Bilgisayarlarda yer alan ses ya da görüntü gibi aygıtlar, çoğunlukla tek bir kullanıcı hedef alınarak geliştirilir. Ancak çoğu zaman birden fazla bilgisayar kullanımı gerekebilir. Eğitim alanları gibi iş yerlerinde kullanılan bir bilgisayarın görüntüsünün daha fazla kişiye aktarılması istenebilir. Bu gibi durumlarda tüm ihtiyacınızı karşılayan Baseus Kablo, Switch ve Çoklayıcılar, size pratik çözümler sunar. Kullanım amaçlarınıza göre farklı modelleri bulunan Baseus kablo ve çoklayıcılar, sizin için en uygun modeli kolayca bulabilmenizi sağlar. Hangi alanda kullanmak istediğinizi belirledikten sonra seçtiğiniz çoklayıcı ile hayatınızı oldukça kolaylaştırabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki Görüntüyü Başka Cihazlara Kesintisiz Aktarın

 • HDMI kablolar aracılığıyla hem elinizle hem de uzaktan kumanda sayesinde kaynaklar arasından geçiş yapabilir, istediğiniz içeriğe rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.
 • Elektronik mağazalarında da çok sık kullanılan bu cihazlar, tek bir kaynakta olan görüntüyü daha fazla televizyon ya da monitörlere aktarmak için tercih edilir.
 • Baseus Kablo, Switch ve Çoklayıcılar, birden çok cihazı tek bir kaynağa bağlayarak kablo kullanım zorunluluğundan sizi kurtarır.
 • HDMI çoklayıcılar ile istediğiniz yerde takip ettiğiniz içerikleri izleyebilirsiniz. Örneğin dizi veya film izlemek için bu aygıtları kullanarak evinizin her köşesinde seyretmeye devam edebilirsiniz.

Verileri Birçok Kaynakta Eş Zamanlı Görüntüleyin

Çalıştığınız bir şirkette video ya da fotoğrafların birçok monitöre aynı anda gösterilmesi gerekebilir. Bu durumda gereken ürün ise VGA monitör çoklayıcı modelidir. VGA çoklayıcılar ile bir bilgisayardaki görüntüleri diğer VGA girişlerine takılı olan monitörlere kesintisiz olarak aktarabilirsiniz. Böylelikle yapmak istediğiniz bir sunumu en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Amacınız birden çok bilgisayarı tek bir monitör üzerinden yönetmekse o zaman VGA, PS2 veya USB portları bulunan Baseus çoklayıcıları tercih etmelisiniz. Bilgisayardaki kısa yollar ve cihazın üzerindeki bazı tuşlar ile yönetmek istediğiniz bilgisayara hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapmak istediğiniz tüm işlemleri kendi bilgisayarınız üzerindeymiş gibi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Baseus Kablo, Switch ve Çoklayıcı modelleri, çoğunlukla geniş boyutlara sahip ses, video ya da bilgisayar girdi cihazlarının portlarını kapsayan ürünlerdir. Bu ürünler, kendisine bağlanan aygıtlar arasında kolayca geçiş yapmanıza imkân tanır. Bilgisayarınızın markası ya da işletim sistemi ne olursa olsun rahatlıkla kullanıma izin veren Baseus Kablo, Switch ve Çoklayıcılar, ofis ortamlarında yer alan bilgisayarlardaki yazılım arızaları gibi yaşanan sorunlara hızlı bir şekilde müdahale etmenizi sağlar. Bu sayede daha güvenli şekilde teknik destek uygulanarak teknik ekiplerin yer değiştirmesi arasındaki gereksiz zaman kaybı da yaşanmamış olur. Baseus Kablo, Switch ve Çoklayıcı fiyatları ise modelin özelliklerine ve kullanıcılara sunduğu yazılım desteğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Son dönemdeki teknolojik ürünler, ses ve veriyi taşıyan HDMI portları sayesinde çoğalabildikleri için bağlantı kurdukları bütün televizyonlarda görüntüyle birlikte ayı anda kaynaktaki sesi de aktarabilirler. Bir Bluray oynatıcısı, bilgisayar veya oyun konsolu gibi cihazları aynı anda televizyona bağlamak yerine HDMI çoklayıcısı kullanabilirsiniz. Bu çoklayıcının HDMI çıkışlarına televizyonunuzu bağlayabilir, bağladığınız birden fazla kaynağın görüntüsünü aktarabilirsiniz. Bu tür aygıtlar kullandığınız cihazların hem daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur hem de daha düzenli şekilde çalışmasını sağlar. Güvenlik açısından hem kablolu hem de kablosuz ağ üzerinden bilgisayar desteği verilmezse ve ihtiyacınız olan bu destek teknik ekipler tarafından size sağlanırsa, bu akışın ve sürdürebilirliğin yükseltilmesi için size faydada bulunan Baseus Kablo, Switch ve Çoklayıcı modellerini değerlendirebilirsiniz. Baseus Kablo, Switch ve çoklayıcılar arasından kullanım alanınıza göre en doğru modeli belirleyerek hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Baseus Kablo, Switch ve Çoklayıcı Fiyatları

59 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Baseus Kablo Switch Çoklayıcılar
  2. S-Link Kablo Switch Çoklayıcılar
  3. Platoon Kablo Switch Çoklayıcılar
  4. Alfais Kablo Switch Çoklayıcılar
  5. Ti-mesh Kablo Switch Çoklayıcılar
  6. Cabex Kablo Switch Çoklayıcılar
  7. Digitus Kablo Switch Çoklayıcılar
  8. OEM Kablo Switch Çoklayıcılar
  9. Dark Kablo Switch Çoklayıcılar
  10. Hadron Kablo Switch Çoklayıcılar
  11. Assmann Kablo Switch Çoklayıcılar
  12. Vcom Kablo Switch Çoklayıcılar
  13. Prolink Kablo Switch Çoklayıcılar
  14. Mykablo Kablo Switch Çoklayıcılar
  15. Moz Kablo Switch Çoklayıcılar
  16. Inca Kablo Switch Çoklayıcılar
  17. Ugreen Kablo Switch Çoklayıcılar
  18. Qport Kablo Switch Çoklayıcılar
  19. Excel Kablo Switch Çoklayıcılar
  20. Mobitell Kablo Switch Çoklayıcılar
  21. ethic Kablo Switch Çoklayıcılar
  22. Frisby Kablo Switch Çoklayıcılar
  23. Aten Kablo Switch Çoklayıcılar
  24. Daytona Kablo Switch Çoklayıcılar
  25. C.Speeds Lıne Kablo Switch Çoklayıcılar
  26. Rewel Kablo Switch Çoklayıcılar
  27. Belkin Kablo Switch Çoklayıcılar
  28. LogiLink Kablo Switch Çoklayıcılar
  29. Hytech Kablo Switch Çoklayıcılar
  30. Powermaster Kablo Switch Çoklayıcılar
  31. Peace Kablo Switch Çoklayıcılar
  32. Ally Kablo Switch Çoklayıcılar
  33. Flaxes Kablo Switch Çoklayıcılar
  34. Wiwu Kablo Switch Çoklayıcılar
  35. Concord Kablo Switch Çoklayıcılar
  36. Ednet Kablo Switch Çoklayıcılar
  37. S-Line Kablo Switch Çoklayıcılar
  38. Bandridge Kablo Switch Çoklayıcılar
  39. Ars Kablo Switch Çoklayıcılar
  40. Beek Kablo Switch Çoklayıcılar
  41. Codegen Kablo Switch Çoklayıcılar
  42. Electroon Kablo Switch Çoklayıcılar
  43. Bst Kablo Switch Çoklayıcılar
  44. Teknogreen Kablo Switch Çoklayıcılar
  45. Azemax Kablo Switch Çoklayıcılar
  46. Microcase Kablo Switch Çoklayıcılar
  47. Techmaster Kablo Switch Çoklayıcılar
  48. Blueway Kablo Switch Çoklayıcılar
  49. CoverZone Kablo Switch Çoklayıcılar
  50. Hama Kablo Switch Çoklayıcılar
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Baseus
DSACategoryId/2147483646/42/757/baseus
Başa dön