Baston Puset Bebek Arabası Fiyatları

Bebek sahibi olan ebeveynler ya da bebek bekleyen çiftlerin, en büyük ihtiyaçlarının başında bebek arabaları gelir. Bebek arabaları, bebeğin rahatı için olduğu kadar ebeveynlerin konforu açısından da çok önemli bir seçimdir. Baston puset modelleri, bebeğin taşınması amacıyla tasarlanmış, özellikle de mobil gezmeyi çok seven küçük çocuk sahibi ailelerin en büyük destekçilerinden biridir. 

Neden Baston Puset?

En portatif bebek arabası modellerinin başında gelen baston puset ismi, bebek arabası düzeneğinin katlandığında ya da kapandığında bastona benzer bir şekil almasından gelir. Katlanabilir baston pusetlerin anne ve babalara sağladığı en büyük avantaj, kolay taşınabilirlik ve hafifliktir. Tek elle saniyeler içerisinde açılıp kapanma özelliğine sahip olan bulunan baston pusetler, kullanmaya hazır hale getirildiğinde ise hafiflik ve kolay kontrol edilebilme gibi özellikleri sayesinde bebeğinizi ya da çocuğunuzu rahatça taşımanızı sağlar. Baston pusetler katlandığında çok daha az yer kapladığı için diğer bebek arabalarına göre daha küçük alanlarda saklanabilir. 

Taşırken, Bagajda ve Evde Çok Az Yer Kaplar

Baston puset modellerinde, iskeletinin her iki yanındaki tutaçların bulunduğu uzun metal parçalar, bir araya gelecek şekilde katlanabilir. Bu özellik sayesinde baston pusetler, elde taşınırken, otomobil bagajına yerleştirilirken ya da ev içerisinde muhafaza edilirken çok az yer kaplar. İstisnalar olmakla birlikte baston pusetler, birçok otomobil modelinin bagajına sığabilecek standartlarda üretilir. 

Birçok anne baba bebeklerin ilk aylarında, çift yönlü taşıma özelliğine sahip normal bebek arabalarını tercih eder. Ancak ilerleyen aylarda ve yaşlarda, pratik kullanım şekli ve evde ya da arabada daha az yer kaplaması gibi özellikleri nedeniyle ebeveynlerin ilk tercihlerini genellikle baston pusetler oluşturur.

Ebeveynlere Sürme Kolaylığı Sağlar

Baston pusetlerin hafifliği ebeveynlere arabayı kontrol kolaylığı sağlar. 360 derece dönebilen tekerleklere sahip olan baston pusetler, sürücüsünün bel, boyun ve sırt ağrıları çekmesinin de önüne geçer. Birçok modelde tutaç kısımlarının yüksekliği de ayarlanabildiği için farklı boylardaki sürücülere konforlu kullanma olanağı sunar. Hafif ve kolay kontrol edilebilme özelliği ile birçok zeminde kolayca hareket ettirebilirsiniz, küçük yükseklikleri hiç zorlanmadan aşabilirsiniz. 

Bebeğin ağırlığının artmaya başladığı dönemlerde, baston pusetin hafifliği ebeveynler için en büyük artılardan biri haline gelir.

Ayarlanabilir Oturma Pozisyonu ile Bebeğinizi Her Durumda Rahat Ettirin!

Baston pusetler ebeveynlere sunduğu cazip özelliklerinin yanı sıra bebekler için de birçok artı değere sahiptir. Baston puset modellerinin büyük çoğunluğunda bebeğin oturma ve yatma şekline göre ayarlanabilen birçok alternatif pozisyon vardır. Bebeğiniz uyanıkken dimdik oturmasını sağlayan sırtına destek olan pozisyondan yere paralel şekilde uyumasını sağlayacak uyku pozisyonuna kadar... Çocuğunuzu beslerken işinizi kolaylaştıracak olan hafif yatık oturma pozisyonu da baston pusetlerin sağladığı özelliklerden biridir.

Baston pusetlerin kutusundan çıkan destek ürünü olan yağmurluklar, yağışlı havalarda hem bebeğinizin hem de baston pusetin kumaş kısımlarının kuru kalmasını sağlar. Sadece yağışlı havalarda değil rüzgarlı havalarda çocuğunuzun rüzgardan etkilenmesini engeller.

Emniyet Kemerleri Sayesinde Çocuğunuzu Güvenle Taşıyın!

Baston pusetlerde en çok aranan olmazsa olmaz özelliklerin başında emniyet kemerleri gelir. Her baston puset modelinde bulunan emniyet kemerleri, genellikle hem omuzdan hem de bel bölgesinden bağlanacak şekildedir. Küçük yaşlardayken omuzlardan ve belden aynı anda bağlanabilen emniyet kemerleri çocuklarınız için ekstra güvenlik sağlar. Ancak ilerleyen yaşlarda sadece belden bağlanan emniyet kemerleri ile baston pusetinizi güvenle kullanabilirsiniz. Emniyet kemerleri hususunda dikkat edilen bir diğer konu da omuz askılarına yumuşatıcı özellik katan sünger bölümlerin varlığıdır. Çocuğunuzun omuz bölgesindeki tahrişlerin önüne geçen süngerler, baston puset modellerinin konforunu artıran özelliklerden biridir. 

Baston pusetlerin sağladığı ekstra özelliklerden biri de alt bölümde yer alan sepetlerdir. Bu sepetler ailelere ekstra taşıma alanı açarak, çocuğun daha fazla eşyasını yanınızda bulundurmanıza imkan verir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Baston Puset Bebek Arabası Modelleri

145 ürün listeleniyor
BabyHope
Aldeba
Anex
Tois
Poylin
Baby2go
Prava
Tommybaby
Britax Römer
Baby Force
Baby Home
Chicco
Quinny
Rival
Bagi
Esy Line
Mamas & Papas
Maxi Taxi
Moony Baby
Sema Bebe
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Taşıma Kapasitesi
Toplam 36 / 145 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?