Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Derby Oto Torpido ve Iç Kapı Plastik Aksan Bakım Boyama Seti

Derby
419,90 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

419,90 TL
419,90 TL
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035769

Primer Multi Plastik Aksamlar İçim Boya Bağlama Aracı Kullanım: Plastik ve bakalit ( Torpido, iç kapı, tampon, her türlü plastik aksanlar için) Aksanları boyamadan önce Ucc Temizleme sıvısı ile silin. Boyanmadan önce sünger ile Primer Multiyi uygulayın.

1. UCC Boya Öncesi Temizleme sıvısı Bir bez yardımıyla tüm boyanacak deri yüzeyleri cam siler gibi hafif bastırarak siliniz. Sildiğiniz yerlerde matlaşma olacaktır. Deri yüzeyi iyice kuruduktan sonra koltukların üzerine mutlaka oturarak deri yüzeyini esnetiniz. Bu çok önemli bir püf noktadır, lütfen atlamayınız.

2. Special Up / WB – Deri Döşeme Boyası Temizlik sıvısı ile silip kuruttuğumuz ve üzerine oturarak esnettiğimiz derilerin boyama işlemine geçiyoruz. Boyayı ortalama 1 dakika çok iyi çalkalıyoruz. Uygulama için bulaşık süngerlerinin yumuşak yüzeylerini kullanabilirsiniz. Boyayı süngere yedirdikten sonra deri yüzeyine hafif bastırarak boyayı ince bir film halinde, yüzeyde bol bırakmayarak boyanacak yüzeye yediriniz. Bol kalan yerlerde renk farklılıkları oluşacaktır, dikkat ediniz. Kuruduktan sonra tekrar koltuklara oturunuz ve deri yüzeyini esnetiniz. Bundan sonraki katları boya tabancası ile de uygulayabilirsiniz. İmkanı olmayanlar tekrar süngerle ikince kat boya uygulamasını yapabilirler. Saç kurutma makinasıyla boyanın hızlı kurumasını sağlayabilirsiniz.

Ürünlerimiz 100ml'dir.

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000008T5VE
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Guangdong Spirit 2pc Deri ve Vinil Tamir Takımı - Mobilya, Kanepe, Araba Koltukları, Kanepe, Ceket Derby Açık Gri Oto Döşeme Boya Seti ve Deri Çatlak Giderici Dolgu Tamir Macunu Derby Deri Tamir Macunu - Çatlak ve Yırtık Deri Kremi Derby Deri Direksiyon, Deri Döşeme Boyası 5 Li Set Standart Renkler Nzb Pasta Cila Polisaj Süngeri Zımpara Tabanlı Turuncu 150 mm + M14 Matkap Aparatı Derby Siyah Full Oto Döşeme Koltuk Bakım Boyama Temizleme Tamir Seti Mertox Otomobil Araç Araba Oto Pasta Ince Çizik Giderici Boya Parlatıcı 500ML Temizleme Bakım Derby Gri Oto Döşeme Deri Çatlak Giderici Dolgu Tamir Macunu ve Ucc Boya Öncesi Temizlik Sıvısı Derby Siyah Oto Döşeme Deri Çatlak Giderici Dolgu Tamir Macunu ve Ucc Boya Öncesi Temizlik Sıvısı Derby Gri Döşeme Boyası ve Boya Öncesi Temizleme Sıvısı Şehzat Renault Kod:knx Elmas Gri Rötuş Seti (Boya+Vernik) Derby Oto Torpido - Tampon - Iç Kapı - Plastik Aksan Bakım Boyama Seti Beyaz Derby Koyu Gri Döşeme Boyası ve Boya Öncesi Temizleme Sıvısı Derby Bej Deri Oto Direksiyon Koltuk Döşeme Boyama Seti Derby Açık Gri Oto Döşeme Boya Seti ve Deri Çatlak Giderici Dolgu Tamir Macunu Derby Deri Tamir Macunu - Çatlak ve Yırtık Deri Kremi Derby Deri Döşeme Boyama, Onarım Seti - Çatlak ve Yırtık Deri Dolgu Macunu - 4'lü Set Magic Brush Profesyonel Kit | Renault Clıo Grıs Platıne Met D69 Rötuş Boyası Derby Special Boya Sonrası Sabitleme Cilası Parlatıcı Sünger ve Boya Süngeri Derby Oto Torpido, Plastik, Trim ve Bakalit Aksam Boyama ve Yenileme Seti - 4'lü Set Derby Deri Direksiyon Deri Döşeme Boyası 5'li Set Standart Renkler Derby Siyah Oto Döşeme Boya Seti ve Deri Çatlak Giderici Dolgu Tamir Macunu Derby Bej Deri Oto Koltuk Direksiyon Döşeme Boyası Derby Toprak Deri Oto Koltuk Direksiyon Döşeme Boyası Derby Bej Oto Döşeme Deri Çatlak Giderici Dolgu Tamir Macunu ve Ucc Boya Öncesi Temizlik Sıvısı 3'lü Derby Gri Deri Oto Direksiyon Döşeme Boyama Seti 3'lü Derby Siyah Deri Oto Direksiyon Döşeme Boyama Seti Gojo Torpido & Kumaş Temizleyici 2'li Set 750 ml Derby Oto Torpido - Tampon - Iç Kapı - Plastik Aksan Bakım Boyama Seti Gri Onix Opel - 179 Nehir Gri Aracınıza Özel Sprey Rötüş Boyası Şehzat Volkswagen KOD:LC9X Koyu Siyah Rötuş Boyası
Başa dön