Bebak güneş ürünleri, cilt yapısına göre çeşitlendirilmiş losyon, krem ve süt formu ile tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun bir alternatif sunuyor. Bebak Güneş Kremi & Losyon ürünleri; yoğun nemlendirme özelliği ve içeriğindeki UVA ve UVB filtreleri ile zararlı güneş ışınlarına karşı ciltte yüksek koruma sağlıyor. Ten rengine göre alternatiflendirilmiş Bebak ürünleri, derecelendirilmiş koruma faktörleri ile her cilt rengine uygun yoğunlukta kullanım kolaylığı sağlarken; Bebak Güneş Yağı, koyulaşmaya başlamış orta tonlu ciltlerde hızlı ve dengeli bir şekilde bronzlaşma imkanı sunuyor.

Bebak Güneş Kremi & Losyon Ürünleri


Gün boyu güneşe maruz kalan cildin yeterince nemlendirilmediği durumlarda, elastikiyetini ve nem tutma kabiliyetini kaybettiği biliniyor. Bebak Güneş Kremi & Losyon ürünleri yüksek nemlendirme özelliği sayesinde de cildin kurumasını engelleyip yoğun bir şekilde nemlendirerek cildin elastikiyetini korumasına yardımcı oluyor. Cilde uygulandıktan sonra hızlı bir şekilde emilerek, yapışık ve yağlı bir his de bırakmıyor. Paraben içermeyen temiz içeriği ile cildi yormadan nemlendirip koruyor. 

Bebak Güneş Kremi & Losyon ürünlerinin koruma etkisi ciilde uygulanır uygulanmaz başlıyor. Güneşten koruma sağlarken sağlıklı ve dengeli bir şekilde bronzlaşmaya olanak sağlayan Bebak güneş ürünleri, güneşlenmekten zevk alanlar için güvenli bir ürün olma özelliği taşıyor. Yapısındaki Beta Karoten ile bronzlaşmayı desteklerken, nemlendirme özelliği ile güneşlenme sonrası ciltte kuruluk ve soyulma oluşmasını engelliyor. Bebak Güneş Kremi, koyu renkli ciltlerde daha düşük faktörlerde; açık renkli ciltlerde ise yüksek faktörlerde kullanılarak koruma özelliği taşıyor. 

Bebak Güneş Yağı

Dengeli ve sağlıklı bronzlaşmak için ürün alternatifleri sunan Bebak; losyon, krem ve süt formlarının yanında yer alan yağ formu ile hızlı ve güvenli bir şekilde bronzlaşmayı sağlıyor. Cildin doğal bir şekilde bronzlaşmasını destekleyen özel içeriği ve akışkan formu ile cilde kolayca uygulanan Bebak ürünlerini kullanırken açık renkli ciltlerde güneşlenme başlangıcında yüksek SPF'li krem ya da yağlar; cilt rengi koyulaştıkça daha düşük SPFli krem ya da yağlar öneriliyor. Bebak Güneş Yağı, koyulaşmaya başlamış orta tonlu ciltlerde hızlı ve de dengeli bir şekilde bronzlaşma imkanı sunuyor. Tam koruma ve geçişi olmayan homojen bir bronzluk için de güneşlenmeye başlamadan önce tüm vücuda yoğun bir şekilde Bebak Güneş Yağı uygulamak olumlu sonuç almaya yardımcı oluyor. Kolay uygulanabilir sprey formu ile tüm vücuda rahatlıkla yayılırken,  yoğun nemlendirme özelliği ve içeriğindeki UVA ve UVB filtreleri ile zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Denizden ya da  havuzdan çıktıktan sonra Bebak Güneş Yağı tekrar uygulanarak güneşlenmeye devam edilmesi öneriliyor.


Orta tonlu ciltlerde bronz ve parlak bir görünüm elde etmek isteyenlerin güvenle tercih edebileceği Bebak Güneş Yağı, yapısındaki Beta karoten ile bronzlaşmayı destekleyerek daha doğal ve hızlı bir şekilde cildin koyulaşmasına yardımcı oluyor.Tüm cilde eşit miktarda yağ uygulaması yapıldıktan sonra vücut bronzlaşmaya hazır hale gelirken; yağlı yapı, cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek kurumasını ve soyulmasını engelliyor.

Kızarmış, su toplamış ya da soyulan kötü bir cilt deneyiminin önüne geçmek için cilt tonu koyulaşana kadar Bebak Güneş Kremi, koyulaştıktan sonra Bebak Güneş Yağı kullanımı öneriliyor. Koyulaşmış orta tonlu ciltlerde Bebak Güneş Yağı maksimum performans sağlayarak mükemmel bronzluk etkisi oluşturuyor. Güneşten korunmak ve sağlıkla parlayan bronz bir tene sahip olmak isteyenler için Bebak güneş ürünleri, hem güvenli hem de temiz içerikli ürün alternatifleri sunarak yazı keyifli bir şekilde geçirmenizi sağlıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebak Güneş Kremi ve Yağları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Koruma Faktörü
Toplam 24 / 38 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/bebak