Dermoskin Güneş Kremi ve Yağları

Hayat kaynağı olan güneş cildinizle pek dost değildir. Güneşten gelen ultraviyole ışınları, yani UVA ve UVB ışınları cildinizde kuruluğa, kırışıklıklara, lekelenmelere ve erken yaşlanmaya neden olmaktadır. Ayrıca savunma sisteminizi zayıflatarak vücudu enfeksiyonlara açık hale getirir, hatta kansere bile neden olabilir. Bütün bunları engellemek, sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak ve cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için güneş kremleri ve yağlarına ihtiyacınız vardır. Her cildin yapısı farklı olduğu için doğru güneş kremi ve yağlarını seçmek gerekir. Cildinize uygun güneş kremini seçip kuralına göre uygularsanız krem cildinizde bir bariyer oluşturur ve cildi güneşin zararlı etkilerinden korur. 

Dermoskin Güneş Kremi ve Yağları

Dermoskin marka olarak 2007 yılından itibaren hizmet vermeye başlamışsa da, 1970 li yılların başından beri eczacılık ile uğraşmakta ve dermatolojik ürünler ile ilgili faaliyetlerini sürdürmektedir. Dermoskin cildin tüm gereksinimleri için yenilikçi ve tüketici odaklı çözümler sunar. Dermoskin güneş kremi ve yağları, 15 yıldır dermatologlar tarafından tüm Türkiye’de önerilmekte ve her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Üretilen tüm ürünler çevre ve tüketicinin korunması amacıyla, kozmetik yönetmeliğine uygun güvenlik değerlendirmeleri yapılarak piyasaya sunulmaktadır. Kullanıcı memnuniyetine önem verilmekte, tüketicilerin tüm soru ve yorumları kimya mühendisleri ve eczacılar tarafından özenle yanıtlanmaktadır. Dermoskin güneş kremi ve yağları farklı cilt çeşitleri için özel olarak üretilmektedir. Ürünleri şöyle sıralarsak; Dermoskin güneş kremi SPF 50, güneş kremi SPF 30, pigmentyl güneş kremi SPF 50+. Bu ürün cildi güneş lekelerinden korumak amacıyla kullanılır. Dermoskin güneş koruma SPF 97, çok hassas ciltler içindir. AcnMat SPF 50+. Bu ürün özellikle yağlı ve akneli ciltler içindir. Be bright pigmentyl güneş koruma SPF 50+, güneş koruyucu sprey çocuklara özel SPF 50+, güneş koruyucu set aile boyu SPF 50+, dudak koruyucu bakım seti ve güneş sonrası losyon gibi. Bu ürünlerin hepsinin içeriği çok özeldir ve her cilt tipi ve sorunu için farklı formüllerle üretilirler. 

Dermoskin Güneş Koruma 97 Faktör

Bazı ciltler güneş ışınlarına karşı çok hassastır ve yoğun güneş ışınlarına maruz kalmamaları gerekmektedir. Ayrıca çeşitli cilt bakımları, cilde yapılan farklı uygulamalar veya lazer epilasyon sonrası bu tür ciltler daha hassas olurlar ve güneşe çıkmamaları önerilir. Çünkü bu tür işlemlerden geçen ciltler güneşin zararlı ışınlarına çok açık hale gelirler. 

İşte burada Dermoskin güneş koruma 97 faktör devreye girer. Çünkü bu krem UVA ve UVB filtreleri dışında çok özel bileşikler içeren formülüyle yüksek güneş koruması sağlar. Yağlı, kuru, hassas bütün cilt tipleri ve yaşları için uygundur. İçeriğinde, linoleik acid, F vitamini, E vitamini, B5 vitamini ve allantoin bulunur. Böylece cildi güçlendirir, güneşin zararlı etkilerine karşı korur ve bakımını yapar. Cildi yoğun olarak nemlendirir, ciltte oluşan yanma, kuruluk gibi durumlara karşı duyarlılığını azaltır. Yine içeriğindeki celligent nedeniyle ciltteki kızarıklıkları giderir, cildin DNA hasarını önlemeye yardımcı olur hatta derideki kök hücrelerini UV ışınlarından koruyarak yeni kök hücre yapımına destek olur.

Dermoskin Güneş Koruma 97 Faktör şeffaf ve jelimsi bir yapıya sahiptir, yağlı değildir. Ciltte beyaz ve kalın bir tabaka bırakmaz, suya dayanıklıdır. Diğer güneş kremlerinde olduğu gibi, güneşe çıkmadan en az 20 dakika önceden sürülmelidir. Koruma faktörü yüksek olsa da güneşte fazla kalındığı zamanlarda, havuza veya denize girdikten sonra ve havlu ile silinince etkisi azalır. Bu nedenle böyle durumlarda korumayı artırmak için krem tekrar uygulanmalıdır. Bulutlu hava veya gölgede oturmak da güneşten korumaz UVA ve UVB ışınları yine de cildinize ulaşır ve zarar vermeye devam eder.
Dermoskin Güneş Kremi 50 Faktör

Dermoskin’in geniş kullanım alanı olan güneş bakım kremidir. Dermoskin güneş kremi 50 faktör, tüm cilt tipleri için uygundur ve 12 ay kullanabilme özelliğine sahiptir. Çok hafiftir, yağlanma ve sivilcelenme yapmaz, dolayısıyla da yağlı bir his bırakmaz. Şeffaf yapısı nedeniyle ciltte kalın beyaz bir kalıntı görüntüsü olmaz, hızlı bir şekilde emilir ve cildi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur. Dermoskin güneş kremi 50 faktör içeriğinde, bitkisel omega 3, bitkisel omega 6, aloe vera, vitamin E, vitamin B5 ve glycerin barındırır. Bu zengin bileşik sayesinde cildi hem nemlendirir hem de güneşin zararlı ultraviyole (UVA ve UVB) ışınlarından korur. Krem güneşe çıkmadan 20 dakika önceden yeteri kadar sürülmelidir. Güneşte kalma süresine göre ve suya girme, terleme gibi durumlarda sık sık uygulanmalıdır.

Dermoskin Güneş Kremi Yağlı Ciltler İçin

Yağlı cilt tipine sahip olanlar genelde yazın güneş kremi sürmeyi ihmal ederler çünkü güneşin zararlı ışınlarına karşı ciltlerinin daha güçlü olduğunu düşünürler. Öyle olsa bile direkt güneşe maruz kalmak uzun vadede cildin zarar görmesine neden olur. Ciltteki sebum sıvısı çok fazla salgılandığı için cilt sürekli yağlı görünür ve parlar. Ayrıca gözenekler de geniş olur ve çabuk tıkanır. Bu nedenle yağlı veya yanlış bir güneş kremi kullanmak sorun yaratır ve gözeneklerin iyice tıkanmasına neden olur. Dermoskin güneş kremi yağlı ciltler için AcnMat SPF50+ ‘ yi öneriyor. Suya dayanıklıdır. Beyaz kalıntı bırakmayan, yağlı olmayan ve şeffaf yapısıyla cilde ipeksi bir his verir. İçeriğinde bulunan AHA esterleri nedeniyle yağsız bir yapıdadır ve akne oluşumuna yol açmaz. Yine celligent sayesinde cildin DNA sını korur. 

Dermoskin Yağsız Güneş Kremi

Dermoskin yağsız güneş kremi, SPF50 koruma faktörlü ve su bazlıdır. Tüm cilt tiplerine uygundur. Cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korur. İçinde su bazlı filtreler yoğun olduğu için yağlı ve sivilceli ciltler rahatlıkla kullanabilir. Yapı olarak hafif ve transparan olduğu için hemen emilir ve ciltte beyaz kalıntı bırakmaz. Ayrıca içindeki su bazlı titanium dioxide filtresi sayesinde sivilce ve yağlanma yapmaz. Dermoskin yağsız güneş kremi SPF50 faktörlüdür ve 12 ay kullanıma uygundur. Omega3 içerdiği için cildin ihtiyacı olan nem yoğunluğunu arttırır. Vitamin E ise UV ışınlarından koruyarak, kırışıklık ve leke oluşumunu engeller. Vitamin B5 (Panthenol), cildi nemlendirir ve yeniden yapılanmasına destek olur. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce sürülmeli ve gerektiğinde tekrar uygulanmalıdır.

Neden Dermoskin Güneş Kremi Kullanılmalı?

Çünkü Dermoskin güneş ürünleri uzun yıllara dayalı araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Her cilt tipi için özel olarak hazırlanan ve içeriğinde ultraviyole ışınlarına karşı cildi koruyan, yaşlanmasını geciktiren ve sağlıklı bir cilt oluşumuna destek veren değerli bileşikler bulunmaktadır.

Dermoskin Güneş Kremi Suya Dayanıklı mıdır?

Dermoskin güneş kremi suya dayanıklıdır. Yağlı olmayan, şeffaf yapısıyla cilt tarafından hemen emilir, beyaz bir kalıntı bırakmaz ve gözenekleri tıkamaz.

Dermoskin Güneş Kremi Her Cilde Uygun mudur?

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dermoskin Güneş Kremi ve Yağları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Koruma Faktörü
Toplam 24 / 33 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/dermoskin