Ariel, temizlik malzemeleri üretiminde 180 seneyi aşkın bir tarihi olan P&G (The Protector & Gamble) firmasının önde gelen markaları arasında bulunuyor. 1990 senesinden itibaren Türkiye pazarında da yer almaya başlayan Ariel markası, sunduğu leke çıkarma çözümleri ve yeniliklerle çamaşır temizliğini önemseyen kullanıcıların tercihi olmayı başarıyor. Ariel temizlik malzemeleri, çamaşırların etkin şekilde temizlenmesini mümkün kılmakla beraber yıkamaya bağlı olarak meydana gelen yıpranma gibi arzu edilmeyen durumlara karşı da güçlü biçimde koruma sağlıyor. Çamaşırlar, defalarca yıkandıktan sonra bile renklerini ve formlarını koruyor. Ariel'in sıvı, toz ve kapsül deterjan çeşitleri, kullanıcılara sonuçtan emin olarak gönül rahatlığıyla çamaşır yıkama zevkini tattırıyor.

Ariel Temizlik Malzemeleri Ne İşe Yarar?

Ariel'in üretmiş olduğu temizlik malzemelerinden çamaşır yıkama işleminde faydalanılıyor. Ariel, kullanıcıları, farklı içerik ve kullanım şekillerine sahip alternatiflerle buluşturuyor. Markanın birbirinden etkili ürünleri, kirli çamaşırları temizlemeye, zorlu lekeleri yok etmeye, çamaşırların yıkandıktan sonra da uzun süre taze ve ferah kalmasını sağlamaya ve narin çamaşırların ise hassas şekilde temizlenmesine yardımcı olmaya yarıyor. Ariel temizlik malzemeleri, marka ve model fark etmeksizin tüm çamaşır makinelerinde sorunsuz biçimde kullanılabiliyor. Markanın deterjan çeşitleri; toz, sıvı ve kapsül şeklinde sunuldukları için kullanıcılar, çamaşırlarını diledikleri yıkama türünde ve programında temizleme şansına kavuşmuş oluyor. Çamaşır yıkamak, bir sorun olmaktan çıkıyor.

Ariel Temizlik Malzemeleri Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 

Kullanıcılar, bazı çamaşırları karma olarak yıkayabiliyor. Ancak, genel olarak, çamaşırların kumaş türlerine ve renklerine göre ayrılması suretiyle yıkanması tavsiye ediliyor. Doğal olarak ortaya farklı yıkama seçenekleri çıkmış oluyor. Her farklı yıkama seçeneği için aynı temizlik malzemesi kullanılamıyor. Ariel markasının geniş temizlik malzemesi yelpazesinde her yıkama türü için özel olarak geliştirdiği ürün alternatifleri bulunuyor. Böylece değişik özelliklere sahip olan kumaşlar bile başarıyla temizlenebiliyor. Beyazlar, renkliler ve siyahlar birbirlerinden ayrılarak farklı program ve temizlik malzemeleriyle sorunsuzca yıkanıyor. Kullanıcıların Ariel temizlik malzemeleri arasından seçim yaparken dikkat etmeleri gereken temel ayrıntı, hangi renkte ve türde kumaş türünü yıkamak için ürün aradıkları oluyor.

Ariel Temizlik Malzemeleri Nasıl Kullanılır?

Ariel temizlik malzemeleri arasında yerini alan toz, sıvı ve kapsül deterjan çeşitleri, farklı şekillerde kullanılıyor. Dolayısıyla her deterjan çeşidini kutusu üzerinde yazmakta olan talimatlara göre kullanmak gerekiyor. Doğru ve etkin kullanım için tavsiye edilen ölçek ya da adede göre yıkama işlemi gerçekleştiriliyor. Markanın toz deterjan çeşitleri, farklı gramajdaki paket seçenekleriyle kullanıcılara sunulurken kapsül deterjan çeşitleri ise farklı adet seçenekleriyle paketleniyor. Sıvı deterjan çeşitleri ise farklı hacimlerde şişeleniyor. Böylelikle kullanıcılar, seçmiş oldukları Ariel temizlik malzemesini arzu ettikleri büyüklükte alma fırsatı elde ediyor. Ariel, ürünlerinin üzerinde kullanıcılara her farklı deterjan paketi ya da şişesiyle kaç yıkama yapabilecekleri bilgisini de veriyor.

Hangi Ariel Temizlik Malzemeleri Daha İyidir?

Ariel temizlik malzemeleri, çamaşır temizliği için özel olarak üretilmiş olmalarına karşın tek bir amaca hizmet etmiyor. Markanın ürünleri arasında günlük çamaşırları yıkarken kullanılacak deterjanlardan bebek çamaşırları yıkarken kullanılan deterjanlara kadar birçok alternatif yer alıyor. Daha güçlü yıkama sonuçları almak isteyen kullanıcılar, markanın profesyonel yıkama için üretilmiş olan ürünlerinden faydalanabiliyor. Deterjan kokusu için de çeşitli seçenekler bulunuyor. Kullanıcıların kullanım amaçlarına yönelik olarak hazırlanmış Ariel temizlik malzeme çeşitleri içerisinden seçim yapma olanağının bulunması, kendileri için en iyi seçenekte karar kılmalarına yardımcı oluyor. Markanın ürünlerini kullanan kullanıcıların değerlendirmeleri, Ariel temizlik malzemelerinden duyulan memnuniyeti gözler önüne seriyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ariel Temizlik Malzemeleri ve Ürünleri

189 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Ariel Deterjan Temizlik Ürünleri
  2. Fairy Deterjan Temizlik Ürünleri
  3. Omo Deterjan Temizlik Ürünleri
  4. Sleepy Deterjan Temizlik Ürünleri
  5. Uni Baby Deterjan Temizlik Ürünleri
  6. Finish Deterjan Temizlik Ürünleri
  7. Etimatik Deterjan Temizlik Ürünleri
  8. Boron Deterjan Temizlik Ürünleri
  9. Arifoğlu Deterjan Temizlik Ürünleri
  10. Parex Deterjan Temizlik Ürünleri
  11. Vileda Deterjan Temizlik Ürünleri
  12. Pril Deterjan Temizlik Ürünleri
  13. Bingo Deterjan Temizlik Ürünleri
  14. Yumoş Deterjan Temizlik Ürünleri
  15. Dalin Deterjan Temizlik Ürünleri
  16. Perwoll Deterjan Temizlik Ürünleri
  17. Persil Deterjan Temizlik Ürünleri
  18. Vanish Deterjan Temizlik Ürünleri
  19. Scotch Brite Deterjan Temizlik Ürünleri
  20. Komili Deterjan Temizlik Ürünleri
 3. Türü
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Değerlendirme Puanı
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Miktar A-Z
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 • Markalar Ariel
DSACategoryId/2147483619/28001525/ariel
Başa dön