PLS Monitörler

Görüntü ve grafikle ilgilenenlerin yaptıkları işleri daha yüksek çözünürlükte ve daha akıcı detaylar ile yapabilmeleri için PLS monitörler geliştirilmiştir. Gelişen teknoloji ile birlikte artan grafik ve görüntü özelliklerini karşılayan ve kişisel renk profiline göre optimize edilebilen PLS monitörler sayesinde kaliteli ve daha gerçekçi görüntülere kavuşabilirsiniz. Profesyoneller ve oyuncular için son derece uygun olan PLS panel monitörler ile tasarımlarınız üzerinde daha detaylı çalışmalar yapabilir ve yüksek performans gerektiren oyunlar oynayabilirsiniz.

PLS Monitör Fiyatları

Gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde en detaylı görüntülerde bile net ve keskin bir görüş elde edebilmenizi sağlayan PLS monitör fiyatları; boyut ve teknik özelliklerine göre farklılık göstermektedir. 31,5 inçe kadar boyut aralığında sunulan ve 2 ile 12 ms tepki sürelerine sahip 3840*2160 piksel çözünürlükteki modeller farklı fiyat aralıklarında yer alır. Üst düzey görüntü kalitesi gerektiren işler için 31,5 inçlik 2 ms tepki süresine sahip bir model tercih edilebilirken, daha düşük teknik detay gerektiren kullanımlarda 5 ms tepki süreli 27 inçlik bir model, işinizi görmenizi rahatlıkla sağlar.

Ultra HD özelliklere sahip PLS monitörler ile işlerinizi daha etkin bir hale getirebilirsiniz. Detaylı çalışmalarınızda yararlanabileceğiniz bu monitörleri aynı zamanda dizi, film izlemek ya da oyun oynamak için de kullanabilirsiniz. İşinize ve kullanım alanınıza göre bir model seçmeniz hem bütçeniz için hem de monitör kullanımında size fayda sağlayacaktır. PLS monitör fiyatları, boyuta ve çözünürlüğe göre değişebildiği gibi; bağlantı özelliklerine, dahili hoparlöre ve ergonomisine göre de değişkenlik göstermektedir. Eğer iş haricinde de monitörü kullanacaksanız HDMI + USB + Analog bağlantılı ve dahili hoparlör seçeneğine sahip bir modele yönelmeniz yerinde olacaktır.

PLS Monitör Nedir?

PLS monitör; piyasadaki IPS monitörlere alternatif olarak sunulan, hemen hemen benzer özellikleri taşısa da daha fazla detay ve daha fazla işlev eşliğinde üretilen bir monitör türüdür. Özellikle tasarımcıların ihtiyaçlarını karşılama konusunda büyük bir başarı sağlayan ve teknik detayları sayesinde çok net bir görüntü imkanı sunan PLS ürünler, kullanıcısına pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. PLS monitör modelleri, teknik detayları daha yakından incelemenize yardımcı olduğu gibi görüntüleri daha akıcı ve hızlı yürütmenizi de sağlamaktadır.

Üst düzey çözünürlüğe sahip olan ve profesyoneller için geliştirilen PLS panel monitörler, kolay kullanımlı renk yönetimi özelliği de sağlamaktadır. İşiniz ve kullanımınızla ilgili renk modları ve profilleri oluşturmanızı sağlayan PLS modelleriyle daha aktif bir kullanım elde edebilirsiniz. Tek ekranda birden fazla görüntü oynatabilen modellere sahip bu monitörler, birden çok işle ilgilenenler için de ideal bir kullanım sunmaktadır.

IPS Monitör ve PLS Monitör Farkları Nelerdir?

PLS monitörler, 178 dereceye kadar geniş görüş açısı sağlamaktadır. Kullanım ergonomisi olarak daha işlevsel olan PLS monitör modelleri yatay veya dikey formatlarda rahatça kullanabilmektedir. Ayrıca bu modeller, oldukça ince çerçeveleri sayesinde birden fazla monitör ile birleşerek daha fazla ekranda çalışma imkanı da tanırlar. Özellikle güneşli ortamlarda ortaya çıkan geri yansıma problemini mat bir ekran kullanarak ortadan kaldıran PLS ürünler, bu sayede ışıklı ortamda dahi net görüntüler sunmaktadır.

IPS ekrana göre daha kaliteli ve dinamik renk özellikleri sunan PLS monitör çeşitleri, kişiselleştirilmiş bir kullanım imkanı da vermektedir. Kendi renk profilinizi oluşturarak iş veya eğlence için kullanıma göre ayarlamanızı yapabilir ve bu sayede çok yönlü bir yarar elde edebilirsiniz. Esnek paneli sayesinde istediğiniz açıda kullanabileceğiniz, çözünürlük kalitesi açısından en üst düzey özellikleri sunan PLS panel monitörler ile çarpıcı renklere ve daha gerçekçi görüntülere sahip olabileceksiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PLS Monitör Fiyatları

20 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ekran Boyutu
Toplam 20 / 20 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?