Hassas ve narin bir cilde sahip olan bebeklerin kullandığı tüm ürünler özel hazırlanmış olmalıdır. Pamuksu yapısı, belli olmayan dikiş detayları ile bebek şapkaları, atkıları ve bereleri bebekleri soğuktan korurken, cildine zarar vermemelidir. 0-6 ay arası yeni doğan bebeğinizin narin başını sıcak tutabilmeniz için kanserojen içermeyen malzeden, yumuşak kumaştan üretilen bereler, bebek çantanızın vazgeçilmezidir. Bebek şapkalarının yanı sıra çocukları güneşten korumak, yüzmeye gittiğiniz sahil kenarlarında güzel bir gün geçirmek için yanınıza mutlaka almanız gereken UV korumalı şapkalar önemli parçalardır.

Serin Havalarda Yardımcı

Atkı şapka setleri, yaklaşan soğuk kış günlerinde çocuğunuzun sıcak bir gün geçirmesine yardımcı olur. İçerisinde bulunan eldiven, atkı ve şapka gibi önemli parçalar rüzgarı engeller. Penye, örme, canlı renkli ya da pastel tonlar gibi bir çok seçenek ile sizlere sunulan bebek şapkaları, atkıları, bereleri her tarza uyum sağlar. Uzun atkılardan hoşlanmayan, okul gibi sosyal ortamlarda kolaylık isteyen çocuklar için boyunluk modelleri de göz önünde bulundurulması gereken önemli bir seçenektir. 

Sevdiklerinizin doğum, yaş günü gibi özel zamanlarında hediye setleri ile yanlarında olabilirsiniz. Hediye setleri içinde yer alan önlük, şapka, eldiven, mendil gibi çocuk bakımında önemli olan parçalar, yenidoğan annelerinin hayatını kolaylaştırır.

Hem Koruma Hem Moda

Mevsim geçişlerinde sık hastalanan çocukların bağışıklıklarına destek olmak ve hastalıklardan korumak için doğru giydirmek önemlidir. Serin günlerde başlarının sıcak tutulması sinüzit, burun tıkanıklığı, baş ağrısı gibi sorunlardan korur. Üstelik renk renk, çiçekli, nakışlı, geometrik şekilli, bağlama detaylı, örme modelli çeşitleri ile birbirinden şık şapkalar, çocuk modasının nabzını tutar. Çocuklar bu şapka ve bere modelleri ile hem kendilerini sıcak hisseder hem de şık bir görünüm elde ederler. 

Yeni doğan bebeklerinin kapalı ortamlarda bile bere takması önemlidir. Vücut ısısını henüz doğru ayarlayamayan bebeklerin narin bedenlerini soğuktan korumak gereklidir. Tam olarak gelişmeyen bağışıklık sistemi hastalıklarla, soğukla ve sıcakla mücadele edecek kadar güçlü değildir. Bu nedenle en önemli bebek giyim parçası olan bere ve şapkalar çocuğunuz için büyük önem taşır. 

Şapka Ve Bere Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğinizin başı ilk aylardan itibaren gelişmeye devam eder. Yumuşak bir yapıya sahip olan baş bölgesi zamanla sertleşir ve gelişir. Bebekleriniz için şapka ve bere modellerine bakarken ilk aklınızda olması gereken kriter pamuksu ve dikişsiz olmasıdır. Sert yapılan dikiş detayları bebeğinizin narin başında iz yapabilir. Kaliteli olmayan kumaş tercihleri bebeğinizin tenini tahriş edebilir. Doğru bir kumaş türü, gizli dikiş tasarımı, pamuksu yapı bebek giyim modellerinde büyük önem taşır. 

Şapka ve berelerin büyüklüğü bebeğinizin başına uygun olmalıdır. Çok sıkı olan bereler bebek başının gelişimini engellerken, rahatsızlık hissi verir. Bol olan şapkalar sürekli baştan çıkarak, bebeğin yüzünü, ağzını kapatabilir ve yeni doğan bebekler için boğulma tehlikesi oluşturabilir. Her sene bebeğinizin yaşına uygun değiştirilmesi gereken şapka ve bere modelleri, bebeğinizin gelişimiyle birlikte farklılık gösterir. Şapka ve bere takımları ile birlikte eldivenler de satışa sunulur. Doğumdan sonra ilk bir kaç ay bebeğinizin tırnakları kesim işlemi için uygun olmayabilir. Kendi cildine zarar vermemesi için kullanılan bebek eldivenleri yumuşak yapısı, esnekliği ve ellere tam uyum sağlamasıyla güvenli hareket imkanı sunar. 

 Bebek büyütmek zor ama bir o kadar keyifli bir süreçtir. Bu yolculukta yanınızda güven duyduğunuz, içeriğinden emin olduğunuz ürünler işinizi daha kolaylaştırır. Bebekleri için her şeyin en iyisini isteyen annelerin hassasiyetine uygun üretilen ürünler tercih edilmelidir.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bebek Şapkaları, Atkıları ve Bereleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 117 ürün
DSACategoryId/2147483639/60000710/301152/60007304/23045486