Yabancı bir dil öğrenmek günümüzde ekstra bir özellik olmaktan çıkarak ihtiyaç haline geldi. Öyle ki en ufak bir konuda bile insanların yabancı dile ihtiyacı oluyor. Buna bir de günümüzün global hale gelmesi eklendiği zaman artık başta İngilizce olmak üzere birçok farklı yabancı dilin önemi de hiç olmadığı kadar artıyor. Gerek okul gerek iş gerekse sosyal hayat için gerekli olan yabancı dili öğrenmek ise oldukça kolay. İnsanların bir kısmı yabancı dil öğrenmenin zor olduğunu düşünüyor ve bundan dolayı da bir adım atmaktan çekiniyor. Yabancı dil kartlarıise bu aşamada devreye girerek insanların çok kolay bir şekilde istedikleri yabancı dili öğrenme imkanına erişmiş oluyorlar. Üstelik yabancı dil kartları yalnızca İngilizce için hazırlanmıyor. Aynı zamanda Fransızca ve Almanca başta olmak üzere pek çok dil için de öğrenmeyi hızlandırıcı yabancı dil kartları bulunuyor.

Yabancı Dil Kartları Ne İşe Yarar?

Yurt dışında insanların sıklıkla kullanmakta oldukları yabancı dil kartları, son dönemlerde ülkemizde de pek çok kişinin tercih ettiği ürünler içerisinde yerini almaya başladı. Pek çok faydası olmasına rağmen insanların büyük bir kısmı yabancı dil kartlarının ne işe yaradığını tam olarak bilemiyorlar. Böyle olunca da yabancı dil kartı seçimi ve kullanımı ile alakalı sorunlar yaşıyorlar. Yabancı dil kartları insanların kelimeleri kolaylıkla ezberlemesine ve kelime dağarcıklarının gelişmesine yardımcı olur. Klasik tarzdaki yabancı dil kartlarının yanı sıra resimli dil kartları da her yaştan insan için dil öğreniminde etkili yöntemleri içerisinde barındırıyor.

Resimli olan yabancı dil kartlarısayesinde insanların bir kelimeyi öğrenirken kartta yer alan görsel onların beyinlerindeki görsel hafızadaki yerini almış oluyor. Bu durum da yabancı kelimelerin çok daha kolay bir hale gelmesini sağlıyor. Şimdilerde hazırlanmakta olan dil kartları farklı seviyelerde hazırlanıyor. Böylelikle ister ilk seviyede ister daha yüksek seviyede olunsun fark etmez, kullanılacak yabancı dil kartları sayesinde öğrenilen yabancı dil seviyesi de kısa bir süre içerisinde artmış oluyor. İnsanların bu aşamada yapmaları gereken en önemli şey ise yabancı dil seviyesinin hangi derecede olduğunu bilmek ve buna göre yabancı dil kartı seçimi yapmak olmalıdır.

Yabancı Dil Kartları Nasıl Kullanılır?

Birçok kişinin aklına yabancı dil kartları denildiği zaman bu ürünlerin küçük yaşlardaki çocuklar tarafından kullanıldığını düşüncesi geliyor. Gerçekte ise boş vakitlerini verimli şekilde geçirmek isteyen herkes rahatlıkla bu kartları kullanabilir. Kartların boyutları çantada rahatlıkla taşınabilecek tarzdadır. Böylece insanlar ister çalışıyor olsun ister öğrenci, gittikleri her yerde kartlarını kullanarak kelime tekrarları yapabiliyorlar. Dil eğitiminin temelindeki etkenlerden biri olan kelime ezberlemenin en iyi yollarından biri olan yabancı dil kartları ile en fazla kullanılan kelimeler ve kişilerin kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerine yardımcı olan kelimeler ile alakalı ezber yapmak daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale geliyor.

Yabancı Dil Kartları Fiyatları

İlk üretilmeye başladıkları dönemlerin aksine şimdilerde yabancı dil kartları fiyatları oldukça uygun şekilde insanlara sunuluyor. Böylelikle de isteyen herkes dilediği yabancı dili öğrenme konusunda en etkili yöntemler içerisinden seçimlerini yapabiliyorlar. Kartların fiyatları kelime sayısına ve ek özelliklerine bağlı olarak değişim gösteriyor. Normal yabancı dil kartları ile resimli dil kartları arasında az da olsa fiyat farkları olabiliyor. Aynı zamanda kelime ve dil seviyelerine göre de yabancı dil kartlarının fiyatları değişebiliyor. İnsanların yabancı dil seviyelerine göre hazırlanmış olan kartlarda fiyatlar farklılaşıyor. Bunlarla beraber yabancı dil kartlarını hazırlayan yayınevlerinin fiyat politikaları da yine fiyat yelpazesi içerisinde önemli olan etkenlerden bir tanesidir. Yabancı dilleri etkili şekilde öğrenmek isteyen insanlar, her bir konunun üzerinde dikkatlice durarak seçimlerini yapabilirler.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yabancı Dil Kartları

118 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Markalar A-Z
  1. Delta Kültür Yayınevi
  2. Fono Eğitim Yayınları
  3. MK Publications
  4. Redhouse Yayınları
  5. Koridor Yayıncılık
  6. 1001 Çiçek Kitaplar
  7. Dahi Adam Yayıncılık
  8. Delta Yayınları
  9. Dilko Yayıncılık
  10. Fono Yayınları
  11. Misal Çocuk
  12. Kurmay Yayınları
  13. 5 RENK YAYINEVİ
  14. Alfa Yayınları
  15. Cinius Sosyal Yayınları
  16. Değer Yayınları
  17. EBL
  18. Edutech
  19. Gece Kitaplığı
  20. SPANISH
 6. Sınıf
 7. Basım Dili A-Z
  1. Türkçe
  2. İngilizce
  3. Almanca
  4. Fransızca
  5. Rusça
  6. Arapça
  7. İspanyolca
  8. Ermenice
  9. Farsça
  10. İtalyanca
  11. Boşnakça
  12. Bulgarca
  13. Gürcüce
  14. Hollandaca
  15. Japonca
  16. Korece
  17. Kürtçe
  18. Lehçe
  19. Makedonca
  20. Portekizce
  21. Yunanca
  22. Çince
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/214049/1503600
Başa dön