Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yıldırım Karışık Para Sayma Makinesi - Sahte Yakalama + Müşteri Ekranı

Yıldırım Tartı
5.500,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483643/15238/15364


Baove GB8100 Karışık Para Sayma Makinesi, para sayma makineleri arasında kendi sınıfında en uygun fiyata sahip olup ve çok satanlar listesinde yer almaktadır. Karışık Para Sayma, Otomatik Kupür Tanıma Karışık para sayma ve sayım sırasında gerçek olmayan para yakalama özelliğinin yanı sıra desteleme gibi birçok özelliği de mevcuttur.

Baove GB8100 Karışık Para Sayma Makinesi TL ve Euro sahte banknotları yakalar. Otomatik ve manuel sayım sırasında Mor ışık, Kızılötesi, Manyetik Kristal ve Şerit Sensörleri ile 4 noktadan gerçek olmayan para kontrolü yapılmaktadır. Makinede ayrıca harici ekran bulunmakta gerçek olmayan para uyarasını ses ve ışıkla ana ekranda ve makine gövdesinde bulunan mavi bir ışıkla da kullanıcıyı uyarmaktadır.


Avantaj Yaratan Özellikler

Otomatik Karışık Para Sayma ve Değer Okuma Renkli LCD Ekran İle Kullanıcı Dostu Gelişmiş Sensör Yapısı ile %99,99 Sahte Yakalama

Otomatik Yarım Banknot, Zincirleme Banknot, Çift Banknot Algılama
Karışık, Tek Cins ve Adet Sayım Modları
Küçük Ebat ve Ergonomik Kullanım
Gerçek olmayan para Yakalama, Karışık Para Sayma, Değer Okuma (Küpür Okuma), Deste Yapma
Model Türk Lirası ve Euro'yu karışık halde küpür değerlerini okuyarak sayar ve gerçek olmayan paraları tespit edebilmektedir. Aynı zamanda USD ve diğer ülke paralarını adet olarak saymakta ve USD Banknotların gerçek olmayan paraları yakalamaktadır.

Baove GB8100 modeli, Renkli ve 3 boyutlu LCD ekrana sahiptir. Bu sayede sayım sonucunu her açıdan rahatlıkla görünebilmektedir. Bununla beraber Baove GB8100 Para Sayma Makinesi Standart olarak harici müşteri ekranı ile birlikte gelmektedir. Harici uzatılabilir müşteri ekranı sayesinde bankonun üzerine konularak, sayım adetini ve tutarını diğer tarafta olan müşterinin görmesi sağlanmaktadır.


Teknik Özellikler

Sayım Hızı: 1.200/dk banknot
Para Giriş Haznesi: 100 banknot
Çıkış Haznesi: 200 banknot
Desteklediği Para Cinsi: TL, EUR, USD
SahteKontrolü: TL, EUR, USD
Karışık Sayım Yapabilme: TL, EUR
Düz Sayım: TL, EUR, USD
Menü ve Ekran: Türkçe
Ekle Fonksiyonu: Evet
Değer Hesabı/Kasa Fonksiyonu: Evet
Hata Bildirimi: Gerçek olmayan para, çift para, yapışık para, yarım para
Uyarı Sistemi: Sesli, Işıklı ve yazılı
Parayı 4 Yönden Kontrol Edebilme: Evet
Kullandığı Sensörler: UV, MT, IR (Infrared), MG (Magnetic), Detection While Counting
USB Üzerinden Güncelleme: Evet
Kupür Değeri Gösterme: Evet

Renk Gri
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00001BPYO6
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Hsp C16 Konuşan Para Sayma Makinesi Yıldırım Karışık Para Sayma Makinesi Mahen Gfx 40 Karışık Sayım Sahte Tespit Para Sayma Makinesi Mühlen - Fhöle Bozuk / Madeni Para Sayma ve Ayrıştırma Makinesi TL HunterTEC Hl 2200 S %100 Sahte Tespit Karışık Para Sayma Makinesi Hl 2100 Karışık Sayım & Sahte Tespit Para Sayma Makinesi Goldmix Hunter Gold Mix Plus Sahte Kontrollü Para Sayma Makinesi Swat 5300 Karışık Para Sayma Makinesi Baove GB7200B Karışık Para Sayma Makinesi ve Sahte Yakalama–TL-Euro-Usd+Müşteri Ekranı Sigma Schwarz TL Sahte Kontrollü Para Sayma Makinesi Blackmix Black Mix Para Sayma Makinesi Plus Turkuaz Para Sayma Makinası (Sahte Ayırır) Sigma SC 7520 Sahte Kontrollü TL Karışık Sayım Para Sayma Makinesi Baove GB7100B Karışık Para Sayma Makinesi ve Sahte Yakalama - TL - Euro - Usd - Türkçe Sesli Uyarı - Müşteri Ekranı Hediye Bill Counter Integra H-8300 Karışık Para Sayma Makinesi Tl Karışık, Usd - Euro- Adet Sayımı Baove GB6100 Karışık Para Sayma Makinesi ve Sahte Yakalama + Türkçe Konuşma Sigma Sc 8100 Plus Turqouise Sahte Kontrollü TL,€uro Karışık Usd Adet Sayım Para Sayma Makinesi Baove GB8200G Karışık Para Sayma Makinesi - Sahte Yakalama - Türkçe Konuşma - Dünyanın En Büyük Markası GFX 60 Karışık Sayım %100 Sahte Tespit Karışık Sayım Para Sayma Makinesi Jmt 409 Silver Mix Karışık Para Sayma Makinesi Hemes Ofis Tipi Para Sayma Makinesi (Sahte Tespitli ve Müşteri Ekranı Ile Kılıf Hediyeli) Hemes Billcountersilver Kâğıt Para Sayma Makinesi Hemes Tl Karışık Sayım Ofis Tipi Para Sayma Makinesi (Sahte Tespitli ve Ekran Hediyeli) Sigma Pro Sc 8520 Tl, Euro Karışık, Dolar ve Gbp Adet Sayım Sahte Kontrollü Ofis Tipi Para Sayma Makinesi
Başa dön