Modanın ve trendin renklerle buluştuğu nokta olan Xhan, yeni sezonun tüm renklerini şıklığı ve zarafeti ile reyonlara taşıyor. Hem kadın hem de erkek giyim ürünleri tasarlayan marka, şık ve zevkli düşünülmüş ürünleri ile stil sahibi müşterilerinin dikkatini çekiyor. Tarzınıza ve bedeninize uygun sayısız ürün bulabileceğiniz reyonlarına göz atarak gardırobunuza baharı getirebilirsiniz.

Xhan Ürünleri

Gardıroba girecek giysinin, giyileceği ortama ve giyim stiline uygunluğu, kişinin alışveriş tercihlerini belirliyor. Xhan markası, bu beklentilerin farkında olarak hem kadın hem de erkekler için alt ve üst giyimde oldukça geniş yelpazede sunduğu ürün tasarımlarıyla her kesimden moda severin tercih edebileceği bir koleksiyon ile raflara çıkıyor. Kadınlar için basma tarzı kumaş pantolonlardan deri, kot, kumaş gibi materyalden yapılmış klasik, spor, dar, bol ya da tayt stili kesimlerdeki ürünlere kadar birçok seçeneği ile herkese hitap edebiliyor. Etek giymekten hoşlanan kadınlar için de kalem, klasik, bol ve salaş ya da mini etekler bulunabiliyor. Üst giyim için ise t-shirt'ler, salaş ya da klasik hırkalar, gömlekler ya da mevsimlik bluzların yanında tunik tarzı giysiler de bulunuyor. Özellikle üst giyim reyonunda birbirinden farklı tarz ve kesimde tasarlanmış, çok sayıda renk ve desen seçeneği bulunan gömlekler, t-shirt'ler, bluzler ve hırkalar bulmak mümkün oluyor. Parçalı giyinmek yerine tek parça giyinmekten hoşlanan kadınlar için ise birbirinden şık elbiseler sunuluyor. İş yerinde de ya da düğün ve davetlerde rahatlıkla giyilebilecek şık ve zarif modellerin yanında günlük olarak tercih edilebilecek spor, rahat ve salaş elbise seçenekleri de bulunuyor. Erkek giyim reyonlarında da en az kadın reyonları kadar çeşitli ürünler bulmak mümkün oluyor. Birbirinden şık alt ve üst ürün grubu, erkeklerin gardırobunu da renklendirmek ve hareketlendirmek üzere tasarlanmış olduğundan beğeni topluyor. Alt giyim seçenekleri arasında klasik, dar, bol ya da tayt kesimle hazırlanmış kumaş ya da kot pantolonların yanında rahatlığı seven erkekler de unutulmayarak rahatlığı, tarzı ve şıklığı yansıtan çeşit çeşit eşofman da erkeklerin beğenisine sunuluyor. Üst giyim reyonlarında ise klasik ya da fit kesim kullanılarak dikilmiş her renkten ve çeşitli desenlerde t-shirt'ler, bluzler, gömlekler, kazaklar ve hırkalar; her tarzdan erkeğin kendisine uygun bir şeyler bulabileceği çeşitlilikte tasarlanmış.

Xhan Alışveriş

Güzel giyinmekten hoşlanan tüm kadın ve erkekler, beğenileri ve vücut özellikleri doğrultusunda kendi tarzını yaratır. Her insanın vücudunda kendine özgü bazı karakteristik özellikler ile bölgeler vardır ve ortalama vücut ölçüleri standart alınarak üretilmiş giysiler, pek çok insanın bedenine uymaz. Örneğin bel göğüs ve kalça ölçüleri kendi içerisinde orantılı olan bir insanın omuz ve kolları diğer vücut bölümlerine göre daha iri ve geniş olabilir. Bu durumda kısa kollu gömlek tercihlerinde kolunda parça ve dar yaka bulunmayan giysi arayışına yönelinir. Bir başka örnek olarak, vücudundaki yağlanma, kalça ve bel bölgesinde yoğunlaşan bir kişi için düşük bel giymek zorlayıcı olurken, yüksek belli pantolonlar tercih etmek ise toparlayıcı etki gösterir.

Bu yüzden alışveriş esnasında insanlar için giysinin görünüşü kadar kesim ve stili de önem taşıyor. Bu tercihlerin farkında olan ürün çeşitliliği ile yüzleri güldüren Xhan, dış giyim arayanları da unutmuyor. Kataloğunda ağırlıklı olarak spor ve baharlık montlar bulunduran markada, mevsime uygun olarak ince ya da kalın kumaşlar tercih ediliyor. Kadın ve erkek için çok sayıda model bulunan mont reyonunda da mevsimsel yağışlardan ve serin akşamlardan koruyabilecek su ve rüzgar geçirmez kumaşlardan yapılmış stil sahibi, şık ve rahat tercihler yapılabiliyor. Xhan alışveriş deneyimiyle markanın renkli dünyasına dahil olabilir; kendinize en uygun kıyafetler arasında keyifli bir tura çıkabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xhan

1.611 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön