Casper monitör ürünleri şıklıkları kadar, teknik donanımları ile de beğeni topluyor. Düz zeminler üzerinde çalıştırılması gereken monitörlerin en iyi kullanım için darbeden, ısı ve nemden sakınılması gerekiyor. Kimi monitör modelleri 15 dereceye kadar yukarı, 5 dereceye kadar aşağı eğilerek en iyi izleme deneyimi vadedebiliyor. Monitörler üzerinden ACM, odak, saat, yatay konum, dikey konum, renk ısısı, dil gibi görüntü detayları ayarlanabiliyor. Kullanıcının bulunduğu mekanın aydınlığına, yapılacak etkinliğin gerekliliğine, monitörün ışık kaynağına olan mesafe ve konumuna göre gereksinimler değişebiliyor. Ürünlerin göz hizasına yerleştirilmesi ve bu düzeydeyken kullanılması kullanıcı sağlığı için tavsiye ediliyor. 

Casper Monitör Çeşitleri 

Casper monitör çeşitleri, LCD ve LED ekran çeşitleri ile alternatif edinirken, her bir ekran Casper kalitesini ispatlayan donanımı ile dikkat çekiyor. Modern ve şık tasarımları ile ev ve ofis kullanımına uygun olan monitör ürünleri HD ve Full HD görüntü özellikleri ile donatılıyor. Çözünürlük özellikleri değişebilen modellerin ekran boyutları da çeşide göre farklılık gösteriyor. HDMI, analog ve DVI-D bağlantı seçenekleri ile diğer cihazlara bağlanabilen Casper monitör çeşitleri; kontrast kabiliyeti, komut hızı, görünüm açısıyla birbirinden farklılaşıyor. Casper deneyimiyle kullanıcılara sunulan ürünler, film izlerken, oyun oynarken, standart bilgisayar işlemleri yaparken kullanılabiliyor. Monitörler arasında güç kablosunun uzunluğundan ekran boyutuna, görüntü kalitesinden ekran kartı kapasitesine kadar pek çok detay farklılık gösteriyor. Farklı modlarda kullanılabilen monitörler; oyun modu, metin modu ve grafik modu gibi standart formatlara getirilerek yapılan işlem esnasında kullanıcının gözlerinin yorulmamasını, yüksek kalitede görüş almasını sağlayabiliyor. Kişiselleştirilebilen ayarlar sayesinde kullanıcılar özgün parlaklık, ses ve kontrast ayarlarını da yaparak kullanıcı ile eşleştirebiliyor. Bu sayede monitörler hızla yapılacak işleme uygun ayarlarla çalışabiliyor. Aksesuarlar üzerinden komut alabilen ekranların yanı sıra dokunmatik, yani ekran üzerinden parmakla hükmedilen bilgisayarlar da bulunuyor. Hem dokunmatik hem de aksesuar ile komut alan monitörler de işlevselliği artırıyor. Alışkanlıklara ve ihtiyaçlara göre standart ya da dokunmatik ekranlar ideal bir alternatif oluşturuyor.

Casper Monitör Fiyatları 

Casper monitör fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine göre belirleniyor. Kimi monitörler etkinliklerin gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanarak kullanıcılara sunuluyor. Özel tasarımlar daha yüksek fiyatlarla etiketleniyor. Oyun için özel tasarlanan monitörler, standart ürünlere göre daha yüksek fiyatlarla alıcı bulabiliyor. Oyun monitörlerinin ekran kartı, ses kartı ve grafik donanımları gibi teknik ayrıntıları diğer monitörlere göre farklılık gösterirken, fiyat da kullanıcı beklentisi ile doğru orantılı olarak yükseliyor. Dokunmatik olan modeller, mouse veya klavye ile hükmedilebilen ekranlardan daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Daha yüksek teknolojinin ürünü olan ve maliyet farkı yaratan dokunmatik ekranların yanında çevrilebilme, eğilebilme kabiliyetleri de ekrana paha katıyor. Curve olarak adlandırılan eğimli ekranlar, flat modellere göre daha pahalı olarak sınıflandırılıyor. Eğim ekranda daha net görüntü sağlarken, ışık kaynaklarından gelen parlaklığın egale edilmesi ve mat görünümün korunması mümkün oluyor. Monitör seçimi ve fiyat karşılaştırması yaparken kullanıcıların tüm teknik detaylara hakim olması öneriliyor. Ürünlerin kasa materyalleri de Casper monitör fiyatları üzerinde etkili oluyor. Plastik veya metal kasa ile projelendirilen monitörlerin tümünün iç alanlarda, nemden ve ısıdan uzak tutularak kullanımı tavsiye ediliyor. Ekran boyutları arttıkça ürün fiyatlarında da değişiklik görülebiliyor. Farklı marka kasa ve aksesuarlarla da bir arada kullanılabilen ekranların uyumluluklarının kontrol edilmesi tavsiyeler arasında yer alıyor. 

Monitörler arasından bütçenize, ihtiyacınıza, dekorasyon beklentinize ve alışkanlıklarınıza göre dilediğiniz ürünü seçebilir; ev ve ofislerinizi teknolojinin güncel örnekleri ile donatabilirsiniz. Ürünleri kolaylıkla kasalara bağlayarak kullanıma başlayabilir, tek veya ikinci ekran olarak işlemlerinizde faydalanabilirsiniz.  

Casper Monitör Fiyatları

5 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Casper
  2. Asus
  3. Philips
  4. Acer
  5. Dell
  6. Viewsonic
  7. HP
  8. Samsung
  9. AOC
  10. LG
  11. BenQ
  12. MSI
  13. Lenovo
  14. Rampage
  15. Gamepower
  16. Cbox
  17. Everest
  18. Hikvision
  19. SilverCrest
  20. iiyama
  21. İzoly
  22. Exper
  23. GameBooster
  24. Gigabyte
  25. Inter
  26. James Donkey
  27. Jhctech
  28. Zowie
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Ekran Boyutu
 8. Panel Tipi
 9. Çözünürlük (max)
 10. Yenileme Hızı (Hz)
 11. Tepki Süresi
 12. Sync Teknolojisi
 13. HDR
 14. Kontrast Oranı (mnt)
 15. HDMI
 16. DVI-D
 17. DVI-I
 18. D-Sub (VGA)
 19. HDCP
 20. Mini DisplayPort
 21. DisplayPort
 22. Dokunmatik Ekran
 23. Dahili Hoparlör
 24. 3D Desteği
 25. Vesa Uyumluluğu
 26. Güç Kaynağı
 27. Kavisli Yüzey
 28. Satıcı
 • Marka Casper
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/casper
Başa dön