Barbie Anne Bebek Ürünleri ve Fiyatları

Kız çocuklarının büyük ilgi ve beğenisini toplayan Barbie bebekler sunduğu çeşitlilik ile fark yaratıyor. Çocukların farklı ilgi alanlarına hitap edebilmeyi başaran Barbie bebek çeşitleri farklı yaş aralığındaki birçok çocuğun ayrılmaz birer parçası haline geliyor.

Barbie Bebek Çeşitleri

Yıllardır varlığını sürdüren Barbie bebek çeşitleri her geçen yıl çeşitliliğini artırıyor. Tüm çocukların zevklerine ayrı ayrı hitap edebilen Barbie bebekler ile çocuklar dilediği gibi oynayarak eğlenceli vakit geçirebiliyor.

 • Barbie bebek çeşitlerinden biri olan parti bebeklerinin göz alıcı şıklığı ile çocuklar keyifle oynarken kendi zevklerine göre bebeklerini giydirebiliyor. Farklı saç modelleri ve şık kıyafetleri ile göz dolduran Barbie bebekler çocukların göz bebeği olmayı başarıyor.
 • Prenses Barbie bebekler ise renkli ve ilgi çekici görüntülerinin yanında ses ve ışık seçenekleri de sunuyor. Bebeğin saç fırçası ile ya da düğme vasıtasıyla bebeğinizin ışıltılı bir şekilde şarkı söylemesini sağlayabilirsiniz.
 • Eklemli Barbie bebekler ile çocuğunuz sporu keşfe çıkıyor. Farklı spor kıyafetleri ve aksesuarlarıyla spora her zaman hazır olan bu bebekler aynı zamanda rahat hareket edebilir eklem bölgeleriyle, oynarken her türlü şekli vererek hareket ettirebileceğiniz bir yapıya sahip oluyor.
 • Zarif duruşları ile balerin bebekler çocuklarınızın hayallerini süslüyor. Çıkarılabilir aksesuarları sayesinde dilerseniz bale kıyafetli ile dilerseniz sade hali ile rahatça oynamanıza vesile oluyor.
 • Özellikle kız çocuklarının hevesle oynamayı tercih ettikleri gelin ve damat bebekler ile çocuğunuz keyifli bir oyun konseptine sahip oluyor. Farklı gelinlik modellerine sahip Barbie bebek çeşitleri ile çocuklar zevk alarak oyun oynayabiliyor.
 • Çocukların en çok ilgi gösterdiği Barbie bebek çeşitlerinden biri ise kariyer bebekleri oluyor. Farklı meslek gruplarına ait özellikler ve aksesuarlara sahip olan kariyer bebekleri ile oynarken çocukların hayal gücü de gelişiyor ve çocuklar, meslekler hakkında fikir edinebiliyor.

Barbie Bebek Setleri

Barbie bebeklere tek tek sahip olabileceğiniz gibi farklı konseptlerde, çocuğunuzun ilgi alanı doğrultusunda bebeğinizi ve aksesuarlarını setler halinde de elde etmeniz mümkün oluyor.

 • Barbie mutfak setleri ile çocuklar ebeveynlerinde gördükleri gibi yemekler yapabiliyor, sofra kurabiliyor. Farklı mutfak setleri ile ister farklı parçalardan dilediğinizi bir araya getirebilir isterseniz de mutfağa dair tüm parçaları kapsayan setler ile çocuğunuzla evcilik oynamanın keyfine varabilirsiniz. Minyatür çay setleri ile çocuğunuz ile beş çayı için sözleşebilirsiniz.
 • Kız çocuklarının bebekleri ile oynarken en çok tercih ettikleri şeylerden biri ise bebeklerini çeşitli kıyafetler ile renklendirmek oluyor. Kıyafet setlerine sahip olarak çocuğunuzun moda anlayışını geliştirebilir, kendi zevklerini ortaya koymasına fırsat tanıyabilirsiniz.
 • Müziğe ilgisi olan çocuklar için eşsiz bir Barbie bebek seti olan müzik temalı setler ile çocuğunuz enstrümanlar hakkında fikir sahibi oluyor.
 • Evcil hayvan setleri ile çocuklar, küçük hayvan dostları ile bebeklerini eşleştirerek keyifle oyun oynayabiliyor.
 • Dış mekan ve bahçeyle ilgili olan çocuklar için bahçe seti doğa ile ilgili meraklarını pekiştiriyor. Ayrıca piknik setleri arkadaşları ile oynamayı tercih eden çocuklar için ideal setlerden oluyor.

Barbie Bebek Aksesuarları

Çocuklarınız için bebeklerinin üzerinde değiştirerek kullanabilecekleri ve sıkılmadan uzun süre oynamayı tercih edebilecekleri aksesuarlar edinebilirsiniz. Çocuğunuzun zevkine göre birçok çeşitte Barbie bebek aksesuarı ile keyifle oynayacakları zamanlar ve oyun alanları oluşturmak sizin elinizde oluyor.

 • Çocuklar bebeklerini yüzdürmeye, tatile çıkarmaya bayılıyor. Tam da bu yüzden bebekler için yapılan Barbie havuzları çocuğunuzun bebeğini tatile çıkardığı, yüzdürdüğü eğlenceli vakitlere vesile oluyor. Klasik ya da kaydıraklı havuz çeşitleri ile çocuklar ister tek başına ister arkadaşları ya da ebeveynleri ile bebeklerini yüzdürerek zevkle oynuyor.
 • Bebeklere ait kıyafet dolapları ile çocuğunuz zevkini yansıtan Barbie bebek kıyafetleri ile bebeğini giydirebiliyor. Taşınabilir dolaplar sayesinde çocuklar gittikleri her yere bebeklerini ve ona ait eşyaları da götürebildiklerinden her ortamda sıkılmadan vakit geçirme imkanı buluyor.
 • Farklı çeşitlere ve boyutlara sahip Barbie bebek evleri ise çocukların ev hayatını oyunlarına taşımalarına imkan tanıyor. Çoğunlukla taşınabilir olarak dizayn edilen Barbie bebek evi ile çocuklar asla sıkılmıyor ve vaktin nasıl geçtiğini anlamıyor.
 • Gezmeyi seven minikler, oyuncak bebeklerini de gezdirmeye meraklı olduklarından Barbie bebek arabası ve karavanlar ile bebeklerini küçük gezintilere çıkarabiliyor.
 • Süse meraklı çocuklar için ise makyaj aksesuarları bebeklerinin ayrılmaz birer parçası oluyor. Tarakları, rujları ve parfümleri ile çocuklar, bebeklerine diledikleri bakımı sağlamakta özgür oluyor.

Barbie anne bebek ürünleri ve fiyatları, birbirinden farklı çeşitleri ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Size yalnızca çocuğunuz için uygun olan ürünü tercih etmek kalıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Barbie Anne Bebek Ürünleri ve Fiyatları

Oyuncak
Giyim
Bebek Odası ve Tekstili
Bebek Aktivite ve Eğlence
Bebek Bakım ve Sağlık
Bebek Hediyelik
Bebek Banyo ve Tuvalet
Toplam 24 / 1635 ürün
DSACategoryId/2147483639/barbie