Sağlıklı, canlı ve parlak saçlara sahip olmanın olmazsa olmazları arasında saçın yapısına ve ihtiyacına uygun, doğru ürün seçimi yer alıyor. Çevresel etkiler, koruyucu ürün olmaksızın yapılan şekillendirme işlemleri, boyama gibi birçok faktör saçlar üzerinde olumsuz sonuçlara neden olabiliyor. Tüm bunlara ek olarak yanlış şampuan tercihi saçların giderek matlaşmasına, dökülmelere ve kırılmalara sebebiyet verebiliyor. 

Davines şampuanlar arasında, saçları dış etkenlere karşı daha dirençli hale getiren ve düzenli kullanımla saç problemlerinin giderilmesine yardımcı olan ürünler yer alıyor.

Davines Şampuan

İtalyan kökenli Davines, bugün dünyanın birçok ülkesinde profesyonellerce tercih edilen seçkin markalar arasında bulunuyor. Farklı saç yapılarına ve saç problemlerine göre geliştirilen geniş ürün gamı sayesinde saçların zamanla daha sağlıklı bir görünüme kavuşması mümkün oluyor. Davines şampuan çeşitleri, zengin içerikleri ile saçları temizlemekle kalmayıp aynı zamanda bakım da yapıyor. Sert kimyasallardan uzak, saç derisine ve tellerine ihtiyacı olan bakımı veren şampuanlar, doğru ürün kombinasyonlarıyla istenilen sonuçlara kısa sürede ulaşılmasını sağlıyor. 

Davines şampuanlar, şampuanlama sırasında saç derisinin nem dengesini korumaya yardımcı olan içerikler barındırıyor. Bu sayede günlük yıkama sonucu görülebilen kurumaların büyük ölçüde önüne geçilmesi sağlanıyor. Yağlı, kuru, işlem görmüş, hacimsiz ya da elektriklenen saçlar olmak üzere, birçok farklı soruna cevap veren Davines şampuanlar saçın ihtiyacı ne olursa olsun etkili sonuçlar veriyor. Nem verici seri saça ihtiyacı olan nemi geri verirken saçların yumuşamasına yardımcı oluyor. Hacim veren şampuan serisi çabuk sönen ve yağlanan saçların daha uzun süre hacimli bir görünüme kavuşmasını sağlarken, yatıştırıcı etki gösteren şampuan serisi, elektriklenen ve kabaran saçların daha sakin bir hale gelmesine olanak tanıyor.

Saç dökülmesi, kadın erkek fark etmeksizin birçok kullanıcının en büyük problemleri arasında yer alıyor. Dökülmelere birçok etken sebep olabilirken, saçın yapısına uygun olmayan, yanlış ürün seçimi dökülmeleri arttırabiliyor. Davines şampuanlar etkili bitkisel içerikleriyle, saç derisini aşındırmadan temizleyerek saç dökülmelerinin azalmasına yardımcı oluyor. Özellikle bu problem için geliştirilen dökülme karşıtı seri, saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak saçların güçlenmelerine imkan tanıyor.

Davines Şampuan Fiyatları

Davines şampuanlar boyalı saçlarda da etkili sonuçlar veriyor. İstenilen rengin daha uzun süreler solmadan saçta kalmasını sağlayan ürün çeşitleri, boyama sonucu görülebilen yıpranmaları gideriyor. Özel bakım gerektiren saçların yanı sıra, normal saçlar için de günlük kullanıma uygun olarak geliştirilen seçenekler sayesinde saçın ihtiyacı olan bakım sağlanmış oluyor. Sürekli işlem gören ve bilinçsiz bir şekilde ısıya maruz kalan saçlar zaman içerisinde matlaşabiliyor. Davines şampuanlar, boyama ya da ısıl işlem gören saçlarda da düzenli kullanımla birlikte sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlıyor.

Mat saçlara kaybettiği parlaklığı geri kazandıran şampuan çeşitleri, saç dokusunun yeniden yapılanmasına katkıda bulunarak, saçların sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Yeterli bakımı yapılamayan saçların zaman içerisinde kırılarak kopması, sıklıkla karşılaşılan saç sorunları arasında yer alıyor. Davines şampuanlar, içeriğindeki zengin bitkisel ham maddeler sayesinde saçın esnekliğini geri kazandırarak saç kalitesini arttırıyor. 

Kaliteli ve etkili sonuçlar alınmasını sağlayan ürünleriyle birçok kullanıcının beğenisini kazanan Davines şampuanlar, aynı zamanda çevreci ve sürdürülebilirliği destekleyen bir yaklaşımla üretiliyor. Doğal içeriklere sahip olan ürün gamı, üretim aşamasında doğayı ve çevreyi gözeten bir anlayış benimsenerek tüketicilere sunuluyor. Davines, profesyonellerin olduğu kadar son kullanıcıların da kendilerine uygun nitelikte ürün bulabileceği birçok alternatif barındırıyor. Davines şampuan fiyatları ise ürünlerin yüksek performansı göz önünde bulundurulduğunda dengeli bir aralıkta yer alıyor. 

Davines Şampuan Ürünleri

137 ürün var
 1. Saç Bakım Etkisi A-Z
  1. Renk Koruyucu
  2. Besleyici
  3. Nemlendirici
  4. Canlandırıcı
  5. Arındırıcı
  6. Bakım Yapıcı
  7. Kepek Karşıtı
  8. Hacim Verici
  9. Dökülme Karşıtı
  10. Parlaklık Verici
  11. Yatıştırıcı
  12. Dengeleyici
  13. Düzleştirici
  14. Koruyucu
  15. Onarıcı
  16. Esneklik Kazandırıcı
  17. Kırılma Karşıtı
  18. Yumuşatıcı
 2. Saç Tipi A-Z
  1. Tüm Saçlar
  2. Boyalı Saçlar
  3. Kuru Saçlar
  4. Kıvırcık Saçlar
  5. Kepekli Saçlar
  6. Dökülen Saçlar
  7. Yıpranmış Saçlar
  8. İnce Telli Saçlar
  9. Yağlı Saçlar
  10. Normal Saçlar
 3. Markalar A-Z
  1. Davines
  2. Loreal Professionnel
  3. Kerastase
  4. Gliss
  5. Wella
  6. Head&Shoulders
  7. Schwarzkopf
  8. Avon
  9. Organix
  10. Matrix
  11. Blendax
  12. Klorane
  13. Bonacure
  14. INSIGHT
  15. Bioblas
  16. Elidor
  17. Mecitefendi
  18. Eugene Perma
  19. John Frieda
  20. Redist
 4. Kullanıcı
  1. Kadın
  2. Erkek
 5. Ürün İçeriği
  1. Standart
  2. Sülfatsız
 6. Fiyat Aralığı
  -
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Ürün Puanı
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Davines
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/davines
BAŞA DÖN