Xiaomi Araç İçi Kameralar

Araç içi kameralar, trafikteki yaşamınızda hayatınızı kolaylaştıran en önemli teknolojik ürünlerden biri. Trafik sırasında tüm anları kaydeden ürünler, önemli bir anı yeniden görüntüleyerek kaza ve olası diğer problemlerde kontroller yapabilmenize olanak tanıyor. Yalnızca problemleri değil; trafik sırasında karşılaşabileceğiniz sıra dışı olayları ve durumları da kaydedebilmenize imkan tanıyan ürünler, yenilikçi teknolojileriyle ise son derece canlı ve net çekimler yapıyor. Xiaomi Araç İçi Kameralar, sahip oldukları özellikleri sayesinde son derece geniş açıyla yolculuğunuzu kaydedebilmenize ve geniş kapasiteleriyle bu yolculuklardaki anılarınızı saklayabilmenize imkan sağlıyor. Diğer tüm özellikleriyle Xiaomi Araç İçi Kameralar, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor.

Araç İçi Kamera Nedir ve Ne İşe Yarar?

Araç içi kamera, trafik sırasında tüm anları kaydeden özel kamera sistemleri olarak biliniyor. Bu kameralar, sıra dışı olayları, kazaları ve yaşayabileceğiniz olumlu veya olumsuz tüm durumları kaydediyor ve dilediğiniz zaman bu çekimlere ulaşabilmenize olanak tanıyor.

Herhangi bir trafik kazası durumunda olayları görüntüleyip haklıysanız hakkınızı arayabilmenize imkan sağlayan araç içi kameralar, başka bir trafik kazasının şahidi olduğunuzda da kayıtları yetkililere izletebilmenize yardımcı oluyor.

Esas olarak trafik kazalarını ve diğer olumsuz durumları kaydetme işleviyle bilinse de hava olayları, doğa olayları gibi farklı durumları da kaydedebilmenize ve benzersiz kayıtlar elde edebilmenize imkan tanıyan araç içi kameralar ile trafikteki yaşamınız daha kolay bir hâle geliyor.

Xiaomi Araç İçi Kameraların Üstün Teknolojik Özellikleriyle Tanışın

Bir araç içi kameranın sahip olması gereken bazı özellikler var. Döngüsel kayıt özelliği, hafıza kartı desteği, çözünürlük, kayıt açısı, batarya dayanıklılığı ve şarj olma süresi bu özelliklerden bazıları.

Xiaomi Araç İçi Kameralar, sundukları özelliklerle bu beklentilerinizin tamamını karşılamayı başarıyor. Ürünler, Full HD 1080p video çekimleri yapabiliyor. Bu sayede trafikte tüm anlarınıza en net görüntülerle yeniden şahit olabilir; ayrıntılara daha fazla hakim olabilirsiniz.

130 derecelik geniş açılı lensiyle Xiaomi Araç İçi Kamera Modelleri dört şeridin tamamını kayıt altına alabiliyor. Bu da sizlere daha iyi ve daha verimli bir görüş alanı sunuyor.

Ürünlerde yer alan dahili G sensörü, park hâlindeyken veya trafik sırasında bir çarpışma veya kaza olduğunda otomatik olarak video kaydı almaya başlıyor. Eğer kaza arabanız park hâlindeyken gerçekleştiyse arabaya bindiğinizde videoyu görüntülemeniz için ürünler size uyarı veriyor.

Buğu çözme algoritmasına sahip olan modeller, görüntülerdeki pusları ve belirsiz alanları iyileştirerek bozulmaları azaltıyor. Böylece daha net bir görüş daima sizinle oluyor.

WDR teknolojisi sayesinde Xiaomi Araç İçi Kamera Modelleri pozlama dengesini ve ışık kalitesini ayarlıyor. Böylece video kayıtlarınız daha canlı ve gerçekçi bir hâl alıyor. Gizli tasarım özelliği bulunan modeller ise hem tüm araçlarla uyum sağlıyor hem de dikiz aynasının arkasına tam olarak gizleniyor. Böylece kontrol daima sizde oluyor.

Geniş hafızaları, hafıza kartı destekleri, basit kurulum imkanları, batarya dayanıklılıkları ve çok daha fazlasıyla Xiaomi Araç İçi Kamera modelleri, en iyi yol arkadaşlarınızdan biri hâline geliyor.

Kolay Kullanım İmkanı

Xiaomi Araç İçi Kameralar, son derece pratik bir şekilde kuruluyor ve kullanıma hazır oluyor. Çift görüş, çift emniyet gibi özellikleriyle dikkat çeken modeller, park modu monitörleri, gelişmiş kayıt özellikleri, 5 inç genişliğine varan ekran boyutlarıyla da kullanımlarını kolaylaştırıyor.

Xiaomi'nin araç içi kamera ürünleri sayesinde trafikte tüm sorunlar daha kolay bir biçimde çözülebiliyor.

Soru 1: Araç İçi Kamera Nedir?

Cevap 1: Trafikteki olayları kayıt altına alabilen video kayıt cihazlarıdır.

Soru 2: Xiaomi Araç İçi Kameralarda Otomatik Çalışma Var mı?

Cevap 2: Bu özelliğe sahip ürünler, park sırasında veya sürüş hâlindeyken olası durumlara karşı otomatik olarak çalışırlar.

Soru 3: Ürünler Full HD Kayıtlar Alabilir mi?

Cevap 3: Xiaomi kameralar Full HD görüntüler alarak videoları daha net izleyebilmenize imkan tanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xiaomi Araç İçi Kameralar

3 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Değerlendirme Puanı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?