Evde ve iş yerlerinde bilgisayar kullanan herkesin, çalışma verimliliklerini dengede tutmak ve göz sağlıklarını korumak adına özenle seçmesi gereken monitörler, bilgisayarın oluşturduğu görüntülerin eksiksiz takip edilebilmesine imkan tanıyor. Uzun yıllardır geliştirdiği monitör modelleri ile teknoloji meraklılarının yakından tanıdıkları markalardan biri haline gelen ViewSonic monitör çeşitleri ile kullanıcıların çalışma ve eğlence hayatlarına renk katıyor. Bilgisayarlardaki görüntü çıkışları ya da işletim sistemleri fark etmeksizin yüksek uyumlulukla değerlendirilebilen modeller, doğaya saygılı materyallerle geliştirilmiş olmaları ve yüksek teknoloji elektronik bileşenleri beraberinde getirmeleri sayesinde de takdiri hak ediyor.

ViewSonic Monitör Çeşitleri

İnce çerçeveli ve şık tasarımlı monitörleri ile dünyanın dört bir yanında en çok tercih edilen monitör markaları arasına katılan ViewSonic; TN, IPS ve PLS panelli modelleriyle alternatif kullanım senaryolarına uygun ürünler sunuyor. Yalnızca ekran tasarımlarıyla değil, monitörün konumlandırıldığı ayakların tasarımıyla da farkını ortaya koyan marka, aynı zamanda dokunmatik ekranlı monitörler de geliştirerek bu yöndeki ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Ekran genişlikleri 18.5 inçten ve çözünürlükleri 1366x768 pikselden başlayan monitörler, kullanım alanına göre yapısal ve teknolojik açıdan büyük çeşitlilik sergiliyor. Ofis uygulamaları, temel düzeyde internet kullanımı, multimedya içeriği takibi türü işlemlerde görev alabilecek sade tasarımlı ve temel düzeyde özelliklerle donatılan TN panelli ViewSonic monitör çeşitleri, sınırlı oranda hareket kabiliyeti sunuyor. Belirli derecelerde öne ve arkaya eğim kazandırılarak değerlendirilebilen aygıtlar, zengin menü arayüzleri sayesinde kolayca kişiselleştirilebiliyor.

Profesyonellere yönelik monitörleriyle de ses getiren markanın renk doğruluğu odaklı modelleri, görsel ağırlıklı dijital içerik üreticilerinin öncelikli tercihi oluyor. Gerçek 8-bit ya da 10-bit panelle zenginleştirilen yüksek çözünürlüklü ve geniş ekranlı ViewSonic monitör çeşitleri, dijital içeriklerin üretimi noktasında kullanıcılarına büyük kolaylık sunabiliyor. Ergonomik yapılarıyla da ekstra işlevsellik kazanan ürünler, pivot desteği ve döndürülebilme gibi özellikleri sayesinde, uzun kodlarla çalışan yazılım geliştiricilerine de sesleniyor.

Yüksek donanım konfigürasyonlu oyun bilgisayarı sahiplerinin akıcı ve gerçeğe yakın görüntüler eşliğinde bir oyun deneyimi yaşayabilmelerine hizmet eden monitör modellerine de imza atan ViewSonic, bu yöndeki beklentileri de karşılıyor. Yüksek çözünürlüklü, geniş ekranlı, yüksek ekran yenileme hızlı ve düşük tepki süreli modeller, oyuncuların Tearing veya Input Lag türü olumsuzluklar yaşamalarını engelliyor. Özellikle oyun turnuvalarına hazırlanan ve oynadığı oyunları gecikme ya da görüntü bozulması olmadan oynamayı hedefleyen kullanıcıların yönelebilecekleri aygıtlar, seçilen modele göre kavisli yapıda olabileceği gibi farklı panel çeşitleriyle de üretilebiliyor.

ViewSonic Monitör Fiyatları

Edindiği monitörü uzun yıllar boyunca kullanmak ve çalışmalarını, kalibrasyonunu yapabileceği bir monitör eşliğinde sürdürmek isteyenlerin tercih edebilecekleri ViewSonic monitör çeşitleri, kendi ayakları ile değerlendirilebilirken VESA destekli modeller, duvara monte edilerek de kullanılabiliyor. Çok amaçlı kullanıma uygun hazırlanan ve gerek menü seçenekleri gerekse teknik özellikleri ile beğeni kazanan aygıtlar, kullanıcıların verimliliklerini üst düzeye taşımalarına da olanak veriyor. Dahili hoparlörle zenginleştirilen ViewSonic monitörler, çoğu noktada masaüstü hoparlör kullanımına da gerek bırakmayacak düzeyde ve derinlikte sesler oluşturabiliyor. Bunun yanı sıra, USB portlarıyla güçlendirilen ürünler, USB bellek başta olmak üzere pratik şekilde kullanılması gereken birimlerin, bilgisayar kasasına ulaşmadan da çalıştırılabilmesine fırsat tanıyor.

Ev ya da ofis kullanımı fark etmeksizin her türlü beklenti ve gereksinime yanıt veren ürünleri şekillendirerek teknoloji meraklılarıyla buluşturan marka, geniş ürün gamı sayesinde her bütçeye hitap ediyor. Bu bağlamda ViewSonic monitör fiyatları; ekran genişliği, panel yapısı, ekran çözünürlüğü ve monitörün beraberinde getirdiği ekstralara bağlı olarak değişebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Viewsonic Monitör Fiyatları

81 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Monitörler
Monitörler
Led Monitörler
Led Monitörler
IPS Monitörler
IPS Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Çözünürlük (max)
Toplam 24 / 81 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/viewsonic