Sağlıklı, canlı ve parlak saçlara sahip olmanın olmazsa olmazları arasında saçın yapısına ve ihtiyacına uygun, doğru ürün seçimi yer alıyor. Çevresel etkiler, koruyucu ürün olmaksızın yapılan şekillendirme işlemleri, boyama gibi birçok faktör saçlar üzerinde olumsuz sonuçlara neden olabiliyor. Tüm bunlara ek olarak yanlış şampuan tercihi saçların giderek matlaşmasına, dökülmelere ve kırılmalara sebebiyet verebiliyor. 

Davines şampuanlar arasında, saçları dış etkenlere karşı daha dirençli hale getiren ve düzenli kullanımla saç problemlerinin giderilmesine yardımcı olan ürünler yer alıyor.

Davines Şampuan

İtalyan kökenli Davines, bugün dünyanın birçok ülkesinde profesyonellerce tercih edilen seçkin markalar arasında bulunuyor. Farklı saç yapılarına ve saç problemlerine göre geliştirilen geniş ürün gamı sayesinde saçların zamanla daha sağlıklı bir görünüme kavuşması mümkün oluyor. Davines şampuan çeşitleri, zengin içerikleri ile saçları temizlemekle kalmayıp aynı zamanda bakım da yapıyor. Sert kimyasallardan uzak, saç derisine ve tellerine ihtiyacı olan bakımı veren şampuanlar, doğru ürün kombinasyonlarıyla istenilen sonuçlara kısa sürede ulaşılmasını sağlıyor. 

Davines şampuanlar, şampuanlama sırasında saç derisinin nem dengesini korumaya yardımcı olan içerikler barındırıyor. Bu sayede günlük yıkama sonucu görülebilen kurumaların büyük ölçüde önüne geçilmesi sağlanıyor. Yağlı, kuru, işlem görmüş, hacimsiz ya da elektriklenen saçlar olmak üzere, birçok farklı soruna cevap veren Davines şampuanlar saçın ihtiyacı ne olursa olsun etkili sonuçlar veriyor. Nem verici seri saça ihtiyacı olan nemi geri verirken saçların yumuşamasına yardımcı oluyor. Hacim veren şampuan serisi çabuk sönen ve yağlanan saçların daha uzun süre hacimli bir görünüme kavuşmasını sağlarken, yatıştırıcı etki gösteren şampuan serisi, elektriklenen ve kabaran saçların daha sakin bir hale gelmesine olanak tanıyor.

Saç dökülmesi, kadın erkek fark etmeksizin birçok kullanıcının en büyük problemleri arasında yer alıyor. Dökülmelere birçok etken sebep olabilirken, saçın yapısına uygun olmayan, yanlış ürün seçimi dökülmeleri arttırabiliyor. Davines şampuanlar etkili bitkisel içerikleriyle, saç derisini aşındırmadan temizleyerek saç dökülmelerinin azalmasına yardımcı oluyor. Özellikle bu problem için geliştirilen dökülme karşıtı seri, saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak saçların güçlenmelerine imkan tanıyor.

Davines Şampuan Fiyatları

Davines şampuanlar boyalı saçlarda da etkili sonuçlar veriyor. İstenilen rengin daha uzun süreler solmadan saçta kalmasını sağlayan ürün çeşitleri, boyama sonucu görülebilen yıpranmaları gideriyor. Özel bakım gerektiren saçların yanı sıra, normal saçlar için de günlük kullanıma uygun olarak geliştirilen seçenekler sayesinde saçın ihtiyacı olan bakım sağlanmış oluyor. Sürekli işlem gören ve bilinçsiz bir şekilde ısıya maruz kalan saçlar zaman içerisinde matlaşabiliyor. Davines şampuanlar, boyama ya da ısıl işlem gören saçlarda da düzenli kullanımla birlikte sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlıyor.

Mat saçlara kaybettiği parlaklığı geri kazandıran şampuan çeşitleri, saç dokusunun yeniden yapılanmasına katkıda bulunarak, saçların sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Yeterli bakımı yapılamayan saçların zaman içerisinde kırılarak kopması, sıklıkla karşılaşılan saç sorunları arasında yer alıyor. Davines şampuanlar, içeriğindeki zengin bitkisel ham maddeler sayesinde saçın esnekliğini geri kazandırarak saç kalitesini arttırıyor. 

Kaliteli ve etkili sonuçlar alınmasını sağlayan ürünleriyle birçok kullanıcının beğenisini kazanan Davines şampuanlar, aynı zamanda çevreci ve sürdürülebilirliği destekleyen bir yaklaşımla üretiliyor. Doğal içeriklere sahip olan ürün gamı, üretim aşamasında doğayı ve çevreyi gözeten bir anlayış benimsenerek tüketicilere sunuluyor. Davines, profesyonellerin olduğu kadar son kullanıcıların da kendilerine uygun nitelikte ürün bulabileceği birçok alternatif barındırıyor. Davines şampuan fiyatları ise ürünlerin yüksek performansı göz önünde bulundurulduğunda dengeli bir aralıkta yer alıyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Davines Şampuan Ürünleri

Marka
Dökülen Saçlar
Yağlı Saçlar
Kepekli Saçlar
İnce Telli Saçlar
Yıpranmış Saçlar
Boyalı Saçlar
Kuru Saçlar
Tüm Saçlar
Zayıf Saçlar
Normal Saçlar
Hassas Saçlar
Kıvırcık Saçlar
Kalın Telli Saçlar
İşlem Görmüş Saçlar
Erkek
Kadın
Dökülme Karşıtı
Kepek Karşıtı
Güçlendirici
Besleyici
Canlandırıcı
Nemlendirici
Hacim Verici
Onarıcı
Bakım Yapıcı
Renk Koruyucu
Arındırıcı
Dengeleyici
Koruyucu
Parlaklık Verici
Esneklik Kazandırıcı
Yatıştırıcı
Düzleştirici
Yenileyici
Belirginleştirici
Kabarma Önleyici
Sülfatsız
Keratinli
Parabensiz
Bitki Özlü
Standart
Amonyaksız
Parfümsüz
Konumseçilmedi
Saç Tipi
Toplam 24 / 191 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/davines