Barbie Anne Bebek Ürünleri ve Fiyatları

Barbie anne bebek ürün modelleri için malzeme, işçilik ve model doğrultusunda fiyat aralıkları belirlenmektedir. Genellikle, kız çocuklarının beğenerek oynadığı Barbie bebek oyuncakları çeşitli modelleriyle fark yaratmaktadır. Çocukların farklı ilgi alanlarına yön veren Barbie bebekler, oldukça şık tasarımlara sahiptir. Farklı yaş gruplarının oynayabileceği çeşitli Barbie bebek tasarımlarına imza atılmıştır. Senelerdir oyuncak piyasasında en seçkin marka olarak varlığını sürdüren Barbie bebeklerin, günümüzde farklı modelleri tasarlanmıştır. Dolayısıyla bu ürünlerdeki modeller oldukça geniş bir kategoriye ayrılmaktadır. Bu durum, Barbie bebeklerin fiyatsal oranlarını etkileyen önemli bir unsurdur. 

Bütün çocukların zevklerini ayrı ayrı yansıtan bu oyuncaklar, çocukların istedikleri gibi oyun kurmaları adına tasarlanmıştır. Böylece çocukların eğlenceli vakitler geçirebilmesi de mümkün olmaktadır. Barbie bebek çeşitleri arasında, parti bebekleri ilk sırada yer almaktadır. Şıklığı ve göz alıcılığı ile çok sık tercih edilen bu bebek türleri, çocukların beğenerek oynadığı modellerdir. Parti bebekleriyle oynayan çocuklar, kendi zevkleri doğrultusunda bu oyuncakları giydirebilmeleri mümkündür. Böylece çocukların hayal güçleri de Barbie oyuncaklar sayesinde gelişmektedir. Parti bebekleri arasında yer alan, prenses Barbie bebekler oldukça şık bir görünüme sahiptir. Prenses Barbie bebekler ile çocuklar, kendilerini masal dünyasında hissederler. Kendi parti ve balolarını kuran oyunlar ile hayal güçlerini de geliştirmiş olurlar. Satışa sunulan Barbie bebekler, tekli ya da set halinde olduğu zaman farklı fiyatlara ayrılmaktadır. Çünkü bu ürünlerde fiyatsal oranları etkileyen birçok detay vardır. 

Barbie Bebeklerdeki Özel Tasarımlar

Anne Barbie bebek modelleri, markanın son zamanlarda tasarladığı en gözde oyuncaklardan biri haline gelmiştir. Aynı zamanda, bu yönde tasarlanan birçok Barbie bebek tasarımı da seçenekler arasındadır. Özel tasarımlar arasında yer alan Barbie mutfak setleri, çocukların anne ve babalarında gördükleri gibi yemek yapabilecekleri şekilde tasarlanmaktadır. Yemekler yapıp sofra kuran Barbie bebekler ile çocuklar evcilik oyunlarını eğlenceli bir şekilde oynarlar. Mutfak setleri arasında, farklı içeriklere yer verilmiştir. Çocuklar diledikleri parçaları bir araya getirerek mutfağa dair bütün eşyaları öğrenebilirler. Çünkü mutfağa dair bütün parçaları içeren mutfak setleri, seçenekler arasında yerini almaktadır. Anne babalar da çocuklarıyla evcilik oynayacağı zaman bu mutfak setlerini tercih edebilirler. Mutfak setlerinin yanı sıra, minyatür boyuttaki çay setleri de çocukların beş çaylarında sözleşerek oyun kurmalarına yardımcı olur. 

Kız çocuklarının yanı sıra, erkek çocuklarının da oynayabileceği erkek bebek Barbie setleri kategoriler arasında yerini almaktadır. Özellikle kız çocukları bebekleriyle oynarken, oyuncaklarını farklı kıyafetlerle renklendirebilmektedir. Renklendirme işlemi ise setlerin içinde yer alan farklı kıyafetlerle olabilmektedir. Kıyafet setlerini satın alarak, çocuğunuzun moda anlayışının da gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Böylece çocuğunuz kendi zevkini de kolayca yansıtmış olacaktır. Müzik kulağı olan ve müziğe ilgisi olan çocuklar için de çeşitli tasarımlara ürün seçenekleri arasında yer verilmiştir. Eşsiz Barbie bebek setleri, müzik temalı olarak da tasarlanabilmektedir. Müzik setleri sayesinde, çocuklar enstrümanlar ile haşır neşir olarak fikir sahibi olacaktır. Kategoriler arasında yer alan hayvan setleri ise, çocuklara hayvan sevgisinin aşılanmasına olanak sağlayacaktır. Küçük hayvan dostlarıyla bebeklerini eşleştiren çocuklar, eğlenceli oyunlar kurabilmektedir. Bahçeyle ilgili ve dış mekana ilgisi olan çocuklara özel olarak bahçe setleri tasarlanmıştır. Bu setler ise doğayla iç içe olan çocukların ilgisini çekecektir. Aynı zamanda, tasarlanan piknik setleri, çocukların arkadaşlarıyla rahatlıkla oyun oynayacağı içeriklere sahiptir. 

Barbie Bebek Modelleri

Barbie bebek oyuncakları, farklı konseptlerde tasarlanarak çocukların birçok yeteneğinin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Tasarlanan Barbie bebeklerin, göz alıcı şıklıkları çocukların ilgisini çekmektedir. Şık kıyafetleriyle ön plana çıkan Barbie bebekler, çocukların farklı kombinler oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Özellikle, prenses Barbie bebek modelleri, ilgi çekerken, renkli tasarımlarıyla kız çocuklarına ilham vermektedir. Işık ve ses özellikleriyle göze ve kulağa hitap eden prenses Barbie bebekler, kız çocuklarının oyunlarına eşlik etmektedir. Bu bebeklerin saç fırçalarıyla saçlarını tarayabilmeniz mümkündür. Işıltılı şarkılar söyleyebilecek Barbie bebekler, çocukların kulaklarına da hitap eder. Özel tasarımlardan biri olan eklemli oyuncaklar ise çocukların sporu keşfetmesine yardımcı olmaktadır. Farklı spor giysileriyle ve aksesuarlarıyla her daim hazır olan eklemli bebekler, rahatça hareket etmektedir. Özel tasarımlı eklem bölgeleriyle de oyun esnasında her türlü şekle girebilmektedirler. Çocuklar, eklemli bebeklere her şekli vererek diledikleri gibi hareket ettirebilirler. 

Balerin Barbie bebek tasarımları zarif duruşlarıyla çocukların hayal dünyasına hitap etmektedir. Balerin bebeklerin çıkarılabilen aksesuarları, çocukların dilediği aksesuarı bebeklerine takmalarına yardımcı olmaktadır. Çocuklar, bale kıyafetli ya da sade bir şekilde bu bebeklerle oynama şansına sahiptirler. Kız çocuklarının hevesli bir şekilde oynayabileceği gelin ve damat bebekler ise farklı oyun konseptlerinin kurulmasına olanak sağlamaktadır. Gelin ve damat Barbie bebekler, çocukların keyifle düğün oyunları kurmalarına yardımcı olmaktadır. Farklı gelinlik modelleri, gelin Barbie bebek modelleri arasında yerini almaktadır. Çocuklar bu bebek modelleriyle zevk alarak oyun oynamaktadırlar. Çocukların çok fazla ilgi gösterdiği modeller arasında, kariyer bebekler de yer almaktadır. Kariyer bebekleri, farklı mesleklere uygun şekilde tasarlanmaktadır. Çocukların ilerideki mesleğini seçmelerinde onlara yol gösteren bu bebekler, oldukça eğiticidir. Hemşire, doktor, haber muhabiri, veteriner, bilim insanı, müzisyen, saç tasarımcısı, çocuk doktoru, aşçı, olimpiyat bebekleri gibi seçenekler kariyer bebekleri arasında yerini almaktadır. Kariyer bebekler, farklı meslek gruplarını içermektedir. Dolayısıyla bu bebeklerin tasarımı da mesleklerin gerektirdiği aksesuarlarla birlikte satışa sunulur. Aksesuarlı kariyer bebekler, çocukların hayal gücüne büyük bir oranda katkıda bulunmaktadır. Çocukların hayal gücü gelişirken, meslekler hakkında da bilgi sahibi olabilmeleri mümkün olmaktadır. 

Barbie Bebek Aksesuarları

Barbie bebek çantaları, kıyafetleri, takıları, gözlükleri gibi ürünlerle şık görünümler elde etmektedir. Çocuklar kuracakları oyunlarda bebeklerine kendi istedikleri aksesuarları takabilirler. Bebeklerin üzerini değiştirecek olan çocuklar, sıkılmadan uzun süre setlerdeki aksesuarlarla oynayabilirler. Bu setlerde yer alan aksesuarlar, çocukların bebekleri üzerinde farklı kombinler oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Çocukların zevkine hitap eden farklı çeşitlerdeki Barbie bebek aksesuarları setler arasında yerini alır. Bu aksesuarlar ile çocuklar oyunlarını keyifli bir şekilde oynayabilmektedir. Oyun alanlarının ise bu aksesuarlar ile oluşturulması çocukların yaratıcılıklarına kalan bir durumdur. Çocuklar, sahip oldukları bebekleri tatile çıkarmak ya da havuza sokup yüzdürme gibi aktiviteleri çok sevmektedirler. Bu sebeple, bebekler için çeşitli aksesuar tasarımları yapılmıştır. Barbie havuz tasarımları, çocukların bebeklerini yüzdürmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda, bebeklerin havuzda yüzdürülmek için tatile çıkarıldığı oyunlar da çocuklar tarafından kurulur. 

Çocukların vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirebilecekleri aksesuarlı bebekler, farklı konseptler şeklinde satışa sunulmaktadır. Kaydıraklı ya da klasik havuz modelleriyle çocuklar tek ya da arkadaşlarıyla bebeklerini yüzdürecekleri oyunlar kurabilirler. Bebeklere özel olarak üretilen kıyafetler, yine bebeklerin dolaplarına koyulacak şekilde tasarlanmaktadır. Çocukların zevkini yansıtan Barbie bebek kıyafet ve dolap setleri de seçenekler arasında yerini almaktadır. Farklı kıyafet seçimleri yapan çocuklar, bebeklerini diledikleri tarzda giydirebilirler. Taşınabilir dolap tasarımlı Barbie bebek setler, çocukların her gittiği yere bu oyuncaklarını taşımalarına yardımcı olmaktadır. Bebeklerin ve eşyalarının taşınabileceği setli oyuncaklar çocukların sıkılmadan oynayabilecekleri tasarımlar arasında yerini almaktadır. Her ortamda sıkılmadan oyun oynayabilecek olan çocuklar için farklı bebek set tasarımları yapılmıştır. Farklı boyutlara ve çeşitlere sahip olan Barbie bebek evleri ise çocukların ev hayatına alışmalarına yardımcı olacaktır. Barbie bebek rüya evi çocukların ev hayatını oyunlara taşımasını sağlamaktadır. Genellikle, taşınabilen bebek rüya evleri, çocukların sıkılmadan oynayacakları oyuncak gruplarından bir tanesidir. Bebek eviyle birlikte tasarlanan Barbie bebekler sayesinde, çocuklar vakitlerini geçirirken asla zorlanmazlar. . Birçok çocuk için ayrılmaz bir oyuncak olarak tercih edilen Barbie bebekler, malzeme yapısı, model ve benzeri kriterler doğrultusunda fiyatlandırılmaktadır.

Gezmekten hoşlanan çocuklar ise oyuncak bebekleriyle birlikte gezmekten mutluluk duyacaktır. Barbie bebek arabaları ve karavanlarla bebeklerin gezintiye çıkarılması mümkündür. Süse püse meraklı olan çocuklar için ise çeşitli makyaj aksesuarları tasarlanmıştır. Bebeklerin ayrılmaz parçaları arasında yerini alan makyaj aksesuarları, şık tasarımlara sahiptir. Kız çocukları, Barbie bebeklere makyaj yaparak bu yönde hayal dünyalarını güçlendirebilirler. Ruj, tarak, parfüm gibi makyaj malzemeleri, setlerin içinde yer alan ürün gruplarından bir kaçıdır. Bebeklerine istediği bakımı yapmak isteyen çocuklar, makyaj setli Barbie bebeklere sahip olabilirler. Barbie anne bebek ürünleri ise birbirinden farklı modellere ayrılmaktadır. Dolayısıyla çocukların oyun kurarken ihtiyaçlarına yanıt alabileceği birçok Barbie set modeli tercih edilebilir. Sadece çocuklar için uygun şekilde üretilen Barbie bebek setleri, oldukça kaliteli bir yapıda tasarlanmıştır. 

Barbie Bebek Setleri

Barbie bebek anne setlerinin yanı sıra, farklı konseptlerde tasarlanan birçok ürün grubu bulunmaktadır. Set olarak tasarlanan Barbie bebekler, kız ve erkek çocukların hayal dünyasını geliştirecek özellikte imal edilmektedir. Farklı temalarda satışa sunulan Barbie bebek ürünler, her sezonda yenilenerek çocukların beğenisine sunulmaktadır. Barbie bebekler, kız çocuklarının ilgisini çekerken, Barbie Ken ise erkek çocukların beğenisini kazanmıştır. Henüz yetişkin olmamış çocuklar, tasarlanan Barbie bebek setleriyle hayal dünyalarındaki oyunları oynayabilirler. Seçenekler arasında yer alan Clup Chelsea serisi, yetişkin bebek modelleriyle set şeklinde satışa sunulmaktadır. Barbie’nin küçük kardeşi olan Chelsea bebekler, boyut olarak yaklaşık 15 cm boyuna sahiptir. Tek bir pakette satışa sunulan Club Chelsea figürlü bebekler, çeşitli aksesuarlı ve giysili seçenekler ile üretilmektedir. Aynı zamanda, farklı ten ve saç renkleriyle de üretilen Club Chelsea bebek modelleri bulunmaktadır. Çocuk figürlü Chelsea bebeklerin yanı sıra, 0-3 yaş grubundaki bebekler de seçenekler arasındadır. Yetişkin Barbie ve Ken ile birlikte, Barbie bakıcıları da paketlerin içinde yer almaktadır. Chelsea setlerin içinde rengi değişkenlik gösteren ve emekleyen tarzda bebek oyuncaklar da bulunmaktadır. 

Barbie Club Chelsea setlerin bazılarında mekan setleri, hayvanlar, meslekler, mobilyalar ve benzeri ürün grupları da yer almaktadır. Her konsepte uygun şeklide tasarlanan kostüm ve aksesuar seçenekleri bulunmaktadır. Yetişkin kategorisindeki Barbie bebekler ve Club Chelsea farklı mekanlar ile ilişkili şekilde tasarlanmaktadır. Örneğin, Barbie alışveriş setleri, kuaför, kamp, havuz, anaokulu, piknik gibi setler bu mekanlardan bir kaçıdır. Mekan temalı oyuncaklar ise genellikle çocukların en fazla ilgi duyduğu modellerden bir tanesidir. Mutfak setleri, kahvaltı ve noodle hazırlama istasyonları, pizzacı gibi yemek yapılabilen setler de bazı temalar arasında yerini alır. Mini bahçe, golf sahası, spa salonu gibi bir takım temaları da Barbie bebek setlerinde görebilmeniz mümkündür. Tasarlanan bu setler, çeşitli aksesuarlarla birlikte sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda, farklı renklerdeki oyun hamurlarının kullanılabileceği kalıplar da bu setlere dahil edilmiştir. Mekan setlerinin içindeki oyun hamurları ve kalıpları temaya uygun yemekler yapmaya yardımcı olmaktadır. Uygun yiyecekler ve bitkiler yapılabilecek oyun hamurları miktar olarak birbirinden ayrılır. Bütün Barbie mekan setleri, içeriğine bağlı olarak fiyatlandırılır. 

Yetişkin bebek olarak tasarlanan Ben, çocuklar büyüdükten sonra hayallerindeki mesleği canlandırmalarına yardımcı olacak ürünlerdir. Yetişkin erkek ve kız oyuncaklar arasında kariyer bebekler de ilgi görmektedir. Her kariyer bebeğin yanında kendi mesleğine uygun olan giysi ve aksesuara yer verilmiştir. Minimum bir tane oyuncak bebek ile birlikte satışa sunulan kariyer bebekler farklı temalarla içeriklendirilmiştir. Kariyer bebekler, aklınıza gelebilecek farklı meslek gruplarını oluşturur. Mühendis, sporcu ve sanatçı gibi birçok meslek grubunu bu bebeklerde görebilmeniz mümkündür. 

Barbie Bebeklerdeki Portatif Ev ve Binalar

Barbie bebekler için özel olarak tasarlanan Barbie evler, genel olarak çocukların en fazla oynamaktan hoşlandığı oyuncak gruplarından bir tanesidir. Barbie evlerinin içindeki oyuncaklara ise, kolayca ulaşılabilmesi mümkündür. Çünkü Barbie evlerinin bir yanı açık olarak tasarlanmıştır. Bazı ev tasarımları, kutu şeklinde olabilen ve bu özelliğiyle saklanabilen yapıda imal edilmiştir. Katlanıp kutu şekline gelen Barbie evler, taşınabilen ürünlerdir. Taşınabilir binalar arasında veterinerler de yer almaktadır. Hayvan sever çocuklar için veteriner binalarının uygun bir seçim olacağını söyleyebiliriz. Tek katlı olarak tasarlanan Barbie binalar, portatif özellikte olduğu için son derece işlevsellerdir. Çok katlı binalar ise kurulu bir şekilde taşınması imkansız olan modellerdir. Genellikle, çok katlı binaların yüksekliği 100 cm’den fazla olduğu için taşıma için demonte gerektirdiğini söyleyebiliriz. Elle çalışan asansör, su kaydırağı, havuz, garaj gibi ek özellikler, Barbielerin evlerinde sahip olabilecekleri eşyalardır. Yetişkin Barbie evlerinde Chelsea bebekleri de oynatabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, Chelsea bebekler, ağaç ev ve kulüp evi gibi setlerle de oynayabilirler. Bazı Barbie evlerinde evcil hayvan figürlerine yer verilmiştir. Clup Chelsea ev setleriyle beraber, genellikle bir adet Chelsea bebek ve hayvan figürü satışa sunulur. 

Ürünlerin modellerine bağlı olarak, Barbie ev setleri içindeki fonksiyonlar değişkenlik gösterir. Çünkü bazı ev tasarımları ışık ve ses efektli olarak tasarlanmıştır. Çeşitli ev aksesuarlarıyla da bu evler daha da eğlenceli hale getirilmiştir. Fakat Barbie aksesuar setleri arasında beğeninizi kazanan bahçe mobilyaları, ev, mutfak, banyo gibi alanların aksesuarları da satın alacağınız ev ürünleri arasındadır. Barbie ev mobilyaları, evlerdeki kullanılacak bölüme bağlı olarak tasarlanmaktadır. Özel olarak tasarlanan ev mobilyalarının farklı aksesuarları da bulunmaktadır. Ev içi mobilyalar arasından seçim yapabileceğiniz birçok ürün grubu çocukların beğenisine sunulmaktadır. Çalışma masaları, koltuk, köpek kulübesi, havuz, piknik masası gibi çeşitli iç ve dış mekan mobilyaları seçenekler arasındadır. Bazı setlerde ise mutfak, banyo, çamaşır odası, duş gibi evin farklı bölümlerini içeren odalar yer almaktadır. Aynı zamanda, su akıtma, ses ve renk değişimi yapabilme gibi özelliklere sahip olan evler de işlevselliğiyle göz doldurmaktadır. Barbie bebekler için tasarlanan mobilyalar, yalnızca aksesuarlı ve bebekli olarak da satışa sunulabilmektedir. 

Barbie Bebekler Çocuklar İçin Zararlı mı?

Yeni yeni hayatı sorgulayan çocuklar için tasarlanan Barbie bebeklerin, çocuklara herhangi bir zararı yoktur. Çocukların farklı yeteneklerini keşfetmeleri ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri adına, bu bebeklerle oynayabilmesi mümkündür. 

Barbie Bebekler Hangi Konseptlerden Oluşur?

Barbie bebekler, kariyer, hayvan figürü, prenses, anne bebek, plaj konsepti, sporcu gibi konseptler şeklinde tasarlanmaktadır. 

Barbie Bebek Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Yarım asırdan fazla bir süreden beri üretilen Barbie bebekler, bir kadın tarafından ortaya çıkarılmıştır. Ruth Handler, tarafından ortaya çıkarılan bu bebekler, günümüzde farklı temalarla satışa sunulur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Barbie Anne Bebek Ürünleri ve Fiyatları

3314 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Bebek Beslenme
Bebek Beslenme
Bebek Taşıma
Bebek Taşıma
Oyuncak
Oyuncak
Giyim
Giyim
Bebek Odası ve Tekstili
Bebek Odası ve Tekstili
Bebek Aktivite ve Eğlence
Bebek Aktivite ve Eğlence
Bebek Hediyelik
Bebek Hediyelik
Bebek Banyo ve Tuvalet
Bebek Banyo ve Tuvalet
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Toplam 24 / 3314 ürün
DSACategoryId/2147483639/barbie