Dell masaüstü bilgisayarlar teknolojik altyapısı ve güçlü donanım özellikleriyle yüksek performans sağlıyor. Bilgisayar altyapısında kullandığı yenilikçi teknolojiler sayesinde etkin bilgisayar deneyimi sunuyor. Dell masaüstü bilgisayar modellerinde Intel Core 7 ve alt segmentleri başta olmak üzere AMD işlem tipini tercih ediyor. İşletim sisteminde bir hayli geniş bir yelpazeye sahip olan Dell masaüstü bilgisayarlar; Windows, Ubuntu ve Linux ile ön plana çıkıyor. 6 GB'ye kadar çıkan ekran kartı hafızası ve 32 GB'ye kadar desteklenen RAM ile kullanıcı dostu bir teknoloji sunuyor. Modeller, 8 TB harddisk kapasitesine kadar yükselen depolama olanaklarıyla profesyonel kullanıcıların beğenisini topluyor. 64 GB RAM desteği ve 512 GB'ye kadar artan SSD kapasitesiyle pazardaki güçlü konumunu koruyor. 9. nesil işlemci seviyesinin yanı sıra kullandığı ekran kartı modelleriyle de ön plana çıkıyor. Oyun ve porgramlarda güçlü performans desteği sunan Dell masaüstü bilgisayarlar, HD görüntü özelliğiyle film ve dizileri en kaliteli şekilde izlemenizi sağlıyor.

Etkili İşletim Sistemleri: Dell Masaüstü Bilgisayar 

Dell masaüstü bilgisayar modelleri, altyapı özelliklerinin yanı sıra kapasite ve işletim birimlerine göre de farklılık gösteriyor. Bilgisayarların beyni olarak nitelendirilen işlemciler Dell altyapısında etkin bir performans gösteriyor. Modellerde tercih edilen Intel Core i7, i5, i3 ve Xeon'un yanı sıra AMD Ryzen işlemci tipini destekleyen Dell masaüstü bilgisayarlar, güçlü arayüz desteği sağlıyor. İşletim sistemi olarak tercih edilen Windows 10 Pro ve Windows 7 Pro ile kullanıcı dostu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz program ve oyunla uyumlu olan Windows teknolojisi, Dell altyapısıyla yüksek bir performans sağlıyor. Ubuntu ve Linux işletim sistemelerine de bilgisayarlarında yer veren Dell, bilgisayar tutkunlarına farklı sistemleri zengin bir kategoride sunuyor. Çalışma ve projelerinizde en büyük yardımcınız olmaya aday olan Dell masaüstü bilgisayarlarla hızınıza hız katarak çarpıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Ekran kartı hafızası 6 GB'ye kadar yükselen modellerle üst düzey grafik performansı elde edebilirsiniz.

Güçlü Oyun Performansı

Dell, masaüstü bilgisayarlarında oyunseverler için de özel bir altyapı sunuyor. 4, 8, 12 ve 16 GB'ye kadar değişen sistem belleğiyle en üst düzey oyunları dahi arayüzünde uygulanabilir hale getiriyor. 500 GB harddisk kapasitesine sahip modellerinin yanı sıra amiral gemi niteliğinde olan 8 TB, 2 TB ve 1 TB modelleriyle de kullanıcıların takdirini topluyor. Yüksek harddisk kapasitesi sayesinde çevrimiçi ve çevrimdışı oyunları dilediğiniz gibi bilgisayarınıza yükleyebilir ve indirebilirsiniz. Hafıza problemi yaşamayacağınız Dell masaüstü bilgisayarlarla yüksek kapasite ihtiyacı duyan oyunları, programları ve yüksek kaliteli filmleri cihazınızda depolayabilirsiniz. Optik sürücülerinde kullandığı DVD-RW ve DVD yazıcıyla bilgisayarınıza DVD ve CD'ler aracılığıyla dilediğiniz oyunu yükleyebilir ve yüksek performansla oynayabilirsiniz. Soğutma fankları sayesinde güçlü oyunlarda bile saatler süren üst düzey performans sizi bekliyor. Fanlar oyun esnasında sistemin önemli parçalarını optimum sıcaklıkta tutuyor ve performans problemlerinin önüne geçiyor. 64 GB RAM kapasitesiyle piyasada bulunan bütün oyunları en yüksek performansla oynama imkânı sunan Dell masaüstü bilgisayar modelleri, 32, 16 ve 8 GB RAM'li modelleriyle kullanıcılarına çoklu görevlerde verimli bir kullanım sağlıyor.

Etkili ve Güçlü Performans: Dell Masaüstü Bilgisayar Özellikleri 

 • Intel Core i7, Intel Core i5 ve AMD Ryzen 3 işlemci tipleriyle komutlarınızı etkin şekilde yerine getirir. Veri akışı hızında maksimum kapasiteye ulaşma imkânı sağlar. 
 • İşletim sistemi olarak kullanılan Windows 10 Pro ve Windows® 7 Pro ile kullanıcı dostu bir arayüze sahip olabilirsiniz. Teknolojide yenilik sevenler için Ubuntu ve Linux işletim sistemlerini de kullanabilirsiniz.
 • 6 GB'ye kadar yükselen ekran kartı hafızasıyla oyun, program, çizim ve çalışmalarda yüksek performans desteği. 
 • 8 TB'ye kadar yükselen hafızasıyla dilediğiniz oyun, film, dizi ve programı bilgisayarınızda saklayabilir, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 
 • 64 GB'ye kadar yükselen RAM desteğiyle en güçlü oyunları kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. 
 • Intel ve Nvidia ekran kartı serileriyle HD ve gerçekçi görüntülere sahip olabilirsiniz. Film ve oyunlarda en net görüntülere sahip olabilirsiniz.

Dell Bilgisayar ile Gerçekçi Görüntü Deneyimi 

Dell masaüstü bilgisayarlarında kullandığı donanım özellikleriyle adından söz ettiriyor. Yüksek RAM ve harddisk desteğinin yanı sıra öne çıkan ekran özellikleriyle de etkili performansın yanında gerçekçi bir görüntü deneyimi yaşatıyor. Ekran kartı modellerinde kullandığı Intel HD Graphics'in yanı sıra Nvidia GeForce ve Nvidia Quadro P2000 ile sanal görüntüler adeta gerçeğe dönüşüyor. HD kalitede film ve dizi izlemek isteyenlere özgü tasarlanan ekran kartı modelleri Dell altyapısıyla entegre oluyor ve tutkulu bir görüntü deneyimi sunuyor. Harici ve dahili ekran kartı modelleriyle profesyonel segmentteki kullanıcıların tercih seçeneklerini genişletiyor. En güçlü oyunları bile HD kalitede oynama imkânı sunan Dell masaüstü bilgisayarlar düşük FPS değeriyle gerçekçi görüntüleri kullanıcılarına sunuyor.

Yüksek Hafıza Desteği: Dell Masaüstü Bilgisayar

Dell masaüstü bilgisayarlar oyunseverler ve profesyoneller için yüksek harddisk desteği sunuyor. 500 GB minimum destek sunan modeller 8 TB harddisk kapasitesine kadar ulaşıyor. Profesyonel kullanıcılar için yüksek harddisk desteği en önemli özelliklerden birisi haline geliyor. Yüksek boyutlu programlarınızı, arşivlenmesi gereken belge ve dokümanların yanı sıra görsel medyalarınızı Dell masaüstü bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Oyun tutkunlarının tercih ettiği oyunları dilediği gibi saklamasına olan veren Dell, 8 TB'ye kadar artan harddisk desteğini 512 GB'ye kadar desteklenen SSD desteğiyle bütünleştiriyor. Böylelikle verilerinizi iyi bir şekilde saklarken SSD ile performansınızı katlayabilirsiniz. Dell masaüstü bilgisayarla verileriniz uzun yıllar güvende kalıyor.

Estetik Tasarımı ile Gözler Üzerinde: Dell Masaüstü Bilgisayar

Dell, masaüstü bilgisayarlarında klasik ve spesifik siyah tonlarını tercih ediyor. Ön ve arka yüzlerinde yapılan işlemelerle kullanıldığı alanın dekoruna sade ve şık bir tasarım katıyor. Farklı boyut özelliklerine sahip olan masaüstü bilgisayar modelleri, herkesin tercihine ve kullanım koşullarına uygun tasarımlara sahip. Mat ve parlak siyah tonlarının kullanıldığı modellerle odanızın veya ofisinizin dekoru prestijli bir görünüm kazanıyor. 

Dell Masaüstü Bilgisayarlarda Donanım Desteği

Dell masaüstü bilgisayarlarda yüksek donanım desteği sağlıyor. Güçlü aktarım özellikleri taşıyan USB portlarıyla dilediğiniz dış donanımı masaüstü bilgisayarınıza entegre edebilirsiniz. Mouse ve klavye başta olmak üzere modem gibi bilgisayarın temel donanımları olarak sayabileceğimiz cihazlar Dell kalitesiyle yüksek performans sağlıyor. Yazıcı, oyun konsolu ve özel programlar için kullanılan ek donanımları sistemine entegre eden ve konforlu bir kullanım imkânı sağlayan Dell masaüstü bilgisayarlar, kullanıcıların değişilmezi haline geliyor.

Dell ile Yenilikçi Teknoloji

1984 yılında Amerika'da kurulan Dell, teknoloji altyapısı ve ürünleriyle ön plana çıkıyor. Yaklaşık 5,4 milyon müşteriye sahip olan marka, teknoloji dostu ürünleriyle pazarda güçlü rekabetini koruyor. Masaüstü bilgisayarlarında profesyonel ve orta segmentteki kullanıcılar için hazırlanan donanım destekleriyle teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Güçlü kasa yapısı sayesinde senelerce kullanabileceğiniz masaüstü bilgisayarınızla ofis ve evlerde üst düzey teknolojiyle tanışabilirsiniz. Güçlü işletim sistemi, yüksek harddisk ve RAM kapasitesinin yanı sıra gelişmiş ekran kartı destekleriyle ön plana çıkan Dell masaüstü bilgisayarlar her segmentteki kullanıcıya yüksek performanslı bilgisayar deneyimi yaşatıyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dell Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

107 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. İşlemci Tipi
 4. Markalar A-Z
  1. Dell Masaüstü Bilgisayarlar
  2. MSI Masaüstü Bilgisayarlar
  3. Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar
  4. Casper Masaüstü Bilgisayarlar
  5. Turbox Masaüstü Bilgisayarlar
  6. Teknobiyotik Masaüstü Bilgisayarlar
  7. İzoly Masaüstü Bilgisayarlar
  8. Go Gamer Masaüstü Bilgisayarlar
  9. Dragos Masaüstü Bilgisayarlar
  10. Technopc Masaüstü Bilgisayarlar
  11. HP Masaüstü Bilgisayarlar
  12. Zetta Masaüstü Bilgisayarlar
  13. Rogame Masaüstü Bilgisayarlar
  14. Exper Masaüstü Bilgisayarlar
  15. Awacs Masaüstü Bilgisayarlar
  16. EFS Teknoloji Masaüstü Bilgisayarlar
  17. Dark Masaüstü Bilgisayarlar
  18. Asper Masaüstü Bilgisayarlar
  19. Efs Bilişim Masaüstü Bilgisayarlar
  20. Yako Masaüstü Bilgisayarlar
  21. Gamer365 Masaüstü Bilgisayarlar
  22. Asus Masaüstü Bilgisayarlar
  23. Ates99 Masaüstü Bilgisayarlar
  24. Alfa Game Masaüstü Bilgisayarlar
  25. Atlantis Masaüstü Bilgisayarlar
  26. Quadro Masaüstü Bilgisayarlar
  27. Acer Masaüstü Bilgisayarlar
  28. Game Garaj Masaüstü Bilgisayarlar
  29. Oyunkolik Masaüstü Bilgisayarlar
  30. Arma Masaüstü Bilgisayarlar
  31. GamingTech Masaüstü Bilgisayarlar
  32. Intel Masaüstü Bilgisayarlar
  33. Seclife Masaüstü Bilgisayarlar
  34. Zenon Masaüstü Bilgisayarlar
 5. Ram (Sistem Belleği)
 6. Ekran Kartı Hafızası
  1. 6 GB
  2. Paylaşımlı
 7. Ekran Kartı Modeli A-Z
 8. Kullanım Amacı
 9. İşletim Sistemi
 10. SSD Kapasitesi
 11. RAM Kapasitesi
 12. Monitör
 13. İşlemci Numarası A-Z
 14. İşlemci Nesli
 15. Harddisk Kapasitesi
 16. Ekran Kartı Tipi
 17. Ram Tipi
 18. Fırsat Ürünleri
 19. Satıcı A-Z
 20. Optik Sürücü
 21. Webcam
 22. Kart Okuyucu
 23. Power Supply
 24. Ethernet
 25. Adet
 26. Wireless Özelliği
 • Marka Dell

Masaüstü Bilgisayar Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/34/dell
Başa dön