Vi-Vet kozmetik markası, 2000 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren Türk sermayeli firmalar arasında yer alıyor. Kişisel bakım ürünleri alanında sektörde başarılı bir yere sahip olan marka, sir ağda seçenekleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından tercih edilen Vi-Vet sir ağda ürünleri, vücutta istenmeyen türlerden kurtulmak için kullanılan kaliteli alternatifler arasında yer alıyor.

Sir Ağda Neden Kullanılır?

Sir ağda yöntemi, bireylerin tüylerinden kurtulmak için başvurdukları pratik ve etkili yöntemler arasında yer alıyor. Düzenli ve doğru bir şekilde kullanıldığında, tüylerin çıkışını azaltmaya yardımcı olan Vi-Vet ürünleri, kullanıcılar için pratiklik sağlıyor. Genç, orta yaşlı ve daha büyük yaşlardaki kadın ve erkek kullanıcılar için kullanıma uygun olan ürün çeşitleri, doğal bir epilasyon yöntemi olarak da adlandırılıyor. Tüylerini, ağda makinesi, jilet ya da farklı bir alet kullanarak almak istemeyen bireylerin tercihleri arasında yer alan sir ağda, tüyler alındıktan sonra vücuda pürüzsüz bir doku kazandırıyor, kaşınmaları ve cilt tahrişlerini önlüyor.

Pratik Kullanım Olanağı Sunan Pudralı Kartuş Sir Ağda Modeli Niçin Kullanılır?

Genellikle çam ağacı reçinesinden üretilen sir ağda, yapışkan yapısı ile tüyleri tek seferde kökünden almayı kolaylaştırıyor. Amatör ve profesyonel kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilen ürün çeşitleri, tüylenme sorunu için başvurulan etkin yöntemler arasında değerlendiriliyor. Tüylerin kısa sürede çıkmasını geciktiren Vi-Vet sir ağda modelleri arasında; pudralı kartuş sir ağda modeli yer alıyor. Ürün, ısıtıldıktan sonra kolay bir şekilde vücudun istenilen bölgelerine sürülüyor. Tüyler, ağda bezi yardımıyla çekilerek, tüysüz ve pürüzsüz bir görünüm elde ediliyor. 

Tüylerinizden Kurtulmaya Yardımcı Olan Pudralı Bocuk İnci Ağda Modeli Nasıldır ?

Vi-Vet granül sir el ağdası modeli, özel olarak geliştirilen ağda ısıtıcısında eritiliyor. %100 doğal reçineden üretilen ürün, şeker içermeyen yapısı sayesinde tüy köklerini beslemiyor. Spatula yardımıyla, ihtiyaç duyulan bölgelere sürülen granül ağda, bez kullanmadan el yardımıyla pratik bir biçimde çekiliyor. Koltuk altı ve bikini bölgesinin yanı sıra yüz bölgesi için de önerilen ürün; çene, bıyık ve kaş arası gibi bölümleri hızlı bir şekilde tüylerden arındırmaya yardımcı oluyor. 

Sir Ağda Hangi Bölgelerde Kullanıma Uygundur?

Vi-Vet sir ağda, normal ciltlerin yanı sıra hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş çeşitleri ile her cilt tipinde güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Çok kısa tüyleri dahi acıtmadan almayı sağlayan ürün seçenekleri, düzenli bir şekilde kullanıldığında tüylerin daha seyrek çıkmasını kolaylaştırıyor. Dermatolojik olarak test edilen ürünler, bireylerin ciltlerine zarar vermeden ideal bir şekilde kullanılabiliyor. Sir ağda seçenekleri; bacaklar, kollar, koltuk altı bölgesi ve isteğe bağlı olarak gövdede de uygulanabiliyor. Fonksiyonel bir biçimde kullanılabilen ürün çeşitleri, öncesinde hiçbir hazırlık yapmaya gerek bırakmıyor. Isıtıcının içerisine yerleştirildikten sonra kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelen sir ağda, kullanıcıların zamandan tasarruf etmelerine olanak sağlıyor.

Sir Ağda Kullanmak Avantaj Sağlar mı ?

Hijyenik bir kullanım imkanı sunan Vi-Vet sir ağda modelleri, avantaj sağlıyor. Yalnızca istenilen miktar kadar kullanılabilen bütçe dostu sir ağda modelleri, kullanım sonrasında ağda yağı yardımıyla pratik bir biçimde temizleniyor. Vi-Vet konserve pudralı ağda türü ise diğer modellerden farklı olarak, ocak üzerinde ısıtılarak bir spatula yardımıyla vücuda sürülüyor ve ağda bezi yardımıyla vücuttan arındırılıyor. Yoğun bir şekilde kullanılabilen ürün, profesyonel güzellik salonları veya kuaförlerde aktif bir biçimde kullanılıyor. Bireylerin isteklerine bağlı olarak ev ortamında da kullanıma uygun olan pudralı konserve ağda modeli, herhangi bir irritasyona neden olmuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vi-Vet Sir Ağda

622 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 622 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/26012148/vivet