ABC

ABC, Birçok ürün çeşidi ile hayatın farklı farklı alanlarında hizmet veren ürünler üreten bir markadır. ABC temizlik ürünleri ve ev aksesuarlarını geniş kapsamda üreterek her ev ihtiyacına yönelik ürün imal eder. Üretilen malzemeler kalite standartlarına uygun yapıda hazırlanır. Belirtilen ürün çeşitleri arasında deterjan, sıvı sabun, çamaşır suyu, yangın malzemeleri olmakla beraber çeşitli ev aksesuarları da mevcuttur. Kuru kimyevi tozlu yangın söndürme cihazları ile de bulunduğu ortamda güvenle kullanım imkanı sunar. ABC sıvı sabun ve birçok temizlik malzemesi yanında ev ürünlerine noktasında çokça tercih edilen önemli bir markadır. Temizlik ürünleri arasında ABC bulaşık deterjanı, ABC çamaşır deterjanı ve ABC çamaşır suyu gibi çeşitlere sahiptir. 

Tercih edilen ortamın steril olmasına imkan tanıyan ABC temizlik bakım ürünlerinde toz deterjanlar temizliği iki kat daha hızlı bir şekilde gerçekleştirir. İçerisinde yer alan nano partiküller sayesinde çamaşırların etkili bir şekilde temizlenmesine yardım eder. Sert yüzey ve yumuşak yüzeye uygun temizlik ürünleri imal ederek kapsamlı bir şekilde sterilizasyon sağlar. Kir, pas ve birçok mikrobun kolaylıkla temizlenmesine yardım eder. Ultra hijyen spreyleri bitkisel kökenli aktif madde içermektedir. %100 hijyen sağlayan ürün iz bırakmadan temizlik yapar. Temizlik malzemelerinde sprey çeşitleri içerisinde %70 doğal alkol kullanarak birçok kirin kısa sürede çıkmasına yardım eder. 

Görünmeyen kirlerin dahi zaman kaybı yaratmadan çıkmasını sağlar. İçeriğinde kullanılan kalsiyum çözücüler sayesinde lekelerin rahatlıkla çıkmasını kolaylaştırır. Güçlü formülü sayesinde giysilere zarar vermeyen toz deterjanlar ile makine veya elde yıkama seçenekleri sunar. Toz deterjan içeriğinde mevcut olan malzeme kalitesi ile giysilerin yıkama talimatına göre yıkanmasına yardım eder. Mükemmel temizleme performansı sunan temizleme ürünleri ile her lekenin çıkmasını sağlayarak kolaylık sunar. ABC deterjanlarında bitkisel kaynaklı bir etki sağladığı için doğal yapısıyla çamaşırlara yumuşaklık katar. Konsantre yumuşatıcılar ise %92 doğal kökenli bir formül içerir. 

ABC Sıvı Sabun Çeşitleri

ABC temizlik ürünlerinde en çok tercih edilenlerden olan sıvı sabunlar, birçok çeşitten oluşmakla beraber istenilen sonuç olarak sterilizasyonu sağlar. Birçok aromaya sahip olan çeşitleri ile farklı esanslara sahiptir. Çeşitler arasında hoş bir koku yayma imkanı sunarak ellerinizi kısa sürede temizler. Sıvı sabun çeşitlerinde doğal esintilere önem verilmiştir. En çok tercih edilen bal ve sütlü çeşidi ile ellerin yumuşak kalmasına yardım eder. Balın antiseptik özelliği sayesinde cildinizin güzelleşmesine katkı sağlar. Hassas cilde sahip olanlar için de anti alerjen yapısı sayesinde cilt hassasiyeti oluşturmaz. İpeksi bir yumuşaklık kazandıran doğal içeriği sayesinde cildin yumuşak kalmasına yardım eder. Diğer taraftan pürüzlü yapıyı ortadan kaldırarak bebeksi bir dokunuş sağlar. Doğal bitki özlerinden hazırlanmış olan karışım sayesinde cildinizi arındırarak fresh bir his yaratır. 

Sıvı sabun çeşitleri tercihe göre çiçek esintileri ve vitamin içeren bitki özeleri ile zenginleştirilmiştir. Hem ferahlatan bir kokuya sahip olmakla beraber hem de cilde zarar vermeden kullanım imkanı sunar. Sıvı sabun çeşitlerinde deniz esintisi, lavanta, defne özlü, bal ve sütlü çeşitleri bulunmaktadır. Her bir çeşidi tercihiniz ne olursa olsun benzersiz esansı ile dikkatleri üzerine çeker.

ABC Deterjan Çeşitleri

Birçok deterjan çeşidine sahip olan marka renkli ve renksiz olmak üzere iki farklı formda üretilir. Toz ve sıvı deterjan çeşidi ile kolaylıkla yıkama imkanı sunar. Bu sayede çamaşırların formunu kaybetmeden temizlenmesine yardımcı olur. ABC sıvı çamaşır deterjanı renkliler ve renksizler için kolay yıkama sağlayarak her programa uygun yıkama imkanı sunar. Birçok çeşidi mevcut olan deterjan çeşitlerinde sıvı deterjanlar sayesinde kıyafette leke kalmasının önüne geçer. Kolay temizleme imkanı sunarak deterjan içeriğindeki güçlü bileşenler sayesinde kısa sürede ilk yıkamada temizler. Zorlu lekeleri dahi çıkararak ilk günkü gibi temiz ve yeni bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Sıvı deterjanların içerisinde daha az kimyasal bulunması ile zarar vermeden temizlik sunar. Konsantre ürün özelliği sebebi ile kirin suda çözünmesine yardımcı olur. Bu sayede kir kalıntısını yok ederek kumaşın kirden arınmasını sağlar. Daha önce çözündürme işlemi yapıldığı için suda yıkama esnasında çözünmüş olarak daha aktif rol oynar. Daha düşük maliyetle satışa sunulan sıvı deterjanın kiri çıkarması daha kolaydır. Bu sebeple çamaşır makinesindeki programlara uygun bir yapı izleyerek istenilen programda işlev görür. 

Hızlı ve etkili bir sonuç için maksimum performans sunar. Suyun sert olduğu bölgelerde sıvı deterjan kolaylık sunmaktadır. Kısa sürede çözünme imkanı sunarak en zorlu lekelere kadar çıkarır. Deterjan yanında kullanılan Abc konsantre yumuşatıcı çamaşırların kumaş yapısını kaybetmemesi açısından önemlidir. Kumaş özelliği hangi formda olursa olsun değişmeden aynı kalır. Kumaşta pamuklanmaya sebep olmadan yumuşak bir yüzey bırakarak rahat bir giyim imkanı sunar. Esnekliğini kaybetmeyen kumaş dayanıklı yapısı ile uzun süre aynı kalır. 

Makinede yıkamak için deterjanın yanı sıra ABC elde yıkama toz çamaşır deterjanı da mevcuttur. Özellikle ABC elde yıkama toz çamaşır deterjanı lavanta tazeliği kullanıcısından tam not almaktadır diyebiliriz.

ABC Ev Aksesuarları

ABC ürün kapsamında ev aksesuarları, kitap ve konuşmacı kürsüsü gibi birçok farklı materyallere yer verir. Ev aksesuarlarında en çok tercih edilen Abc kumaşlı pano ev dekorasyonuna uygun bir yapıda hazırlanmıştır. Her dekorasyon çeşidine uyum sağlayan renk yapısı ile dikkat çeker. Kumaşlı panoların çerçevesi alüminyum olarak imal edilmiştir. Çuha pano olarak da adlandırılan ürün, iğne, raptiye gibi materyaller yardımı ile istediğiniz kağıdı veya kartonu sabitler. İlan, duyuru ve harita gibi birçok materyali üzerine konumlandırabilirsiniz. Farklı renk tercihinde bulunmanız durumunda kumaş kaplama ile şık bir duruş sergiler. Kolay asılabilir çerçevesi ile duvara monte ederken kısa sürede konumlandırabilirsiniz. ABC yazı tahtası farklı renklerde şık bir dizayna sahiptir. 

Duvarda büyük bir bölüm kaplamadan portatif yapısı ile şık bir duruş sergiler. Daha çok okulda sınıf ortamlarında tercih edilen yazı tahtası, dershane veya evde de çalışma ortamı oluşturularak kullanılabilir. Okul malzemeleri için de geniş bir ürün yelpazesi sunan ABC, pano, ABC konuşmacı kürsüsü ve yazı tahtası gibi birçok seçeneğe sahiptir. Öğrenciler için kullanışlı malzeme yapısı ile dikkat çeken marka, dayanıklı ürün yapısı ile uzun süre kullanılabilir özelliktedir. Kırılma veya çatlama gibi sorunlar oluşturmadan alüminyum çerçeve ile dayanıklı bir içeriğe sahiptir. 

Okullarda veya evde kullanılan anahtar dolabı da oldukça kullanışlı bir ürün yapısına sahiptir. Güvenliği sağlamak için kullanılan anahtar dolapları çoğunlukla metal olmakla birlikte, otel, misafirhane gibi yerlerde pratik erişim sağlamak için idealdir. Anahtarları düzenli tutmak ve kaybolmasını önlemek için kullanılan anahtar dolapları ahşap veya cam kapılı da olabilir. Abc 50 x 70 cm alüminyum çerçeve anahtar dolabı da geniş ve birçok anahtarı içerisine alarak düzenli bir görünüm sunar. Renkli çeşidi mevcut olduğu gibi sade görünümde olan çeşitler de mevcuttur. 

ABC Çamaşır Suyu Çeşitleri

Temizlik ürünleri arasında dezenfekte eden çamaşır suyu birçok konuda sterilizasyon sağlar. Bu sayede genel anlamda birçok yerde kullanılan ürün, kir ve lekeyi kısa sürede yok eder. Abc ultra çamaşır suyu çeşitleri doğa esintisini sunarak kullanılan esans ile beğeni alır. Rahatsızlık vermeyen güzel esanslara sahip olan çamaşır suyu çeşitleri belirli ölçek kullanım ile ideal bir performans sunar. Sadece kıyafetler için değil, evde kullanım için de kolaylık sağlar. Özellikle lavabo, küvet, mutfak tezgahı, fayans ve seramik gibi birçok yüzey yapısına uygun formda hazırlanmıştır.

Yoğun formu sayesinde küçük bir ölçek konulması yeterli gelmektedir. Çamaşır suyu çeşitleri ise limonlu, dağ rüzgarı, ultra koruma gibi birçok farklı esans ile hoş bir koku yayar. Aynı zamanda çamaşırlarda ultra etkili bir sonuç ortaya çıkarır. Maksimum koruma sağlayarak istediğiniz her materyali temizler. Kiri ve pası kısa sürede çözerek yok eden bir formüle sahiptir. Çamaşır sodası ile çamaşır yıkamak da temizlik yöntemleri arasında oldukça etkilidir. Birçok çamaşırın kolaylıkla temizlenmesi için kirin kabarmasına yardımcı olur. Bu sayede pas ve kir lekelerinin kısa sürede çıkmasını sağlayarak istenilen sonuca ulaştırır. Kirlerin temizlenmesinde aktif görev alan çamaşır sodası, kıyafetlerin ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlar. Böylece aktif görev alarak çamaşırların yıkanmasını kolaylaştırır. 

Lekelerin çözünmesine yardımcı olan çamaşır sodası, elde veya çamaşır makinesinde iki farklı alanda kullanılabilir. Suyun sertliğini yıkama esnasında yok ederek kireç önleyen bir içeriğe sahiptir. Çamaşır makinesinde kullanılırsa ömrünü uzatmaktadır. Bu sayede kireçlenme sorununa etkin çözüm sunar. Hassas çamaşırların yıpranmasını önleyerek ilk günkü gibi yeni kalmasına yardımcı olur. Kumaşların yumuşak dokusunun bozulmasını engelleyerek aynı şekilde kalmasını sağlar. Her kumaş çeşidi için kullanılan çamaşır sodası, etkin bir şekilde yıkama sonrası kendini gösterir. Leke oluşumuna izin vermeden arındırarak kumaşın istenilen temizliğe ulaşmasını sağlar.

ABC Yumuşatıcı Çeşitleri

Birçok çamaşır için gerekli olan deterjanlar tek başlarına sadece temizleme işlemini gerçekleştirir. Yanında kullanılması gereken yumuşatıcılar ise çamaşırın yumuşak kalmasını sağlayarak birçok esans sayesinde güzel kokmasına yardım eder. Kumaş dokusunun zarar görmeden aynı şekilde kalmasını sağlar. Çamaşırın içerisine nüfuz ederek hoş bir koku yayar. Lekelerin kolaylıkla çözünmesi için toz deterjanı aktiflendirerek sıvı formu ile çamaşırın daha hızlı temizlenmesini sağlar. Çamaşır makinelerinde toz deterjan yanına konulan yumuşatıcılar, genellikle çamaşır makinesinin yıkama döngüsü sırasında çamaşırlara uygulanır. 

Çamaşır deterjanları ve ağartıcıların aksine, yumuşatıcılar bir tür temizlik maddesi olarak kabul edilebilir. Her kullanımda içeriğindeki esansı sayesinde hoş bir koku yayar. Çamaşır yıkarken yumuşatıcı kullanılmazsa, giysiler sertleşebilir. Bu durum çamaşırların yıpranmasına sebep olur. Bunu önlemek ve giysilerdeki statik elektriği azaltmak için etkili bir çözümdür. Yumuşatıcıdan tasarruf etmek isteyen kullanıcılar konsantre ürünler sayesinde uzun vadede kullanım imkanına sahiptir. Kumaşlar için tercih edilen yumuşatıcı çeşitlerinde dağ esintisi, lavanta çiçeği veya gül kokusu tercih edilebilir. 

Bebek kıyafetleri için özel olarak hazırlanmış olan yumuşatıcı ABC Sensitive, ciltte tahrişe sebebiyet vermeden kullanıma uygundur. Bu sayede bebeklerin antialerjik ürün ile kıyafetlerinin istenilen yumuşaklıkta kalmasına yardımcı olur. Tercihe göre 3 veya 5 litrelik haznesi ile istenilen miktarda alım imkanı sunar. Akışkan yapısı ile çamaşır makinesinde deterjan ile kolay çözünme sağlar. Böylece lekelerin kolaylıkla çıkmasına yardım ederek kumaşta aşınma yapmadan temizler. Birçok çeşit ve miktar seçeneği olması ile çamaşırlar için anti bakteriyel hijyen sağlar. 

ABC Yangın Malzemeleri

ABC sadece temizlik ürünleri değil aynı zamanda olası felaketlere karşı yangın söndürme imkanı sağlayan yangın malzemeleri de üretir. Okullarda ve çalışma alanları başta olmak üzere birçok yerde yangın söndürme tüpü gerekli olabilir. Olası yangın anında veya herhangi bir tehlike oluşumunda yangına sebebiyet verici bir etken mevcut ise kullanım sağlanmalıdır. Kullanıldığı alanda ABC 5 kg yangın söndürme cihazı her zaman muhafaza edilmelidir. Açık alanda muhafaza etmek tehlikeli olabilir. Bu sebeple kapalı dolaplarda saklanması ve gerekli zamanlarda kullanılması gerekir. 

Okul ve iş yerlerinde olduğu kadar evler için de bu durum oldukça önem teşkil eder. Yangın söndürücüler için kullanılması gereken aynı ebatta dolaplarda mevcuttur. ABC 20 mt hortum yangın dolabı malzeme büyüklüğüne ve hortumun uzunluğuna göre ideal bir yapıda tasarlanmıştır. Her duvara rahatlıkla konumlandırılabilir yapıdadır. ABC tozlu yangın söndürücü olarak da tanımlanmaktadır. A,B ve C tipi yangınlarda ideal bir söndürme performansı sunar. Olası çıkacak bir yangında üstün bir performans sunar. Metal ve elektrik yangınlarının haricindeki kazalarda yardımcı olur. 

Kuru kimyevi tozlu yangın söndürme olarak da bilinen ABC yangın söndürücünün etken maddesi “Mono Amonyum Fosfat” olarak bilinir. Aynı zamanda içerisinde Amonyum sülfat kullanılmıştır. Yangın çeşitlerinde A,B ve C tipi yangınlar kendi aralarında fark gösterir. A tipi yangınlar katı madde yangınlarıdır. B tipi yangın ise sıvı maddeler sebebi ile bu maddelerin yanması sonucu oluşur. Bu gibi durumlarda kuru kimyevi tozlu söndürücüler ideal bir performans sergiler. Bu sayede sıvı yanıcı maddelerin oluşturduğu yangınlarda istenilen sonucu vererek söndürme işlemini gerekleştirir. C tipi söndürücülerse gaz haldeki maddelerin yanıcı bir formda olması sebebi ile kullanılır. Kolay kullanım imkanı tanıyan tozlu söndürücü, hızlı etki sağlayarak zaman kaybı yaratmaz. Bu sebeple okul, ofis, ev gibi her ortamda güvenlik için bulundurulur. 

ABC Ürün Fiyatları

ABC markası kapsamında birçok ürün skalası mevcuttur. Belirtilen ürün kapsamında temizlik malzemeleri ile okul, ofis ve evde kullanılacak birçok materyal üretimi yapar. Ürün seçenekleri arsında okullarda tercih edilen Abc 120x140 alüminyum çerçeve duvara monte beyaz yazı tahtası kolay kullanımı destekler. Öğrenciler ve öğretmenler için dersin işlenmesi sırasında kolaylıkla yazı yazılarak silinmesine yardımcı olur. Bilgileri üzerine aktarırken tercihe göre projeksiyonla yansıtma yapılan tahta türleridir. Çerçevesinin alüminyum olması ile dayanıklı ve kırılmaya karşı önleyicidir. 

Köşe bantlarının plastik kaplama ile çevrelenmesi ürünün köşelerinde oluşabilecek deformasyonu engeller. Kısa sürede monte edilerek kullanıma imkan tanır. Elektrostatik toz boya kullanılarak üretilmiş olan yazı tahtası, uzun yıllar kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Açık renk olması ile kolay temizlenme ve rahatlıkla yazıların görünmesini sağlar. Okullarda en önemli ürünlerden biri de Abc 50x70 Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi (mdf çerçeve) dir. Okul duvarlarına sınıflara asılması gereken Atatürk’ün gençliğe hitabesi uygun fiyat aralıklarında satışa sunulur. 

Duvara sabitlerken asma aparatlarından yardım alarak kolaylıkla monte edilebilir. Çerçeve tipi mdf olarak yapılmıştır. Bu sayede dayanıklı ve şık bir görünüm sunar. ABC markasının üretimiyle hazırlanan her ürün uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulur. Ekonomik ürün yapısıyla bütçeye uygun alım imkanı sunar. Ürünlerin her biri kullanılan malzeme yapısı ile dayanıklı ve deformasyona karşı dirençlidir. ABC ürün çeşidinde mevcut olan okul, iş ve ev aksesuarları ile güvenlik malzemeleri ebat yapısı ile portatif özellik sunar. Kolay taşınabilir ve monte edilebilir malzeme yapısına sahiptir. 

ABC temizlik ürünleri antialerjen yapıda mı?

Cilde zarar vermeden kullanımı destekleyerek, her ürün için tercih edilen malzeme yapısı kalite standardına uygundur. 

ABC ürün çeşitleri nelerdir?

ABC, sadece temizlik markası olmamakla beraber ev aksesuarları ve kimyasal çevre koruma malzemeleri de üretir. Ürün yelpazesi oldukça geniş kapsamlıdır.

ABC üretim materyalleri neler?

ABC temizlik ürünlerinin yanı sıra okul, sınıf, otel, dershane veya ev ortamlarına uygun yapıda tasarlanmıştır. Pano, kürsü, tahta gibi ders materyalleri de üretmektedir. Aynı zamanda yangın koruma araçları ile Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi de ürettiği ürünler arasındadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

ABC

836 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Miktar A-Z
 6. Türü A-Z
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön