Çalışan kişilerin güvenliğini üst düzeye çıkaran Cross gözlük modelleri koruma yaratan çerçeve ve camlarıyla beğeni toplar. Farklı iş kollarında kullanılabilecek birçok model geliştiren marka gözlerinize yabancı cisimlerin kaçmasını önler. Ergonomik dizaynlarını lastikli tasarımla birleştiren iş güvenliği gözlükleri yüzünüze tam oturarak özgürce çalışabilmenizi sağlar. Geniş çerçeveleri gözlerinizi tam koruma altına alan Cross marka gözlükler dayanıklı camlarıyla çatlama, kırılma gibi problemlerin üstesinden gelmeyi de başarır. Şeffaf camlar görüş alanınızı kısıtlamadan nesneleri ve üzerinde çalıştığınız işleri net bir biçimde görebilmenizi mümkün kılar. Hava sıcaklığı değişimleri sonucunda ortaya çıkabilen buğulanma sorununa karşı çıkan görüş açınızı kaybetmemenizi sağlayan gözlük camlarına sahip modeller işinizde size destek olur. Ayarlanabilir saplarıyla ergonomik bir yapı kazanan ve kullanım sırasında sizi daha rahat hissettirecek olan işçi gözlükleri tehlikeli işlerde önce iş güvenliğini düşünmeniz gerektiği için kullanmanız gereken araçlar arasındadır.

Koruyucu Gözlüklerle Tehditlere Karşı Önlem Alın

  • Kalın çerçeveleri ve dirençli camlarıyla emniyetli bir kullanım yaşatan Cross gözlükler son derece hafif olmalarıyla da kullanım konforunu artırır.
  • Kulak saplarının ergonomik olarak biçimli şekilde tasarlanması çalışma esnasında gözlüğün kaymasını önler.
  • Esnek lastik bantlarla Cross marka koruyucu gözlüğünüzü başınızda sabitleyebilirsiniz.
  • Gözleri etkileyen ışıkların fazlaca oluştuğu işlerde siyah ve koyu tonlarda camlara sahip gözlükleri kullanabilirsiniz.
  • Cross koruyucu gözlükler kesim işlemleri esnasında ortaya çıkabilen toz ve çöp parçacıklarının gözlerinizi etkilemesini önlemek için kullanmanız gereken ekipmanlar arasındadır.

Güvenliği Elden Bırakmamak İçin Koruyucu Gözlüklerden Yararlanın

Geniş çerçeveli gözlük modelleri görme organınıza ek olarak kaşlarınızı, elmacık kemiklerinizi koruyan yapılarıyla yüzünüzü de büyük ölçüde emniyet altına alarak istenmeyen sorunlara karşı tedbir almanızı sağlar. Cross'un iş güvenliğini sağlamak için tasarladığı gözlük modelleri sert plastikten üretilen gövdeleriyle esneklik ve dayanıklılık kazanır. Zorlu şartlara uyum sağlamak üzere geliştirilen kullanışlı gözlükler plastikten üretilmeleriyle hafif bir yapıya ulaşarak yüzünüzde daha az basınç oluşturur. Islanma sonrasında kısa sürede kuruyan koruyucu gözlükler iş yaşamınızda güvenliğinizi ön plana almanız için geliştirilmiştir. CE sertifikasıyla kalitesini kanıtlayan ve testlerden geçirilerek kullanımınıza sunulan gözlükler sade tasarımlarıyla dikkat çeker. Birden fazla fonksiyona sahip olan kaynakçı gözlükleri arasından siparişinizi vererek kaynak yaparken gözlerinizin zarar gelmesini önleyen bir gerece sahip olabilirsiniz. Saydam camlarıyla yoğunluğu düşük ışıklara karşı koruma yaratan gözlükler siyah ve kalın camlarıyla kaynak esnasında ortaya çıkan göz alıcı parlaklıktan korunarak ilgili noktayı net bir şekilde görebilmenizi sağlar.

Ergonomi ve Emniyeti Bir Araya Getiren Ekipmanlar

Mesleğinizi icra ederken kendi sağlığınızı ön planda tutmanız için kullanmanız gereken gözlükler iş güvenliği açısından da son derece gereklidir. İşinizi daha başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmek için de size sağlıklı ve güvenli bir görüş açısı kazandıran ekipmanlarla çalışabilirsiniz. Sıcak ve soğuk maddelerle çalışırken ya da kıvılcıma yol açabilen malzemelerle işlerinizi gerçekleştirirken eldiven, maske gibi ekstra koruma sağlayan ürünleri de kullanarak hem verimlilik hem de konfor elde edersiniz. UV ışınlarına karşı koruma yaratan Cross gözlük çeşitleri aracılığıyla gözlerinizi parlaklıklarıyla rahatsız edecek ışınlardan da korunabilirsiniz. Colormatik camlarıyla ortamdaki ışık miktarına göre size rahat bir kullanım yaşatan iş gözlükleriyle gözlerinizi yıpratmadan mesainizi yerine getirebilirsiniz. Polikarbonat gövdeyle darbelere daha da dayanıklı hale getirilen koruyucu gözlükler iş güvenliği konusunda ihtiyaç duyduğunuz desteği yaratır. Aynalı Cross gözlük çeşitleri parlaklığı azaltarak gözlerinizin nesneleri daha net bir şekilde seçebilmesine yardım eder. Saydam yapıda üretilen koruyucu gözlükler çalışma esnasında oluşabilecek tehlikelere önlem alabilmeniz için geliştirilmiştir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cross İş Gözlüğü Fiyatları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 28 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003349/60002016/cross