Matkaplar; ahşap, metal ve beton gibi sert zeminler üzerinde delme ve kırma işlemi için kullanılan aletlerdir. Birbirinden farklı çok sayıda, fonksiyonel ve kullanışlı matkap türü vardır. Güç, tork ve dayanıklılık bileşenlerini bir arada bulunduran Bosch matkaplar içinden, bireysel ya da endüstriyel kullanım için ihtiyacınıza en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Bosch Matkap

Bosch matkaplar, kullanım çeşitliliğine göre farklı uçlar ve ekipmanlar ile kullanılabilir. Vidalama yapmak için darbesiz ve şarj üniteli ufak modeller daha kullanışlıdır. Sert zeminler üzerinde delme ve kırma işlemi için ise yüksek torklu ve soğutmalı darbeli matkaplar yerinde bir tercih olacaktır. Sabit platformlar için özel olarak tasarlanan tezgah üstü matkaplar ise kanal açma gibi işlerde kullanıcılarına kolaylık sağlar.

Profesyonel alanda kullanabileceğiniz ya da günlük kullanıma uygun olan Bosch matkaplar arasından ihtiyacınıza en uygun modeli tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Büyük çalışma alanları, sanayi ve atölyeler içinde kullanıma en uygun modeller, Bosch profesyonel matkap serisidir. Farklı yüzeyler için üretilen elmas uçları bulunur. Güç veya tork öncelikli çalışma sistemi ve soğutma donanımları sayesinde gün içinde saatlerce çalıştırılabilirler.

Şarjlı Bosch matkap modelleri, kablonun ulaşamadığı alanlarda çalışma ergonomisini artırır. Özellikle dolap ve beyaz eşya kurulumu gibi işlerde büyük kolaylık sağlar. Evinizi taşırken eşyalarınızın montaj ve demontaj işlerinde kullanılabilir. Bireysel kullanım için çok idealdir. Korniş takma, duvar delme ve lamba için kanal açma gibi ev işlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Bosch Darbeli Matkap

Matkap modelleri içinde en çok tercih edilen darbeli matkaplar, farklı katmanları veya zorluk dereceleri olan alanlarda stabil çalışma olanağı sunar. Bosch darbeli matkaplar sayesinde hızlı delme işlemlerinin zorlanmadan üstesinden gelebilirsiniz. Darbeli matkaplar, sağa ve sola dönüş özelliği de sunar. Bu nedenle, vidalama işlemleri için de son derece kullanışlıdır.

Atölyelerde ve sanayilerde kullanılan Bosch tezgah matkaplar, milimetrik delme, sökme ve kanal açma gibi faaliyetler için tercih edilir. Dijital panel üzerinden, devir sayısı gibi bilgilere kolaylıkla ulaşılabilir. Anahtar kullanmadan uç değişimi yapabilmek büyük kullanım kolaylığı sağlar. Çalışılan zemin üzerinde hassas delme işlemleri için lazer ışığından da ek olarak faydalanılabilir.

Yumuşak yüzeyli tutamaç sayesinde konforlu kullanım sunan Bosch matkaplar, delgeç yanında bulunan milimetrik ölçeği ile hassas işlemlerde size yardımcı olur. Bosch matkapların yanında verilen taşıma çantaları ile cihazı istediğiniz yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Aynı zamanda, matkap uçları ve şarj üniteleri gibi ekipmanların kaybolmasını da önleyebilirsiniz.

Bosch Matkap Fiyatları

Bosch matkap fiyatları; ürünün sahip olduğu özelliklere, motor gücüne, uç takımı ve çalışma setleri gibi ekstra ekipmanlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Matkap tercihinizi yaparken, üzerinde durmanız gereken başlıca iki nokta vardır. Birincisi, ürünü hangi alanda kullanacağınız; ikincisi ise, çalışma sıklığıdır. Eğer bireysel bir kullanıcıysanız, giriş seviyesinde daha makul fiyatlar ile temin edebileceğiniz darbeli matkaplar ile vidalama delme ve kırma işlemlerini rahatlıkla yerine getirebilirsiniz.

Matkap, iş hayatınızın bir parçası ve gün içinde elinizden düşmeyecek bir cihazsa, profesyonel modellere göz atmak daha faydalı olacaktır. Hız ve tork ayarları manuel olarak yapılabilen güçlü matkaplar, gün içinde saatlerce çalışsa bile sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Dakikada 2500 devirle dönen yüksek torklu bir Bosch matkap, metal ve dökme beton gibi zor zeminlerde bile ekstra güç sarf etmeden işinizi tamamlamanızı sağlayacaktır. Bu nedenle, profesyonel kullanım için vereceğiniz ekstra ücret, size iş verimliliği ve zamandan tasarruf olarak geri dönecektir.

Bosch Matkap Fiyatları

47 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Makita
  3. Einhell
  4. CatPower
  5. Attlas
  6. Hitachi
  7. Proter
  8. KL
  9. Alfra
  10. RTRMAX
  11. AEG
  12. Black&Decker
  13. Dewalt
  14. RBT
  15. Metabo
  16. Stanley
  17. KLPRO
  18. Max Extra
  19. Stayer
  20. Maktec
 2. Ürün Puanı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Matkap Türü
 5. Güç (W) A-Z
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003095/bosch
BAŞA DÖN