Araç sahibi herkes, dışı gibi içi de temiz olan bir araçta seyahat etmek, sevdiklerini kırıntı, tüy ve tozlardan arınmış bir araca bindirmek ister. Aracınız, ne kadar dikkat etseniz de her gün farklı tozlara, kırıntılara ve kirlere maruz kalır. Kedi veya köpek sahibi araç sahipleri için de evcil hayvan tüyü temizliği zaman zaman çok zor bir hal alabilir. Bu tüy ve kırıntılar, araç içindeki seyahatiniz süresince geçireceğiniz zamanın kalitesini düşürür; sizinle birlikte seyahat eden sevdiklerinizi de etkiler. Bu gibi durumlarda aracınızı kendiniz temizlemeniz ya da temizletmeniz gerekir. Aracınızı kendiniz temizlemeyi tercih ediyorsanız; Black&Decker araç süpürgesi çeşitlerinden size uygun olanı satın alarak aracınızda daha temiz bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Black&Decker Araç Süpürgelerinin Öne Çıkan Özellikleri

 • Black&Decker süpürgeler tüm araçların elektrik çıkışlarıyla tam uyumludur.

 • Kolay taşınabildiği için her an kullanılabilir.

 • Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

 • En zorlu noktalara ulaşmanızı sağlayacak özel aparatları vardır.

Köklü Amerikan Firması

Black&Decker; 1910 yılında Amerika'da süt kapağı üreten bir firma olarak kurulan ve günümüzde dünyanın en büyük şarjlı ve elektrikli el aletleri üreten firması haline gelen köklü bir firmadır. Günlük hayat akışında kullanılan şarjlı matkaplardan, marangoz testerelerine kadar çok çeşitli bir ürün yelpazesi olan şirket, taşınabilir ve şarj edilebilir ürünleriyle endüstriyel üretime bambaşka bir boyut kazandırarak tadilat ve tamirat işlerini oldukça kolaylaştıran ürünler üretir. Hem günlük kullanım hem de endüstriyel kullanım için süpürgeler de üreten Black&Decker, araç süpürgeleri üretimi konusunda da hem kalitesi hem de yenilikçi ürünleriyle dikkat çeker. 

Black&Decker Süpürge Çeşitleri

Aracınızı kendiniz süpürüyorsanız, araç koltukları ve döşemelerin kenarlarına ulaşmanın ne kadar zor olduğunu da bilirsiniz. Koltuklarınızı ne kadar süpürürseniz de koltuk döşemelerinin dikişli bölgelerinde yer alan kısımlar ulaşılmaz olabilir ve bu bölgede sıkışan tozlar uygun ekipman kullanılmadan süpürülemez. Black&Decker araç süpürgesi modelleri, en zorlu noktalara kadar uzanabilen ince uçlu süpürge tasarımları ve beş metreyi bulan kablo uzunluğu özelliği sayesinde aracınızın en zorlu noktalarını dahi temizlemenizi sağlar. Black&Decker araç süpürgeleri aracınızın farklı noktalarına daha kolay ulaşmanızı sağlayacak emme uçları ile birlikte satılır. Bu emme uçları, evinizde olduğu gibi aracınızda da süpürgenizin emme gücünü üst seviyeye çıkarır. Fırça başlık ile koltuk aralarına girmiş en ince kırıntıları bile süpürebilir, ince uzun süpürge ucu ile aracınızın pedalları ve vites topuzunun çevresini temizleyebilir, oynar başlıklı hortum uç sayesinde ise kapıların döşemelerinde yer alan küçük cepleri tozlardan arındırabilirsiniz. Black&Decker şarjlı araç süpürgesi modeli ile kablolara bağlı kalmadan, süpürgenizin şarjı yettiği kadar aracınızın her noktasını temizleyebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde aracınızda şarj ettiğiniz süpürgenizi, çakmak güç çıkışı olmayan başka bir yerde de kullanabilirsiniz. Bu özellikler, satın aldığınız Black&Decker araç süpürgesinin modeline göre farklılık gösterebilir. Dolayısıyla ihtiyacınıza uygun araç süpürgesini seçmeniz gerekecektir. 

Araç Çakmak Girişine Uyumlu Güç Kablosu

Black&Decker araç süpürgesi modelleri, araçlarda yer alan çakmak girişleri ya da standart güç girişlerine uygun 12 volt adaptör ile uyumludur. Özel üretilen ve güç çıkışı olan tüm araçlarla tam uyumluluğu test edilen araç süpürgeleri, aracınızın elektrik devrelerinde herhangi bir soruna yol açmaz. Aracınızın güç çıkışıyla tam uyumlu olan adaptör haricinde Black&Decker araç süpürgeleri bu güç çıkışıyla uyumlu çekiş motoruna sahiptir. Motor emiş gücü düşük olan araç süpürgeleri aracınızın içerisindeki tozları tam çekemez ve tam anlamıyla bir temizlik sağlanamamış olur. Black&Decker araç süpürgeleri ise güçlü motorları sayesinde tüm tozu ve kiri kolayca emer, geniş toz biriktirme haznesinde çekerek biriktirir. Black&Decker araç süpürgeleri kolay temizlenen toz hazneleri olan modeller barındırır.

Az Yer Kaplar

Süpürdüğünüz tozlara, kirlere ve tüylere dokunmadan toz haznesini tek dokunuşla temizleyebilirsiniz. Araç süpürgesi alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da süpürgenin kolayca taşınabilmesi ve kullanılmadığı zamanlarda az yer kaplamasıdır. Bu sayede hem dilediğiniz zaman süpürgenizi kolayca çıkartarak kullanabilir hem de aracınızın bagajında az yer kaplayacağı için diğer eşyalarınıza yer ayırabilirsiniz. Black&Decker araç süpürgesi satın aldığınızda, kutu içeriğinde torba ya da file de çıkacaktır. Bu torba, süpürgenizi sakladığınızda tüm parçalarını bir arada tutmayı ve küçük parçaların kaybolmamasını sağlayacaktır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Black&Decker Araç Süpürgesi Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Black&Decker
  2. Carub
  3. Kochler
  4. Modacar
  5. Piranha
  6. Transformacion
  7. Chattel
  8. Cix
  9. Dopagu
  10. E-max
  11. Goldmaster
  12. Kiwi
  13. Lampa
  14. Sinbo
  15. Vacuum
  16. Yukka
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Black&Decker
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035732/20035765/blackdecker
Başa dön