3.Sınıf

3. sınıf AÖF kitapları, açık öğretim ya da uzaktan öğretim adı altında eğitim ve öğretim faaliyetleri yürüten fakültelerde okuyan öğrencilere hitap ediyor. Ders kitapları grubunda yer almayan 3. sınıf AÖF kitapları, ilgili fakültelerde öğrenim gören üniversite öğrencileri tarafından tercih ediliyor. Konu özetleri formatında düzenlenmiş kitaplara ek olarak ayrıntı içeren kitaplar da bu kapsamdaki AÖF kitapları arasında yer alıyor. AÖF 3. sınıf kitaplarını öğrenim gördüğünüz üniversitenin programında yer alan derslere yardımcı kaynaklar olarak tercih edebileceğiniz gibi soru çözmek amacıyla soru bankalarını da satın alabilirsiniz.

3. Sınıf AÖF Kitapları Her Üniversite İçin Geçerli midir? 

Açık öğretim ve uzaktan öğretim fakültelerinde öğrenim gören öğrenciler, kayıtlı oldukları üniversitenin ders programında yer alan derslerin içerikleriyle uyumlu olan 3. sınıf AÖF kitaplarından faydalanabilir. 3. sınıf AÖF kitabı satın alırken, kayıtlı olduğunuz derslerin içeriğini inceleyerek derslerinizle en fazla uyumlu olan AÖF kitaplarını satın alabilirsiniz. 

AÖF 3. Sınıf Kitapları Hangi Derslerden Oluşuyor? 

Açık öğretim ve uzaktan öğretim formatında lisans düzeyinde eğitim fırsatı sunan üniversitelerin ders programları farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle AÖF öğrencilerine gerek konu anlatımı gerekse soru çözümleri bakımından destek sunan AÖF 3. sınıf kitaplarını tercih ederken ders programınızı dikkate almanız gerekiyor. İster konu anlatımlı AÖF kitaplarını tercih edin isterseniz soru veya deneme formatında hazırlanmış AÖF kitaplarını tercih edin, AÖF 3. sınıf kitaplarını uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

AÖF İşletme 3. Yardımcı Kitapları Ne Tür Faydalar Sağlıyor?

İşletme bölümü, AÖF lisans programları arasında yer alıyor. İşletme bölümünün derslerinden başarıyla geçmenin en etkili yolu, ders kitaplarında yer alan konuların etkili bir biçimde öğrenilmesinden geçiyor. Ders kitapları ile çalışarak; sorumlu tutulduğunuz konularda bilgi sahibi olabilir, düzenlenen sınavlarda başarılı olma fırsatına kavuşabilirsiniz. AÖF İşletme bölümünün 3. sınıf yardımcı kitapları, ders kitaplarına ek olarak yardımcı kaynaklar arayan öğrencilere hitap ediyor. AÖF 3. sınıf işletme yardımcı kitapları satın alarak, ders kitaplarıyla yürüttüğünüz çalışmaları farklı yönlerden destekleyebilirsiniz. Konu anlatımlı yardımcı AÖF kitaplarını, ders tekrarı için tercih edebileceğiniz gibi AÖF soru bankalarıyla test deneyimlerinizi artırabilirsiniz.

AÖF 3. Sınıf Ders Kitapları, AÖF Sınavlarını Geçmek İçin Yeterli midir?

AÖF 3. sınıf ders kitapları, kayıtlı olduğunuz üniversitenin öğrencilerini sorumlu tuttuğu ders kitaplarıdır. Yayınevlerinin kullanımınıza sunduğu AÖF 3. sınıf kitapları ise yardımcı kitaplar kategorisinde yer alıp, sorumlu tutulmadığınız ancak destekleyici kaynaklar olarak tercih edebileceğiniz kitaplar arasında yer alıyor. Ders kitaplarıyla yapacağınız çalışmalar; sorumlu olduğunuz konularda bilgi edinmenizi sağlarken, AÖF 3. sınıf kitapları farklı anlatım tarzlarıyla öğrenme etkinliklerinizi zenginleştirmeyi mümkün kılıyor. Ayrıca soru bakımından zengin testler içeren AÖF 3. sınıf soru bankaları, soru çözme ihtiyaçlarınıza etkin çözümler sunuyor.

Kamu Yönetimi 3. Sınıf Kitapları Her Ders İçin Hazırlanıyor mu?

Açık öğretim fakültelerinde öğrenim gören öğrencilere fayda sağlamak amacıyla hazırlanan AÖF kitapları, genellikle desteğe ihtiyaç duyulan dersler göz önünde bulundurularak kullanımınıza sunuluyor. AÖF 3. sınıf kamu yönetimi ders programında yer alan dersler arasında desteğe ihtiyaç duyduğunuz konuları içeren AÖF kitaplarını tercih edebilirsiniz.

Bütün Bölümler İçin AÖF 3. Sınıf Kitapları Bulunur mu?

AÖF 3. sınıf kitapları, yayınevleri tarafından bölüm bazında hazırlanabildiği gibi farklı bölümler için ortak ders kapsamında olan dersler için de hazırlanıyor. Öğrenim gördüğünüz bölümün derslerine toplu olarak yer veren dönemlik AÖF kitaplarını satın alabileceğiniz gibi dilerseniz her ders için tek kitap satın almayı da tercih edebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

3. Sınıf Aöf Kitapları

225 ürün listeleniyor
İlkumut Yayıncılık 3.Sınıf
Murat Açıköğretim Yayınları 3.Sınıf
Mavi Tebeşir Yayınları 3.Sınıf
Artı Eğitim Yayınları 3.Sınıf
Kırmızı Beyaz Yayınlar 3.Sınıf
Model Eğitim Yayıncılık 3.Sınıf
Çalışkan Arı Yayınları 3.Sınıf
Altın Nokta Yayınevi 3.Sınıf
Atlı Karınca Yayıncılık 3.Sınıf
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 225 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/1500000/1514951