Uzun yıllardan beri geliştirdiği dayanıklı tüketim ürünleri ve elektrikli ev aletleriyle Türkiye’de ve dünyada saygın markalardan biri haline gelen Vestel, akıllı aygıtlarıyla da adından söz ettiriyor. Taşınabilirliği ön planda tutan ve gerek internet sitelerini gerekse dijital içerikleri keyifle takip etmek isteyenlerin yönelebilecekleri Vestel tablet modelleri, kendi içlerinde çeşitlilik arz ediyor. Büyüklerin değerlendirebilecekleri aygıtların yanı sıra küçüklerin de tabletlerle tanışmasına yardımcı olan ürünlere imza atan marka, donanım ve yazılım noktasında beklentileri karşılamayı başarıyor.

Vestel Tablet Çeşitleri

İnternet üzerinden yazışmalarını, edindiği tablet aracılığıyla gerçekleştirmeyi hedefleyenlerin ilgisini çekebilecek tablet modellerine hayat veren Vestel, ürün çeşitliliğiyle her türlü gereksinime yanıt veriyor. Tasarım, ekran genişliği, donanım özelliği, batarya kapasitesi başta olmak üzere pek çok konuda birbirinden ayrılan Vestel tablet çeşitleri, modern kullanım senaryolarının üstesinden geliyor. Uygulama, iletişim araçları ve temel düzeyde grafiklere sahip oyunların rahatlıkla değerlendirilebilmesine imkan tanıyan ürünler, ses ve video dosyalarını da çalıştırabiliyor. Yeterli düzeyde performans sergileyen işlemcileri, grafik yongaları, bellekleri ve depolama alanlarıyla günlük yaşamda ya da iş hayatında görev alabilen tabletler, geniş ekranlarıyla konforlu bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Yüksek kapasiteli bataryaları sayesinde uzun süreler boyunca kesintisiz şekilde kullanılabilen modeller, dijital içerik tüketimi kadar üretiminde de önemli rol oynuyor. Özellikle metin tabanlı içerikler hazırlayanların ve Google Play üzerinden görüntü düzenleme yazılımı edinenlerin verimli saatler geçirmesine zemin hazırlayan aygıtlar, yeni nesil Android işletim sistemleriyle gelerek memnuniyet yaratıyor.

Hem verimli kullanım hem de güvenlik alanında tatmin edici sonuçlar alınabilmesini sağlayan ürünler, Vestel’e özgü kullanıcı arayüzü ile rahatlıkla değerlendirilebiliyor. Yüklenecek uygulamalarla ve aktif edilecek Widget’larla pratik biçimde kişiselleştirilebilen Vestel tablet çeşitleri, Android dünyasıyla henüz tanışacak olanlara da sesleniyor. Yüksek ses çıkış gücü veren hoparlörleri sayesinde ek bir ses aygıtı olmaksızın, dijital içeriklere ait seslerin işitilebilmesini mümkün kılan tabletler, kulaklıkla da kullanılabiliyor. Gün içinde karşılaşılan ilginç anların fotoğraf ya da video olarak kaydedilebilmesine olanak veren dahili kameralarla zenginleştirilen modeller, ilgili dijital içerikleri dahili depolama alanlarına kaydedebilirken hafıza kartı desteği de sunabiliyor. Akıllı aygıtlarını yoğun kullananların beğenecekleri bu özellik, ürünlere büyük değer kazandırıyor.

Vestel Tablet Fiyatları

Kablosuz bağlantı imkanlarından yararlanılabilmesini temin eden Vestel tablet çeşitleri, diğer akıllı aygıtlarla ve bilgisayarlarla iletişim kurarak veri aktarımı gerçekleştirebiliyor. Sahip olduğu tableti çok amaçlı kullanmayı arzu eden teknoloji meraklılarının ve profesyonellerin ihtiyaçlarına çözüm sunan ürünler, teknik yeterliliklerine ve ekran genişliklerine göre farklı fiyat aralıkları üzerinden kullanıcılarıyla buluşuyor.

Aynı anda birden fazla uygulama çalıştırmak, aktif şekilde internet ve internet servislerini kullanmak ve metin tabanlı ya da görsel içerik oluşturmak isteyenler, üst segmentte bulunan Vestel tablet modellerine yöneliyorlar. Android dünyasıyla yeni tanışacak olanlar veya küçük yaştaki teknoloji meraklılarına derslerinde yardımcı olması adına tablet almayı hedefleyenler ise tercihlerini, giriş segmentine konumlandırılan ürünlerden yana kullanıyorlar. Giriş segmenti ve üst segmentte yer alan modeller, Vestel tablet fiyatları değişikliklerine ortam hazırlıyor.

Elektronik alanındaki tecrübesini akıllı aygıt tarafında da sergileyen Vestel, yeni nesil tabletlere yüksek meblağlar harcamak istemeyen teknoloji tutkunlarının takdirini kazanıyor. En üst seviyede bulunan tableti dahi son derece erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırılan ve gerek yazılımıyla gerekse donanım özellikleriyle günceli büyük ölçüde yakalayan Vestel tablet çeşitleri, kullanıcıların en büyük yardımcısı oluyor. Vestel tabletler, halihazırda kullandığı tabletini değiştirmek ya da yeni bir tablet alarak Android dünyasına katılmayı amaçlayanların alışveriş listelerine giriyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Vestel Tablet Fiyatları ve Modelleri

1 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Vestel Tablet
  2. Apple Tablet
  3. Samsung Tablet
  4. Lenovo Tablet
  5. Concord Tablet
  6. Everest Tablet
  7. Alcatel Tablet
  8. Huawei Tablet
  9. Casper Tablet
  10. Hometech Tablet
  11. Reeder Tablet
  12. Jedi Tablet
  13. Alldocube Tablet
  14. Vorcom Tablet
  15. Exper Tablet
  16. Hegitech Tablet
  17. Microsoft Tablet
  18. Teclast Tablet
  19. C5 Electronics Tablet
  20. Fluo Tablet
  21. Google Tablet
  22. Philips Tablet
  23. Redway Tablet
  24. Sunny Tablet
  25. Technopc Tablet
  26. Turkcell Tablet
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Ekran Boyutu
  1. 7,0 inç
 6. Arttırılabilir Hafıza
 7. 3G
 8. Wi-Fi
 9. İşlemci Markası
 10. İşlemci Çekirdek Sayısı
 11. Disk Kapasitesi
 12. Kamera Çözünürlüğü
 13. Max Ekran Çözünürlüğü
 14. Dahili Hafıza
 15. Ekran Modeli
 16. İşletim Sistemi Tabanı
 17. Hafıza Kartı Tipi
 18. Satıcı
 • Marka Vestel

Tablet Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3008012/vestel
Başa dön