Casper monitör ürünleri şıklıkları kadar, teknik donanımları ile de beğeni topluyor. Düz zeminler üzerinde çalıştırılması gereken monitörlerin en iyi kullanım için darbeden, ısı ve nemden sakınılması gerekiyor. Kimi monitör modelleri 15 dereceye kadar yukarı, 5 dereceye kadar aşağı eğilerek en iyi izleme deneyimi vadedebiliyor. Monitörler üzerinden ACM, odak, saat, yatay konum, dikey konum, renk ısısı, dil gibi görüntü detayları ayarlanabiliyor. Kullanıcının bulunduğu mekanın aydınlığına, yapılacak etkinliğin gerekliliğine, monitörün ışık kaynağına olan mesafe ve konumuna göre gereksinimler değişebiliyor. Ürünlerin göz hizasına yerleştirilmesi ve bu düzeydeyken kullanılması kullanıcı sağlığı için tavsiye ediliyor. 

Casper Monitör Çeşitleri 

Casper monitör çeşitleri, LCD ve LED ekran çeşitleri ile alternatif edinirken, her bir ekran Casper kalitesini ispatlayan donanımı ile dikkat çekiyor. Modern ve şık tasarımları ile ev ve ofis kullanımına uygun olan monitör ürünleri HD ve Full HD görüntü özellikleri ile donatılıyor. Çözünürlük özellikleri değişebilen modellerin ekran boyutları da çeşide göre farklılık gösteriyor. HDMI, analog ve DVI-D bağlantı seçenekleri ile diğer cihazlara bağlanabilen Casper monitör çeşitleri; kontrast kabiliyeti, komut hızı, görünüm açısıyla birbirinden farklılaşıyor. Casper deneyimiyle kullanıcılara sunulan ürünler, film izlerken, oyun oynarken, standart bilgisayar işlemleri yaparken kullanılabiliyor. Monitörler arasında güç kablosunun uzunluğundan ekran boyutuna, görüntü kalitesinden ekran kartı kapasitesine kadar pek çok detay farklılık gösteriyor. Farklı modlarda kullanılabilen monitörler; oyun modu, metin modu ve grafik modu gibi standart formatlara getirilerek yapılan işlem esnasında kullanıcının gözlerinin yorulmamasını, yüksek kalitede görüş almasını sağlayabiliyor. Kişiselleştirilebilen ayarlar sayesinde kullanıcılar özgün parlaklık, ses ve kontrast ayarlarını da yaparak kullanıcı ile eşleştirebiliyor. Bu sayede monitörler hızla yapılacak işleme uygun ayarlarla çalışabiliyor. Aksesuarlar üzerinden komut alabilen ekranların yanı sıra dokunmatik, yani ekran üzerinden parmakla hükmedilen bilgisayarlar da bulunuyor. Hem dokunmatik hem de aksesuar ile komut alan monitörler de işlevselliği artırıyor. Alışkanlıklara ve ihtiyaçlara göre standart ya da dokunmatik ekranlar ideal bir alternatif oluşturuyor.

Casper Monitör Fiyatları 

Casper monitör fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine göre belirleniyor. Kimi monitörler etkinliklerin gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanarak kullanıcılara sunuluyor. Özel tasarımlar daha yüksek fiyatlarla etiketleniyor. Oyun için özel tasarlanan monitörler, standart ürünlere göre daha yüksek fiyatlarla alıcı bulabiliyor. Oyun monitörlerinin ekran kartı, ses kartı ve grafik donanımları gibi teknik ayrıntıları diğer monitörlere göre farklılık gösterirken, fiyat da kullanıcı beklentisi ile doğru orantılı olarak yükseliyor. Dokunmatik olan modeller, mouse veya klavye ile hükmedilebilen ekranlardan daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Daha yüksek teknolojinin ürünü olan ve maliyet farkı yaratan dokunmatik ekranların yanında çevrilebilme, eğilebilme kabiliyetleri de ekrana paha katıyor. Curve olarak adlandırılan eğimli ekranlar, flat modellere göre daha pahalı olarak sınıflandırılıyor. Eğim ekranda daha net görüntü sağlarken, ışık kaynaklarından gelen parlaklığın egale edilmesi ve mat görünümün korunması mümkün oluyor. Monitör seçimi ve fiyat karşılaştırması yaparken kullanıcıların tüm teknik detaylara hakim olması öneriliyor. Ürünlerin kasa materyalleri de Casper monitör fiyatları üzerinde etkili oluyor. Plastik veya metal kasa ile projelendirilen monitörlerin tümünün iç alanlarda, nemden ve ısıdan uzak tutularak kullanımı tavsiye ediliyor. Ekran boyutları arttıkça ürün fiyatlarında da değişiklik görülebiliyor. Farklı marka kasa ve aksesuarlarla da bir arada kullanılabilen ekranların uyumluluklarının kontrol edilmesi tavsiyeler arasında yer alıyor. 

Monitörler arasından bütçenize, ihtiyacınıza, dekorasyon beklentinize ve alışkanlıklarınıza göre dilediğiniz ürünü seçebilir; ev ve ofislerinizi teknolojinin güncel örnekleri ile donatabilirsiniz. Ürünleri kolaylıkla kasalara bağlayarak kullanıma başlayabilir, tek veya ikinci ekran olarak işlemlerinizde faydalanabilirsiniz.  

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Casper Monitör Fiyatları

5 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Ekran Boyutu
  1. 27 inç
  2. 21,5 inç
  3. 23 inç
  4. 24,5 inç
 5. Yenileme Hızı (Hz)
  1. 144 Hz
  2. 165 Hz
  3. 60 Hz
 6. Çözünürlük (max)
  1. 2560 x 1440
  2. 1920 x 1080
 7. Markalar A-Z
  1. Casper Monitörler
  2. Asus Monitörler
  3. Samsung Monitörler
  4. Acer Monitörler
  5. HP Monitörler
  6. Dell Monitörler
  7. Viewsonic Monitörler
  8. Philips Monitörler
  9. AOC Monitörler
  10. LG Monitörler
  11. BenQ Monitörler
  12. Lenovo Monitörler
  13. MSI Monitörler
  14. Rampage Monitörler
  15. Cbox Monitörler
  16. GameBooster Monitörler
  17. Gamepower Monitörler
  18. Gigabyte Monitörler
  19. Lilliput Monitörler
  20. Power Boost Monitörler
  21. Technopc Monitörler
  22. Turbox Monitörler
  23. Everest Monitörler
  24. Dragos Monitörler
  25. SilverCrest Monitörler
  26. iiyama Monitörler
  27. İzoly Monitörler
  28. Hikvision Monitörler
  29. NightSilver Monitörler
  30. Dahua Monitörler
  31. James Donkey Monitörler
  32. Xiaomi Monitörler
  33. Denver Monitörler
  34. Exper Monitörler
  35. Inter Monitörler
  36. Jhctech Monitörler
  37. Seenergy Monitörler
 8. Tepki Süresi
  1. 1 ms
  2. 5 ms
 9. Panel Tipi
  1. TN
 10. Kullanım Amacı
 11. Sync Teknolojisi
  1. Yok
  2. GSync
 12. Kavisli Yüzey
  1. Yok
 13. HDR
 14. HDMI
  1. 1
  2. 2
 15. Dahili Hoparlör
 16. Fotoğraflı Değerlendirme
 17. Fırsat Ürünleri
 18. Kontrast Oranı (mnt)
 19. DVI-D
 20. DVI-I
 21. D-Sub (VGA)
 22. HDCP
 23. DisplayPort
 24. Dokunmatik Ekran
 25. 3D Desteği
  1. Yok
 26. Vesa Uyumluluğu
 27. Güç Kaynağı
 28. Satıcı A-Z
 • Marka Casper
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/casper
Başa dön