Bijon Aksesuarları

Araçların tekerleklerinde yer alan ve tekerleğin araca tutunması için kullanılan bijon, bijon aksesuarları ile süslenebiliyor. Süs için kullanılan kapakların yanında, tekerleğin kolaylıkla çıkarılıp takılmasını engelleyen bijon kilitleri de aksesuarlar arasında bulunuyor. Aracın markasına, modeline ve bijon boyutuna göre çeşitlenen aksesuarlar, farklı renk, model ve materyallerle şekillendiriliyor. Kullanıcıların araçlarına renk katmasına yardımcı olan ve güvenlik sağlayan bijon aksesuarlarını kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 

Aracınıza Tarzınızı Yansıtacak Bijon Kapağı Çeşitleri 

Otomobilin, kamyon veya minibüs gibi farklı büyüklükteki, marka ve modeldeki araçlara özel bijon kapakları bulunuyor. Aracın bijon boyutu bilindiğinde kolaylıkla ürün seçilerek monte edilebiliyor. Kapakların mavi, kırmızı, sarı ve yeşil gibi farklı renkleri bulunduğu gibi mat ve parlak çeşitleri de kullanıcılara sunuluyor. 17 mm, 19 mm, 21 mm gibi boyutları bulunan kapaklar, genellikle 20 adet kapak bulunduran paketlerde satılıyor. Vakumlu paketlerde sunulan kapaklar, güvenle alıcılarına ulaşıyor. Silikon, krom çelik veya benzer malzemelerden yapılan kapakların kimileri takılarak yerine oturtulurken kiminin ise silikon ile yapıştırılması öneriliyor. Aracınıza klasik veya sportif görünüm kazandırabilen bijon aksesuarı ürünleri, lastiğin neden olduğu ısıya dayanıklı olarak üretiliyor. Kapaklar, -40, -50 derece ile +230, +300 derece sıcaklığa dayanabiliyor. Aşınmaya, sürtünmeye, soğuğa ve sıcaklığa karşı dayanıklı olması gereken kapaklar, eskidikçe değiştirilerek yenileniyor. Kapaklar sürüş esnasında, iyi takılmadığında düşebiliyor. Bu durumda yenisinin vakit kaybetmeden takılması önem arz ediyor. Yüksek elastikiyet gerektiren kapaklar su ile yıkanarak temizlenebiliyor. Jant koruyucu ürünlerin zorlanmadan, nazikçe takılması gerekiyor. Kesici ve delici aletlerle takıp çıkarmaya çalışmak uzun ömürlü malzemelere zarar verebiliyor. Krom çelikten yapılan kapaklar ise set içinde bulunan aparat ile takıp çıkarılabiliyor. 

Bijon Kilitleri ve Kullanışlı Bijon Setleri 

Bijon aksesuarı ürünleri içinde renkli bijon setleri ve kilit takımları da bulunuyor. Bijonların renkli, mat veya parlak kaplamaları araçlara farklı bir tarz katmaya yardımcı oluyor. Montajı oldukça kolay olan renkli bijonlar, herhangi bir profesyonellik gerektirmeden kolaylıkla takıp çıkarılabiliyor. Ürünlerin montajı için kriko yeterli oluyor. 20'li takım halinde sunulan bijonlar, tekerleğin boyutuna göre seçilerek kullanılabiliyor. Bijon kilidi takımları ise yüksek kaliteli alüminyum jantların çalınmasını önlüyor. Dönen halka ve kod anahtarı bulunduran cıvatalar, araçlara kolaylıkla takılarak arabayı hırsızlıklara karşı koruyor. Kilit setlerinde genellikle kapaklar yer alıyor ve anahtar da set içinde yer alıyor. Kilitlerin de bijon büyüklüğüne göre seçilmesi önem arz ediyor. Bijon aksesuarları seçerken teker ve bijon ölçülerini bilmelisiniz. Kilit seti aldığınızda ve kilitleri monte ettiğinizde anahtarı kaybetmeyeceğiniz bir yere koymalısınız. Kaybettiğinizde şifreli olan kilitleri açmak için profesyonel yardım almanız gerekiyor. 

Bijon Aksesuarı Modası

Oto aksesuarlarında trend olan ürünler arasında bijon aksesuarı çeşitleri de yer alıyor. Bijon kapaklarında ünlü otomobil markalarının amblemlerinin kullanılması son trendler arasında bulunuyor. Kullanıcılar rengarenk kapaklar içinden amblemli modelleri tercih ederek, araçlarını modaya uydurabiliyor. Kapaklar üzerinde futbol takımlarının renkleri ve simgeleri de yer alabiliyor. Sürücünün, araç sahibinin taraftarı olduğu takımın simgelerini taşıyan kapaklar, aracın kişiselleştirilebilmesine yardım ediyor. Jantların özelliklerine, aracın rengine, kendi stilinize en uygun tasarımları kolaylıkla inceleyerek, seçiminizi yapabilirsiniz. 

Lastik şişirici kompresörler, bijon takıp çıkarmayı kolaylaştıran tabancalar, kapaklar, crafter ürünleri aksesuarlar içinde yer alıyor. Siz de aracınızın güvenli kullanımını, hırsızlıklara karşı korunmasını, teker değişimini kolaylaştıracak aksesuarları ve renkli bijon kapaklarını kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Bijon aksesuarı ürünlerini aldıktan sonra, paket üzerinde yer alan kullanım ve bakım talimatlarına uyarak uzun süreli, sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bijon Aksesuarı

1509 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1509 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024933/20024939/20024941