Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yöneticiler Için Gerçek Kriz Öyküleri - İbrahim Zeyd Gerçik

Küre Yayınları
108,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (10)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

99,98 TL
133,11 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/1501753/9905
Yöneticiler Için Gerçek Kriz Öyküleri - İbrahim Zeyd Gerçik
Eser, son otuz yılını krizler içinde geçiren ve bu krizlerde moral değerleri ve insan unsuru yıpranırken, ülke kaynaklarını ve işletmelerini kaybeden ülkemiz insanının, bu konudaki bilinç düzeyinin yükselmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri, değer ve yönetim ana sorununu yaşayan ülkemizin yöneticileri, yönetim eğitimi alan öğrencileri ve krizden etkilenen insanları için; kriz olgusunu doğru algılamaları ve yönetebilmeleri konusunda rehber bir nitelik taşıyor.

Alana ilişkin temel bilgileri aktarırken, bilgilerin özümsenebilmesi için, yaşanmış kriz olaylarına yer veren eser, krize ilişkin kuramsal bilginin ve krize hazırlıklı olmanın etkisini, yaşanmış kriz olayları ile çözümlüyor. Bu çalışmayı, alana ilişkin diğer çalışmalardan farklı kılan diğer bir özellik kültürel zenginliğimizdeki krize hazır olma bilincini oluşturan atasözü, vecize ve hikâyelerle kuramsal bilgilerin bütünleştirilmesi. Kuramsal bilgi insanımızın ihtiyaçları dikkate alınarak, akıcı bir üslup içinde kültürel zenginliğimizle harmanlanıyor.

Kriz üreten değil, konjonktürsel krizleri okuyan ve fırsata dönüştüren bir anlayış geliştirmesi, Bölgemizde öncü ve önder bir ülke olmamıza yönetimsel bir katkı sağlaması temennisiyle, bu eseri, açık zihinlere sunuyoruz.
Boyut Normal Boy
Yazar İbrahim Zeyd Gerçik
Basım Dili Türkçe
Yayın Tarihi 2011
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 120
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KKURE14723
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön