Bahçe Süpürücüleri

Bahçe Süpürücü Modelleri ve Fiyatları

Açık hava koşullarına maruz kaldığı için toz, toprak gibi maddelerle kirlenebilen bahçeleri temizleyebilmek için bahçe süpürücü modellerinden faydalanabilirsiniz. Açık hava şartlarına uygun şekilde tasarlanan bahçe süpürücüler güçlü motorları ve yüksek çekiş gücüne sahip tasarımlarıyla kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Bahçe süpürücü modelleri birçok seçenek sunarak bahçenizin fiziksel koşullarına ve ailenizin bütçesine göre siparişler verebilmenize de olanak tanır. Bahçenizde süpürme ve temizlik işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ürünlere ek olarak tohum ekme işlemleri için yararlanabileceğiniz ürünler de bulunur. Gübre, tohum ve kireç gibi ürünleri toprağınıza serpebilmeniz için ideal olan makinelerle otomatik olarak bu işlemleri kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Yayma diskine sahip olan makineler, geniş haznelerinde yer alan tohumları, gübreleri ve kireçleri çevreye yayarak daha sağlıklı bir bahçe oluşturabilmenizi sağlar.

Yüksek Yapılarıyla Zemine Takılmayan Süpürgeler

Açık havada ve bahçelerde kullanılabilmeye uygun şekilde tasarlanmış olan elektrikli süpürge modelleri oldukça yüksektir. Yerden yüksek tasarımları sayesinde elektrikli süpürgelerin bahçenizdeki engellere takılması önlenir. Dayanıklı tekerlekleriyle beğeni toplayan elektrikli süpürgeler, seri bir şekilde ve 360 derecelik açıyla kullanabilmeniz için ideal özellikler taşır. Uzun elektrik kablolarına da sahip olan süpürgeler, bahçenizin farklı noktalarına tek bir priz üzerinden kısa sürede ulaşabilmenize imkân tanır. Uzun hortumlarıyla kullanıcılarını memnun eden bahçe süpürücüler, zorlu noktalara erişirken size kolaylık sağlar. Kıvrılabilir hortumlar yabancı maddelerin verebileceği zararlara karşı dayanıklıdır. Teleskopik bir boruya sahip olan elektrikli süpürgeler yardımıyla güvenli ve konforlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Temizleme başlığını takarak geniş bir alanı süpürebileceğiniz ürünleri, başlıksız şekilde ve belirli bir noktaya odaklanarak da kullanabilirsiniz.

Çok Amaçlı Süpürücüler

Sahip oldukları filtrelerle de beğeni toplayan bahçe süpürücüler oldukça kullanışlıdır. Çekiş gücünü gövdelerindeki düğmelerle ayarlayabileceğiniz süpürücüler aynı zamanda düşük ses düzeyinde çalışarak kullanıcılarını memnun eder. Dış alan süpürücü modelleri bahçelerin yanı sıra kafeterya, açık hava tiyatrosu gibi çeşitli alanlarda kullanabilmeniz için uygundur. Fırçalı başlıklara sahip olan dış alan süpürücüler, geniş alanları etkili bir şekilde temizleyebilmenizi sağlar. Geniş ve kullanışlı bir tutma kolu bulunan dış alan süpürücüleri kullanarak zaman kazanabilirsiniz. Ergonomik şekilde tasarlanmış olan itme kolunun yanı sıra uzunluk seviyesi ayarlanabilen itme sapı bulunan bahçe süpürücüler, kullanım avantajı yaratarak size rahatlık sağlar. İçlerinde çöp haznesi bulunan süpürücüler sayesinde yabancı maddeleri kolayca çöpe atabilirsiniz. Bahçenizde kullanabileceğiniz kar küreği modelleriyle karlı zeminleri kolayca kardan arındırabilmeniz sağlanır. Daha büyük alanlar için ideal olan kar küreme makinelerini sipariş ederek, işletmenizin karla kaplanan bahçesini ve yollarını açabilirsiniz.

Soru 1: Bahçelerde Kar Temizliği Nasıl Yapılır?

Cevap 1: Bahçenizdeki karlardan kurtulmak için geniş ağızlı kar küreklerinden yardım alabilirsiniz. Zaman kazanmak ve büyük alanlardaki karlarla başa çıkmak için kar küreme makinelerini sipariş etmeniz gerekir. Benzinle çalışan kar küreme makinelerine ek olarak karları püskürten ürünler de tercih edebileceğiniz yardımcılar arasındadır.

Soru 2: Bahçe Süpürücüler Nasıl Kullanılır?

Cevap 2: Elektrikli motora sahip olan bahçe süpürücüleri prize taktıktan sonra emiş gücü seviyesini ayarlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Emiş gücünü bahçenizdeki kir oranına uygun şekilde ayarlamanız gerekir. Süpürme işlemi sonrasında çöp haznesini boşaltmaya özen göstererek ürününüzü sonraki kullanım için uygun hale getirebilirsiniz.

Soru 3: Kar Küreme Makinelerinin Teknik Donanımları Nelerdir?

Cevap 3: Vitesli kar küreme makineleri ileriye ve geriye doğru hareket ettirebilmeniz için uygundur. Far desteği de sunan makineler pervane ve bıçak gibi bileşenlerle bahçenizde başarılı bir iş çıkarabilmenizi sağlar. Makinenizi kar küreme alanı kapasitesine ve kar küreme yüksekliğine göre çalıştırabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe Süpürücü Modelleri ve Fiyatları

158 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 25 / 158 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?