Vestel Tablet

Gelişimi uzun yıllardır süren teknoloji ve bu teknolojinin ürünü elektronik aletler hayatımıza özellikle son dönemlerde hızlı bir giriş yaptı. Sağlıktan eğitime, siyasetten günlük yaşama istisnasız her alanda teknolojinin izlerini görmek mümkün. Teknolojik aletler muhteşem gelişimi ile birlikte insanlar için birçok avantajı da beraberinde getirdi. Doğaya ve toplumlara zarar vermek yerine insan yaşamını kaliteli hale getiren teknolojik çalışmalar devam ettiği sürece hayatlarımıza olan olumlu katkıları da artarak devam edecek. İnsanın yaşamını iyi yönde etkileyen her teknolojik gelişim karşılığını buluyor ve bulmaya da devam edecek. Çünkü küresel anlamda bir teknoloji toplumu haline gelindi. Dünyaya gelmiş ve yaşamaya devam edenler bu gelişim ve değişime uyum sağlamaya çalışırken yeni nesiller teknolojik bir çağa doğuyor ve teknoloji ile yakın ilişki içinde büyüyor.

Teknoloji ile bu denli kaynaşan ve teknolojinin olumlu katkılarına alışan insanlar her geçen gün bu yakınlığın devam edebilmesi için çaba gösteriyor. Dünya çapında insanlar birbiri ardına üretilen nefis teknolojik araçları ve öncesinde var olan araçların güncellenen modellerini ilgiyle takip ederek bu araçlardan faydalanmaya çalışıyor. Bu teknolojik araçlar ise birçok şekilde çeşitlendirilebiliyor. Birçok ortamda sadece etrafa göz gezdirerek bile birçok ürünü tespit edebilmeniz mümkündür. Hatta etrafınıza bakmaya bile gerek kalmadan şu anda bu yazıyı okuduğunuz araç bile örnek olarak gösterilebilir. Bu araçlar genel olarak şu şekilde de sıralanabilir; otomobiller, mutfak robotları, televizyonlar, bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve dahası… Tüm bu araçlar hayatlarımızın neredeyse her anında bizlerle. Fakat içlerinden bir tanesi son günlerin en popüleri haline geldi. Popüler hale gelen bu ürün tabletler olarak adlandırılmaktadır. Güvenli tablet alışverişi için ise çok tercih edilen tablet markası olan Vestel ideal bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Vestel Tabletlerinin Arkasında Yatan Güç

Tabletlerin hayatımıza kattığı kolaylıklar saymakla bitmez. Öncelikle işlem kapasitesinden bahsedecek olunursa, yüzlerce işlemi tek bir araç vasıtasıyla yapma olanağı sağlayan tablet teknolojisi insanların tablet kullanımını bir hayli arttırdı. Bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarın yapabildiği neredeyse her işlemi yapabilen tablet bilgisayarlar evde, işte, okulda kullanım rahatlığı sağlıyor. Bir dizüstü bilgisayarı yanınızda taşımak zorluk yaşatabilirken makul boyutlarda olan tabletinizi çantanıza atıp özgürce seyahat etmek bile mümkün. Bu taşıma kolaylığı birçok insana cazip geliyor. Tüm bu kolaylıkları herkesin yaşayabilmesini sağlamak isteyen Vestel, teknolojisini güçlü tabletler üreterek bir kez daha gözler önüne seriyor. Müşterilerine “en kaliteli olanı” ulaşılabilir kılma ve sektöründe lider konumuna gelme misyonu ile çalışmalarını sürdüren Vestel her geçen gün üretmeye devam ediyor. Vestel tabletler de bu misyon güvencesiyle üretilerek müşterilerin hizmetine sunuluyor.

Belki onlarca marka ve modelin arasında Vestel tablet modelleri modern ve şık görünümleri ile dikkat çekiyor. Her ne kadar bir tabletin teknik özellikleri oldukça önemli görülse de ilk bakışta dikkat çeken şey tasarımı oluyor. Siz de bir tablet sahibi olmak istiyorsanız modern bir görünümü olmasını tercih edersiniz. Kullanacağınız ortam fark etmeksizin tabletiniz şık tasarımı ile her zaman göze çarpmalı. Bunun için yapmanız gereken Vestel tabletler arasından dış görünümünü en çok beğendiğiniz tableti seçmek. Bu seçim tamamladıktan sonraki aşama ise tabletin fiziksel özelliklerinden biri olan boyut özelliklerini incelemek. Vestel tablet modelleri 188.5 x 108.3 x 10.5 mm, 207 x 129 x 9.2 mm ve 244 x 172 x 9.2 mm boyutlarındadır. Ayrıca ihtiyacınız ve tercihiniz doğrultusunda farklı ekran boyutuna sahip modellerin arasından seçme şansına sahipsiniz. Seçebileceğiniz modeller Vestel tablet 7 inç, Vestel tablet 8 inç ve Vestel tablet 10 inç ekran boyutuna sahiptir. Ekran boyutuna bağlı olarak tabletlerin ağırlıkları de değişmektedir. 264 gr, 316 gr ve 450 gr ağırlığında tablet modelleri bulunmaktır. Kullanım ve taşıma rahatlığını göz önünde bulundurarak kullanıcım amacınıza en iyi hizmet edecek model tercih edilmelidir. Tabletinizi evinizde kullanacaksanız ve sık sık taşımak durumunda kalmayacaksınız hem büyük ekranlı hem de nispeten daha ağır bir Vestel tablet satın alabilirsiniz. Fakat tableti kullanacağınız alan bazında düşünüldüğüne sürekli yanınızda taşımanız gerekecekse hem küçük ekranlı hem de hafif modeller tercih etmeniz işinizi kolaylaştırabilir. Böylece hem taşıma kolaylığı elde etmiş olacak hem de tabletinizi elinizde bulundurduğunuz süre boyunca fark edebileceğiniz tutuş rahatlığı ile yorulmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Donanımlı Vestel Tablet Modelleri

Tabletlerin farklı tasarımları olduğunu, bu tasarımlar arasından en çok beğendiğinizi seçme imkanınızın bulunduğunu ve bu seçimi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak yapmanız gerektiğini belirtmiştik. Yeni bir tablet satın almak isteyen kullanıcıların en çok dikkat ettiği konunun tabletin teknik özellikleri olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden Vestel tablet inceleme işlemine modellerin teknik özellikleri devam ediyoruz. Öncellikler her zaman söylediğimiz gibi tabletinizi kullanım amacınızı belirlemek her konuda olduğu gibi teknik özeller konusunda da önemli bir oynuyor. Neden kullanım amacınızı belirlemek önemli? Çünkü tabletinizin donanımı kullanım amacına göre bir avantaja dönüşebilir. Bu avantajı elde etmek için ekran teknolojisi, işlemci özellikleri, işletim sistemi tabanı, ram kapasitesi, depolama alanı gibi birçok özellik üzerinde hassasiyetle durmalı ve iyi bir seçim yapmalısınız. Şimdi tek tek bu özellikleri incelemeye başlayabiliriz. İlk olarak görüntü kalitesinden bahsedelim. Tabletinizde yaptığınız işlem fark etmeksizin iyi bir görüntü kalitesine sahip modelleri tercih etmek her zaman bir avantajdır. Vestel tablet ekran teknolojisinin güçlü yapısı sayesinde mükemmel kalitede görüntüler sizleri bekliyor. Ekran modeli HD IPS Ekran ve ekran panel tipi IPS olan Venüs tabletler ile gün ışığında da rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Bunun nedeni IPS teknolojisinin ekran yansımasını engellemesidir. Ekran kalitesini ifade eden bir diğer faktör maksimum ekran çözünürlüğüdür. 1200 x 720 veya 1200 x 800 piksel maksimum ekran çözünürlüğüne sahip Vestel tablet modelleri kaliteli bir görüntü keyfi yaşatır. Tabletlerin diğer bir teknik özelliği ise işlemcidir. İşlemci için “tabletinizin beynidir” dememiz ne derece önemli olduğunu açıkça ifade eder. İşlemci tabletinizin birimleri arasındaki bağlantıyı ve veri akışını sağlar. Tabletinizde yapacağınız her hareket işlemciden geçer. Klavyede bir tuşa basmak, sesi yükseltmek, fotoğraf çekmek… Vestel tablet bilgisayar modellerinde MTK ve ARM işlemci markası ve Android 6.0 (Marshmallow) ve Android 10 işletim sistemi seçenekleri bulunur. Buna ilaveten işlemci çekirdek sayısı da tabletinizin hızını artırabilir. Dört çekirdekli işlemciye sahip Venüs tabletler hızlı bir kullanım sağlar.

Özenle incelenmesi gereken bir başka teknik özellik depolama kapasitesidir. Depolama kapasitesi tabletinizin kullanım alanı genişletebilecek bir özelliktir. Peki depolama alanı denildiğinde ne ifade eder? Tabletinizin içerisinde çeşitli hafıza tipleri bulunur. Bunlardan ilki RAM hafızasıdır. RAM hafızası anlık olarak tabletinizde gerçekleştirdiğiniz işlemleri geçici bir şekilde kaydeder. 1 GB ila 4 GB arasında değişmektedir.  Bir diğer özellik olan disk kapasitesi 8 GB ila 64 GB arasında seyretmektedir. Sonuncu hafıza çeşidi ise dahili hafızadır. Bu hafıza kişisel verilerinizin, fotoğraflarınızın, videolarınızın depolandığı hafızadır. Vestel tabletler 8 GB ile 64 GB arasında değişen depolama alanına sahiptir. Aynı zamanda kullandığınız tabletin depolama alanı ihtiyacınızı karşılayamayacak durumu geldiyse 1 TB’a kadar arttırılabilir özelliği içeren modeller vardır. Böylece depolama alanınızı genişletme olanağı elde edebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Vestel Tablet Özellikleri

Bir tabletin teknik donanımının kuvvetli olması tek başına yeterli değildir. Aynı zamanda teknik özellikleri daha işlevsel hale getirecek bağlantı özellikleri gereklidir. En çok bilinen ve tercih edilen bağlantı internet bağlantısı ve dolayısı ile Wi-Fi özelliğidir. Vestel tablet modelleri Wi-Fi 802.11 AC a/b/g/n standardında hizmet verir. Böyle bir Wi-Fi özelliği bulunan tablet sizlere sayısız işlem imkanı tanır. Bu işlemlere Google Play Store üzerinden kullanmak istediğiniz uygulamayı indirerek başlayabilirsiniz. Ne gibi uygulamalar indirilebilir? Bankacılık işlemlerini yapmak isteyenler mobil bankacılık uygulamalarını, dizi, film ve belgesel izlemek isteyenler bu işlemleri yapabilecek platformların uygulamalarını, müzikseverler müzik uygulamalarını, kitap kurtları kitap uygulamalarını, sosyal medya kullanıcıları sosyal medya uygulamalarını, fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar fotoğrafçılık ile ilgili uygulamaları, online toplantılar yapanlar görüntülü konuşma imkanı tanıyan uygulamaları, spor yapmayı sevenler spor ile ilgili uygulamaları, dil öğrenmek isteyenler bu amaç için kullanılacak uygulamaları, yemek yapmayı sevenler yemek tarifleri içeren uygulamaları, oyun oynamayı sevenler diledikleri oyunu internet bağlantısı ve geniş depolama alanı olan Vestel tabletler sayesinde gönül rahatlığı ile indirebilir. Kimi uygulamanın çalışması için internet bağlantısı gerekirken birçok uygulama da internetsiz çalışabilme özelliğine sahiptir. Böylece Wi-Fi bağlantınız kopsa bile internetsiz çalışabilen uygulamalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Tabletlerde bulunan bir başka bağlantı özelliği Bluetooth bağlantısıdır. Vestel tabletler Bluetooth bağlantısı sağlayarak kullanıcılarının veri paylaşımı yapmasına olanak tanır. Böylece hem kendi bilgisayarınız ya da akıllı telefonunuz hem de arkadaşlarınızın bilgisayarı, tableti ve akıllı telefonu arasında fotoğraf, video ve belge gönderimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu paylaşımı Micro USB girişi (USB Type C) bulunan Vestel tablet modeller ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu bağlantı özellikleri dışında tabletinizin kullanım alanı genişletecek bir başka özellik kameradır. Hem ön hem arka kamera bulunan Vestel tablet bilgisayar modellerinin kamera çözünürlükleri 2 MP ila 5 MP arasında değişkenlik göstermektedir. Gelişmiş görüntüleme kalitesi ve HD ekran özelliklerine bir de yüksek çözünürlüklü kameralar eklenince fotoğraflarınız capcanlı olacak. Sosyal medyada yüzlerce beğeni toplamaya hazır olun! Micro SD kart takılarak depolama kapasitesi arttırılabilir Vestel tabletiniz ile çektiğiniz muhteşem fotoğrafları silmek zorunda kalmadan özgürce depolayabileceksiniz.

Etkinlikler Sizi Bekler!

Teknolojik gelişmeler ile birlikte tabletlerin kullanım alanları inanılmaz derecede gelişti. Neredeyse her şeyin canlı versiyonu yanında online versiyonu da yapılıyor. Özellikle evlerde, iş yerlerinde, otellerde, restoranlarda, kütüphanelerde, otobüslerde, caddelerde, piknik alanlarında, parklarda gittikçe yaygınlaşan ücretsiz Wi-fi imkanı sayesinde nerede olduğunuz fark etmeksizin her an tabletinizden online etkinliklere katılım sağlanıyor. Bu etkinlikler birisi online olarak gerçekleştirilen müze gezisi. Dünyanın diğer ucundaki bir müzeye henüz gidip görme imkanı bulamadıysanız o müze parmağınızın ucuna kadar geliyor, uzaklar yakın oluyor. Evde çayınızı yudumlarken, ya da otobüste yolculuk halindeyken müze gezisi yapabilirsiniz. Özellikle Vestel tablet 10 inç geniş ekran boyutu ile bu etkinliğe katılırsanız hiçbir detayı kaçırma şansınız yok. Diğer bir etkinlik kütüphaneleri gezmeyi, kitapları karıştırmayı, araştırma yapmayı sevenler için. Günümüzde dünyanın en güzel kütüphanelerinin bile elektronik arşivleri bulunuyor. Aradığınız kitaplara, makalelere bu arşivlerde gezinerek ulaşma olanağı bulabilirsiniz. Kitapseverler için en muhteşem vakit değerlendirme yöntemi elbette kitap okumaktır. Kitaba ulaşım şansınız kısıtlı olduğunda veya yanınıza alamadığınızda Vestel tabletiniz ile kitabınızı okumaya devam edebilirsiniz. E-kitap uygulamalarına ulaşmak ve kitap PDF'leri indirmek artık çok kolay! Vestel tablet 32 GB depolama kapasitesi olan bir tabletiniz varsa onlarca kitabı PDF olarak indirebilir ve doyasıya okuyabilirsiniz. Müziği bir yaşam biçimi olarak görenler online konserlere ve festivallere katılabilecek ve kaliteli ses sistemi sayesinde eğlencenin tadını çıkarabilecek. Oyun söz konusu olduğunda hiçbir etkinliği kaçırmayanlar Vestel tabletiniz ile katılabileceğiniz online oyun fuarları sizleri bekliyor. Ayrıca oynamayı en sevdiğiniz oyunu Vestel tablet dokunmatik ekran kalitesi (10 Nokta Kapasitif Multi- Touch) ile kasma yapmadan oynayabileceksiniz. İlgi alanınız ne ise ona göre katılacağınız etkinlikler Vestel tablet bilgisayarlar ile çok daha keyifli bir hale gelecek!

Çeşitli etkinliklere katılırken keyfinin yarıda kesilmesini hiç kimse istemez. Vestel tablet batarya gücü sayesinde keyfiniz yarım kalmayacak. 2500 mAh ila 5000 mAh arası pil kapasitesi olan modeller hizmetinize sunuluyor. Bu sayede uzun saatler süren bir kullanım keyfi yaşayabilirsiniz. Tabletinizin kullanım amacı doğrultusunda istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca Vestel tablet şarj aleti ile kısa sürede şarjını doldurup kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat ömrünüzü korumak için şarjınız tam dolmadan prizden çekmemeye özen göstermelisiniz.

Vestel Tablet Fiyatları 

Teknoloji her geçen gün değişmekte ve gelişmekte olduğu için teknolojik araçların da bu değişimlere ayak uydurması gerekir. Bu uyum Vestel tablet güncelleme işlemleri ile yapılır. Tabletinizin hızlanması ve performansının artması için bu işlemler önemlidir. Ayrıca yeni nesil teknoloji ile üretilen tabletler üstün kalitesine rağmen yaşanabilecek olumsuz durumlar için de her şey kullanıcılar adına düşünülüyor. Gerekli durumlarda Vestel tablet yedek parça ulaşımı için satış sonrası desteği sağlanıyor. Aynı zamanda Vestel tablet yazılım güncelleme işlemleri için de teknik servisten yararlanma imkanı sunuluyor.

Kalitesi ile adından söz ettiren Vestel ürünleri her anlamda kullanıcılarını memnun etmek için özenle üretiliyor. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutuluyor. Vestel kullanıcıların fikirlerini önemseyen bir anlayış ile çalışmalarına devam ediyor. Sonuç olarak da Vestel tablet yorumlar ışığında gerekli analizler, araştırmalar, iyileştirmeler titizlikle yapılıyor. Özverili bir çalışma neticesinde herkesi memnun eden ürünler ortaya çıkarılıyor. Vestel hem yüksek performans gücü hem de bütçe dostu fiyatları ile herkesin teknolojiye ulaşımını destekliyor. Böylece yalnızca teknoloji tutkunlarının değil aynı zamanda bir ihtiyaç doğrultusunda tablet edinmek isteyen müşterilerin de ilk sırada tercih ettiği bir marka haline geliyor. Vestel tabletlerin fiyatları modellerin özelliklerine bağlı olarak kolay erişilebilir bir aralıkta belirleniyor. Bu sayede her cebe uyan fiyatları ile herkesin vazgeçilmezi haline geliyor. Değişimin ve teknolojinin gücüne inanan, yenilikten korkmayan, her zaman kolaylığın ve kullanışlılığın peşinde olan, kalitenin yanında bütçe dostu fiyatlara da önem verenler için Vestel tablet bilgisayar doğru seçim olacaktır. En kolay şekilde ulaşmak hemen Hepsiburada’ya girip sizin için en doğru Vestel tablet modelini seçebilirsiniz.

Vestel Tablete Nasıl Oyun Yüklenir?

Tabletinizi internete bağladıktan sonra Play Store üzerinden yüklemek istediğiniz oyunu bulup indir yazan kısma dokunarak yükleme işlemini başlatabilirsiniz. 

Vestel Tablet Nasıl Açılır?

Tabletinizin kenarında bulunan açma kapama tuşuna birkaç saniye basılı tutarak ekranda marka logosunun belirmesini bekleyiniz. Sonrasında kurulum ayarlarınızı yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Vestel tablet nasıl güncellenir?

İnternet bağlantınızı sağladıktan sonra tabletinize gelen güncelleme bildiriminin üzerine dokunarak işlemi başlatabilirsiniz. İşlem süresince internet bağlantınızı sağlamaya devam etmeniz önemlidir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Tablet Fiyatları ve Modelleri

10,1 inç
8,0 inç
7,9 inç
7,0 inç
DSACategoryId/2147483646/3008012/vestel