ait seslerin işitilebilmesini mümkün kılan tabletler, kulaklıkla da kullanılabiliyor. Gün içinde karşılaşılan ilginç anların fotoğraf ya da video olarak kaydedilebilmesine olanak veren dahili kameralarla zenginleştirilen modeller, ilgili dijital içerikleri dahili depolama alanlarına kaydedebilirken hafıza kartı desteği de sunabiliyor. Akıllı aygıtlarını yoğun kullananların beğenecekleri bu özellik, ürünlere büyük değer kazandırıyor.

Vestel Tablet Fiyatları

Kablosuz bağlantı imkanlarından yararlanılabilmesini temin eden Vestel tablet çeşitleri, diğer akıllı aygıtlarla ve bilgisayarlarla iletişim kurarak veri aktarımı gerçekleştirebiliyor. Sahip olduğu tableti çok amaçlı kullanmayı arzu eden teknoloji meraklılarının ve profesyonellerin ihtiyaçlarına çözüm sunan ürünler, teknik yeterliliklerine ve ekran genişliklerine göre farklı fiyat aralıkları üzerinden kullanıcılarıyla buluşuyor.

Aynı anda birden fazla uygulama çalıştırmak, aktif şekilde internet ve internet servislerini kullanmak ve metin tabanlı ya da görsel içerik oluşturmak isteyenler, üst segmentte bulunan Vestel tablet modellerine yöneliyorlar. Android dünyasıyla yeni tanışacak olanlar veya küçük yaştaki teknoloji meraklılarına derslerinde yardımcı olması adına tablet almayı hedefleyenler ise tercihlerini, giriş segmentine konumlandırılan ürünlerden yana kullanıyorlar. Giriş segmenti ve üst segmentte yer alan modeller, Vestel tablet fiyatları değişikliklerine ortam hazırlıyor.

Elektronik alanındaki tecrübesini akıllı aygıt tarafında da sergileyen Vestel, yeni nesil tabletlere yüksek meblağlar harcamak istemeyen teknoloji tutkunlarının takdirini kazanıyor. En üst seviyede bulunan tableti dahi son derece erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırılan ve gerek yazılımıyla gerekse donanım özellikleriyle günceli büyük ölçüde yakalayan Vestel tablet çeşitleri, kullanıcıların en büyük yardımcısı oluyor. Vestel tabletler, halihazırda kullandığı tabletini değiştirmek ya da yeni bir tablet alarak Android dünyasına katılmayı amaçlayanların alışveriş listelerine giriyor.

Vestel Tablet Fiyatları ve Modelleri

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vestel
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Lenovo
  5. Hometech
  6. Everest
  7. Casper
  8. Powerway
  9. Alcatel
  10. Exper
  11. Huawei
  12. Reeder
  13. Concord
  14. Dark
  15. Fluo
  16. C5 Electronics
  17. Codegen
  18. General Mobile
  19. Gigaset
  20. Google
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 6. İşletim Sistemi Tabanı
 7. Ekran Boyutu
 8. İşletim Sistemi
 9. Max Ekran Çözünürlüğü
 10. Kamera Çözünürlüğü
 11. Wi-Fi
 12. Mobil Bağlantı
 13. Arttırılabilir Hafıza
 14. Ram Kapasitesi
 15. Kamera
 16. İşlemci Çekirdek Sayısı
 17. Ekran Modeli
 18. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 19. İşlemci Markası
 20. Hafıza Kartı Tipi
 • Marka Vestel

Tablet Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/3008012/vestel
BAŞA DÖN