Xhan 

Xhan markası, trend ve modanın renklerle buluşmuş olduğu ürünleri satışa sunmaktadır. Yeni sezonda bütün renklerin zarif ve şık tasarımlarla buluştuğu modeller reyonlarda yerini almaktadır. Kadın ve erkek giyim modasına yön veren şık ve zevkli görsellikteki ürünler stilinizi yansıtacaktır. Beden ve tarzınıza uygun olan sayısız ürünleri reyonlarda bulabilmeniz mümkündür. Ürün seçenekleri arasından gardırobunuza bahar şıklığını getirebilirsiniz. Dolabınıza girecek olan giysilerin kullanmak isteyeceğiniz ortama ve stilinize uygun olan modelleri de vardır. 

Xhan giyim markası, bireylerin bütün beklentilerinin farkında olan üretimler yapar. Hem kadın hem de erkeklerin tarzına yön veren alt ve üst giyim için geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Markanın sunduğu ürün tasarımları sayesinde, her kesimden moda severin seçeceği koleksiyonlar olarak karşınıza çıkacaktır. Örneğin, kadınlar için basma tarz kumaşlarla hazırlanan pantolonlardan, kot, deri gibi materyallerden yapılan dar, spor, klasik, bol veya tayt stilli kesimler de bulunur. Örneğin, etek giymekten hoşlanan kadınlar için klasik, kalem, bol ya da salaş modeller vardır. Bunun yanı sıra mini etekler de raflarda kadınların zevkine sunulmaktadır. 

Xhan Giyim Modelleri

Xhan giyim online sipariş ile birçok ürün grubuna kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kadınların ve erkeklerin tarzına hitap eden üst giyim reyonlarında birbirinden farklı ve marjinal tarzlara uyumlu olan seçenekler vardır. Farklı kesim ve tarzlarda tasarlanan birden çok sayıda renk ve desen seçeneği yer alır. Bunun yanı sıra Xhan bluz, t-shirt, hırka modelleri de ürün gamı içinde yer alır. Tek parça giyim tarzından hoşlanan bireyler için tek parça olarak tasarlanan tulumlar da vardır. Birbirinden şık elbiseler de tek parça giyim şıklığına yön vermektedir. 

Düğünlerde, iş yerlerinde, davetlerde ya da kokteyller de şıklığı yakalayabilmeniz için zarif ve şık Xhan gömlek modellerini keşfetmelisiniz. Bu gömlekler, günlük ya da özel günlerde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Tarz olarak spor, salaş, rahat giyimden hoşlananlar için çeşitli gömleklere ürün seçenekleri arasında yer verilmiştir. Aynı zamanda, erkek giyim modasında da dikkat çekmekte olan gömlek seçenekleri vardır. En az kadınlar kadar erkeklerin de iş ya da günlük yaşantılarında şık görünmek için tercih edeceği modeller vardır. 

Birbiriyle yarışan şıklıktaki Xhan eşofman altı seçenekleri de ev rahatlığını kolaylıkla yakalamanıza yardımcı olur. Alt giyimin yanı sıra üst giyim gruplarını da seçenekler arasında görebilmeniz mümkündür. Erkek ve kadınların gardırobuna girmeye hazır olan hareketli ve renkli tasarlanmış olan eşofmanlara sahip olabilirsiniz. Alt giyim modelleri arasında, bol, dar ya da tayt şeklinde üretim yapısına ayrılır. Rahatlığı seven kadın ve erkekler için şıklığı ve tarzı yansıtan çeşit çeşit eşofmanlara sahip olabilirsiniz. Xhan eşofman olarak üst giyim bölümünde yer verilmiş olan fit ya da klasik kesim farklı renk ve desenlerde üretilmiştir. 

Xhan Şık Ürün Seçenekleri

Xhan butik ürünleri sayesinde, şık, rahat ve konforlu bir giyim tarzına bürünebilirsiniz. Her yaşa ve tarza hitap eden ürün yelpazesi sayesinde, seçenekler arasında yer alan ürünleri tercih edebilirsiniz. Şık ve güzel giyinmekten hoşlanan kadın ve erkekler için farklı tarzları yansıtan ürün seçenekleri vardır. Farklı vücut tipleri ve özelliklerine uygun olan ve bireylerin kendi stillerini ortaya çıkartmak isteyeceği giyim seçeneklerine yer verilmiştir. Her bireyin vücudu karakteristik özelliklere sahiptir. Buna bağlı olarak ilgili bölgelerin farklı olması nedeniyle bireylerin ortalama vücut standartları bedenlerini oluşturur. Örneğin, belli standartlara uygun olarak üretilen Xhan ceket modelleri, pek çok insanın bedeniyle uyumlu olacak ölçülerde üretilir. 

Her giyim ürünü çoğu insanın bedenine uymayacaktır. Bu nedenle, bel, göğüs ya da kalça ölçülerine bağlı olarak ürün tercihi yapılmalıdır. Çünkü erkek ve kadınların ölçüleri orantılı ya da orantısız olabilmektedir. Bu oranlara bağlı olarak ise omuz ve kolların ya da diğer vücut kısımlarının ölçüsüne uygun bir ürün tercihi yapılmalıdır. Bu sayede, şık görünürken aynı zamanda giyeceğiniz kıyafetin de üzerinize yakışması mümkün olur. 

Örneğin, beden ölçülerine uygun olarak tercih edilmeyen Xhan sweatshirt modelleri, bireyleri olduğundan daha iri gösterebilir. Ya da giyilen ürünler dar geldiğinde üzerinizdeki sweatshirtler nedeniyle komik bir görünüm elde edilmiş olur. Özellikle, kısa kollu bir gömlek ya da t-shirt tercih edileceği zaman kol parçalarının tam anlamıyla oturmasına dikkat edilmelidir. Kollardaki parçalar dar ya da çok bol olmamalıdır. Farklı bir örnek ise vücudun yağlanma oranının fazla olduğu bel ya da kalça kısımlarına uygun giyim ürününün tercih edilmesidir. Özellikle yağlanmanın fazla olduğu kısımların saklanması şık görünmek için önemli bir detaydır. Eğer bel bölgesindeki yağlanmayı saklamak istiyorsanız, toparlayıcılı pantolon ya da etekleri tercih etmelisiniz. Böylece daha şık bir görünüme de kavuşmuş olursunuz. 

Xhan Giyim Ürünleri Fiyatları

Giyim ürünleri üretimlerini geniş bir skalaya ayıran Xhan markası, her tarza ve yaşa uygun üretimler yapar. Alışveriş sırasında insanların ihtiyacı olan ne varsa markanın imzasıyla satışa sunulmuştur. Tercih edeceğiniz giysilerin kesim ve tasarımı büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle, Xhan markası, tasarlamış olduğu ürünleri bireylerin zevklerini araştırarak ve modaya uyumlu bir şekilde tasarlar. Belli başlı faktörlere bağlı olarak her ürünün fiyat aralığı değişkenlik gösterir. Ürünlerin model, üretim yapısı, kullanılan malzeme ve kumaş gibi durumlara bağlı olarak fiyat aralıkları birbiri içinde ayrılmasına neden olur. 

Her ürünün satış fiyatı farklıdır. Çünkü markanın ürettiği giyim ürünleri, farklı malzeme ve kumaşlar kullanılarak satışa sunulur. Kadın ve erkek modasını yansıtan ve yön veren kıyafetler, üretim yapılarına bağlı olarak farklı fiyat oranlarına ayrılır. Ayrıca yazlık ya da kışlık olarak üretilen giyim ürünleri de fiyat olarak birbiri içinde değişkenlik gösterir. Kategoriler arasında yer verilen spor, baharlık, kışlık, mevsimlik gibi seçenekler farklı fiyatlarda satışa sunulur. Xhan erkek mont ya da kadın montları olarak üretilen modeller de farklı kumaşlar kullanılır. Buna bağlı olarak da fiyat aralıkları değişkenlik gösterir. 

Kadın ve erkek için farklı üretim yapılan kışlık, yazlık ya da mevsimlik kıyafetlere bütçe dostu fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra su ya da rüzgar geçirmeyen şekilde üretilen yağmurluklar da mevsimsel olarak tercih edilebilen ürünlerdir. Aynı zamanda, şıklığı ve rahatlığı bir arada yakalayacağınız ürünlerdir. Markadan satın alacağınız ürünler sayesinde, ekonomik bir alışveriş keyfi yakalayabilirsiniz. 

En Fazla İncelenen Xhan Giyim Ürünleri Hangileridir?

Xhan, satışa sunduğu ürünlerin kalitesi sayesinde, en fazla tercih edilen markalardan bir tanesidir. Genellikle, erkek ve kadınlar mevsimsel olarak bu internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih ederler. 

2021 Yılı Xhan Tayt Fiyatları Ne Kadardır?

Markanın üretmiş olduğu geniş bir kategoride giyim ürünü seçeneği bulunmaktadır. Bu ürünler, farklı tip işçilikler kullanılarak üretilir. Dolayısıyla ürünlerin fiyat aralıkları da birbiri içinde farklı oranlara ayrılır. Bu oranlar ise bütçe dostu fiyatlardır. En Fazla İndirim Bulunan Xhan Ürünleri nelerdir?

Xhan ürünleri için zaman zaman çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlenmektedir. Ancak bu indirimlerin takip edilmesi ve hangi ürünlerin kampanyalı olduğunu tespit etmeniz gerekir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xhan

1.214 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Beden A-Z
 6. Renk
 7. Desen A-Z
 8. Stil
 9. Satıcı
 10. İndirimli Ürünler
 11. Kelime Filtresi
Başa dön