Bahçe Yer Döşemeleri

Bahçe Yer Döşemeleri

Yaz aylarında en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biri de bahçelerdir. Bahçelerde genellikle yaz aylarında çok fazla vakit geçirilse de kış mevsimi içinde kış bahçeleri dizaynı yapılarak bahçe keyfi kış mevsiminin soğuk aylarında bile yapılabilir bir hale gelmiştir. Gerek yaz gerekse kış bahçelerinde tasarımlar yaratarak bahçenizi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bahçe dekorasyonlarında en önemli alanlardan biri zemindir. Bundan dolayı bahçe yer döşemeleri üretilerek zemin kısımlarının dekore edilmesine yardımcı olunmuştur. Bahçelerde zeminler oldukça önemlidir. Özellikle yaz ve kış mevsimlerinde belirli dönemlerde yağışlar yaşandığından çamur oluşabilmektedir. Çamur oluştuğunda ise bahçe içerisinde hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkar. Aynı zamanda kayma gibi sorunların da ortadan kalkması için zemin döşemeleri kullanılmaktadır. Özellikle son zamanlarda bahçe dekorasyonları çok fazla popüler hale gelmiş ve bahçe yer ürünleri çok fazla tercih edilmektedir. 

Bahçe yer döşeme ürünleri ile bahçenize şık bir görünüm kazandırırken güvenlik açısından da önlem alınmasına yardımcı olmaktadır. Bahçe yer döşeme ürünleri ile bahçenizde estetik ve ferah bir tarz yaratabilirsiniz. Bahçe yer döşeme ürünleri son derece kaliteli ürünlerdir. Aynı zamanda zemin döşeme ürünleri son derece dayanıklı ve her mevsime uygundur. Mevsim koşullarına uygun olarak üretilen bahçe yer döşeme ürünlerinin her tarza uygun çeşit çeşit modeli bulunmaktadır. Bahçe yer döşeme ürünlerinin birbirinden kaliteli modelleri mevcuttur. Üstelik her tarza uygun renk seçenekleri de bulunmaktadır. 

Bahçe Yer Döşemesi Modelleri 

Dış mekan dekorasyonlarında bahçe dizaynları çok fazla tercih edilmektedir. Yaz ve kış bahçelerini dizayn ederken zemin restorasyonu oldukça önemlidir. Gerek şık görünüm için gerekse güvenlik açısından zemin döşemeleri yapılmaktadır. Bahçe yer döşemesi ürünlerinin çeşit çeşit birbirinden şık modelleri bulunmaktadır. Bahçe yer döşeme taşları en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 

Bahçe yer döşeme taşları ile zemin korunurken aynı zamanda göze hitap eden estetik bir görünümde kazanmaktadır. Özellikle yağışlı havalarda zeminler çamurlu hale geldiğinden dolayı hoş olmayan bir görünüm sağlamaktadır. Bundan dolayı bahçe yer döşeme taşları kullanılarak zemin korunmakta ve kullanışlı bir hale getirilmektedir. Bahçe yer döşeme taşlarının çeşit çeşit birçok modeli bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre bahçe yer döşeme taşları farklılık gösterir. Bunlardan biri ahşap yer karosu bahçe karosu modelidir. Bir diğeri ise dekoratif basamak taşları dış mekan ürünüdür. Bordür döşeme taş modeli ise genellikle yol zeminin kenarlarına uygulanmaktadır. Bordür taş modellerinin ne kadar kullanılacağı yolun uzunluğuna ve ebadına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ayrıca plastik yer döşemesi 2 adet şeklinde satılan ürünler de diğer çeşitler arasında yer alır.

Bahçe karo taş modeli ise gerek kullanışlı olması gerekse hoş bir görüntüye sahip olmasından dolayı en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Seramik, ahşap, kiremit ve doğal taşlarla oluşturulmuş çeşitleri bulunmaktadır. Zemin ahşap karo yer döşemesi klik sistem ile kolaylıkla yapılmaktadır. Granit, mozaik ve wash olmak üzere çeşit çeşit modeli vardır. Bahçe yer döşeme taşları ile bahçenizi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. 

Bahçe patika taş modelleri de parklarda en çok karşılaştığımız yer döşemesi modelleri arasında yer almaktadır. Bahçenizde de patika taş modellerini kullanarak zemin tasarımı gerçekleştirebilirsiniz. Patika taş modelleri zeminden ziyade çimler için kullanılmaktadır. Çimlerin yürüyüş esnasında zarar görmemesi için belirli alanlarına uygulanır. Böylelikle bahçe patika taş modelleri sayesinde çimlerin canlılığı korunurken otantik bir görünüm de oluşturmaktadır. Bahçe yer döşemesi modellerinde en çok tercih edilen ürünler arasında kayrak yer döşemesi modelleri fazlaca kullanılmaktadır. Cimlerle oldukça uyumlu olan kayrak taşı modelleri yürüyüş yolu oluşturmak için tercih edilmektedir. 

Yaz aylarında her ne kadar bahçelerde çimler oluşsa da kış aylarında ne yazık ki bahçelerde yeşillik ve çim oluşmamaktadır. Bundan dolayı bahçe peyzajlarında yapay çimlere çok fazla yer verilmektedir. Özellikle kış bahçesi dekorasyonlarında şık bir görünüm elde etmek için yapay çim oldukça fazla kullanılmaktadır. Soğuk kış aylarında bile yaz aylarının güzelliklerinin anımsanması ve muhteşem bir manzara yaratılması için yapay çim halı paspas modelleri geliştirilmiştir. Ev dekoratif suni çim halı 7mm boyutu en çok kullanılan ürün olsa da her boyut ve ebatta çim halı modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda rulo çim 40x120 boyutlu çeşitleri de mevcuttur. Bundan dolayı ihtiyacınıza uygun her boyut ve ebat da yapay çim halı ve paspas modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Yapay çim halı paspas modelleri zemin kaplaması için kullanılmaktadır. Yapay çim halı modellerini dış mekan tasarlamasında kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Çim halı modelleri kayganlığı önleyerek düşme risklerini en aza indirmektedir. Aşınmalara karşı dayanıklı olduğundan dolayı son derece uzun ömürlü bir üründür. Güneşe maruz kaldığı durumlarda renkte solma gibi olumsuz durumlar söz konusu olmamaktadır. Yapay çim olduğundan dolayı böceklenme gibi durumlarda yaşamamaktadır. Yapay çim halı paspas modellerini tercih ederek bahçenizde yepyeni bir dizayn oluşturabilirsiniz. Esnek çim sınırlayıcı ürünler ile bahçenizde bulunan doğal çimleri ayırt ederek kullanma imkanı sağlamaktadır. Çim ayırıcı sınırlandırıcı plastik ayraç modelleri ile çim bitiş sınırlarını ve ağaç diplerini sınırlayabilirsiniz. Üstelik her renk seçeneği de bulunmaktadır. Çim ayırıcı sınırlandırıcı plastik ayraç ürünlerinin montajı da oldukça pratik ve kolaydır. 

Bahçe Yer Döşeme Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bahçe tasarımı yapmak isteyen bireyler tarafından bahçe yer döşeme ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken hususlar çok fazla merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Bahçe yer döşeme ürünlerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken hususlara özen göstererek uzun yıllar kullanabileceğiniz bahçe dizaynları oluşturabilirsiniz. Bahçeler gerek yaz aylarında gerekse kış aylarında en çok vakit geçirilen alanlardan biridir. Bundan dolayı bahçe peyzajı son dönemlerde en çok başvurulan yöntemler arasında bulunmaktadır. Bahçe peyzaj işlemleri sırasında ilk olarak yer döşeme ürünleri kullanılmaktadır. Çünkü gerek yaz aylarında gerekse kış aylarında yağıştan dolayı zemin çok fazla etkilendiği için zemin dizaynı önem arz etmektedir. Bahçeye yer döşeme ürünleri ile zemin dizaynları oluşturulmaktadır. Bahçe yer döşeme ürünleri arasında yapay çim halı ve paspas modelleri, zemin karo taşları ve döşeme taşları yer almaktadır. 

Bahçe yer döşeme ürünleri tercih ederken ilk olarak dikkat edilmesi gereken hususlardan biri ise tercih edilen ürünlerin son derece dayanıklı ve kaliteli olmasıdır. Çünkü bahçe peyzaj işlemleri sırasında tercih edilen tüm ürünler gerek yaz aylarında gerekse soğuk kış aylarında kullanılmaktadır. Bundan dolayı mevsim koşullarından etkilenme gibi durumların söz konusu olmaması için ürünleri mutlaka kaliteli olması önemlidir. Aynı zamanda kaliteli olmayan ürünler kısa süreli kullanım için uygundur. Ancak uzun süre kullanım için mutlaka kaliteli ürünlerin tercih edilmesi önerilmektedir. Aynı zamanda bahçe yer döşeme ürünleri tercih ederken ürünlerin dayanıklı ve sağlam olmasına da mutlaka özen göstermelisiniz. Aksi takdirde dayanıklı olmayan ürünler kısa süre içerisinde kırılabilmekte veya renkte solma gibi olumsuz durumlar yaşatabilmektedir. Aynı zamanda yer döşemesi için tercih edeceğiniz taş döşemelerinin de kaliteli olmasına ve ağırlık kaldırabilecek durumda olmasına özen göstermelisiniz. 

Bahçe tasarım işlemlerinde en çok tercih edilen ürünlerden biri de yapay çim halı paspas modelleridir. Yapay çim halı paspas modelleri tercih etmek istiyorsanız ürünleri mutlaka kaliteli ve dayanıklı olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü kaliteli olmayan yapay çim halı paspas modelleri kısa bir kullanım sonrasında renkte solma gibi veya tiftiklenme gibi sorunlar yaşatabilmektedir. Ancak kaliteli bir yapay paspas halı modelleri tercih ederek renkte solma gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. 

Aynı zamanda bahçe dizaynında kullanılan ürünler mevsimsel koşullara da uygun olmalıdır. Bahçe peyzaj işlemlerinde kullanılan ürünler gerek yaz aylarında çok fazla güneş ışınlarına maruz kalmakta gerekse kış aylarında kar ve yağış gibi durumlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bundan dolayı tercih ettiğiniz ürünlerin mevsimsel koşullardan etkilenmemesine özen göstermelisiniz. 

Ayrıca bahçeye yer döşeme ürünleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise tercih edilen işlemlerin montaj kolaylığı sağlamasıdır. Montaj işlemi pratik olmayan ürünler uğraştırıcı olacaktır. Bundan dolayı montaj işlemi kolay olan ve zorluk yaşatmayan yer döşeme ürünlerini tercih etmeniz önerilmektedir. 

Bahçe yer döşeme ürünlerini tercih ederken özen gösterilmesi gereken bir diğer önemli husus ise tercih edilen ürünlerin ebat ve boyut bakımından bahçenize uygunluk göstermesidir. Bahçe yer döşemesi ürünlerinin birçok çeşidi ve ebatı bulunmaktadır. Bazı ürünler standart kalıpta olurken bazı ürünler ebat bakımından farklılık gösterebilmektedir. Bundan dolayı tercih edeceğiniz bahçe döşeme ürünlerinin bahçenizin ebadına göre ayarlanabilir özellikte olmasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde tercih ettiğiniz bahçeyi yer döşeme ürünleri ebat bakımdan ayrılabilir özelliğe sahip olmadığında bahçenizde hoş olmayan bir görünüme sebebiyet verebilir. Ayrıca bahçenize şık bir görünüm kazandırmak için tüm renklerin uyumlu olmasına da özen göstermelisiniz. Çünkü her renk seçeneğine uygun bahçe yer döşeme ürünleri bulunmaktadır. Bahçe tasarımımızı tek renk olarak yapabileceğiniz gibi rengarenk tasarımlarla da dizayn edebilirsiniz. Bahçe yer döşeme ürünleri tercih ederken ürünlerin kaliteli, sağlam ve mevsimsel koşullara uygun olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. 

Bahçe Yer Döşeme Fiyatları 

Bahçe peyzajları son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Bundan dolayı da yer döşeme ürünlerine fazlaca rağbet edilmektedir. Bahçe peyzajlarında yer döşeme ürünleri mutlaka kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı bahçesini yenilemek ve yepyeni bir tarz oluşturmak isteyen bireyler tarafından bahçe yer döşeme fiyatları çok merak edilmekte ve araştırılan hususlar arasında yer almaktadır. Tercih edilen ürünlere ve modellere göre bahçe yer döşeme fiyatı farklılık göstermektedir. Bahçe yer döşeme işlemlerinde bahçe yer döşeme taşları da çok fazla kullanılmaktadır. Bundan dolayı bahçesine yer döşeme taşları modelleri tercih etmek isteyen bireyler tarafından bahçe yer döşeme taşları fiyatları çok fazla merak edilmektedir. Ancak genel itibariyle bahçe yer döşeme ürünleri ve taşları oldukça uygun maliyetlidir. Her bütçeye ve her tarza uygun rengarenk bahçe yer döşeme ürünleri bulunmaktadır. Bundan dolayı bütçenize uygun birbirinden kaliteli ve şık bahçe yer döşeme ürünlerine uygun fiyat güvencesi ile sahip olabilirsiniz. 

Bahçe Yer Döşemeleri Kaliteli midir? 

Bahçe dizaynlarında yer döşeme ürünleri en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı bahçe yer döşeme ürünlerini uzun ömürlü kullanmak isteyen bireyler tarafından kaliteli olup olmadığı çok fazla araştırılmaktadır. Bahçe yer döşeme ürünleri kaliteli ve dayanıklı maddelerden üretilmiştir. Bundan dolayı bahçe yer döşeme ürünleri son derece kullanışlıdır. 

Bahçe Yer Döşemeleri Dayanıklı mıdır? 

Bahçe yer döşeme ürünleri sürekli kullanılan ürünler olduğundan dolayı dayanıklı olup olmadığı merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Bahçe yer döşeme ürünleri oldukça dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlam ürünlerdir. Gönül rahatlığıyla bahçe yer döşeme ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

Bahçe Yer Döşeme Ürünleri Mevsimsel Koşullara Uygun mu? 

Yaz aylarında bahçe yer döşeme modelleri güneş ışınlarına çok fazla maruz kaldığından dolayı ürünler üzerinde renk solması veya hasar oluşup oluşmadığı merak edilen hususlar arasında yer almaktadır. Bahçe yer döşeme ürünleri gerek yaz gerekse kış mevsimlerine uygundur. Mevsimsel koşullara uygun olarak tasarlanan bahçe yer döşemesi ürünlerinde herhangi bir şekilde renk solması gibi olumsuz durumlar yaşanmamaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe Yer Döşemeleri

1239 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 46 / 1239 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?