WD Taşınabilir Diskler

Dijital dünyanın hükmünü sürdüğü bu günlerde, fotoğraflardan belgelere, videolardan kitaplara kadar pek çok ürün elektronik ortamda kullanılır. Yüksek boyutlu fotoğraflar ya da çok sayfalı kitapları, az hafızalı taşınabilir diskler ile taşımak ise mümkün değildir. Bu anlamda, büyük hafıza kapasiteleri ve her an taşınmaya müsait yapıları ile taşınabilir diskler en kullanışlı ürünlerdir. WD, değişik hafıza boyutları ve farklı kullanımlara uygun çeşitleri ile geniş bir taşınabilir disk yelpazesi sunar.

WD Taşınabilir Diskler

Taşınabilir diskler, yapı olarak bilgisayarınızdaki disklerden bir farkı olmayan, elektronik hafıza ortamlarıdır. Bilgisayarınızdaki disklerden tek farkı, dilediğiniz zaman taşınabilmesi ve farklı ortamlarda kullanıma elverişli olmasıdır. Bilgisayar ortamında bulunan tüm belgelerinizi, taşınabilir diskin USB bağlantısı ile bu disklere iletebilirsiniz. Bilgisayarınıza bağlandığı gibi, USB bağlantısı olan pek çok aygıta da bağlanabilen taşınabilir diskler; akıllı televizyonlar ve görüntü iletme cihazlarında da kullanıma uygundur.

Taşınabilir disklerin pek çok avantajı vardır. En önemli özelliği, yüksek hafıza kapasiteleri sayesinde binlerce fotoğraf, sayfalar dolusu yazı ya da çok sayıda video saklayabilme özellikleridir. WD taşınabilir diskleri belge taşımanın yanında, bilgisayar yedekleme için de kullanıp, verilerinizi emniyete alabilirsiniz. Bu disklerin hafıza kapasiteleri 750 GB, 1TB gibi farklı boyutlarda olabilir. Cihazlar, 2.5 inç ve 3.5 inç olmak üzere iki çeşittir; 3.5 inç boyutlarındaki taşınabilir disklerin hafıza kapasiteleri 2.5 inç versiyonlarına oranla çok daha fazladır.

WD Taşınabilir Disk Fiyatları

WD taşınabilir disk fiyatları; diskin hafıza kapasitesi ve sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Taşınabilir disklerin hafıza kapasiteleri 750 GB ile 8 TB arasında uzanır. 750 GB bir disk; 12,000 saatlik müzik dosyası, 240.000'den fazla fotoğraf ya da 750 saat video saklama imkanı sunar. Cihazın GB ya da TB ile belirtilen hafızası arttıkça, bu saklama kapasiteleri de aynı oranda artar. Ürünü kullanma amacınız, kişisel ihtiyaçlarınız ya da özel verilerinizin boyutlarına göre, sizlere uygun kapasiteli bir taşınabilir diske karar verebilirsiniz.

Taşınabilir disk fiyatlarını etkileyen diğer bir etmen, ürünün sunduğu teknolojik avantajlardır. Yerel olarak depolama yapabileceğiniz gibi, bulut ortamından da verilerinize erişim sağlayabilirsiniz. Parola korumalı sistem ile, verilerinizi güvence altına alabilirsiniz. Yüksek hızlı USB bağlantısı sayesinde, 5 GB/s gibi hızlarla veri iletimi yapabilirsiniz. Daha bir çok teknolojik özelliği bünyesinde barındıran taşınabilir disklerden, bütçenize uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir modeli seçebilirsiniz.

WD Taşınabilir Disk Modelleri

Taşınabilir diskler; teknolojik avantajları, hafıza kapasiteleri ve ek özellikleri ile pek çok model sunar. İlk olarak, oldukça geniş hafıza kapasitesine sahip taşınabilir diskler içerisinden kişisel verilerinizi saklamaya yetecek kapasitedeki bir model seçebilirsiniz. 2,5 inç boyutlarında 750 GB ve 2 TB civarı hafıza kapasiteleri mevcutken, birbirinden farklı birçok renk seçeneği de mevcuttur. Daha yüksek kapasiteli 3,5 inç boyutlarındaki diskler 8TB'a kapasite imkanı sunar ve daha profesyonel ya da çok büyük boyutlarda veri saklamak için idealdir.

WD taşınabilir disk modelleri, ürünlerin ek özellikleri bakımından da farklılık gösterir. 2.0 ve 3.0 olmak üzere iki farklı USB bağlantı seçeneği sunan ürünler, veri aktarım hızı olarak değişik zamanlamaya sahip olur. Otomatik ayarlanabilen yedekleme sistemleri ile, verilerinizin belirlediğiniz aralıklarla yedeklerini alabilirsiniz. Kişisel ayarlamalar yaparak, iş ya da tercihlerinize uygun ayarlar ile güvenlik ve kullanım seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Herhangi bir kablo ya da internet bağlantısına gerek duyulmadan, birden fazla cihaza veri aktarımı sağlayabilirsiniz. SD kart yuvası bulunan bir taşınabilir disk ile, fotoğraf ve videolarınızı anında cihaza taşıyabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

WD Taşınabilir Disk Fiyatları

57 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. WD Taşınabilir Diskler
  2. Seagate Taşınabilir Diskler
  3. Lacie Taşınabilir Diskler
  4. Toshiba Taşınabilir Diskler
  5. Adata Taşınabilir Diskler
  6. Samsung Taşınabilir Diskler
  7. Buyfun Taşınabilir Diskler
  8. Maxtor Taşınabilir Diskler
  9. ioSafe Taşınabilir Diskler
  10. G-Tech Taşınabilir Diskler
  11. Yvonne Taşınabilir Diskler
  12. Apacer Taşınabilir Diskler
  13. Asus Taşınabilir Diskler
  14. Codegen Taşınabilir Diskler
  15. Hiddn Taşınabilir Diskler
  16. Intenso Taşınabilir Diskler
  17. Kingston Taşınabilir Diskler
  18. Lenovo Taşınabilir Diskler
  19. Newsmy Taşınabilir Diskler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kapasite A-Z
  1. 8 TB
  2. 6 TB
  3. 5 TB
  4. 4 TB
  5. 3 TB
  6. 2 TB
  7. 1 TB
  8. 750 GB
  9. 500 GB
  10. 120 GB
  11. 12 TB
  12. 10 TB
  13. 12 Harici 36 Dahili Kapasite
  14. 14 TB
  15. 320 GB
 6. Wi-Fi
 7. USB Bağlantı Teknolojisi
 8. Boyut (Tip)
 9. Satıcı A-Z
 • Marka WD
DSACategoryId/2147483646/3013121/100225/wd
Başa dön