Uzun yıllardır ürettiği cilt bakım kremleri ile kullanıcıların dikkatini çeken Dermaderm, güneş kremi ve güneş kremi losyonu ile dikkatleri çekiyor.  Güneş, insan sağlığı üzerinde yararlı birçok etkiye sahip olmasının yanında cilt sağlığını kötü yönde etkileyecek bir takım riskler taşıyor. Dermaderm Güneş Kremi ve Losyonu bu risklerin ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor.  Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden en belirgini ultraviyole ışınlardır. Dermaderm güneş kremi içinde UVA ve UVB filtreleri bulunuyor. Bu filtreler sayesinde cilt güneşin zararlı etkilerine karşı korunmuş oluyor. Güneş etkisine karşı koruma faktörü oldukça yüksek bir güneş kremi olma özelliği taşıyor. Güneşin zararlı etkilerini korumanın yanında cildin nem dengesini de düzenleyerek canlı bir görünüm sağlıyor. Cilde çok yönlü, yoğun bir bakım yapıyor.

Dermaderm Güneş Kremi & Losyon

Dermaderm Güneş Kremi & Losyon cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyor ve erken yaşlanmayı önlüyor. Güneşe karşı hassas ve dayanıksız cilt tipleri için uygun bulunuyor. Güneşe karşı koruma etkisinin yanında nemlendirici özelliği bulunuyor. UVA ve UVB filtreleme sistemi ile cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor ve ciltte oluşan tahrişin önüne geçiyor. Güneş etkisi ile oluşan pigmentasyona karşı da etkisi bulunuyor. Provitamin  B5 ve E vitamini ile yaşlanmaya karşı hücre canlılığı sağlıyor.Kokusuz ve alkolsüz olma özelliğiyle her clt tipine uyum sağlıyor. 5.5 lik uygun pH değeri ile cildin koruyucu tabakasını güçlendiriyor ve cildi pürüzsüzleştiriyor. Plajda kullanıma uygun olduğu gibi şehir yaşamında kullanıma da uygun bulunuyor.

Cildi 24 saate kadar nemli tutuyor. Kullanımından itibaren 6 saate kadar cilt üzerinde kalıyor ve etkisini kaybetmiyor. Suya ve terlemeye, kuma karşı dayanıklılığı bulunuyor. Kullanım alanı yüz, eller ve cildin kuruyan bölgeleri olarak tavsiye ediliyor. Yüz bölgesinde makyaj ile kullanımı uygun bulunuyor. Uzun süreli güneşlenmelerde, güneşe ilk defa çıkanlarda, bebek ve çocuklarda, lekeli ciltlerde , açık tenlilerde ve çillilerde kullanılabiliyor. Çil ve lekelerin önlenmesi için düzenli kullanım öneriliyor. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce temiz cilde sürülmesi öneriliyor ve güneşte kalma uzunluğuna göre 6 saatte bir tekrarlanması tavsiye ediliyor. Cilde masaj yapılarak yediriliyor. 

Dermaderm Güneş Kremi & Losyon dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün özelliği taşıyor. İçeriğinde kanserojen madde bulunmuyor. 50 faktöre kadar SPF etkisi bulunuyor. Ultraviyole A ve B ışınlarını cilde geçirmeme etkisi bulunuyor. Çinko oksit ve titanyum dioksit etkisiyle güneş ışınlarına karşı set etkisi yaratıyor.

Dermaderm Güneş Yağı

Uzun süreli güneşlenmelerde ve bronzlaşma amacıyla yapılan güneş banyolarında Dermaderm Güneş Yağı cildi güneş ışınlarına karşı koruyor. Uzun süreli güneşlenmeye bağlı olarak ciltte oluşabilecek çillenmenin önüne geçiyor. Güneşe karşı koruma etkisinin yanında nemlendirici etkisi bulunuyor. Güneşe çıkılmadan önce cilde masaj yapılarak yedirilmesi ve cilt tarafından Dermaderm Güneş Yağı tamamen emildikten sonra güneşe çıkılması öneriliyor. Suya ve terlemeye karşı dayanıklı olan bu güneş yağı uzun süreli kullanımlar için tercih edilebiliyor.

Güneşlenme süresi 6 saat ve üzerinde ise bu sürede güneş yağının kullanımı tekrarlanması gerekiyor. Uygun içeriği sayesinde vücudun her bölgesinde kullanılabiliyor. Kuru yağlı ve karma cilt yapıları için uygun olma özelliği bulunuyor. Ciltte yağlanma hissi uyandırmadan cildi nemlendiriyor. Uygun pH seviyesi cilt yüzeyindeki koruyucu tabakanın canlı kalmasını sağlıyor. Özetle Dermaderm Güneş Kremi ve Losyonu ve Dermaderm Güneş Yağı güneş etkisiyle oluşabilecek çillenme, cilt lekeleri, kırışıklık, erken yaşlanma gibi güneşin zararlı etkilerini ortadan kaldırmada etkili oluyor.

Dermaderm Güneş Kremi ve Yağları

4 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Dermaderm
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Babe
  11. Solante
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Uriage
  17. Hamilton
  18. Nuxe
  19. Cosmed
  20. Daylong
  21. Arko
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Ürün Puanı
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Dermaderm
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/dermaderm
BAŞA DÖN